GNK Dinamo Zagreb izdvojena tema

poruka: 4.316
|
čitano: 809.181
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Eh, da je Baturina ovo zadnje pogodio...

Onda bi se moglo bunker odigrat i kaj bude bude, ovak samo sreća igra, teško da budu prošli.

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Uf, kakva tekma... Ovaj Qarabag baš zajeban. Baturina da je zabio četvrti mislim da bi bilo dosta ali ovi igraju ko navijeni, bude tu svašta u uzvratu ali svejedno, kapa do poda svakom igraču danas.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
6 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Što je ovo bilo... Kulenovic, Baturinaaaa!!!! Baturina, najbolja utakmica koju sam gledao u Dinamu. Kulenovic u ogromnom naletu, egzekutor kakvog dugo nisam gledao. Jos od Orsica, s tim da je Orsic u HNLu bio losiji. Novi igraci su strasni. Dinamo ima sirinu i kvalitetu. Strasan posao ove uprave, trenera i kompletne struke koja je trenutno u i oko kluba. Igraci igraju dobto, bas je uzitak bilo gledat. Obrana losija malo, ali ideja, rotacije, sustav igre... Ne smiju sad zeznut ovu sezonu. Imaju kvalitetu. Igru. Mentalitet. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
11 godina
protjeran
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
cvaja997 kaže...

Što je ovo bilo... Kulenovic, Baturinaaaa!!!! Baturina, najbolja utakmica koju sam gledao u Dinamu. Kulenovic u ogromnom naletu, egzekutor kakvog dugo nisam gledao. Jos od Orsica, s tim da je Orsic u HNLu bio losiji. Novi igraci su strasni. Dinamo ima sirinu i kvalitetu. Strasan posao ove uprave, trenera i kompletne struke koja je trenutno u i oko kluba. Igraci igraju dobto, bas je uzitak bilo gledat. Obrana losija malo, ali ideja, rotacije, sustav igre... Ne smiju sad zeznut ovu sezonu. Imaju kvalitetu. Igru. Mentalitet. 

 

necemo pretjerivat.

na 1-0 ljudi su imali 3-4 mrtve sanse

11 godina
online
GNK Dinamo Zagreb

ladno je moglo biti 3:4...

šteta za onu prečku, stativu i nedosuđen penal...

11 godina
protjeran
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
60nine kaže...

ladno je moglo biti 3:4...

šteta za onu prečku, stativu i nedosuđen penal...

 

Po šansama istina nisu zaslužili poraz, al u tome i je čar, koliko je Dinamo utakmica izgubio kad je bio daleko bolji, to u konačnici nikog ne zanima.

Rezultat je brutalan, nitko nije očekivao ovakvu prednost, obranit u gostima i ispisat povijest nastupom u novom formatu LP. 8 utakmica najmanje, cca 35 milja eura, pred Dinamom je 3-4 godine lagodnog života. 

Ovakvu širinu se nije imalo možda i nikad, prijelazni rok odrađen nikad bolje, sve i jedan igrač koji je doveden su baš prava pojačanja.

Baturina i Gabriel su igrači za top 5 klubova u svakoj ligi petice.

Mene je taj Francuz oduševio, kako čovjek i sa kojom lakoćom igra je stvarno čudo. 

U globalu bolje nije mogla sezona krenut 

 

13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Koja luda utakmica.

Moglo je biti i 3:3 i 5:0

Qarabag baš dobra ekipa. Sa razlogom su prošle sezone namučili Bayer.

Nevistić, Baturina i Kulenović najbolji.

16 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Odlična tekma i odlična atmosfera na stadionu. Napad igra odlično, imamo rješenja i na postavljenu obranu i kroz tranziciju. Petko još nije na svojoj razini jer može bolje od ovoga, Kulenović je donio jako puno sa ulaskom i na kraju je zabio ta 2 gola, a Baturina je igrač koji bi ako ovako nastavi mogao otići za 30+ milja i ako se nastavi razvijati biti nositelj repke idućih 10 godina. Nevjerojatan je bio sinoć, baš mi je žao za onu stativu na kraju kao i za pokušaj loba Mmaeea na početku tekme.

Ono što me malo zabrinjava je obrana. Nekoliko velikih kikseva je bilo, nisu do kraja uigrani i to se vidi, no imaju fizikalije i brzinu pa se na tu kartu mogu izvući, al bome je i Nevistić odigrao brutalnu tekmu. I naravno njihovi dobrodošli promašeni ziceri. Mislim da smo sa 3-0 dosta sigurni, no strah me prošlogodišnjih iskustava kad bi doma odigrali dosta dobro i sigurno pa se u gostima redovito raspadali i izgledali kao trećeligaška ekipa. 

15 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

 Činjenica je da Dinamo ne samo puni kasu nego i koliko toliko drži ugled Hr nogometa u Eu pogotovo nakon debakla koji su izveli Hajduk, Osijek i Rijeka..

WHITE STONES VARAŽDIN
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Ruku na srce, Dinamo je svojim sudjelovanjima u Europi donio više love Hajduku nego oni sami sebi

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne rješavaju nasiljem!
14 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Jako dobar rezultat pred uzvrat. Teška utakmica. Bilo je stvarno svega. Prilike su prštale sa obje strane. Sreća nas je isto pomazila, ali vratilo nam se za neke prijašnje europske utakmice. Qarabag je iznimno posložena ekipa sa ugiranim mehanizmima prema naprijed i ne čudi me da smo se toliko defanzivno mučili. Napadački izgledamo dobro, vidi se da se uigravaju neke akcije. Kad je ušao Kule, imao sam neki osjećaj da će zabiti. Baturina maestralan, samo je falio gol za perfektno odigranu utakmicu. Obrana i dalje nije do kraja uigrana, a i sredina je malo defanzivno loše stajala i zato je Qarabag dolazio lako do nekih prilika (kao da kondicijski nisu bili full spremni za igrati napad-obranu). Do utakmice u Azerbejđanu ćemo morati ozbiljno poraditi na tom dijelu. Bitno da je ekipa svjesna toga. Odmoriti igrače protiv Gorice. Pogotovo Mišića, jer se vidi da kasni u nekim rekacijama defanzivno (a igrao je cijelu utakmicu protiv Šibenika). Imamo dovoljno kvalitetan roster da odradimo neke promjene za HNL. I onda samo jako protiv Qarabaga, odraditi to bez puno straha kao u nekim prijašnjim uzvratima. Imamo kvalitetu za to, samo treba to odraditi i na terenu. U svakom slučaju idemo korak po korak.

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.8.2024 23:23 (fighterZu).
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Sjetio se utakmice Dinamo:Gorica od 5.8.2023 kada je Dinamo kiksao i odigrao samo 0:0
U prvom poluvremenu i nismo izašli u najjačem sastavu, ali to izgleda poprilično kvalitetno: Livaković, Moharrami, Bernauer, Ljubičić, Sučić, Mišić, Kaneko, Baturina, Špikić, Petković.
Gorica je bila bolja prvo poluvrijeme: udarci 6:4, 3:0 u okvir za Goricu.
U drugom plovremenu su ušli Šutalo, Ivanušec, Ristovski i Emreli i to je bilo puno bolje, ali nismo uspjeli da damo gol.
Jućer, praktički sa drugom momčadi lagano dobijemo Goricu. Krenuli: Nevistić, Beranuer, Mmaee, Torrente, Špikić, Pavić, Rog, Pjaca, Kačavenda, Kordoba, Kulenović.
Koja je istina, Dinamo bolji nego prošle godine u ovo doba? Gorica lošija nego prošle godine? Ili ono najvjerojatnije, oboje?

15 godina
online
Re: GNK Dinamo Zagreb

Oboje.

 

Dinamo prema naprijed je sad dosta dobro uigran.Ima napkon par uočljivih mehanizama i ideja kako probiti protivnika. Pa možeš i zamjeniti igrače koji se sam onda u to uklope.

To je jako nedostajalo prošle sezone i jedan od razloga zašto mi se nije sviđao Jakirović. Puno prije sam očekivao od njega promjene u tom smjeru,

 

 

Ono što zasad mal brine, a vidjelo se protiv Qarabaga, je usklađenost veznog reda i obrane. To je teško uigrat u HNL koji je za Dinamo 80% probijanje bunkera.

Prva tekma je uz malo sreće prošla bez posljedica.

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.8.2024 9:52 (plavi08).
16 godina
moderator
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
plavi08 kaže...

Oboje.

 

Dinamo prema naprijed je sad dosta dobro uigran.Ima napkon par uočljivih mehanizama i ideja kako probiti protivnika. Pa možeš i zamjeniti igrače koji se sam onda u to uklope.

To je jako nedostajalo prošle sezone i jedan od razloga zašto mi se nije sviđao Jakirović. Puno prije sam očekivao od njega promjene u tom smjeru,

 

 

Ono što zasad mal brine, a vidjelo se protiv Qarabaga, je usklađenost veznog reda i obrane. To je teško uigrat u HNL koji je za Dinamo 80% probijanje bunkera.

Prva tekma je uz malo sreće prošla bez posljedica.

 Na ovo što te brine je isto primjenjiv odgovor koji si dao u vezi Gorice - oboje je "uzrok" problema. Qarabag i drugima radi iste probleme kao i Dinamu jer su jednostavno dobro posloženi tim.

 

 Bit će toga i sutra, ali se nadam da će Dinamu biti primarno cilj dati prvi gol na utakmici, a ne - grčevito čuvati veliku prednost koju imaju.

...
14 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Jasno je da se Dinamo u Azerbajdžanu ne smije zatvorit i braniti. Qarabag je prodoran u napadu, a ranjiv u obrani. Ako se krenu braniti može završit i 4:0, ako će Dinamo igrati otvorenu utakmicu dat će gol-dva i to je dovoljno za prolaz. 

15 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Slažem se, samo da ne idu na onu ''dovoljno je'' i krenu se branit i zatvarat. Treba igrat oprezno, ali prema naprijed, idealno bi bilo i dati gol ne samo zbog rezultata nego i morala...čekamo i navijamo

WHITE STONES VARAŽDIN
6 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Jel Cordoba može igrat kvalifikacije za LP? Ako ne može, ogromni hendikep, čovjek je zvijer. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
15 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Pjaca provozao bicikl malo ;)

Tigar Krezumica
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.8.2024 19:21 (fromcelltohell).
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Pjaca kao u najboljim danima prije one ozljede. Ajmo još jedno poluvrijeme.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
6 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Ukupno ih nametali 5-0. Suludo mi zvuči. Kad pogledam prošlu sezonu i koliko je sve to komplet bilo loše... 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
11 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Bravo. Jedina svijetla točka hrvatske lige. I opet Dinamo donio novce klubovima u HNLu, svaka čast. Baš će biti užitak gledati Dinamo u  8 utakmica u najjačem natjecanju. Jel Dalić gledao utakmicu? :D

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.8.2024 20:41 (mmafan).
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Puno lakše danas od očekivanog ali sve u svemu čestitke ekipi i treneru. Dinamo 💙

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
6 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Htio bih da igraju protiv Barcelone. Samo ta jedna želja. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
21 mjesec
offline
GNK Dinamo Zagreb

realno 

11 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Taman da mogu platiti penale ako raskinu s Gattusom :D

16 godina
moderator
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
NEKKO kaže...

realno 

 550 tisuća je bilo 2022., sada će svi prvoligaši dobiti od UEFA-e malo više od milijun eura (svaki klub isto).

...
14 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Dinamo protiv Qarabaga. Napokon jedna utakmica koju smo takticki odradili baš onako kako treba. I naravno bez nekakvoga dodatnoga stresa. Čestitke svim igračima, stručnome stožeru i navijačima. Idemo korak po korak.

 

Upravo je odrađen i ždrijeb novoga formata lige prvaka. Dinamo je izvukao:

Home: Dormund, Milan, Celtic i Monaco

Away: Bayern, Arsenal, Salzburg i Slovan

 

Sasvim solidan ždrijeb. Mislim da nas čekaju dobre utakmice i da se mogu izvući neki dobri rezultati.

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.8.2024 19:26 (fighterZu).
11 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Uskoro u prodaji :D

14 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Milka30 kaže...

Ruku na srce, Dinamo je svojim sudjelovanjima u Europi donio više love Hajduku nego oni sami sebi

 Da prisnažim, ipak treba istaknuti glavnog sponzora na dresu:

 

 

Ju je je? Je ju je!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice