FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.712
|
čitano: 5.310.211
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Zadnje 2 utakmice svaku ima preko 30+ izgubljenih lopti. 

 

Ovo je ocito trenutak u kojem je on postao uteg. Previse lopti gubi, drugi ne dolaze do izrazaja a u obrani je igrac manje. Plus je pitanje koliko volje ima uopce nakon svega biti u Barci.

This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
FC Barcelona

De Jong na stoperu, Legnlet na klupi. WATAFAK?

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.11.2020 20:47 (BeLLicus).
6 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
BeLLicus kaže...

De Jong na stoperu, Legnlet na klupi. WATAFAK?

 Koeman glumi dalića 

9 godina
offline
FC Barcelona

Ma daj mi Dinamo Kyiev ne možemo natrpat još im prva ekipa cijela ne igra zbog covida... 

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Dobro je Lenglet, tek si ušao hahahah 

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Rakitic MOTM za Sevillu
14 godina
offline
FC Barcelona

Očajno skroz..

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
neampojma kaže...
BeLLicus kaže...

De Jong na stoperu, Legnlet na klupi. WATAFAK?

 Koeman glumi dalića 

 Ali nakon ove tekme nisi mogao bolje pogodit usporedbu. Menadzeri vrhunskih rostera koji zamjenama cesto fulaju, a igra je prakticki ista sablona.

 

Makar mislim da je cak Dalic naucio dosta od Modrica i Rakete i znao bi bolje vezu isturat naprijed. Koemanu fali netko umjesto Busquetsa, ako dobi zamjenu vidjet cemo kakav je trener stvarno (po meni)

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Kad nas je Celtic pobjedjivo ovakvom igrom kad smo bili najjaci niko ništa nije loše govorio, a sada...

 

očigledno, problem je u hejterima.

 

Meni se Barca ove godine jako svidja.

 

6 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
neampojma kaže...
BeLLicus kaže...

De Jong na stoperu, Legnlet na klupi. WATAFAK?

 Koeman glumi dalića 

 Ali nakon ove tekme nisi mogao bolje pogodit usporedbu. Menadzeri vrhunskih rostera koji zamjenama cesto fulaju, a igra je prakticki ista sablona.

 

Makar mislim da je cak Dalic naucio dosta od Modrica i Rakete i znao bi bolje vezu isturat naprijed. Koemanu fali netko umjesto Busquetsa, ako dobi zamjenu vidjet cemo kakav je trener stvarno (po meni)

kao da ljudi igraju managera pa stavljaju imena nek igraju, a pozicija nije bitna  izgleda da nitko ne može pomoći barci dok se skroz ne raspadnu i krenu ispočetka

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Odlicna utakmica protiv uvijek neugodnog drugog sastava Dinama iz Kijeva .
9 godina
offline
Re: FC Barcelona

Kolega fali završnica ove sezone. Hrpa šansi nigdje golova :)

10 godina
offline
FC Barcelona

Prije bi rekao da je obrana najveci problem. U napadu smo bili dobri, jaki ,brzi. Brzo se kombiniralo i stvaralo jako puno sansi, nesreca je bila ta sto je njihov golman imao svoj dan i dobro se razbranio. U obrani smo jako losi, kiev je vrlo lako stvaro sanse cim smo izgubili loptu i mogli smo primiti sigurno 3,4 gola da nemamo klasu Ter Stegena na golu. Lenglet je jako lose odigrao cim je usao u igru kiev je odmah stvorio cistu sansu na kraju ispada da je De Jong bolji stoper od njega. Od svih igraca u obrani jedino mi Dest ulijeva povjerenje on je jako dobro odigrao prema naprijed i prema nazad dok je Alba klasicno naprijed dobar dok je nazad vrlo los. Piqueu svaka cast na pogotku ali isto jako los u obrani. Svidja mi se Dembele isto je odigrao jako dobro, opalio je par jako opasnih udaraca nadam se da ce tako nastaviti i da su ozljede iza njega. Trebalo bi prodati Umtitia i Lengleta i umjesto njih uzeti nekog postenog stopera. Nisam rekao Piquea zato jer znam da nema sanse da on ode. Po meni trebalo bi i Griezmanna prodati dok jos vrijedi nesto jer je preocito da nije igrac za Barcu i za te novce uzeti neku postenu spicu. Nadam se da je odlaskom stakora zavrsio niz losih transfera

8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ajde pomoć, di gledat tekmu? Nije mi jasno da Sportklub za vikend ne prenosi Španjolce?

Dobar stream mi treba, što manje reklama, dobra slika, nije bitno ako trebam platit da bih gledao, al da je bez ikakvog VPN-a

artuditu
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
flpmyslf kaže...

Ajde pomoć, di gledat tekmu? Nije mi jasno da Sportklub za vikend ne prenosi Španjolce?

Dobar stream mi treba, što manje reklama, dobra slika, nije bitno ako trebam platit da bih gledao, al da je bez ikakvog VPN-a

 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
FC Barcelona

Sastavi:

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
flpmyslf kaže...

Ajde pomoć, di gledat tekmu? Nije mi jasno da Sportklub za vikend ne prenosi Španjolce?

Dobar stream mi treba, što manje reklama, dobra slika, nije bitno ako trebam platit da bih gledao, al da je bez ikakvog VPN-a

KLIK 1

KLIK 2

VISCA BARCA
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

10a minuta, 4 odlicne sanse.

ovoj Barci se ne smije nista prigovoriti

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ma jebo vas bog više sa tom obranom, jel trebaju ispasti iz prvenstva da shvate da ova četvorka je sramota za klub, koja im je više pička materina u toj upravi i s tim trenerima da forsiraju ove panjine. 

14 godina
offline
FC Barcelona

Nema se šta prigovorit, doslovno. Samo prodati 90% ekipe i kupit druge igrače. Probat naći neki stil nogometa, sada ga Barca nema. Svi treneri prije ovog su imali posjed, pa su protivinici morali iskoristit to malo šansi kad su imali loptu. Sada na Camp Nou Betis dominira. I da nema veze što je Messi na klupi, bilo bi isto.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
FC Barcelona

Sad će mi netko reći da smo bolji bez Messija...

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
FC Barcelona

Ništa se nije promjenilo kako je ušao. Ista igra kao u prvom pol. 

 

Ovo je penal čisti.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

vrhunska barca, vrhunska pobjeda. strasan napredak pod Koemanom. ovo ce ce b sve bolje i bolje. ocekujem odlocnu sezonu

14 godina
offline
FC Barcelona

Prvo poluvrijeme očaj. Drugo bolje zbog crvenog kartona Betisa.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

Ništa se nije promjenilo kako je ušao. Ista igra kao u prvom pol. 

 

Ovo je penal čisti.

 Ajde prestani. Znamo da mrziš Messija ali toliko daleko ići da bi nešto dokazao je stvarno debilno.

 

Svi ste tu samo kad treba pljuvati. Eto ja ću spomenuti pozitivno kad nitko ne želi. Vezni red je odigrao odličnu utakmicu, pa kome pravo, kome krivo. Dembele dobar, mali Pedri isto. Messi ušao i okrenuo utakmicu. Jedino obrana šteka.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
FC Barcelona

Messi očajan, šta drugo reći?! Ti prestani, ima te svugdje i prosipaš pamet i namećeš svoje mišljenje kao jedino ispravno. 

Barca nema igru i bezveze pisat da je nešto dobro kad svi vidimo da nije.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

Ništa se nije promjenilo kako je ušao. Ista igra kao u prvom pol. 

 

Ovo je penal čisti.

 Ništa se nije promijenilo? Jesmo mi gledali istu utakmicu? Čovjek je sudjelovao doslovno u svakom golu u drugom poluvremenu (4). 

 

Sve u svemu, De Jong je super odigrao, Busquets također bolje nego inaće, a za obranu ne znam što reći. Opet malo bolja ekipa moze strpat 4 komada. Pique i Lenglet su zbilja loši, nadam se da se neće i dalje trpati sav novac od transfera u napad nego se malo uložiti u obranu. 

VISCA BARCA
10 godina
offline
FC Barcelona

što reći na grizmanov finišing i dembeleove centaršute

14 godina
offline
FC Barcelona

"Tests carried out this afternoon have shown that Ansu Fati has an internal meniscus tear in his left knee. The treatment to be followed will be determined in the coming days."

 

https://twitter.com/FCBarcelona/status/1325157128961601536?s=19

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Konačno korektno suđenje i upotreba VAR-a na realovoj utakmici i odmah 4 komada u mreži. Da je od početka ovako bilo i da je ovako bilo prošle sezone, Barca bi imala jednu titulu više, a sad bi bili u vrhu tabele sa Soceidadom.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice