Koji antivirus?

poruka: 194
|
čitano: 50.990
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
RE: Koji antivirus?
jovo.r kaže...
ja trenutno koristim AVG 9.0, imam licencu do 2018. god, al razmišljam da pređem na ESET, šta vi mislite o tome?

A di si nabavil tu Licencu za AVG koja traje do 2018 kod Krek.d.o.o firme, Nevinašce pa oni u AVG prodaju to na razdoblje od godinu dana ili dvije godine a ovo kaj ti imas je macak u vreci i to ti ne radi kak spada iako mislis da radi. Tog AVG se fino rjesi baci to kroz prozor i stavi na komp Aviru Free ili MSE ak imas original windowse i to ce onda bit ok. Mozes stavit i ESET ali samo ak ga kupis jer oni divlji kljucevi za njega ti ne valjaju i to isto ne radi kak spada iako neki misle suprotno!Cool

 

http://www.free-av.com/

 

http://www.microsoft.com/Security_Essentials/

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Koji antivirus?

Microsoft Security Essentials.. Odlican program, jako malo koristi memorije, neprimjetan i brzo se update-a..

 

Cak mi je rijesio i ping/download problem, ne pitajte kako, ali imao sam dl 300kbps i ping oko 70, sad je valjda pocistio viruse i imam 500kbps i ping 55, na hrv. serverima 20-ak :D

 

Toplo preporucam.

15 godina
neaktivan
offline
14 godina
neaktivan
offline
Koji antivirus?
RAMBOX, ne mogu da citiram post jer sam trenutno na mobilnom, da licenca mi je iz te firme. I testirao sam, sa par cdova i flashova, kod druga na Norton-u (kupljena licenca) neke zaraze nije našao, dok je kod mene na AVG našao. Vjerovatno ostajem na AVG ili možda pređem na ESET
14 godina
neaktivan
offline
Koji antivirus?

nod32+Malwarebytes' Anti-Malware+spybot

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji antivirus?

moze mi neko preporucit dobar antivirus za trojance?

14 godina
offline
Koji antivirus?

Sory ako je neko preporucio,ja bih ti preporucio AVAST registriras ga,jednistavan je i brzo odklanja viruse!!! :)))

16 godina
offline
RE: Koji antivirus?

Mislim da samo treba upisati na google npr "best 5 antivirus"

 

Ja koristim Kaspersky i dobar je, možda bih mjenjao kada bih našao nešto tako učinkovito, a da manje resurse jede.

14 godina
offline
Koji antivirus?

Ja sam isprobao mnoge i sad bi stavio Norton 2010.U zadnjih par godina se poboljašao pošto je prije previše opterećivao računalo,no sad je lagan i ne usporava procese,naprotiv,sada je on jedan od najbržih uz NOD.Predivno izgleda,jednostavan je i u najnovijim testovima se pokazao uz Kasperskog najmoćniji.Može i skinove mijenjati.Zaštitni znak su mu vrlo česti update-i virusnih definicija a to je jako važno pri detekciji malware-a.

 

Nakon Nortona drugi koji bi mi dolazio u obzir je Kaspersky,pa Avira PRO verzija.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.12.2009 16:36 (ALVIN).
14 godina
offline
Koji antivirus?

Avg

15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji antivirus?
Softwer kaže...

Avg

šta avg softwer?

14 godina
neaktivan
offline
Koji antivirus?

može pomoč treba mi av koj ne opterečuje pc.. odnosno imam stari laptop (celeron m 2.4, 240 mb rama )

 

Ako mi možete preporuči neki av koj je jako slab .. prbosam avast, aviru .. al jako ga uspori ovako bez av-a radi bro...

15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji antivirus?
Zvjerkan kaže...

može pomoč treba mi av koj ne opterečuje pc.. odnosno imam stari laptop (celeron m 2.4, 240 mb rama )

 

Ako mi možete preporuči neki av koj je jako slab .. prbosam avast, aviru .. al jako ga uspori ovako bez av-a radi bro...

..ako je tako stavi si wot na browser da koliko toliko možeš sigurno surfat,on ne usporava i s besplatnim malwarebytesom skeniraj (brzi scan) jednom tjedno ili kako već hoćeš..
pretpostavimo da ti je laptop trenutno čist..

16 godina
offline
RE: Koji antivirus?
Znam da ću sad dobiti mnogo TD, ali za to ti je najbolji NOD32. On više nije tako dobar kao prije(nekad je bio uz kaspersky najbolji) ali najmanje "krade" rama. S njim imaš solidnu zaštitu i još ti nepokrade mnogo od rama.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji antivirus?
Pero kaže...
Znam da ću sad dobiti mnogo TD, ali za to ti je najbolji NOD32. On više nije tako dobar kao prije(nekad je bio uz kaspersky najbolji) ali najmanje "krade" rama. S njim imaš solidnu zaštitu i još ti nepokrade mnogo od rama.

možda to i stoji ali je problem s nod-om što mbam i superantispyware čiste dosta toga iza njega..plus to što ima stvarno slabi laptop

16 godina
offline
RE: Koji antivirus?
Slažem se s tim, samo ni jedan ni drugi nisu punokrvni antivirusi.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji antivirus?
Pero kaže...
Slažem se s tim, samo ni jedan ni drugi nisu punokrvni antivirusi.

ali su odlični skeneri i čistači,uostalom neka zvjerkan napravi kako želi..uvijek se može vratit na ovu varijantu bez av-a,neće bit ni prvi ni zadnji...

14 godina
protjeran
offline
RE: Koji antivirus?
Zvjerkan kaže...

može pomoč treba mi av koj ne opterečuje pc.. odnosno imam stari laptop (celeron m 2.4, 240 mb rama )

 

Ako mi možete preporuči neki av koj je jako slab .. prbosam avast, aviru .. al jako ga uspori ovako bez av-a radi bro...

 Za malo RAM-a možda Panda Cloud Antivirus Free Edition. Preuzimanje i više podataka možeš pročitati ovdje.

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.4.2010 5:40 (BlackFoot).
16 godina
offline
RE: Koji antivirus?
Samo ne panda.
Ipak je to drugačije kada antivirus sprijeći virus, a scaneri to nemogu. Oni ga samo otklanjaju.
14 godina
neaktivan
offline
Koji antivirus?

ma onda ču integrirat WOT u preglednik kako je već netko rekao i malwarybits i neču ove gluposti...

 

a laptop je slab .. al je ok za otić na fejs s krveta .. i tak...

14 godina
neaktivan
offline
RE: Koji antivirus?
rambox kaže...
jovo.r kaže...
ja trenutno koristim AVG 9.0, imam licencu do 2018. god, al razmišljam da pređem na ESET, šta vi mislite o tome?

A di si nabavil tu Licencu za AVG koja traje do 2018 kod Krek.d.o.o firme, Nevinašce pa oni u AVG prodaju to na razdoblje od godinu dana ili dvije godine a ovo kaj ti imas je macak u vreci i to ti ne radi kak spada iako mislis da radi. Tog AVG se fino rjesi baci to kroz prozor i stavi na komp Aviru Free ili MSE ak imas original windowse i to ce onda bit ok. Mozes stavit i ESET ali samo ak ga kupis jer oni divlji kljucevi za njega ti ne valjaju i to isto ne radi kak spada iako neki misle suprotno!Cool

 

http://www.free-av.com/

 

http://www.microsoft.com/Security_Essentials/

 

 

to je ilegalna licenca,a počinje sa 8MEH

mama mi je gej a otac lezbijka
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji antivirus?
Zvjerkan kaže...

ma onda ču integrirat WOT u preglednik kako je već netko rekao i malwarybits i neču ove gluposti...

 

a laptop je slab .. al je ok za otić na fejs s kreveta .. i tak...

stavi si i superantispyware free edition i s njim i mbam napravi brzi scan jednom tjedno i mislim da nećeš imat problema ako ga koristiš samo za surfanje,poslat mail i pogledat neki video..

14 godina
neaktivan
offline
RE: Koji antivirus?
seneka kaže...
Zvjerkan kaže...

ma onda ču integrirat WOT u preglednik kako je već netko rekao i malwarybits i neču ove gluposti...

 

a laptop je slab .. al je ok za otić na fejs s kreveta .. i tak...

stavi si i superantispyware free edition i s njim i mbam napravi brzi scan jednom tjedno i mislim da nećeš imat problema ako ga koristiš samo za surfanje,poslat mail i pogledat neki video..

 pa el nema superantispyware onu zaštitu što se pokreće s sustavom .. pa onda usporava ili je sam skener?

15 godina
neaktivan
offline
Koji antivirus?

ima samo da traži update kod dizanja os-a,al to makni u postavkama,bez brige..

te free verzije nemaju zaštitu u realnom vremenu tako da ti nema šta usporavat a wot je pasivna zaštita i u postavkama po defaultu ništa ne troši niti usporava komp..

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.4.2010 19:50 (seneka).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Koji antivirus?
seneka kaže...

ima samo da traži update kod dizanja os-a,al to makni u postavkama,bez brige..

 ok tnx... zači sam maknem da nema start up s os-om i to . to .. jer meni je cijelo vrijeme na pc-u bila ona žuta buba dolje...xd

15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji antivirus?
Zvjerkan kaže...
seneka kaže...

ima samo da traži update kod dizanja os-a,al to makni u postavkama,bez brige..

 ok tnx... zači sam maknem da nema start up s os-om i to . to .. jer meni je cijelo vrijeme na pc-u bila ona žuta buba dolje...xd

ma da,odi u njegove postavke i  makni  kvačicu s check for updates when windows start..tako nekako,nemam ga na ovom kompu..
a na onu bubu kad napraviš scan desni klik i exit..
na isti način ga otvaraš kad se pojavi buba,desni klik i scan  for spyware,malware,adware.., kad se otvori prozor onda check for update kad update-a zatvoriš(close) i onda quick scan..

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.4.2010 1:06 (seneka).
14 godina
neaktivan
offline
Koji antivirus?

ok tako či i napravit.. jer ovak mi je laptop ok za net... pa da nedobim neku gamad ... onda ču tak...

15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji antivirus?
Zvjerkan kaže...

ok tako či i napravit.. jer ovak mi je laptop ok za net... pa da nedobim neku gamad ... onda ču tak...

to gamad neće spriječiti ,ali će ovi čistači održavati komp koliko toliko čistim,a wot (web of trust) će te više čuvat..
da te ne zbuni instalacija wot-a,traži na kraju registriranje,ali ako nećeš samo izađi  s klikom na x

14 godina
offline
RE: Koji antivirus?

i da neka stavi wot na block,ako mu je komjuter preslab za antiviruse,iako vjerujem da bi se uspio naći neki lagani samo treba isprobavati

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
14 godina
offline
RE: Koji antivirus?
Zvjerkan kaže...

može pomoč treba mi av koj ne opterečuje pc.. odnosno imam stari laptop (celeron m 2.4, 240 mb rama )

 

Ako mi možete preporuči neki av koj je jako slab .. prbosam avast, aviru .. al jako ga uspori ovako bez av-a radi bro...

ja sam na sličnoj konfiguraciji samo stolnoj bez problema vrtio aviru i nisam primjetio neko usporavanje

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice