Prijevod teksta sa engleskog na njemački

poruka: 8
|
čitano: 5.288
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Vaša preporuka!?

Koji njemački forum moze da mi pomogne...trebam da prevedem text na njemački...ja sam taj text vec napisao na eng. pa želim da ga postavim na neki njemački forum ne bi li kakav "švabo" naletio i pomogao mi,preveo ga..... {#}....

___
14 godina
neaktivan
offline
Nekoliko vasih savjeta,prjedloga...

Google is your friend.

Turbo is my heart, nos is my blood and cars are my life! .. That's Low Life !
16 godina
offline
Re: Nekoliko vasih savjeta,prjedloga...
Gman kaže...

Google is your friend.

našp si crkvu u kojoj ćeš se molit

http://zippo-friends-croatia.com/
14 godina
offline
Re: Nekoliko vasih savjeta,prjedloga...
Ma ako postaš na bilo koji imalo kvalitetan forum baziran na engleskom/njemačkom, netko će već naletiti.
It recently became apparent to me that the letters 'T' and 'G' are far too close together on a keyboard. This is why I'll never be ending an e-mail with the phrase 'Regards' ever again.
15 godina
offline
Re: Vaša preporuka!?
stambol II kaže...

Koji njemački forum moze da mi pomogne...trebam da prevedem text na njemački...ja sam taj text vec napisao na eng. pa želim da ga postavim na neki njemački forum ne bi li kakav "švabo" naletio i pomogao mi,preveo ga..... {#}....

Probaj sa google translatorom. Ako si već napisao na engleskom, postaj na engleskom, a pored tog posta ispod stavi prijevod na njemački što ti ispadne sa translatorom.

Digni se iz pepela, kao sto put do sada, sad s' mirisom ljiljana, ljubavi moja!!! Zemljo mojih djedova, dok je tvojih sinova, ti ćeš biti prkosna, slobodna i ponosna!
14 godina
online
Nekoliko vasih savjeta,prjedloga...

Sve samo ne Google Translate,to jr najgora moguća solucija.

Piracy lives forever!!!
13 godina
offline
Nekoliko vasih savjeta,prjedloga...

Dobar sam u njemačkom, mogu ti pomoći ukoliko hoćeš  {#}  Nije mi nikakav problem prevesti, zaista. Posalji mi tekst na PM i sutra uvečer imat ćeš točno preveden tekst (samo nemoj pretjerati s brojem riječi, u tom slucaju neću stići).

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.3.2011 22:21 (Caesar et Brutus).
14 godina
neaktivan
offline
Prijevod teksta sa engleskog na njemački

Za sto ti treba tekst? Ako je za neki forum, neki upit ili tema, na Google Translatoru mozes solidno prevesti, da se razumjeti sve. A ako je pak za skolu ili nesto, moze ti netko od nas prevesti. Preveo bih ti ja al' sam u skoli danas, druga smjena.

Turbo is my heart, nos is my blood and cars are my life! .. That's Low Life !
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice