Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

poruka: 1.152
|
čitano: 409.859
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Nećeš se usrećiti sa tom folijom, ja sam je imao i nije izdržala baš puno, odljepljuje se sa strana...sada imam od mobile outfittersa i ja i zadovoljan, malo je skuplja ali vrijedi...
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Mali322 kaže...
Nećeš se usrećiti sa tom folijom, ja sam je imao i nije izdržala baš puno, odljepljuje se sa strana...sada imam od mobile outfittersa i ja i zadovoljan, malo je skuplja ali vrijedi...

Šta, tak je loša? Koliko si platio kod mobile outfittersa i koju zaštitu si uzeo?

12 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Da kucnem u drvo, imam mobitel vec 4mj i niti jedna ogrebotina na njemu, cak niti mikro. Folija na takvom uredaju samo ubije dojam, isto kao i maskica, samo bez maskice nikako ne mogu pa imam samo ultra tanku.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Da, loša je...nije odmah kad je postaviš ali već ubrzo u kombinaciji sa maskicom počne se odljepljivati...u mobile outfittersa sam uzeo onu najjeftiniju od 30€ i za sada sam zadovoljan!...mada tek teče 3 mjesec sa njom...
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Ne kucam u drvo pa stavim foliju i baš je super osjećaj pod prstima, kažem, meni odgovara...tebi ne i nećeš je staviti...sto ljudi sto ćudi!
6 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Ja sam stavio napokon Dome Glass na S23U i mogu reći da mi je super. Imao od Spigena i Ringke folije ali nakon nekog vremena su se počele micati i onda sa strane bi se odljepljivale. Dome za sada stoji i ne miče se. Jedini manji minus je sta otisak prsta nije kao na foliji brz tj da hvata brzo ali naučio sam se.

PS4 account - nattvindens
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Glupo do bola od Samsunga što ne daje tvorničku zaštitu za ekran bilo to folija, staklo ili nešto drugo što manje više svi drugi proizvođači daju. Ono nemaš zaštitu ekrana, nemaš punjač, većina i daje zaštitnu maskice (nije nešto, ali za početak će i ona poslužiti). Uglavnom traže u startu 1.500€ za goli uređaj, valjda trebamo biti što nismo ekran morali kupiti zasebno. Pohlepa do bola.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
MasterOfDisaster kaže...

Glupo do bola od Samsunga što ne daje tvorničku zaštitu za ekran bilo to folija, staklo ili nešto drugo što manje više svi drugi proizvođači daju. Ono nemaš zaštitu ekrana, nemaš punjač, većina i daje zaštitnu maskice (nije nešto, ali za početak će i ona poslužiti). Uglavnom traže u startu 1.500€ za goli uređaj, valjda trebamo biti što nismo ekran morali kupiti zasebno. Pohlepa do bola.

 

Kome treba zaštita neka si kupi. Meni ne treba.

Te koje drugi daju najčešće ionako završe u smeću.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
online
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
MasterOfDisaster kaže...

Glupo do bola od Samsunga što ne daje tvorničku zaštitu za ekran bilo to folija, staklo ili nešto drugo što manje više svi drugi proizvođači daju. Ono nemaš zaštitu ekrana, nemaš punjač, većina i daje zaštitnu maskice (nije nešto, ali za početak će i ona poslužiti). Uglavnom traže u startu 1.500€ za goli uređaj, valjda trebamo biti što nismo ekran morali kupiti zasebno. Pohlepa do bola.

davali su maskicu uz S24 seriju, propustio si priliku

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Bitanga kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Glupo do bola od Samsunga što ne daje tvorničku zaštitu za ekran bilo to folija, staklo ili nešto drugo što manje više svi drugi proizvođači daju. Ono nemaš zaštitu ekrana, nemaš punjač, većina i daje zaštitnu maskice (nije nešto, ali za početak će i ona poslužiti). Uglavnom traže u startu 1.500€ za goli uređaj, valjda trebamo biti što nismo ekran morali kupiti zasebno. Pohlepa do bola.

 

Kome treba zaštita neka si kupi. Meni ne treba.

Te koje drugi daju najčešće ionako završe u smeću.

Pa za maskicu me nije briga, ali za screen protector na ekranu me itekako briga, a da ne govorimo o punjaču bez kojega ne možeš normalno puniti mob.

ministar kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Glupo do bola od Samsunga što ne daje tvorničku zaštitu za ekran bilo to folija, staklo ili nešto drugo što manje više svi drugi proizvođači daju. Ono nemaš zaštitu ekrana, nemaš punjač, većina i daje zaštitnu maskice (nije nešto, ali za početak će i ona poslužiti). Uglavnom traže u startu 1.500€ za goli uređaj, valjda trebamo biti što nismo ekran morali kupiti zasebno. Pohlepa do bola.

davali su maskicu uz S24 seriju, propustio si priliku

Je, prilika za 1.500€. Za te pare bi trebao dobiti, neću sad napisati šta da ne budem prost.

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
MasterOfDisaster kaže...

Pa za maskicu me nije briga, ali za screen protector na ekranu me itekako briga, a da ne govorimo o punjaču bez kojega ne možeš normalno puniti mob.

 

To mi je kao kad sam kupio novi auto za 30k eura pa sam dobio najjadnije gumene univerzalne "tepihe" koji niti nisu za taj auto, i set običnih žarulja, a auto ima sva LED svjetla. 

 

Kupiš si punjač pa ćeš ga imati za sljedećih 10 mobitela. Ja doma imam valjda 10 punjača, i 2-3 wireless punjača (za 50kn iz ikee) s kojima punim već deset godina razne uređaje.

Osim toga i produžni kablovi danas dolaze sa punjačima, samo upikneš USB kabel u njega.

 

To što bi ti htio neke poklone za 1500€ to je druga priča. Nitko te ne tjera da kupiš taj mob. Ali ako ga baš jako želiš kupiti znači da si ga prepoznao kao najbolji i da ti vrijedi tih para. Ako ne vrijedi, kupiš nešto drugo gdje se dijele "pokloni" i dobro. Ja kad kupim mob kupim si meni najbolju maskicu i pravu zaštitu tamo gdje mi treba, a ne da si nagrđujem mobitel i ekran s nekim besplatnim najjeftinijim glupostima. Ne treba hvala.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Bitanga kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Pa za maskicu me nije briga, ali za screen protector na ekranu me itekako briga, a da ne govorimo o punjaču bez kojega ne možeš normalno puniti mob.

 

To mi je kao kad sam kupio novi auto za 30k eura pa sam dobio najjadnije gumene univerzalne "tepihe" koji niti nisu za taj auto, i set običnih žarulja, a auto ima sva LED svjetla. 

 

Kupiš si punjač pa ćeš ga imati za sljedećih 10 mobitela. Ja doma imam valjda 10 punjača, i 2-3 wireless punjača (za 50kn iz ikee) s kojima punim već deset godina razne uređaje.

Osim toga i produžni kablovi danas dolaze sa punjačima, samo upikneš USB kabel u njega.

 

To što bi ti htio neke poklone za 1500€ to je druga priča. Nitko te ne tjera da kupiš taj mob. Ali ako ga baš jako želiš kupiti znači da si ga prepoznao kao najbolji i da ti vrijedi tih para. Ako ne vrijedi, kupiš nešto drugo gdje se dijele "pokloni" i dobro. Ja kad kupim mob kupim si meni najbolju maskicu i pravu zaštitu tamo gdje mi treba, a ne da si nagrđujem mobitel i ekran s nekim besplatnim najjeftinijim glupostima. Ne treba hvala.

Ovo sa punjačem je kao da kupiš auto bez guma, kao auto vozi samo gume treba kupiti, tako i ovo sa mobitelom i punjačem.

Brinemo se za ekologiju, a isti taj Samsung ti sa strane prodaje svoj punjač za 30€, a koji je trebao biti u paketu.

Osobno, do sada sam uvijek dobio punjač sa mobitelom i takvog sam ga i prodao, tako da nemam viška punjača i ne vidim zašto bi trebao imati.

Mislim da je ovo moje logičnije od tvojeg stava, ali svako ima pravo na svoje mišljenje.

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
MasterOfDisaster kaže...

Ovo sa punjačem je kao da kupiš auto bez guma, kao auto vozi samo gume treba kupiti, tako i ovo sa mobitelom i punjačem.

Brinemo se za ekologiju, a isti taj Samsung ti sa strane prodaje svoj punjač za 30€, a koji je trebao biti u paketu.

Osobno, do sada sam uvijek dobio punjač sa mobitelom i takvog sam ga i prodao, tako da nemam viška punjača i ne vidim zašto bi trebao imati.

Mislim da je ovo moje logičnije od tvojeg stava, ali svako ima pravo na svoje mišljenje.

 

Pa još bolje kad je tako kako kažeš, kupi sad punjač i prodaj ga s mobitelom kad ćeš ga prodavati... stvarno ne vidim nikakav problem.

Vratit ćeš si novce, a onaj tko kupuje mobitel od tebe će moći odabrati jel želi kupiti punjač ili će tebi ostati za idući mob.

Do sad se podrazumjevalo da se punjači "bacaju", a sad više neće.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Bitanga kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Ovo sa punjačem je kao da kupiš auto bez guma, kao auto vozi samo gume treba kupiti, tako i ovo sa mobitelom i punjačem.

Brinemo se za ekologiju, a isti taj Samsung ti sa strane prodaje svoj punjač za 30€, a koji je trebao biti u paketu.

Osobno, do sada sam uvijek dobio punjač sa mobitelom i takvog sam ga i prodao, tako da nemam viška punjača i ne vidim zašto bi trebao imati.

Mislim da je ovo moje logičnije od tvojeg stava, ali svako ima pravo na svoje mišljenje.

 

Pa još bolje kad je tako kako kažeš, kupi sad punjač i prodaj ga s mobitelom kad ćeš ga prodavati... stvarno ne vidim nikakav problem.

Vratit ćeš si novce, a onaj tko kupuje mobitel od tebe će moći odabrati jel želi kupiti punjač ili će tebi ostati za idući mob.

Do sad se podrazumjevalo da se punjači "bacaju", a sad više neće.

I kupio sam punjač kao što se i vidi na slici sa prethodne strane ove teme. Nisam imao druge opcije.

14 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Ajmo bit realni. Tržište pametnih telefona postoji već skoro 15 godina i gotovo svaki čovjek na svijetu (a pogotovo netko tko danas kupuje smartphone od 1000+ eura) je u nekom razdoblju promijenio mobitele i u kući ima razne punjače. Ne znam ispod kakvog kamena bi netko trebao živjeti sve ove godine a da u kući nema niti jedan punjač pa da bi mu to odjednom bio problem kad kupi novi Galaxy.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
5 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
antimadridista kaže...

Ajmo bit realni. Tržište pametnih telefona postoji već skoro 15 godina i gotovo svaki čovjek na svijetu (a pogotovo netko tko danas kupuje smartphone od 1000+ eura) je u nekom razdoblju promijenio mobitele i u kući ima razne punjače. Ne znam ispod kakvog kamena bi netko trebao živjeti sve ove godine a da u kući nema niti jedan punjač pa da bi mu to odjednom bio problem kad kupi novi Galaxy.

Ajmo biti realni i u tih 15 godina su se i promijenili mobiteli, portovi i brzine punjenje, pa ako dam 1.000€ za mob ili ne daj Bože više, želim i primjereni punjač koji će imati brzo punjenje. Ti stari punjači niti imaju dobar port, niti brzo punjenje.

 

Sada već stvarno idemo a nije mi bila namjera.

 

Uglavnom, agree to disagree.

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.2.2024 16:28 (MasterOfDisaster).
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
MasterOfDisaster kaže...

Sada već stvarno idemo a nije mi bila namjera.

 

Uglavnom, agree to disagree.

 

Ali ne moraš, svi punjači u zadnjih 10 godina bez problema rade i sa najnovijim mobitelima.

Neće puniti pola sata, nego 2h, ali kog boli briga ako puniš mob preko noći.

 

Ali ono, nemaš se što ne slagati. Kupiš punjač koji želiš i prodat ćeš ga s mobitelom i doviđenja.

Netko želi najobičniji punjač, netko želi punjač sa 4 porta koji može posvuda nositi, netko želi bežični punjač, netko želi 1 kW punjač koji napuni u 10 sekundi... stvari su postale kompliciranije nego prije.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Osim što to baš i nije tako. Pixeli podržavaju samo PowerDelivery. Kupiš neki od Pixela i imaš 22W punjač od drugog uređaja od pre svega 2-3 godine, a telefon ti se puni po tri sata, jer punjač ne podržava PD (nego Qualcomm QC 3+), a Pixel ne podržava niti jedan drugi standard brzog punjenja. Ako se ne varam, i sa novim iPhoneima sa USB-C je isti slučaj.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Ivan(4) kaže...

Osim što to baš i nije tako. Pixeli podržavaju samo PowerDelivery. Kupiš neki od Pixela i imaš 22W punjač od drugog uređaja od pre svega 2-3 godine, a telefon ti se puni po tri sata, jer punjač ne podržava PD (nego Qualcomm QC 3+), a Pixel ne podržava niti jedan drugi standard brzog punjenja. Ako se ne varam, i sa novim iPhoneima sa USB-C je isti slučaj.

 

Pa što, ja punim sa 20 punjača, nekad ni ne znam na koji punjač punim. Uzmem neki putni iz Ikee, ili punim na punjač od IQOSa ili Google Chromecasta, ili na USB utičnicu u produžnom iz Ikee ili Pevexa, šta god mi je pri ruci.

Nek se puni 3h, gotovo nikad mi to nije bitno jer punim preko noći.

Punim sa najsporijim wireless chargerima na stolu jer mi je tako praktičnije. Niti ne znam kakvog su standarda.

 

Kome treba nešto posebno taj nek si kupi ono što mu treba. Ne treba zbog toga dijeliti punjače uz svaki uređaj.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
A zašto ne bi dobio uz telefon i punjač!?....aaaa znam, da bi lokalne firmice kao Samsung i Apple uspjele biti u plusu, da ne propadnu jadne a i planeta će nam biti čišća i zelenija, da da...
I tako mi kao kolega Bitanga polako 'pušimo' priču i iz godine u godinu, potežemo sve više i više...
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.2.2024 21:35 (Mali322).
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Mali322 kaže...
A zašto ne bi dobio uz telefon i punjač!?....aaaa znam, da bi lokalne firmice kao Samsung i Apple uspjele biti u plusu, da ne propadnu jadne a i planeta će nam biti čišća i zelenija, da da...
I tako mi kao kolega Bitanga polako 'pušimo' priču i iz godine u godinu, potežemo sve više i više...

 

Nakon svega napisanog ti sad opet postavljaš isto pitanje. 

 

Kupi si punjač ili kupi mobitel koji dolazi već s punjačem, stvar je jednostavna. Sa svim ostalim si samo dižeš stress level i dobit ćeš čir na želucu.

 

Kad kupiš true wireless slušalice, da li dobiješ punjač s njima? Ne dobiješ.

Kad kupiš kindle da li dobiješ punjač s njim? Ne dobiješ, dobiješ USB kabel samo.

Kad kupuješ računalo, da li uvijek dobiješ OS sa njim? Ne dobiješ, jer nekim ljudima ne treba.

Kad kupuješ luster ili lampu da li dobiješ i žarulju s njom? Ne dobiješ nego si kupiš kakvu hoćeš.

Kad kupiš aku-bušilicu uglavnom ni bateriju danas više ne dobiješ, nego ju kupiš posebno jer ju možda već imaš (alati se trgaju jel). Ni borere ni bitove ne dobiješ.

 

Neki bi sad još i maskicu i screen protector da se zbundla sa high end mobitelima... pa kupi si takav bandle. 

Ali ne, oni bi htjeli da to bude u cijeni... pa čekaj onda akciju ili kupi nešto drugo za što imaš para ili što misliš da vrijedi.

Nisu proizvođači Caritas pa da dijele novce okolo. Osnujte vi firmu pa da vidimo kako ćete dijeliti narodu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Nisi ti baš..., ono, ...ti osnovne pojmove tipa 'kupi' i 'dobij u pakiranju' ne razlikuješ...i još za ne faliti opravdavaš sve koji su nam uskratili nešto šta smo prije dobivali u prodajnom pakiranju i prestavljaš to kao normalno i još uspoređuješ firme koje na nama zarađuju ne milione nego milijarde sa Caritasom...a moj Bitanga, ima ona stara, 'čega se pametan stidi budala se ponosi'...živio ti meni i slijedeći auto kad budeš kupovati dabogda ti bio bez kotača, volana, mjenjača, svjetala i sjedala, kupuj si zasebno šta ti odgovara! 🤭🤦
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.2.2024 16:29 (Mali322).
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Mali322 kaže...
Nisi ti baš..., ono, ...ti osnovne pojmove tipa 'kupi' i 'dobij u pakiranju' ne razlikuješ...i još za ne faliti opravdavaš sve koji su nam uskratili nešto šta smo prije dobivali u prodajnom pakiranju i prestavljaš to kao normalno i još uspoređuješ firme koje na nama zarađuju ne milione nego milijarde sa Caritasom...a moj Bitanga, ima ona stara, 'čega se pametan stidi budala se ponosi'...živio ti meni i slijedeći auto kad budeš kupovati dabogda ti bio bez kotača, volana, mjenjača, svjetala i sjedala, kupuj si zasebno šta ti odgovara! 🤭🤦

 

Razoružao si me skroz. Potpuno si u pravu.

 

Usporedbe s autom su ti infantilne. Auto mora biti homoligiziran, znači mora imati sve komponente da bi bio u voznom stanju i da bi mogao proći tehnički pregled.

U autu dobiješ točno ono što platiš, ni više ni manje. Nema "pakiranja auta". Dođeš kod autodealera i naručiš komponente koje želiš da ti budući auto ima.

Ono što ti je potrebno dodatno moraš nadoplatiti ili kupiti posebno (prikolicu, krovni nosač, pumpu).

 

Isto tako treba biti i s mobitelom. Osim toga i htjeli smo da imamo univerzalne punjače za sve i svašta, pa sad ih i imamo i ne treba punjač za sve posebno.

 

Eventualno možeš pokušati dokazati da te Samsung pljačka i da previše naplaćuje mobitel. Sretno s time.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.2.2024 17:12 (Bitanga).
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Eto ti sad, ni sarkazam ne prolazi, ti si neki lik od pravila, zakona i jednadžbi koje ne štite nas male nego štite bogate i moćne, Bitanga Superhik! 🤑
Jednom je Grunf rekao: šta ćeš dobiti besplatno kad možeš dobiti kupujući!...ni AP ti nije ravan, živio uštogljeni prijatelju!
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Mali322 kaže...
Eto ti sad, ni sarkazam ne prolazi, ti si neki lik od pravila, zakona i jednadžbi koje ne štite nas male nego štite bogate i moćne, Bitanga Superhik! 🤑
Jednom je Grunf rekao: šta ćeš dobiti besplatno kad možeš dobiti kupujući!...ni AP ti nije ravan, živio uštogljeni prijatelju!

 

Ma nisam ja Superhik, nego Superbudala što raspravljam s tobom, Maleni.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Ma ne laskaj si, nisi Super....obična si! 🤭...šalim se, dobra si ti bitanga, samo ne razumiješ male ljude! 🍻
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.2.2024 17:52 (Mali322).
14 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Postoji li način za blokirati broj od neke države? Konstantno me zove netko sa +97 s različitih brojeva

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
maxy0 kaže...

Postoji li način za blokirati broj od neke države? Konstantno me zove netko sa +97 s različitih brojeva

 Koristim TrueCaller aplikaciju i možeš postavit npr. blokiranje svih poziva iz inozemstva ili isključivo pozivni broj države.

4 godine
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Dali je ovaj punjač od 25w dovoljan za 23 Ultra?

Koliko sam vidio, razlika 10 minuta između njega i 45w 0-100%.

Ili imate preporuku na nešto drugo iz osobnog iskustva?

Sat vremena mi je sasvim ok za vrijeme punjena, s obzirom da će se vjerojatno puniti svaka 2-3 dana po mom korištenju.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Sa 25W punjačem će trebati sat i 20 min, sigurno, ako ne i više. Sebi sam uzeo 45W punjač i treba mu sat i 10 min. Prešao sa Xiaomi-ja od 120W koji mi je mob napunio za manje od 20 min. To mi toliko fali za poludit.

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice