FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.312.553
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Tallahassee kaže...

... kolko je ono mesi osvojio sp-a sa Argentinom... RIP Diego...

 Jako mi je zao citat da ovako zatucani ljudi postoje u HR...sram me

9 godina
offline
FC Barcelona

Maradona je osvojio Svjetsko Prvenstvno i svaka mu čast na tome ali po mom mišljenu on nije ni među top 5 najboljih svih vremena. A uspoređivati ga sa Messijem nema apsolutno nikakvog smisla, Messi je zabio do sada preko 700 golova i podijelio preko 300 asistencija (Maradona nije zabio ni 200 u karijeri a asistencija ima oko 50)Messi je proglašen 6 puta najboljim igračem svijeta, 6 puta osvojio zlatnu kopačku što nije napravio niko nikad, 10 puta prvak španjolske, 6 puta osvojio kup, 4 lige prvaka, bio najbolji igrač svijetskog prvenstva 2014, je fali mu trofej sa Argentinom ali jebeno teško je biti prvak Svijeta pogotovo jer Svjetsko je turnir jedna loša utakmica i gotovo ideš doma, nemaš pravo na pogrešku. Bio je viceprvak svijeta, 3 puta u finalu Copa Americe. A možda još ima šanse da napravi nešto sa Argentinom u iduće 2 godine. Sad je 2021 Copa u Argentini i Kolumbiji, svjetsko je za manje od 2 godine, Argentina ima dobru ekipu sada. Sa Barcelonom je uzeo sve i individualno i ekipno, fali taj trofej sa Argentinom naravno i sigurno nakon svjetskog će se i oprostit od nacionalne selekcije kako god završi.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.11.2020 8:20 (BeLLicus).
14 godina
offline
FC Barcelona

Messi je igrao 3 finala i 3 puta bio proglašavan najboljim igračem turnira (1 svjetsko i dvije Cope). Isto tako je osvojio OI.  Ljudi pljuju jer je Argentina padala u finalima, ali to je timski sport. Najbolji primjer je Ronaldo. Praktički nije igrao finale Europskog i Portugal pobijedi Francuze. Automatski je Ronaldo heroj. Da je Portugal izgubio svi bi ga pljuvali. Recimo ni Maradona nije zabio u finalu 1986. nego su zabijali suigrači. Ljudi ko da pričaju o tenisu a ne nogometu gdje ovisiš o suigračima. Jedina stvar koja se može Messiju tu prigovoriti je onaj penal koji je promašio u raspucavanju u finalu Cope.

 

Ako uzmete listu nogometaša koji su 3 puta bili proglašavani najboljim igračima velikih turnira reprezentacija, na toj listi će biti samo Messijevo ime.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.11.2020 8:27 (antimadridista).
14 godina
offline
FC Barcelona

Na današnji dan prije točno 10 godina. Vjerojatno najbolja utakmica koju sam gledao u životu. E da je vratiti vrijeme 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
FC Barcelona

Susret podjenaki ekipa danas, nadajmo se pobejdi. :)

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
FC Barcelona

Dest je masina, nadam se da Koeman vidi da je 10 puta bolji od Roberta. Mingueza malo podsjeca na Puyola i s kosom i nacinom igre, covjek je zid i k tome brz. Jedino Pedri malo steka, ubacio bi Puiga ili Alenu.

VISCA BARCA
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.11.2020 14:54 (Jack Black).
14 godina
offline
FC Barcelona

Neloša igra s obzirom kako smo igrali dosad ove sezone. Lijepa golčina Griezmanna. Ne znam, meni obrana i dalje ne ulijeva povjerenje, ostavlja se dosta prostora protivnicima. Ovo je Osasuna pa neće to iskoristiti ali bolje ekipe hoće.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
FC Barcelona

A jbt kakav prekrasan trenutak. Nogomet je stvarno više od igre. 

 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Laporta najavio kandidaturu i kao veliki prijatelj Raiole koliko sam citao , doveo bi Haalanda. 

 

Ako nam treba nesto to je onda ovakav igrac i ovakva buduca zvijezda odnosno glavni favorit za zlatnu loptu.

 

 

This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Dobro kažeš antimadridista, nogomet je stvarno više od igre.

Navodno, najstariji Maradonin sin želi da se umirove sve desetke u klubovima za koje je njegov otac nastupao.

Ovo će bit zanimljivo za ispratit, poglavito u Barceloni. Zanima me šta će Messi reć.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
playjob kaže...
Dobro kažeš antimadridista, nogomet je stvarno više od igre.

Navodno, najstariji Maradonin sin želi da se umirove sve desetke u klubovima za koje je njegov otac nastupao.

Ovo će bit zanimljivo za ispratit, poglavito u Barceloni. Zanima me šta će Messi reć.

 I da se složi Messi sa tim, nemoguće je to u LaLiga. Čini mi se da brojevi moraju biti od 1 pa nadalje.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
playjob kaže...
Dobro kažeš antimadridista, nogomet je stvarno više od igre.

Navodno, najstariji Maradonin sin želi da se umirove sve desetke u klubovima za koje je njegov otac nastupao.

Ovo će bit zanimljivo za ispratit, poglavito u Barceloni. Zanima me šta će Messi reć.

 To mi je već malo previše. Desetka je broj koji su uvijek nosili najveći igrači, i prije i poslije Maradone. Sad kompletno maknuti taj broj zbog smrti Maradone mi nema smisla.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ne znam zašto bi Barca ukidala broj 10, ako ikad to i naprave to treba uraditi u čast Messiju, a ne Maradoni, jer je Leo 17 puta veća legenda Barce nego mu sunarodnjak .

14 godina
offline
FC Barcelona

Ako ima nešto pozitivno iz ove sezone, to je onda sigurno forma Dembelea i u kakvom je stanju fizički. Trenutno izgleda najspremniji i u najboljoj formi otkad je u Barci, samo da to potraje.

 

U zadnje 2 utakmice su se vidjeli neki pozitivni pomaci prema naprijed, ali imao sam takav osjećaj i prije pa onda dođe ozbiljniji protivnik i sve pada u vodu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
FC Barcelona

Opet nikakva igra. Kuman sa ovim igračima neće ni LP izboriti.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
FC Barcelona

Ovakve golove kad primiš nisi ni zaslužio osvojiti bod.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Bravo Messi, zgadio si mi jos jednu utakmicu. 

 

Lenglet,Busqets i Pjanic rak rana.

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
FC Barcelona

12 bodova od prvog mjesta. 3 boda od ispadanja. Uh sramote.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Sa Kutinjom i Buskecom se ne moze napredovat. Ne zasluzuju igrati, apsolutno. Messi se ne prilagodjava, igra kao da je i dalje Valverde trener.

 

Da je poceo od pocetka pa dembeleom, pjanicem i Trincaom dobili bi bez problema.

14 godina
offline
FC Barcelona

Bodovi..

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

Bodovi..

Vidiš kako subjektivno postavljaš "jednadžbu", podosta nisi u pravu 

 

Ako stavimo da je samo Messi tada igrao u Barceloni od onih u početku, pa tko bi to prihvatio usporediti?! 

Spomenut ću samo Puyola, trebam li dalje?! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
FC Barcelona

Messi nije Barca. Ova slika ilustrira povratak Barce starim korijenima kad smo bili ekipa od 10 do 5 mjesta na tabeli. Kada su ljudi govorili da bu Barca završila kao Milan, niko nije mogao vjerovati. Sada imaš u ekipi 500 miliona eura smeća, ko zna iz kojeg razloga.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
FC Barcelona

Messi bio najbolji igrač na terenu, Busquets počeo akciju za jedini gol i još namjestio zicer za Desta koji je profulao. Ali ajmo opet po istom, pljuj stalno iste igrače.

 

Dok se Lengletu daje novi ugovor i općenito navijači apsolutno ništa o njemu ne govore. Odavno sam napisao i opet ću ponoviti. On je najprosječniji stoper kojeg sam gledao u Barci, a da je starter niz godina. Znači lika u Hajduk nebi stavio. Pogledajte drugi gol Cadiza. Što on radi!? Pa to nebi napravio niti stoper iz županijske lige. Ove sezone je taj lik odgovoran za najmanje 15 golova.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ako tko cita strrane forumu , svi znaju da je lenglet magarac i da nije za prvih 11 nikako.

 

A to za Busqetsa si prvi put vidio ove sezone da je stvorio sansu jednu i odmah se hvatas ko pijan plota. 

 

Taj krakati puz je toliko beskorisan igrac da cijeli svijet ga pljuje po svim stranicama, novinama, forumima i ostalim mjestima osim antimadridiste.

 

A Messi odlicno igra svaku utakmicu cca 30 izgubljenih lopti, 1 gol iz igre u sezoni uz prosjek od 10 suteva.

 

 

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
FC Barcelona

Zar opet?!

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
16 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mosor iz Žrnovnice= Barcelona 😄, Jeličić
14 godina
offline
FC Barcelona

Ovaj Lenglet mora već večeras otići iz kluba. Kakav klaun od igrača. Tjeraj to u 3 pm.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
FC Barcelona

0-3, uh sramote. I to penaldo im zabija kao u stare dane.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
offline
FC Barcelona

Nadam se da ce pustit Messija na zimu za neku lovu.

 

Ako ode na ljeto free jos gore ce bit....a tesko moze gore od ovoga

14 godina
offline
FC Barcelona

Za nadati se da će nova uprava imati muda i protjerati Koemana. Dovesti Xavija i dati mu vremena da radi. Problem nije Messi i to se u ovakvim utakmicama najviše vidi. Jedini je pokušavao nešto. Obrana je šuplji sir, vezni red ne postoji tko god da igrao. Ova ekipa nije imala pravog trenera niti je klub doveo pravo pojačanje godinama.

 

Pitanje je kako je Koeman uopće dobio posao. Taj lik je sa zlatnom generacijom Valencije skoro ispao iz lige. U Evertonu se osramotio.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2020 22:57 (antimadridista).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice