Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

poruka: 5.676
|
čitano: 1.063.890
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Ja na S6E+ na predzadnjem punjenju obrisao cache prije i poslije punjenja i baterija mi izdržala skoro 30 sati sa 3 sata sot-a što je dobro ali i dalje prilično lošije nego što je znalo biti na 6.0. Nakon toga sam ponovno napunio bateriju i nisam brisao cache i po potrošnji vidim da će baterija biti opet max. 20 sati uz 1,5-2 sati sot-a. Stvarno mi je nejasno šta Samsungovi programeri rade... 

FC Bayern Munchen
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
mariolla79 kaže...

Dosao mi update na tele2 normalni s6..ima 257 mb dal da ga instaluram ili? Imam 6.0.1 mm prvi koji jedosao nakon ll i mob mi super radi..4 sata sot i nemam problema s android os itd...unaprijed hvala

 

Ja ne bi ništa instalirao da još uvijek imam taj 6.0.1.

8 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Ja sam nakon update-a od 257 mb stavio na tvorničke i baterija je dosta bolja. 

 

Mislim da trebaju tvorničke, da su ipak neophodne....

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

A android system, kako se on sada nakon updatea ponaša ???

iPhone 6s Space Gray (Samsung u ❤️)
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Meni se je jučer odlijepio moj s6 edge+, znaci desna strana stražnjeg poklopca mi se sama od sebe odlijepila i skoro cm lufta je imalo. Odnio ga u servis i kažu tamo kada mi je bio krepao mikrofon da su mi promijeili cijeli prednji dio, pa moguce da nisu nesto dobro napravili i da će mi ga popraviti u roku par dana.

 

Ali stvarno sramota da mobitel te klase se odlijepi, ono imao sam i kineze i ni jedan nije imao taj problem  

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Lennon12 kaže...

Ja sam nakon update-a od 257 mb stavio na tvorničke i baterija je dosta bolja. 

 

Mislim da trebaju tvorničke, da su ipak neophodne....

 

Prije koliko si ga vratio na tvorničke? Ajde stavi screnshot s postotcima potrošnje baterije... 

8 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Evo. Nije sad opet to "nekaj" jer ga baš puno i ne koristim kroz dan, ono kaj trebam. 

 

Al mi je opet dosta bolje nek je bilo, prije mi je taj  "android system" ubijal bateriju.  I kroz dan imam konstanto uključen 4G (di ga pokriva). 

 

@Hrvoje prije 2 dana.

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.5.2016 19:16 (Lennon12).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

instalirao ovaj app ForceDoze vidit ću preko noći ima li koristi.

forumska tema na xda

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Sve te dodatne aplikacije sam prave kontra efektat jer mob i njih mora drzati aktivnim da bi one ugasile neke druge app i samo se vrtite u krug...

10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

meni se danas neki update napravio i katastrofa je...baterija se trosi kao luda, infracrveno mi nece, jer nekad znam koristit za tv ak mi nije upravljac blizu, nadam se da ce to nekak popravit...danas napunio mobitel u 12 sati baterija evo vec sad ima 48 % a sve je super bilo dok nisam napravio update

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Pozzz uzeo sam danas s6 plavi al mi se grije dok ga normalno koristim da li je to ok ili temperatura je oko 35c
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Roki29 kaže...
Pozzz uzeo sam danas s6 plavi al mi se grije dok ga normalno koristim da li je to ok ili temperatura je oko 35c

 Plavi (blue topaz) se više grije od ostalih, tako da je u redu.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
A nisam znao hvala na odg . Da li znate zasto posto su konfiguracije iste
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Roki29 kaže...
A nisam znao hvala na odg . Da li znate zasto posto su konfiguracije iste

 Nema na čemu.

 

Radi boje. Dakle Topaz nijansa više reflektira frekvencije i vibracije oko nas, što ujedno povećava i samu temperaturu. 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Hvala ti puno ja mislio nije nesto sa tel uredu pozzz
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Pozdrav jel se isplati uzet više s6 ili note4?

8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Kakvo pitanje...
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Danas vidim da ni ni senzor sa svijetlo vise neradi...nit kad nekoga nazovem na tel. Pa stavim mobitel na uho dalje svijetli umijesto da se ugasi...neznam jel to samo meni tak il jos netko ima tih problema nakon updatea od prekjucer...

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
ingloriushsmokey kaže...

Pozdrav jel se isplati uzet više s6 ili note4?

 

Ovisi koju velicinu ekrana preferiras, iskreno sve iznad 5.1, 5.2" je po meni preveliko.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5, LG G3
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Ja sam svoj s6 posalo u petak 20.5. i danas je popravljen treba samo doci u tcentar... Zamjenili su prozor zaslon, home tipku i modul punjenja iako sam im rekao da inzistiram na zamjeni baterije...

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
zvrle kaže...

Ja sam svoj s6 posalo u petak 20.5. i danas je popravljen treba samo doci u tcentar... Zamjenili su prozor zaslon, home tipku i modul punjenja iako sam im rekao da inzistiram na zamjeni baterije...

 ma meni samo nek promjene bateriju, a ekran manje bitno, jedino ako ga budem prodavao radi toga da bude sve ok, meni se digitizer odlijepio, to moraju zamjeniti a i bateriju, posto u slabom radu ne izdrzi vise od 8 sati -.-

 

sva sreca zamjenski sam dobio z1 compact pa mi je ok mob, radi super, al neka on stigne sto prije

 

EDIT: danas stigla poruka da jhe gotov servis, a u pon sam ga odnio, mozda vec sutra bude u t-centru ako ne onda u pon pa cemo vidit dal su sve popravili ili nisu nista.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.5.2016 14:37 (dennocro).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Rhaenys kaže...

Dobila sam ga zapravo pred 2 tjedna, i kako nemam nigdje wi-fi, u biti sam tek ovaj vikend bili u prilici da ga updejtam (ne da mi se otić npr u kafić ili negdje samo zbog toga, nije mi tolika žurba), a nisam zbog straha od ovog problema s baterijom.

 

A mogu li ja uopce izabrat da mi updejta samo na Marshaloow 6.0, a ne i kasnije updateove, ili mi on kad mi traži zadnje dostupno to sve zajedno skine i instalira? Jer meni se čini da je samsung dosad uvjek radio ovo zadnje, ne sjećam se da mi je nudio više verzija i da sam mogla birat npr. hoću li predzadnji update, a ne i zadnji, nego mi je uvijek našao zadnju verziju (imala sam samsung galaxy s3 i mislim da je tako funkcioniralo).
Ja ga ne želim rootat, a htjela bi izbjeć taj problematičan update.

 Citiram sama saebe da još jednom pitam, obzirom da ću za vikend imat wi-fi:

 

Zna li netko mogu li ja instalirat update samo na prvu verziju Marshmallowa, i izbjeći zadnji (ili predzadnji) problematični update za bateriju, ili će mi ako sad updejtam, automatski preuzet odjednom sve naknadne updejte? I ako je netko imao taj problem taj problem s baterijom, jeste li ga riješili (npr. factory data resetom)?

Ako bi mi odmah instaliralo sve, onda mislim da je zasad pametnije ostat na Lollipopu dok ne riješe taj problem, jer ovdje nemam nikakvih problema s baterijom, a to mi je bitno.

 

Napominjem da nisam i ne želim rootat, nego bi preuzela službeni update koji mi nudi mobitel (kupila sam u samsungovoj trgovini, ali mislim da je ovo Tele2 verzija, jer sam imala na internet browserima kao početku stranicu postavljenu tele2).

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.5.2016 14:57 (Rhaenys).
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Nazalost odmah ce ti instalirati najnoviju verziju.... jer prilikom istalacije MM on u jednom trenutku trazi imali kakav novi update i tu nastaje problem jer updejta najnoviji koji nade

iPhone 6s Space Gray (Samsung u ❤️)
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

http://www.sammobile.com/firmwares/confirm/72264/G920FXXS3DPE5_G920FDHX3DPBF_CRO/

Ima li itko problema sa skidanjem firmwarea sa sammobile?
Meni stoji onaj prozor kod downloada i pise "Your download will start after the sponsored video." ali nema nikakvog videa i nista se ne desava?
U sranju sam jer sam zapeo u bootloopu pa nemogu nikamo, a sve to zbog xposeda koji ne radi dobro sa samsungovim romom

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Meni je sa ovim zadnjim update-om od T-Mobilea baterija katastrofa, do njega sam imao 48 sati uz skoro 4 SOT-a sada 2 i pol sa 1 dan i 2 sata. Uvijek radim update preko Smart Switcha i prvi put sam napravio OTA update i odmah problemi.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
SnakeEyes kaže...

http://www.sammobile.com/firmwares/confirm/72264/G920FXXS3DPE5_G920FDHX3DPBF_CRO/

Ima li itko problema sa skidanjem firmwarea sa sammobile?
Meni stoji onaj prozor kod downloada i pise "Your download will start after the sponsored video." ali nema nikakvog videa i nista se ne desava?
U sranju sam jer sam zapeo u bootloopu pa nemogu nikamo, a sve to zbog xposeda koji ne radi dobro sa samsungovim romom

 http://forum.xda-developers.com/galaxy-tab-s/general/tool-samfirm-samsung-firmware-t2988647

Upiši model i region, čekiraj auto i decrypt automatically.

15 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Koji je dobar stock ROM da nema bloata za S6 edge? Trenutno je neki T-mobile Mađarska s boot animacijom i dosta instaliranih aplikacija... 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
prikaza kaže...
SnakeEyes kaže...

http://www.sammobile.com/firmwares/confirm/72264/G920FXXS3DPE5_G920FDHX3DPBF_CRO/

Ima li itko problema sa skidanjem firmwarea sa sammobile?
Meni stoji onaj prozor kod downloada i pise "Your download will start after the sponsored video." ali nema nikakvog videa i nista se ne desava?
U sranju sam jer sam zapeo u bootloopu pa nemogu nikamo, a sve to zbog xposeda koji ne radi dobro sa samsungovim romom

 http://forum.xda-developers.com/galaxy-tab-s/general/tool-samfirm-samsung-firmware-t2988647

Upiši model i region, čekiraj auto i decrypt automatically.

 Hvala, al na svu srecu nisam moro ponovo flashat rom jer sam uspio uc u recovery i flashat xposed uninstall sad cu probat neku unofficial verziju prolagodenu za samsunga.. Ako neko ima xposed na svom mobu nek se javi kako je uspio napravit

8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Godra kaže...

Koji je dobar stock ROM da nema bloata za S6 edge? Trenutno je neki T-mobile Mađarska s boot animacijom i dosta instaliranih aplikacija... 

 Bilo koji koji nema naziv mreze pored sebe... Ja obicno korisim francuza ili poljaka ali nema nekakve razlike...

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Torent kaže...
Godra kaže...

Koji je dobar stock ROM da nema bloata za S6 edge? Trenutno je neki T-mobile Mađarska s boot animacijom i dosta instaliranih aplikacija... 

 Bilo koji koji nema naziv mreze pored sebe... Ja obicno korisim francuza ili poljaka ali nema nekakve razlike...

  

Može ovaj? Jel u tebe poljski i dođu li ti Dropbox, Office, WhatsApp i FB?

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.5.2016 14:16 (Godra).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice