Samsung Galaxy S10/S10+

poruka: 2.250
|
čitano: 605.628
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

pa di ih nalazite po 300kn? ja bi ih odmah kupil da nađem neki oglas...

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Lord_Marko kaže...

pa di ih nalazite po 300kn? ja bi ih odmah kupil da nađem neki oglas...

 Njuškalo čini čuda...malo pogledaj..

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
wenclino kaže...
ProTeinZ kaže...
nema novog :/

 Ništa od 25W punjenja,još

 pa ni ne moze biti posto nema hardware za tako nesto...a i to degradira bateriju puno brze pa ni ne kuzim sto ce nam..meni je ovo sasvim ok.

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Eto i mene sa S8 na S10+, kupio Ringke FusionX maskicu pa da vidimo sve kak je
 
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ivicask kaže...
Igor666 kaže...

zanimljivo kako zadnja 3 updatea imaju isti change log :) a ne vidim ama bas nikvu razliku.

 Da, svi su imali WIFI update, a WIFI mi i dalje nasumično puca, to jest stoji uskličnik i piše da će se spojiti kad se kvaliteta poboljša...na 5m sam od routera..

 

U postavkama rutera na 5ghz pojasu samo isključi auto i stavi na neki kanal do 100.

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Igor666 kaže...
wenclino kaže...
ProTeinZ kaže...
nema novog :/

 Ništa od 25W punjenja,još

 pa ni ne moze biti posto nema hardware za tako nesto...a i to degradira bateriju puno brze pa ni ne kuzim sto ce nam..meni je ovo sasvim ok.

Mda ja imam oneplus 5t i od prvog dana se puni njihovim fast chargerom (ubi me ne da mi se tražiti snaga/brzina) i baterija je manje više ista kao da sam ga punio bilo kojim drugim punjačem = priče za malu djecu da nešto bitno degradira

A80 ima 25W punjenje,Note 10+ najavljeno 45W,za S10 je bilo priče da ce kroz upadate doci 25W

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
wenclino kaže...
Igor666 kaže...
wenclino kaže...
ProTeinZ kaže...
nema novog :/

 Ništa od 25W punjenja,još

 pa ni ne moze biti posto nema hardware za tako nesto...a i to degradira bateriju puno brze pa ni ne kuzim sto ce nam..meni je ovo sasvim ok.

Mda ja imam oneplus 5t i od prvog dana se puni njihovim fast chargerom (ubi me ne da mi se tražiti snaga/brzina) i baterija je manje više ista kao da sam ga punio bilo kojim drugim punjačem = priče za malu djecu da nešto bitno degradira

A80 ima 25W punjenje,Note 10+ najavljeno 45W,za S10 je bilo priče da ce kroz upadate doci 25W

 

 

 

 Lik kaže da je samsung potvrdio da serija S10 ima 25W punjenje i da ga je moguće softverski aktivirati kroz update ..

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.7.2019 20:17 (HELIX.D).
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
helex kaže...
ivicask kaže...
Igor666 kaže...

zanimljivo kako zadnja 3 updatea imaju isti change log :) a ne vidim ama bas nikvu razliku.

 Da, svi su imali WIFI update, a WIFI mi i dalje nasumično puca, to jest stoji uskličnik i piše da će se spojiti kad se kvaliteta poboljša...na 5m sam od routera..

 

U postavkama rutera na 5ghz pojasu samo isključi auto i stavi na neki kanal do 100.

 Imam samo 2ghz AP :)

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Tesko s obzirom da je novi S10 najavljen sa 5g i tim brzim punjenjem, ne bi se uopce cudio da Samsung zezne svih nas koji smo "ranije" kupili S10 seriju.

Di2 & EPS FTW!
9 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Gdje je trenutno najbolje uzeti novi S10+ a da je sto jeftiniji? Njuškalo? Koliko vidim nema nekih ponuda u trgovinama.

Pa eto ako sta propustam neki info nabacite 
 

Barcelona - Mes que un club
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Evo vec 6 dana koristim S10+, prije toga sam imao S9+, i mogu reci da je razlika u bateriji nebo i zemlja. Mislio sam da ce mi smetati camera cutout, ali naviknuo sam se. Također sam se iznenadio koliko su zvučnici bolji na S10+.

S9+ S9+
S10+ S10+
https://valid.x86.fr/pt47mq || https://valid.x86.fr/1gyacp
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.7.2019 1:53 (toncek333).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
toncek333 kaže...

Evo vec 6 dana koristim S10+, prije toga sam imao S9+, i mogu reci da je razlika u bateriji nebo i zemlja. Mislio sam da ce mi smetati camera cutout, ali naviknuo sam se. Također sam se iznenadio koliko su zvučnici bolji na S10+.

 sta ti radis na mobu da imas takvi SOT ? gledas crni ekran 8 sati ? :))

 

ozbiljno pitam, ja ako imam 3.5h sam sretan.

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Evo trenutno koristim srednje jako mob, Face/Insta/Youtube/Chrome/Whatsapp i ovo je rezultat(slika)
Kada ce biti heavy onda ide i Waze i sat (znaci 4g, bluetooth, lokacija, sync) pa cu vidjeti kako je onda baterij
Sada je samo wifi i sync
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Chrome, messenger, youtube, instagram, reddit. Normalno koristenje, doduse to je bilo na wifi. Danas sam cijeli dan bio na 4g, na 5.5H sot sam i ostalo mi je 34%. Ujutro u 9h je skinut s punjača. Također, cijelo vrijeme mi je upaljen bluetooth zbog smart watcha.

https://valid.x86.fr/pt47mq || https://valid.x86.fr/1gyacp
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.7.2019 20:06 (toncek333).
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Da ne bude samo tema o free sluškama... Kakva je situacija s notification ringovima? Nisam još niti jedan instalirao. Nešto sam čitao da Samsung službeno ne želi napraviti app jer je to štetno a ekran, e sad ne znam. Ima masa tih aplikacija pa koja je po vama najbolja i koristite li uopće?

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ParaNO1d kaže...

Da ne bude samo tema o free sluškama... Kakva je situacija s notification ringovima? Nisam još niti jedan instalirao. Nešto sam čitao da Samsung službeno ne želi napraviti app jer je to štetno a ekran, e sad ne znam. Ima masa tih aplikacija pa koja je po vama najbolja i koristite li uopće?

 

Najbolji i koji stvarno radi je aodNotify,no nije u potpunosti bespatan

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ParaNO1d kaže...

Da ne bude samo tema o free sluškama... Kakva je situacija s notification ringovima? Nisam još niti jedan instalirao. Nešto sam čitao da Samsung službeno ne želi napraviti app jer je to štetno a ekran, e sad ne znam. Ima masa tih aplikacija pa koja je po vama najbolja i koristite li uopće?

 Imao sam jedan taj app (zaboravio kako se zove) ali imao je veliki flaw - ako nije uključen AoD ta lampica se ne pali kad je ekran ugašen, nego jedino kad je upaljen ekran (lock screen ili otključan uređaj) što po meni kompletno gubi smisao te funkcije...na kraju AoD mi je stalno upaljen i iout of the box vidiš notifikacije na njemu (plus sat i datum i stanje baterije) 

Stoja
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Kakav vam je night mode za kameru ? Za sada sam samo slikao u kontroliranom, malo svjetlo iza u sobi i dobio ovo:

Plus tko koristi Mr.Monkey i Whitestone staklo ? Kakav je odaziv za otisak ?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
INKOGNITO3 kaže...
Kakav vam je night mode za kameru ? Za sada sam samo slikao u kontroliranom, malo svjetlo iza u sobi i dobio ovo:

Plus tko koristi Mr.Monkey i Whitestone staklo ? Kakav je odaziv za otisak ?

 Imaš na str. 42 od 28.7. moj post o mr. monkey staklu.

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Jel ima iko iskustava sa 360 stupnjeva maskicama, s obzirom da je ekran u silikonskoj maskici kako ekran reagira na dodir?
Danas mi doslo kaljeno stakoo za s10e i koliko sam se napatio dok ga instaliram na ekran,nije se htjelo zalijepit,tolko san popizdio da mi je staklo popucalo.Jebs i pare i sve ,samo sam se nazivcirao ko niko
Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Ima li netko za prodati S10?

Bitno da ima garanciju, i da je max očuvan.

Molim ponude na PM, normalne cijene samo.

 

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Od jucer sam ponosni vlasnik Galaxy s10 plus prime black i jos sam si uzeo led cover case koji je predobar :D zaljepljeno kaljeno staklo i spreman za koristenje :)

 

nakon s8+ nije neki pomak al zato je baterija super

7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
bome, nije neki pomak... svi ti mobiteli su dosli do nekog maksimuma i tesko nas je ocarat 😂😂😂😂
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+
Baterija je najveći pomak. Čak bi rekao da se radi nje isplati prelazak sa S9+ na S10+. Dan i noć razlika.
Ostatak više manje identično
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Skroz zadovoljan sa baterijom (S8 je bila cca 3.30-4h) sada oko 6 SOT taman

Mrwhosetheboss testiranje baterija
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
INKOGNITO3 kaže...
Skroz zadovoljan sa baterijom (S8 je bila cca 3.30-4h) sada oko 6 SOT taman

Mrwhosetheboss testiranje baterija

ok se drzi, iako moze puno bolje, pogledaj mi9 s tom malom baterijom koliko izdrzi.. p30p naravno kralj baterije, prvi mob koji mogu nadopunit prije posla 15-ak min na punjacu (od 0 do 40-50%) dovoljno da izdrzi cijeli dan.. brutalno.. ne mogu posmisliti da mi slijedeci mob bude losiji od toga po pitanju brzine punjenja / trajanja baterije 

btw da na s10 smanjis rezoluciju da matcha p30p i mi9 ne mozes dobiti nesto vise od tog.. par posto

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.8.2019 23:01 (digitall).
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Zapravo mozes :) kad se reza uskladi


Ali nebitno, 6-6.30 SOT je super za mob (govorim za 10+)
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

da, kad je gaming u pitanju onda se osjeti rezolucija logicno.. za sve ostalo gotovo pa potpuno nebitno, osobno iskustvo, a koliko vidim i iskustvo drugih..

9 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Koliko vidim nigdje nema za uzeti S10+ a da iza ne pise "DUOS"

 

Barcelona - Mes que un club
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Stigao danas update za S10+ T-Com 

Moj PC  
3 0 hvala 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice