GNK Dinamo Zagreb izdvojena tema

poruka: 4.316
|
čitano: 809.177
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
starblack kaže...
Nema brige, hajduk ce zasrat doma. Sve je ok

Ma kakvi. Pa Gorica je prvi kandidat za ispadanje. Ovo što je belupo bio na dnu je samo varka. Belupo pod Kovačevićem je nešto sasvim drugo i mogu se samo dizati u sezoni, roster im je odličan. Livaja igra najbolju sezonu do sada, možda ga vidimo na 20+ golova ove sezone, ako ne bude ozljeda. Gatusso ima muda staviti mlade igrače kao što su Prpić i Durdov u prvi sastav bez obzira što tu i tamo pogriješe. U Dinamu kad mladi igrač napravi jednu grešku, odmah ih vraćaju na klupu. Dinamo može učiti po tom pitanju od njih. Da mali Mikić koji je bio najbolji igrač Ramljaka ne može dobiti šansu u ovome Dinamu je žalosno. Na Pavića se najedanput zaboravilo, a oduševio me na pripremama. Kao da Gvardiol nije griješio u Dinamu. Bolje da ne komentiram dalje jer ovog tjedna mi je već pun kufer svega.

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.9.2024 21:44 (fighterZu).
3 godine
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Cudno, neuobicajen start pa gotovo svih klubova
Tn
3 godine
offline
GNK Dinamo Zagreb

Znate li, slutite, tko je novi Dinamov trener ?

Sutra ujutro će biti objavljeno.

Sigurno se zna, (pišu tako mediji) da nije Bjelica.

合氣道
14 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Zaporožac kaže...

Znate li, slutite, tko je novi Dinamov trener ?

Sutra ujutro će biti objavljeno.

Sigurno se zna, (pišu tako mediji) da nije Bjelica.

Ma ništa se ne zna. Navedeni "medij" je editirao u nastavku članka da je iz Maksimira došao demantij da je Dinamo našao novoga trenera. 

Sad malo mirnije glave, nakon burnoga tjedna, postavljam si pitanje je li Jakir trebao dobiti još jednu šansu, istrpiti trenera kao i prošle sezone pa će on doći sa nekim drugačijim i težim odlukama? Pa bi to rezultiralo nekim pozitivnijim smjerom u ovoj sezoni. Sve sam više dojma da nije problem bio toliko u treneru, koliko u momčadi i njihovoj motivaciji i nezalaganju (a nekako je to pokazalo i ovih zadnjih par utakmica). Neki igrači su se previše počeli izdizati iznad momčadi, a to već polako postaje ozbiljan problem.

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.9.2024 14:10 (fighterZu).
8 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Ovo je lose ostarilo
16 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Otkaz Jakiru se pokazuje kao još jedna u nizu grešaka sa smjenama trenera. Prebrzo su potrošeni i on i Bišćan i Krznar. Svi oni su mogli dati dosta više. I ne vidim neko jasno rješenje koje će srediti očiti kaos u svlačionici. Ispada na kraju da je Jakir dosta toga držao pod kontrolom iako igre nisu bile dobre.

 

Obično ekipa koja igra loše nakon smjene trenera proigra i par utakmica nakon smjene odradi na nekom višem nivou pa se onda opet stabilizira. Ovo što je Dinamo odigrao protiv Slavena pokazuje da je potrebna neka malo jača ruka da dovede stvari u red. Nadam se nekom "jakom" imenu koje neće trpiti ničija sranja. 

13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Željko Sopić bio idealan izbor za Dinamo, samo mislim da zbog svoje jezičine nikako ne bi odgovarao Dinamovom trulom lobiju

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne rješavaju nasiljem!
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.9.2024 23:24 (Milka30).
10 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
I trećeligaš zabija Dinamu a gdje da neće Bayern
11 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Nebi se zacudio da izgube

10 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Teskih 2:1 na poluvremenu, još su trazili timeout jer igraju na visokih 23c.
Njima stvarno treba cvrst trener.
4 udarca u okvir u 45 min.
5 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Gogy7 kaže...
Teskih 2:1 na poluvremenu, još su trazili timeout jer igraju na visokih 23c.
Njima stvarno treba cvrst trener.
4 udarca u okvir u 45 min.

Pitanje je zapravo koliko je trener kriv za sve. Oni bi ovo trebali lagano dobiti i bez trenera. Nije to ista klasa igraca, ni priblizno.

13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Gogy7 kaže...
I trećeligaš zabija Dinamu a gdje da neće Bayern

 Još tragičnije je, što su Banjole 13-i u 3 ligi sa gol razlikom 4:8

Prethodnu utakmicu su igrali sa Halubjanom i izgubili doma 0:4

Srećom nismo igrali protiv Halubjana 

10 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Ja neznam zasto se ovako teska utakmica igrala u tako ranom terminu na nemilih 23C. Tko vidio igrati po takvim uvjetima. Cordoba izrezao carape koliko mu je vruce pa promašio prazan gol s 5 metara.
14 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Ne znam što se događa u svlačionici pa vlada ovako neozbiljan pristup. Sumnjam da je u pitanju samo onaj visok poraz od Bayerna. Postoji li neki bojkot određenog dijela igrača u svlačionici, to je isto jedno od pitanja. Nakon reprezetantivne stanke su se počele događati čudne stvari na koje pokusavam naci neke logicne odgovore. Pripreme koje sam odgledao, većina utakmica nisu uopće ukazivale na baš ovakve probleme. Da, bilo je tu problema u obrambenom dijelu (ne u smislu da dođe do raspada), ali nekako očekuješ da će se to posložiti dok se zadnja linija malo uigra. Čeka nas težak period. Nadam se da sutra imamo novoga trenera da napokon završi i ta priča i da možemo krenuti u nove izazove.

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.9.2024 23:15 (fighterZu).
8 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Zabranilo im pušenje na stadionu ma su neki vođe malo nervozni.

Anyway, kako komentirate dolazak Bjelice pogotovo nakon njegovih izjava o dinamu, sudcima i klubovima koji igraju za dinamo?

13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Pa nije ništa krivo rekao.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Hexfire kaže...
Pa nije ništa krivo rekao.

 evo par citata
Pa da vidimo kako ce to sjest navijacima 
"Igrali ste za korporaciju, a ne za sebe. Pi*** vam strinina. Je**** vas korporacija! Bit ćete gladni kruha od korporacije, ja vam kažem! Samo kad vas više ne budu trebali. Sramota, sramota! Je l' vas usrećila korporacija? P**ka vam materina! Je***a vas korporacija""  

"Ako zagrebačkim klubovima mogu suditi suci iz okolice, zašto ne bi nama mogli iz Donjeg Miholjca ili Đakova? Nama protiv Gorice sudi sudac iz Zagreba. Zamislite da Real i Getafe igraju i da Getafe ima četiri igrača Reala, to bi bio skandal, a ovo ima samo u Hrvatskoj, takav monopol jednog kluba"

Laki je malo nervozan 


11 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
sporttest kaže...

 evo par citata
Pa da vidimo kako ce to sjest navijacima 
"Igrali ste za korporaciju, a ne za sebe. Pi*** vam strinina. Je**** vas korporacija! Bit ćete gladni kruha od korporacije, ja vam kažem! Samo kad vas više ne budu trebali. Sramota, sramota! Je l' vas usrećila korporacija? P**ka vam materina! Je***a vas korporacija""  

"Ako zagrebačkim klubovima mogu suditi suci iz okolice, zašto ne bi nama mogli iz Donjeg Miholjca ili Đakova? Nama protiv Gorice sudi sudac iz Zagreba. Zamislite da Real i Getafe igraju i da Getafe ima četiri igrača Reala, to bi bio skandal, a ovo ima samo u Hrvatskoj, takav monopol jednog kluba"

Laki je malo nervozan 


 

Ajde sada budi objektivan i stavi po stranu što si navijač Dinama, dali je nešto krivo rekao?

Zar nisu Maminjo i Miško imali dečko cura odnos i trapali igrače kao panini sličice? Jesu.
Dali su Dinamo i Lokomotiva sezonama imali braco-seka odnosne gdje svi igrači koji nisu za prvu ekipu Dinama skupljaju minutažu u Lokomotivi i tu sad ne pričamo o 2-3 posuđena igrača nego praktički cijeli prvih 11 Lokomotive sve igrači sa posudbama iz Dinama ili "prodani" te imaju smiješne klauzule za prvokup na te igrače (eto čisti primjer od nedavno Čavlina) tamo igraju i razvijaju se i ako valjaju vrate ih/"otkupe".

Možeš ga mrzit, da je znao imat kretenskih te nepotrebnih ispada i da se očito ne zna ponekad suzdržat - to jeste, ali sve što je rekao nije daleko od istine.

8 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
ibme74 kaže...
sporttest kaže...

 evo par citata
Pa da vidimo kako ce to sjest navijacima 
"Igrali ste za korporaciju, a ne za sebe. Pi*** vam strinina. Je**** vas korporacija! Bit ćete gladni kruha od korporacije, ja vam kažem! Samo kad vas više ne budu trebali. Sramota, sramota! Je l' vas usrećila korporacija? P**ka vam materina! Je***a vas korporacija""  

"Ako zagrebačkim klubovima mogu suditi suci iz okolice, zašto ne bi nama mogli iz Donjeg Miholjca ili Đakova? Nama protiv Gorice sudi sudac iz Zagreba. Zamislite da Real i Getafe igraju i da Getafe ima četiri igrača Reala, to bi bio skandal, a ovo ima samo u Hrvatskoj, takav monopol jednog kluba"

Laki je malo nervozan 


 

Ajde sada budi objektivan i stavi po stranu što si navijač Dinama, dali je nešto krivo rekao?

Zar nisu Maminjo i Miško imali dečko cura odnos i trapali igrače kao panini sličice? Jesu.
Dali su Dinamo i Lokomotiva sezonama imali braco-seka odnosne gdje svi igrači koji nisu za prvu ekipu Dinama skupljaju minutažu u Lokomotivi i tu sad ne pričamo o 2-3 posuđena igrača nego praktički cijeli prvih 11 Lokomotive sve igrači sa posudbama iz Dinama ili "prodani" te imaju smiješne klauzule za prvokup na te igrače (eto čisti primjer od nedavno Čavlina) tamo igraju i razvijaju se i ako valjaju vrate ih/"otkupe".

Možeš ga mrzit, da je znao imat kretenskih te nepotrebnih ispada i da se očito ne zna ponekad suzdržat - to jeste, ali sve što je rekao nije daleko od istine.

 al ja uopce nisam navijac dinama  niti kazem da je on u krivu

mene zanima sto kazu navijaci dinama na ovo sve, kakav im to covjek dolazi nakon svega sto je rekao o tom klubu
i kako on uopce ima obraza doc u dinamo nakon svega 

11 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

Nova vlast je u Dinamu, nema više Mamića i njegovih pijuna, nema više braco-seka odnosa, ne vidim zašto se nebi vratio? I tada je ima odličan rezultat, doslovno je bez razloga protjeran iako je od kluba kojinje bio kanta za napucavanje u europi stvorio respektabilan klub kojeg ni jedan Man City sa Pepom nije mogao nakantati.

15 godina
online
GNK Dinamo Zagreb

I ja bi svašta laprdal da mi u firmi smanje plaću pod prijetnjom otkaza, a sve sam ispravno radio.

 

Možete pričat što želite al čovjek ima još uvijek kredit time što je nakon 49 godina uspio zadržat Dinamo u europi do proljeća.

Što se tiće Osijeka osvojio je uvjerljivo najviše bodova otkad je HNL u ovom formatu.

 

Neka 2 tekme u CL zadrži na X zaraditi će i za otpremninu.

 

 

 

 

11 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Evo taman nakon što sam napisao onaj prvi post vidim na YT ovaj video pa sam poslušao i kaže čovjek sve realno i priča upravo i o onim stvarima što sam ja gore spomenuo za "korporaciju":

15 godina
online
GNK Dinamo Zagreb
Poruka je uređivana zadnji put jučer u 15:37 (plavi08).
8 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Nije on to laprda dok je bio u firmi nego nakon dosta vremena.

Lik je klub optuzio za dosta ozbiljne stvari. Smijesno je sta mi to nije smetalo dok je on bio trener, a bogami evo nece ni sad 😂
11 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Eto sada i službeno

14 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
sporttest kaže...

Zabranilo im pušenje na stadionu ma su neki vođe malo nervozni.

Anyway, kako komentirate dolazak Bjelice pogotovo nakon njegovih izjava o dinamu, sudcima i klubovima koji igraju za dinamo?

Što bi mi sada trebali, napasti trenera za neke izjave u prošlosti i željeti loše Dinamu? Uvijek postoje oni kojima neki trener ne paše zbog neke izjave u prošlosti, bit će ih i među Dinamovcima. Kao što ih ima u svakom klubu (npr. isto kao što Štimac mnogima ne paše u Hajduku). Što je bilo, bilo je. Tada je branio boje drugoga kluba. Kao trener svi znaju da je temperamentan i da djeluje nerozonski (bile one točne, djelomično točne ili neistinite), ništa novo. Kao ni situacija koju je imao nedavno u Union Berlinu. Nama navijačima bi u interesu trebao biti dobar Dinamo bez obzira tko je trener. I da dođe neki zadrti Hajdukovac za trenera, ne bih imao ništa protiv. Vidjet ćemo kakav će Bjeličin stožer biti. Nema više Austrijanaca koji su bili tata mata za kondiciju. To mi je i dalje veliki upitnik.

 

Anyway, novom treneru želim puno uspijeha i nadam se da će sveskupa to pozitivno utjecati na ekipu. Daj mi samo pobjede...

Poruka je uređivana zadnji put jučer u 20:25 (fighterZu).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice