Najbolji i najpovoljniji hosting

poruka: 189
|
čitano: 124.558
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Najbolji i najpovoljniji hosting
Kacunar kaže...

pozdrav! imate neke preporuke za hosting, a da nije strani? pokrenuo bih jednu stranicu svog obrta i ne treba mi puno prostora za nju...

budžet također nije velik, oko 150kn godišnje.

 

zasad mi se najbolji čini ovaj: 1GB web pro hosting

ako neko ima neka iskustva sa studio4web ili ako imate neki drugi za preporučit, bio bih vam zahvalan :)

 svakako studio4web.. imam ih godinu dana i nikad nikakvih problema, a na sve upite odgovore u roku max sat vremena 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji i najpovoljniji hosting

bok

 

studio4web - imam vrlo dobra iskustva s njima i jako sam zadovoljan sa podrškom - dosad su mi sve probleme/upite vrlo brzo riješili ( po meni je podrška najbitniji dio priče ). u vrijeme kada sam se za njih odlučio su imali cijenom pristupačne pakete, sada više ni ne pratim kako je kod konkurencije. ako se odlučiš za njih, vrlo radio bih ponudio svoj affiliate link tako dobijem benefite ;)

 

krešo

13 godina
offline
Najbolji i najpovoljniji hosting

Ako imate aai@edu.hr, prijavite se za Github student dev pack, dobit cete 100$ credita na Digital Oceanu, najbolji host, daleko...

R.I.P. Tito Vilanova 25.04.2014. | Mes Que Un Club
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Najbolji i najpovoljniji hosting

opet ja s pitanjem :))

 

jel iko ima iskustva s eBauštelom? mislim da za 100 kn dobit 1GB prostor i neograničeno podataka odlična stvar, pa ako neko želi podijeliti iskustvo...

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji i najpovoljniji hosting
Uzmi jedan mjesec ukoliko nevjerujes. Lako se kasnije prebacis drugdje a ako si zadovoljan zakupis na 1 godinu.
15 godina
offline
Najbolji i najpovoljniji hosting

studio4web...nikada problema...preporuka

Bolje je znati malo i temeljito nego mnogo i površno.- I. Kant
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Najbolji i najpovoljniji hosting

Pozdrav.

Nisam dosta dugo u ovim vodama,prije sam bio..trenutno vidim da je ponuda poprilicno sarena,prije sam imao iskustva sa studio4web i sve je bilo super ali gledam daju za 100 kn 200MB što je u današnje vrijeme ja mislim malo,hrvatski hosting daje za 139kn 2000MB...Da li može neka preporuka ili nešto?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Najbolji i najpovoljniji hosting

Gdje si ti vidio da hosting paket s 200 MB košta 100 kuna?

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.3.2016 12:25 (Marko :D).
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji i najpovoljniji hosting

Totohost je jako dobar. Preporuke. Stalno dodaju novi sadržaj i nisu skupi.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Najbolji i najpovoljniji hosting
crash11 kaže...

Totohost je jako dobar. Preporuke. Stalno dodaju novi sadržaj i nisu skupi.

Cijenom su još i ok, ali podrška im je očajna. Ako odgovore u roku tjedan dana, presretan si.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji i najpovoljniji hosting
ministar kaže...
crash11 kaže...

Totohost je jako dobar. Preporuke. Stalno dodaju novi sadržaj i nisu skupi.

Cijenom su još i ok, ali podrška im je očajna. Ako odgovore u roku tjedan dana, presretan si.

 Nije istina, meni odgovore odma, ako ne isti dan, onda idući 100%.

8 godina
protjeran
offline
Re: Najbolji i najpovoljniji hosting

Stavite sebi alarm kada bude iduci black friday, znam ima do toga.... i onda lijepo u hostgatora za 30$ kupite baby paket i rijeseni ste svega i svaki black friday kupite novi paket i prebacite se, ostavite se balkanskih hostinga.... a sto se tice vps prodavaju za 2x cak i 3x puta vise, a kod stranaca lijepo prodete jeftino.

13 godina
offline
Re: Najbolji i najpovoljniji hosting
crash11 kaže...
ministar kaže...
crash11 kaže...

Totohost je jako dobar. Preporuke. Stalno dodaju novi sadržaj i nisu skupi.

Cijenom su još i ok, ali podrška im je očajna. Ako odgovore u roku tjedan dana, presretan si.

 Nije istina, meni odgovore odma, ako ne isti dan, onda idući 100%.

jedino ako su se popravili u posljednje vrijeme, bio sam kod njih prije par godina i to je glavni razlog zašto sam otišao

13 godina
offline
Re: Najbolji i najpovoljniji hosting
Kresimir4 kaže...

Stavite sebi alarm kada bude iduci black friday, znam ima do toga.... i onda lijepo u hostgatora za 30$ kupite baby paket i rijeseni ste svega i svaki black friday kupite novi paket i prebacite se, ostavite se balkanskih hostinga.... a sto se tice vps prodavaju za 2x cak i 3x puta vise, a kod stranaca lijepo prodete jeftino.

te hostgatore i godaddyje nemoj ni spominjati, to je katastrofa.. Studio4Web je daleko najbolji hosting koji sam ja koristio od svih kojima sam ikada pristupao, a zbog posla sam pristupao na 10-ke različitih hosting providera..

8 godina
protjeran
offline
Re: Najbolji i najpovoljniji hosting

hebo godaddy, mene hostgator sluzi super (wordpress,ipb,xenforo,par custom skripta)

15 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji i najpovoljniji hosting
ministar kaže...
crash11 kaže...
ministar kaže...
crash11 kaže...

Totohost je jako dobar. Preporuke. Stalno dodaju novi sadržaj i nisu skupi.

Cijenom su još i ok, ali podrška im je očajna. Ako odgovore u roku tjedan dana, presretan si.

 Nije istina, meni odgovore odma, ako ne isti dan, onda idući 100%.

jedino ako su se popravili u posljednje vrijeme, bio sam kod njih prije par godina i to je glavni razlog zašto sam otišao

 Dosta se tog promijenilo u par godina.

8 godina
protjeran
offline
Najbolji i najpovoljniji hosting

Quite informative thread. I was planning to buy a hosting for my office's website. Now this thread will help me to decide from where to buy.

 

Thanks thread poster.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Najbolji i najpovoljniji hosting

Pozdrav, 

 

ja sam za domaće hostinge, prije svega jer trebamo se pomagati između, a i da bi domaći servisi bili uspješni moraju imati klijente koji će im ukazivati na greške. Na mom blogu sam pisao na temu " Šta trebate znati prije kupovine web hosting paketa " i tu sam objasnio neke stvari koje sam u tom trenutku ili spoznao sam ili pročitao negdje pa prenio svim čitateljima. 

 

 

Ja trenutno imam nekoliko klijenata i svima sam zakupio hosting kod global.ba , a prije njih sam svim svojim klijentima preporučivao avalon ali avalon je otišao sa našeg tržišta i global ih je kupio tako da sam i ja prešao kod njih. Paketi su im neka standardizacija ali podrška im je vrlo dobra. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.4.2016 19:54 (Nimrapro).
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Najbolji i najpovoljniji hosting

 Imate byethost free ,besplatan odgovaraju na svaki upit unutar par minuta, maksimalno sam čekao 10 minuta, odmah sve rješavali, i radio stranice jednostavne za apartmane. Ako nema puno contenta i trafffica sve ok. Ako se poveća, uvijek se može ići na premium, ali glupost je plaćat nešto, šta imaš free, byethost je zakon Porbao 000webhost ali spor je kao blato.

Imaju i byethost nekad obavjesti, kao povećao se  promet, pređite na premium, bla bla ali ignoriraš i to je to.

 

free:

https://byet.host/free-hosting

 

premium

https://byet.host/paidhostingplans

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.4.2016 12:12 (osvit).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Najbolji i najpovoljniji hosting

Bavim se web dizajnom već par godina i od prije 2 godine sam na xHostingu , podrška 5/5 , brzina učitavanja stranica za oko 50 % brža nego kod 2 druga domaća hostinga kod kojih sam prije bila.

Definitivno preporuku mogu dati za www.xhosting.hr .

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Najbolji i najpovoljniji hosting

Moze preporuka hostinga za wordpres sajt?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji i najpovoljniji hosting
MatejCro kaže...

Moze preporuka hostinga za wordpres sajt?

 Ne postoji hosting za Worpress... Bilo koji hosting mozes uzeti.

11 godina
neaktivan
offline
Najbolji i najpovoljniji hosting

Planiram naparaviti web stranicu(za  mali obrt) u wordpressu pa me zanima koji je najbolji hosting/domena, mislim da mi nece trebati vise od 1gb ili 2gb  posto planiram da radim najjednostavnji sajt preko wordpressa i da li hosting podrzava wordpress platformu. Znam da nije vezanao za temu ali htio bih pitati kako najlakse do web stranice , da li prvo da napravim web stranicu pa tek onda zakupim hosting/domenu ili obratno?

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.5.2016 14:37 (Fratelo89).
 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Najbolji i najpovoljniji hosting
@fratelo

Mozes free hosting na googleovom blogspotu i onda samo kupis domenu i preusmjeris ju na blogspot.
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Najbolji i najpovoljniji hosting

 Vec sam razmisljao o toj soluciju i zapoceo stranicu na blogspotu, ali mi se wordpress ucio kao ozbiljniji i htio bi vlastiti hosting zbog bolje sigurnosti na webu.

 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Najbolji i najpovoljniji hosting
Sa placenim hostingom i wordpresom je daleko vise posla sa odrzavanjem i sigurnoscu. Na blogspotu dosta toga google odradjuje automatski : fw, backup, ....

Ako ti blogspot platforma moze pokriti dizajn koji si zamislio, nema jeftinije, jednostavnije i sigurnije....

Probaj par dana pa vidi, samo domenu preusmjeri...
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Najbolji i najpovoljniji hosting

U vezi sigurnosti WP-a, jednostavno se skine plugin WordFence, WP Security ili neki drugi i siguran si. WordFence ima dosta modula za zaštitu (svakodnevno skeniranje, blokiranje pristupa području admina, two-step verification, firewall, blokiranje IP adresa i još jako puno toga), a što je najbolje plugin sve sam radi. Što se backupa tiče, napraviš cron job da ti svaki dan radi backup automatski i problem riješen. Ništa lakše.

 

Blogger je nekako više platforma za blogove. Ljudi koji žele ozbiljniju web stranicu izabrati će WP. Na Bloggeru sam nedavno pokušao napraviti stranicu, ali nije to to. Bloggeru nedostaje velika hrpa mogućnosti koje WordPress ima.

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.5.2016 17:15 (Marko :D).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji i najpovoljniji hosting

Po meni je jedina prednost bloggera sto nudi free hosting, a problem mi je izrad stranice jer blogger nema veliki broj  mogucnosti kao Worpress mada ima dosta besplatnih templatesa na raznim web stranicama ali nije to to osim toga nije jednostavno prilgoditi u bloggerovom html, treb znati upisivati kodove i slicno.

13 godina
offline
Re: Najbolji i najpovoljniji hosting

A ti bi da je sve besplatno. Ako nije neka velika stranica, uzmi HelioHost. Hosting je besplatan, ima 500 MB prostora (i više nego dovoljno za WP stranice, jedna WP stranica je cca. 60-80 MB) i neograničen bandwith, parkirane domene, subdomene, addon domene, e-mail i još dosta toga. Isti sadrži i pravi cPanel te Softaculous za instalaciju skripti.

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.5.2016 17:42 (Marko :D).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji i najpovoljniji hosting

Pa ne bi trebala bit velika stranica,od prilike do 100 mb, staticna web stranica. Naisao sam na ovaj  Optima hosting paket pa mi djeluje  povoljno ovaj osnovni paket od 2gb+ besplatna domena za 190 kn? Sta misllite?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice