Samsung Galaxy S III - Rasprava

poruka: 12.184
|
čitano: 3.597.236
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

 

Po GSM areni ( ukoliko si pročitao do kraja text ), rezultat je bio izjednačen. Uostalom, priče o razvaljivanju su teška hiperbola. SGS 3 ima prednosti, no osim baterije stvarno se ništa ne može previše naglasit. Nije da će neka igra il proces štekat na One X, a super radit na SGS-u 3. Isto tako 1.29 update je već doša za One X, a do izlaska SGS-a 3 očekuje se još neki mini update koji će dodatno ispolirat One X, te njegovu bateriju i brzinu. 

Minimalnu prednost bi svakako dao SGS-u 3, no pričat priče da će netko promašit kupovinom One X-a su teški nonsense. 

In the end there will be only ( c )haoss ...
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

To su samo rekli da ne bi doslo do svadje,...... prema njima samima SGS3 pobjedio u skoro svakoj kategoriji,kako je moguce da bude izjednaceno onda O_o

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Ne razumijem,zasto se izbajuce na trziste mobitel,uređaj kako god polu zavrsenog tipa,pa mu treba 10 update-a. da radi normalno ili ga zavrsi do kraja da se ne zajebavamo sa update ili ga nemoj ni izbacivati.

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
tpg kaže...

Ne razumijem,zasto se izbajuce na trziste mobitel,uređaj kako god polu zavrsenog tipa,pa mu treba 10 update-a. da radi normalno ili ga zavrsi do kraja da se ne zajebavamo sa update ili ga nemoj ni izbacivati.

A 2 mjeseca od kada su ga predstavili jednostavno su morali ga izbaciti. I to je to. Dobro si rekao ovo poluzavrsenog tipa. jer sam mjenjao vec jedanput ga. jer je imao gresku na ekranu i kvrckanje ekrana. Naravno da se to može dogoditi pri velikoj proizvodnji, alii 5 uređaja koliko sam imao u rukama svi su imali nešto što  je hardwerska greška. To je jako puno. I ne bi se smjelo to događati.

Pa nisam ja Harry Potter
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava
Negdi san procita ne znam jel ovdi ili na drugoj temi...jedan frajer je napisa da je nemoguce napravit Super Amoled Plus ekran HD rezolucije...e pa moran rec da se malo preracuna...neka pogleda Samsung Galaxy Tab 7.7 koji ima Super Amoled Plus ekran...hehehe. Tako da je glupa prica da je Samsung ne moze proizvesti. Mogli su ubaciti u trojku SAMOLED+...ali mozda nisu zbog zahtjeva drugih proizvodjaca.
iPhone je jedna velika prevara...koja je uspjela !!!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Jar Jar Binks kaže...
Negdi san procita ne znam jel ovdi ili na drugoj temi...jedan frajer je napisa da je nemoguce napravit Super Amoled Plus ekran HD rezolucije...e pa moran rec da se malo preracuna...neka pogleda Samsung Galaxy Tab 7.7 koji ima Super Amoled Plus ekran...hehehe. Tako da je glupa prica da je Samsung ne moze proizvesti. Mogli su ubaciti u trojku SAMOLED+...ali mozda nisu zbog zahtjeva drugih proizvodjaca.

Da, ali lako je uvalit u skoro 8'', ali trenutno nije dostupna tehnologija da bi se ubacilo u manje od 5''. Uz to je SAMOLED HD energetski efikasniji od SAMOLED+.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Mitsuoka kaže...
Jar Jar Binks kaže...
Negdi san procita ne znam jel ovdi ili na drugoj temi...jedan frajer je napisa da je nemoguce napravit Super Amoled Plus ekran HD rezolucije...e pa moran rec da se malo preracuna...neka pogleda Samsung Galaxy Tab 7.7 koji ima Super Amoled Plus ekran...hehehe. Tako da je glupa prica da je Samsung ne moze proizvesti. Mogli su ubaciti u trojku SAMOLED+...ali mozda nisu zbog zahtjeva drugih proizvodjaca.

Da, ali lako je uvalit u skoro 8'', ali trenutno nije dostupna tehnologija da bi se ubacilo u manje od 5''. Uz to je SAMOLED HD energetski efikasniji od SAMOLED+.

Kako HD Samoled može biti energetski učinkovitiji od SAMOLED+ ekrana.

HD SAMOLED koristi pentile matricu RGBG sa 2 podpixela za svaki pixel.

SAMOLED+ koristi RGBRGB matricu sa 3 podpixela za svaki pixel i slika je još oštrija i svjetlija zbog posloženosti pixela.

 

Doduše ovdje je sve objašnjeno

http://www.oled-info.com/super-amoled-hd

 

I još uz to SAMOLED+ ekrani su još tanji.

 

 

iPhone je jedna velika prevara...koja je uspjela !!!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Mitsuoka kaže...

ali trenutno nije dostupna tehnologija da bi se ubacilo u manje od 5''.

  A reci mi ako nije dostupna tehnologija da bi se ubacilo u manje od 5''... koji se ekran nalazi u Samsungu Galaxy S2? (nije HD)   {#}

iPhone je jedna velika prevara...koja je uspjela !!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.5.2012 19:46 (Jar Jar Binks).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Jar Jar Binks kaže...

  A reci mi ako nije dostupna tehnologija da bi se ubacilo u manje od 5''... koji se ekran nalazi u Samsungu Galaxy S2? (nije HD)  {#}

Ajde upotrebi malo logike prije nego kažeš glupe odg... 

 

Problem je sa pixelima, koji na SAMOLED+ ne mogu bit tako mali, kao što mogu bit na SAMOLED-u. Uz to, SAMOLED HD je evolucija SAMOLED+ ekrana. 

 

Nisan vidia onaj prvi post... 

 

Da, 16% je energetski učinkovitiji za istu veličinu. Sve što govorim je direktno iz Samsungove interne prezentacije o SAMOLED HD ekranima.

 

Ne možeš uspoređivat Noteov i SGSIII ekran, daleko je bolji SGSIII ekran, a i dosta je bolji od SGSII SAMOLED+ ekrana. Ekran je perverzija. Tu razliku u oštrini od par podpixela ni ne vidiš uopće.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.5.2012 19:54 (Mitsuoka).
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

To šta Samsung govori na svojim prezentacijama neka objese mačku o rep, bio sam na njihovim prezentacijama više puta nego šta iman kila     {#} 

Svako svoga konja hvali, tako i Samsung...ajd ti sad malo logički pogledaj, zar nije SAMOLED+ nastavak evolucije SAMOLED ekrana...to je i sam Samsung rekao.

Tako da ću stajati iza svoje izjave da su mogli napraviti SAMOLED+ za SGS3, ali da ih nisu mogli napraviti zbog svoje sporosti.

iPhone je jedna velika prevara...koja je uspjela !!!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Jar Jar Binks kaže...

To šta Samsung govori na svojim prezentacijama neka objese mačku o rep, bio sam na njihovim prezentacijama više puta nego šta iman kila   {#} 

Svako svoga konja hvali, tako i Samsung...ajd ti sad malo logički pogledaj, zar nije SAMOLED+ nastavak evolucije SAMOLED ekrana...to je i sam Samsung rekao.

Tako da ću stajati iza svoje izjave da su mogli napraviti SAMOLED+ za SGS3, ali da ih nisu mogli napraviti zbog svoje sporosti.

Internim prezentacijama su prisustvovali SAMO I SAMO ZAPOSLENICI Samsunga. Prezentacija nije dostupna javnosti, a tu je od prije predstavljanja S III. 

 

Već prije je bilo govora da nemaju tvornice i tehnologiju za napraviti takav SAMOLED+. Zato SAMOLED HD i je trenutno evolucija samog SAMOLED+ ekrana. 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.5.2012 20:09 (Mitsuoka).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Mitsuoka kaže...
Jar Jar Binks kaže...

To šta Samsung govori na svojim prezentacijama neka objese mačku o rep, bio sam na njihovim prezentacijama više puta nego šta iman kila     {#}

Svako svoga konja hvali, tako i Samsung...ajd ti sad malo logički pogledaj, zar nije SAMOLED+ nastavak evolucije SAMOLED ekrana...to je i sam Samsung rekao.

Tako da ću stajati iza svoje izjave da su mogli napraviti SAMOLED+ za SGS3, ali da ih nisu mogli napraviti zbog svoje sporosti.

Internim prezentacijama su prisustvovali SAMO I SAMO ZAPOSLENICI Samsunga. Prezentacija nije dostupna javnosti, a tu je od prije predstavljanja S III.

  I oni koji su potpisali ugovore o Company policy of top secret files. Evo npr. prevođenje   :P

iPhone je jedna velika prevara...koja je uspjela !!!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Jar Jar Binks kaže...

  I oni koji su potpisali ugovore o Company policy of top secret files. Evo npr. prevođenje   :P

Nije baš, jer to je ''trening'' za prezentere, tako da se to sve smije u javnost, pogotovo jer je SIII vani ;)


Dok on nije bia vani to je bila druga priča.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Mitsuoka kaže...
Jar Jar Binks kaže...

  I oni koji su potpisali ugovore o Company policy of top secret files. Evo npr. prevođenje   :P

Nije baš, jer to je ''trening'' za prezentere, tako da se to sve smije u javnost, pogotovo jer je SIII vani ;)


Dok on nije bia vani to je bila druga priča.

  Pa i ne baš...npr ja sam od Olympusa dobiva specifikacije aparata i diktafona 6mj. prije nego što su izlazili čak i u Japanu

iPhone je jedna velika prevara...koja je uspjela !!!
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Nego pustimo mi to...kad ćeš prodat biciklu i zavrtit janje na lancu od bajka ehhehehehehe

iPhone je jedna velika prevara...koja je uspjela !!!
 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Jar Jar Binks kaže...

Nego pustimo mi to...kad ćeš prodat biciklu i zavrtit janje na lancu od bajka ehhehehehehe

Nema potrebe za time, imamo elektromotor koji se brine za to {#} 

 

A ono oko Samsung, ipak su se malo trudili da ne curi previše informacija... kako bi se napravio hype, a ocigledno su uspili u tome {#}

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.5.2012 20:26 (Mitsuoka).
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

SGS 3- malo detaljniji preview

 

Bears, Beets, Battlestar galactica!
Moj PC  
0 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava
Bears, Beets, Battlestar galactica!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Ne razumijem baš tu politiku HTC-a i Samsunga, but ok. 

In the end there will be only ( c )haoss ...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Leglo kaže...

Ne razumijem baš tu politiku HTC-a i Samsunga, but ok. 

Pa nema ti tu neke velike politike.

 

Niti Tegra 3 u HTC-ovima niti Exynos u Samsunzima trenutno ne podržavaju LTE čipove koji rade na Američkim frenkvencijama. Pošto Ameri žele telefone s LTEom onda moraju sačekati malo i dobiti drukčiju verziju.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Dkc kaže...
Leglo kaže...

Ne razumijem baš tu politiku HTC-a i Samsunga, but ok. 

Pa nema ti tu neke velike politike.

 

Niti Tegra 3 u HTC-ovima niti Exynos u Samsunzima trenutno ne podržavaju LTE čipove koji rade na Američkim frenkvencijama. Pošto Ameri žele telefone s LTEom onda moraju sačekati malo i dobiti drukčiju verziju.

Podržavaju, ali jedino Qualcomm ima ugrađen u čip, a Exynos i Tegra bi trebali imati dodatan čip za LTE = veća potrošnja + zagrijavanje.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

El se može onda ovo čudo na kraju punit preko wirelessa ili ne?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Prvi review

 

Zaključak na kraju review-a:

Samsung has once again nailed it with the Galaxy S III and HTC better sell as many of those One Xs while it still can, because the king of the Android jungle is back, and it seems to be very pissed off.

 

{#}

Bears, Beets, Battlestar galactica!
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
David87 kaže...

El se može onda ovo čudo na kraju punit preko wirelessa ili ne?

Ne priko wirelessa (Wi-Fi-a), nego bežično, i da, može.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Aha preko svojeg punjača samo bežično? Ja mislio da će moći primat neki signal bilo kojeg wifi-a i tako se punit (što nebi bilo niti malo loše)! {#}

15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
David87 kaže...

Aha preko svojeg punjača samo bežično? Ja mislio da će moći primat neki signal bilo kojeg wifi-a i tako se punit (što nebi bilo niti malo loše)! {#}

Da, i onda još preko tetheringa napajat cijelu kuću! {#}

 

Moram priznati da me dizajn zasad razočarao, a i donja tipka mi se čini premala i prenisko, a i odvratnog je oblika. Ali vidjet ćemo uživo. Ekran i tipka čine se vrlo blizu rubu zbog čega predviđam probleme s gumenim zaštitama. Također micro SIM me živcira.  Cijela ova utrka proizvođača oko toga tko će lansirati glomazniji telefon podsjeća me na rane devedesete nulte kada su telefoni u jednom trenutku postali toliko mali da ih nisi mogao više ni normalno držati, a kamoli tipkati po njima. Iskreno, mislim da je bolje imati malo kompaktniji telefon + tablet.

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.5.2012 23:06 (štojedosadnaovaregistracija).
13 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava
 
0 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.5.2012 22:05 (ya-sam-ya).
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

FAKE!

 

Da je to S3 ali nije,stavili bi barem "original" sliku a ne tu sa neta.

 

pozz

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
16 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava
ma znam da je fake, ali cudi me jer je to trgovina mobitela koja se i oglasava na njuskalu..i ljudi bi mislili da su bar oni povjerljivi..
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice