Nokia E66

poruka: 13
|
čitano: 13.104
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nokia E66".
15 godina
offline
Nokia E66

Ima li tko kakvih iskustava???

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nokia E66

Nije valjda da nitko nema doticni mob???

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nokia E66

Ja uskoro dobijam E71, to je skoro isti mobitel u drugačijem pakovanju.

Kad isprobam, javim dojmove ;)

CAS: CM690 + side panel + CM620M MBO: Asus P5LD2 CPU: Intel C2D 4400 @ 3,0 GHz + AC Freezer 7 MEM: Kingston HyperX 4 x 1GB @ 800 MHz GPU: Asus Nvidia 8500GT + ZM 900cu LED HDD: 160GB + 320GB sata ODD: Pioneer DVR-215D sata MON: LG 1553S
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia E66
JohnW kaže...

Nije valjda da nitko nema doticni mob???

 Da malo pretražiš forum našao bi nešto informacija o mobitelu...

@zdravko

Ako je E71 skoro isti kao E66 onda sam ja skoro isto pametan kao A.Einsten!
15 godina
offline
RE: Nokia E66
vjeko kaže...
JohnW kaže...

Nije valjda da nitko nema doticni mob???

 Da malo pretražiš forum našao bi nešto informacija o mobitelu...

 Ma pritrazija san ja forum i procita...al nitko nije da ono deljaniji opis...Pogleda san i na youtubu-u...

Izgleda da ima velikih problemaa oko nabavke uredjaja( cekam 2 tjedna ) jel zna tko ista o tome?
15 godina
offline
Nokia E66

Posjedujem dotični mobitel od 21.12.2008. Po svojim mogućnostima odličan mobitel. Kad se dobije certifikat ili se mob hackne (ja sam dobio certifikat) mogu se instalirati svi mogući programi za symbian 3rd. Klizni mehanizam se još uvijek drži, al se prilikom otvorenog slida, slide može u donjem dijelu pomaknuti 2mm. Hebiga nema savršenog slida.

Najveća zamjerka ide bateriji koja me u početku toliko razočarala da to nisu istine. Mob mi je prva dva tri punjenja trajao po max dva dana. RAzumijem da je to symbian i da se može puno toga s njim (GPS, WLAN, kamera itd) al ako mob dođe 3500kn u mobisu onda su morali napraviti/staviti jaču bateriju.

 

Inače unazad dva tri punjanja, stanje se počelo stabilizirati, pa potraje i do 4-5 dana s tim da ga gasim po noći.

 

Sve u svemu ok mobitel. Nadam se da će sa slijedećom verzijom FW napraviti nešto po pitanju uštede baterije.

Svi elektronički uređaji rade na bijeli dim! Kad dim izađe uređaj više ne radi!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia E66
vjeko kaže...
JohnW kaže...

Nije valjda da nitko nema doticni mob???

 Da malo pretražiš forum našao bi nešto informacija o mobitelu...

@zdravko

Ako je E71 skoro isti kao E66 onda sam ja skoro isto pametan kao A.Einsten!
4 Vjeko:
http://mobile-place.info/home/index.php?option=com_content&task=view&id=247&Itemid=30


Nisam mislio na to da su uređaji fizički slični.
Nego na njihove funkcije i namjenu Belji se

CAS: CM690 + side panel + CM620M MBO: Asus P5LD2 CPU: Intel C2D 4400 @ 3,0 GHz + AC Freezer 7 MEM: Kingston HyperX 4 x 1GB @ 800 MHz GPU: Asus Nvidia 8500GT + ZM 900cu LED HDD: 160GB + 320GB sata ODD: Pioneer DVR-215D sata MON: LG 1553S
15 godina
neaktivan
offline
Nokia E66

Imam Nokiu E66 negdje oko mjesec dana. Mobitel je fenomenalan. Najbolji koji sam imao do sada. Prije njega sam imao Nokia n80. Ziva koma. Ovdje mi baterija u nekom normalnom radu izdrzi cak 5 dana (ne gasim po noci) - (nokia n80 - dan i pol). Instalirao sam garmin navigaciju, sve radi ok. Cak i onaj program za trening koji preko gps-a prati hodanje, trcanje, biciklizam. Dobijes nacrtanu rutu tvog pjesacenja, statistiku, dijagrame, izgubljene kalorije...

Software je jako brz. Svidja mi se i onaj akcelerator koji okrene ekran kad okrenes mobitel. Isto tako ako je mobi na stolu i netko te zove, a ne zelis se javiti, samo ga okrenes ekranom prema stolu i sam prestane zvoniti.

Neznam, mogao bih pisati jos puno pohvala o E66. Za sada nisam primjetio neke nedostatke vrijedne spomena.

Pozdrav!

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.2.2009 11:55 (djsino).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nokia E66

Takoder imam E66,mobitel mi je feeenooomenalan,od onih sitnih do onih vecih programa!

 

Imala bi jedino jedno pitanje,nikako ne mogu instalirati neku drugu temu,pa molim za malu pomoc?hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia E66

Nisam probao ali ide nekako ovako. Spojis mob preko bluetootha ili usb data kabla, na kompu moras imati instaliranu Nokia PC suite, skines neku temu (http://www.symbianthemes.us/nokia_e66/), odaberes open i PC suite bi ti morao to automatski instalirati na mob (mozda neki klik za Yes ili Agree ili Next ). Na mobu ides na promjenu theme i tam bi to trebalo biti... Tak je nekako islo na N80 kad sam imao, na ovom jos nisam probao, previse sam ocaran drugim stvarima  :)

15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia E66

Daleko od toga i ja sam skroz ocarana ostalim stvarimaSmijeh,ali neki dan sam iz ciste znatizelje, preko bluetootha poslala neku temu,ali mi se nije moglo instalirati,hvala na kratkoj informaciji,probam pa javimOsmijeh

15 godina
neaktivan
offline
Nokia E66

Evo jedne male zamjerke za E66!

 

Primjetio sam da okidanje i fotografiranje dosta kasne. Test: stavio sam na macro i snimao sat na xp-u. izostrio sam sliku (zeleni uglovi na kameri) i okinuo točno kad su sekunde dosle do 00, a fotka je okinula tek na 02 : vidi sliku  http://f.imagehost.org/0421/25022009162.jpg.

 

Inace, od kad sam kupio mobi treniram bateriju, tj.full napuni pa ju full isprazni. Evo male statistike u satima kolko mi je izdrzala (naravno sve ovisi kolko prckas po njoj i kolko razgovaras). Moj prosjek je oko 10 sms, 20 min razgovora, drbanje po njoj oko sat vremena na dan, ne gasim po noci.

Evo rezultata: u satima:  66, 108, 122, 101, 108, 130 (ovo zadnje sa minimalnim aktivnostima je 5 dana i 10 sati).

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nokia E66

http://www.gsmarena.com/nokia_e66-review-274.php evo najbolja stranica za recenzije mobitela...

jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice