Diplomski radovi_Download

poruka: 15
|
čitano: 5.165
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Diplomski radovi_Download

Zanima me dali se možda na netu postoji stranica gdje je moguće obavit download već gotovih diplomskih radova,konkretno me zanimaju radovi iz područja ekonomije i matematike...poznata mi je stranica www.maturskiradovi.com ali tamo se ne može ništa skinit nego funkcijonira da se plaća za download...

13 godina
neaktivan
offline
RE: Diplomski radovi_Download

nema nista mukte

15 godina
odjavljen
offline
Diplomski radovi_Download

pa napisi si sam taj diplomski! nije ti to lektira a nije ni nesto puno teze, uz dobrog mentora. al je i tvoj faks akcija index zaobisla?

osim ako ti treba za nesto drugo, onda se ispricavam

would you die for me, would you die for what i`ve longed to be...
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.5.2010 11:34 (skank666).
16 godina
neaktivan
offline
Diplomski radovi_Download

a bar nešto da skinem,ko to može sve sam pisat...

antonio
16 godina
offline
RE: Diplomski radovi_Download
antonio17 kaže...

a bar nešto da skinem,ko to može sve sam pisat...

a ti si ono nepriznati Đapićev sin????

http://www.youtube.com/user/hoggar001
16 godina
neaktivan
offline
Diplomski radovi_Download

daj ajde pa nema toga, koji nije nešto kopira...daj što rade profesori kad pišu knjige, ko zna koliko je to naših seminarskih,diplomskih,magistarskih itd. kopirano...

antonio
16 godina
neaktivan
offline
RE: Diplomski radovi_Download
antonio17 kaže...

a bar nešto da skinem,ko to može sve sam pisat...

Pa evo recimo ja, uzel sam si za mentora iz predmeta Seminar Čupića (ko ide/je išao na FER zna o kome pričam), tema mi je Kriptografija u Javi, trebal bi još napraviti demonstracijsku aplikaciju za simetrični algoritam i algoritme sa javnim ključem, i evo već 3 tjedna krv pišam da to napišem, jer naravno to ne može biti bilo kak, ipak je to Čupić. Eh da, reko mi je još, minimalno 20+ stranica, pa si sad ti misli. Ak mogu ja najobičniji seminar pisat, usudio bih se reći blizu razine diplomskog, onda ne znam šta ćeš ti...

http://3.141592653589793238462643383279502884197169399375105820974944592.com/index314.html
15 godina
odjavljen
offline
Diplomski radovi_Download

Kad vidim ovakve vucibatine... Viče

 

Eto zašto nam je država u qurcu - počinje sa prepisivanjem u osnovnoj školi pod hrvatskim, prepiše diplomski i završi kao savjetnik nekog jednako "bistrog" ministra koji nas sve skupa zajedno odvuče u mp3 svojim "genijalnim" odlukama jer su "kompetentni" ljudi na pravim mjestima. Strašno -.-

 

Ja sam u 4 godine SS napisao 15ak seminara (napisao, ne c/p odnekud), napravio tko zna koliko prezentacija i napisao 4-5 elaborata (i završni rad mi je elaborat o uvođenju novog proizvoda). Iskreno, sram me je prepisat nešto odnekud i to podvalit pod svoje - najobičniji post sa rješenjem problema ili tutorial, a kamo diplomski!

 

Ako želiš skinut gotov diplomski, očito nisi zaslužio svoje zvanje. Negdje u europi bi te pošteno kaznili (padom godine) za prepisivanje na testu, a tek ovo...

 

Nikad naprijed sa ovakvim mentalitetom ("svi drugi to rade, zašto nebi i ja?")

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Diplomski radovi_Download

Slušaj jednostavno želin ići lakšin putem, jel to nešto što nije u redu možda, studiraš i sam pa znaš da postoje dva tipa studenata oni koji su snalažljivi i oni koji uče,sad se malo zapitaj ko od njih opet bolje prode u životu oni koji su snalažljivi ili ovi drugi (čast iznimkama da ne uvrijedim nekoga jer ima stvarno pametnih i sposobnih ljudi ali jako malo), i još da nešto kažen, koga boli k... kad ja završin fakultet kako san ja napisa svoj diplomski...

antonio
16 godina
offline
Diplomski radovi_Download

....................OMG....................... :(

http://www.youtube.com/user/hoggar001
16 godina
offline
RE: Diplomski radovi_Download
antonio17 kaže...

Slušaj jednostavno želin ići lakšin putem, jel to nešto što nije u redu možda, studiraš i sam pa znaš da postoje dva tipa studenata oni koji su snalažljivi i oni koji uče,sad se malo zapitaj ko od njih opet bolje prode u životu oni koji su snalažljivi ili ovi drugi (čast iznimkama da ne uvrijedim nekoga jer ima stvarno pametnih i sposobnih ljudi ali jako malo), i još da nešto kažen, koga boli k... kad ja završin fakultet kako san ja napisa svoj diplomski...

Tako slično razmišlja i onaj koji je rekao: "...a siromašni nek uče."(jer si oni ne mogu "financirat" diplomu) Jedno je koristit šalabahter pod testom iz nekih predmeta u osnovnoj, srednjoj ili se copy/paste-at neki pasus sa Wikipedije kad radiš neki referat. Al prepisivat diplomski rad... Iz područja za koje bi ti trebao biti stručnjak nakon završenog faksa. Iz područja koje ćeš profesionalno obavljat ostatak života. To je nedopustivo. Da ne možeš sam napisat nešto za što si se školovao nekoliko godina...

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.5.2010 19:40 (Bichanich).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Diplomski radovi_Download

Vjeruj mi iz te "škole" se nemože ništa naučiti. Jedino ako sam nešto istraživaš i studiraš , a to radi koliko? 1% studenata. Idem na ETF u Osijeku i znam o čemu pričam. Večina profesora doslovno čitaju svoja predavanja sa prezentacija koja su također prepisali jer da nisu, nebi čitali studentima sa monitora/projektora već bi to znali.   Mislim znam i ja to čitati , onda mi daj prezentaciju i uštedio si svoje čitanje. I kako nakon takvog studija postati stručnjak? Eto i ja sam došao do toga da moram početi raditi završni rad i nemam pojma kako ću to napraviti jer neznam ništa o tome . Jedino rješenje je obići 1000 stranica na tu temu i sklempati nešto. Najgore je što se traži i praktični dio. to su muke. Eto recimo moram pisati o "Nagios" platformi te instalirati i testirati značajke. Što radi samo na linuxu, a ja i linux smo nebo i zemlja. Ima da naje*em. hehe

16 godina
neaktivan
offline
Diplomski radovi_Download

Isto ko i ja i Java, al ipak sam uzel to za seminarsku temu (ne diplomski). Smijeh

Ponekad se zapitam, dali sam mazohist...

http://3.141592653589793238462643383279502884197169399375105820974944592.com/index314.html
16 godina
neaktivan
offline
Diplomski radovi_Download

točno tako kao što je rekao Spakos...

antonio
16 godina
neaktivan
offline
Diplomski radovi_Download

I onda se čudite što vas neće netko zaposlit, ccccc

Sve što sam napisao nije mišljenje BUG d.o.o., nego je isključivo moje mišljenje na koje imam pravo po članku 38. Ustava Republike Hrvatske koji jamči slobodu mišljenja i izražavanja misli.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice