Flash player se ruši u Windows 10

poruka: 19
|
čitano: 5.507
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Adobe Flash player se ruši u Windows 10

Kad god trebam učitati flash video sruši mi se i ne moze prikazati u Firefoxu.Instalirao sam zadnju verziju i imam instaliran Windows 10.

U čemu je problem?

Youtube radi normalno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Adobe Flash player se ruši u Windows 10

kakve veze ima FF i w10?

-flash je mrtav, naravno da usput ubije i browser :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
moderator
offline
Re: Adobe Flash player se ruši u Windows 10
Zelja kaže...

Kad god trebam učitati flash video sruši mi se i ne moze prikazati u Firefoxu.Instalirao sam zadnju verziju i imam instaliran Windows 10.

U čemu je problem?

Jesi probao neki drugi web-preglednik? Kako se tamo ponaša? Vidim dva potencijalna izvora problema: web-preglednik i njegove ekstenzije, ili driver grafičke kartice.

 

Zelja kaže...

Youtube radi normalno.

Jesi siguran da ti se YouTube vrti u Flashu? Piše li ti da se vrti u Flashu kad klikneš desnom tipkom miša na video?

 

 

PS kao što kolega ihush reče, flash je mrtav. Svi koji imalo drže do sebe koriste HTML5 video umjesto flasha. Možda i te stranice koje ti koristiš, ili barem dio tih stranica, zapravo može koristiti HTML5 video ukoliko ne detektiraju Flash. Probaj blokirati Flash pomoću ekstenzije Flash control pa vidi možeš li ipak gledati video na tim stranicama.

 

 

7 godina
protjeran
offline
Re: Adobe Flash player se ruši u Windows 10
mbaksa kaže...
Svi koji imalo drže do sebe koriste HTML5 video umjesto flasha.

Nemam pojma ali na koju god stranicu odem nakon reinstalacije windowsa traži mi flash. Igre na Fejsbuku traže flash. Jedino Jubito fura na HTML5

Bilo koji video stream traži flash ?!

U čemu je keč i zašto ni jedna ta stranica ne "zahtjeva" HTML5 kad je već tako superioran ?!

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.8.2016 13:04 (Tony Marconi).
16 godina
moderator
offline
Re: Adobe Flash player se ruši u Windows 10

Radi li ti Flash u Chromeu?

15 godina
offline
Re: Adobe Flash player se ruši u Windows 10
mbaksa kaže...

Radi li ti Flash u Chromeu?

 presuptilno..

 

Već u rujnu, u Chromeu 53, Google će početi blokirati Flash koji se učitava u pozadini web stranica, što je još prošli tjedan napravio i Firefox 48.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
moderator
offline
Re: Adobe Flash player se ruši u Windows 10
ihush kaže...
mbaksa kaže...

Radi li ti Flash u Chromeu?

 presuptilno..

 

Već u rujnu, u Chromeu 53, Google će početi blokirati Flash koji se učitava u pozadini web stranica, što je još prošli tjedan napravio i Firefox 48.

Upravo sam mi se ažurirao Firefox na zadnju verziju, još sam provjerio da je to verzija 48, i Flash mi radi bez ikakvog problema. Nisam siguran što autor misli pod tim da će se blokirati Flash koji se učitava u pozadini stranica. Uglavnom, stvar radi kako treba na Firefoxu 48, a na Chromeu imam aktiviranu ekstenziju za blokiranje Flasha tako da tu ionako ne bih vidio nikakve promjene (a kad kažem ekstenziji da dozvoli učitavanje Flash apleta, isti se učita bez ikakvih problema).

15 godina
offline
Re: Adobe Flash player se ruši u Windows 10
mbaksa kaže...
... Nisam siguran što autor misli ..

-moraš vježbati čitanje misli/gatanje.. :)

-najnoviji FF (ima blokiranje svega i svačega), + tko zna kakav OS, antivirus.. i dodaci (pa i ostaci starih pluginova i sl.).

-na YT mu radi (a on je sad na html5).. -> drugi izvori su problem, odnosno postavke FF i ostatka, uz to da sve može biti nestabilno GPU-akceleracija, flash je možda samo jedan simptom. Po infoima koje je naveo, upravo je flash-html5 razlika, jel bug FFa ili nešto treće, to bi se moglo znati da je ostatak PCja 100% provjeren-dobar ovako ostaje skriven odgovor u grahu.. ( i raučnala/win/appsi će se rušiti i nadalje neovisno o našem nagađanju, mada kod nas eto radi.. dakle, nije ni win, ni FF .. krivac).

 

svi zaborave 'sitnicu', da samo na 100% ispravnoj platformi sve radi (normalno), pa i tad se može nešto 'srušiti', npr ako nemamo dovoljno resursa, ako nedostaje neki soft-kodec, update.. a čarobna kugla je na remontu :))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
moderator
offline
Re: Adobe Flash player se ruši u Windows 10
ihush kaže...
jel bug FFa ili nešto treće, to bi se moglo znati da je ostatak PCja 100% provjeren-dobar ovako ostaje skriven odgovor u grahu..

Zato sam ga i pitao radi li mu Flash ispravno u Chromeu pa ovisno o njegovom odgovoru može se krenuti dalje (prvi put kad sam ga pitao nije odgovorio; bez odgovora ne možemo dalje). Ako mu radi, znači da je problem u Firefoxu ili ekstenzijama za isti. Ako ne radi, znači da Flash ima neki problem s radom pod tom instalacijom Windowsa.

15 godina
offline
Re: Adobe Flash player se ruši u Windows 10

gledajući koliko je FF (ne)stabilan najprije bi njega optužio..

 

-stalno pokušavaju ubrzati sve, .. zapravo to je OK, ali kao s igrama tad postoji requirements.. i ako je neki stariji-slabiji HW ima više problema (ko fićo na uzbrdici, mada teoretski sve radi). Pa do tog da je PC OK, ali ubit s bezbroj 'svačeg' (par AVa, editiranih-telemetrijskih win, alu folijama itd.).

već par godina je sve 'multimedija', nema više 'samo za surfanje'.. kao F1, PC mora biti spreman za opterećenje ili 'pukne' na prvom zavoju.

GPU, možda ako isključi akceleraciju, možda.. možda su u šumici :)

 

kao i (razlog, indirektan povod priče..) flash, sigurnost, malware.. tko kaže da npr nije upravo to problem, da AV zapravo blokira maliciozni kod? ... itd. Što je tad fix? -ne otvaranje te stranice. :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
7 godina
protjeran
offline
Re: Adobe Flash player se ruši u Windows 10
mbaksa kaže...

Radi li ti Flash u Chromeu?

Ne koristim Chrome već Firefox 47.0

 

You tube mi se automatski namjestio na HTML 5 (pogledao nakon tvog upisa je li na Flashu ili HTML 5)

Jedan sam od nas 10% s ovog foruma koji nemaju problema s Firefoxom od njegovog prvog izdanja ni s njegovim dodacima odn proširenjima.

 

A nije mi ni Pc još uvijek slab (Cpu 2500 K iz 2011 godine s memorijom 8 Gb na 1600 OCZ Vector itd....)

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.8.2016 21:10 (Tony Marconi).
16 godina
moderator
offline
Re: Adobe Flash player se ruši u Windows 10
Tony Marconi kaže...
mbaksa kaže...

Radi li ti Flash u Chromeu?

Ne koristim Chrome već Firefox 47.0

Ti zbilja ne razumiješ zašto te to pitam? Ako ti Flash radi u Chromeu, onda znači da je problem u Firefoxu. Ako ne radi, onda znači da je problem negdje drugdje.

15 godina
offline
Flash player se ruši u Windows 10

Koja to još zastarjela stranica koristi smeće flash. 

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Adobe Flash player se ruši u Windows 10
mbaksa kaže...

Ti zbilja ne razumiješ zašto te to pitam? Ako ti Flash radi u Chromeu, onda znači da je problem u Firefoxu. Ako ne radi, onda znači da je problem negdje drugdje.

Ja razumijem, ali ti ne razumiješ da ja uopće nemam problem s Flashom, niti sam bilo gdje napisao da "imam problem"

Napisao sam nadovezujući se na vašu i koleginu raspru da meni nakon reinstalacije (ne samo mojih winsa) na gotovo 80% stranica  windowsi 7 Sp1 TRAŽE Flash.

 

Vjerojatno se ostale automatski prištekaju na HTML 5

To je sve primjer bez ekstenzija za Firefox.

A da bi tebi nešto dokazivao ne da mi se uopće instalirati taj bezvezni Chrome. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.8.2016 13:41 (Tony Marconi).
16 godina
moderator
offline
Re: Adobe Flash player se ruši u Windows 10
Tony Marconi kaže...
mbaksa kaže...

Ti zbilja ne razumiješ zašto te to pitam? Ako ti Flash radi u Chromeu, onda znači da je problem u Firefoxu. Ako ne radi, onda znači da je problem negdje drugdje.

Ja razumijem, ali ti ne razumiješ da ja uopće nemam problem s Flashom, niti sam bilo gdje napisao da "imam problem"

Napisao sam nadovezujući se na vašu i koleginu raspru da meni nakon reinstalacije (ne samo mojih winsa) na gotovo 80% stranica s video windowsi 7 Sp1 TRAŽE Flash.

 

Vjerojatno se ostale automatski prištekaju na HTML 5

To je sve primjer bez ekstenzija za Firefox.

A da bi tebi nešto dokazivao ne da mi se uopće instalirati taj bezvezni Chrome. 

LOL nisam uopće skužio da ne odgovaram onome koji ima problema s Flashom. 

7 godina
protjeran
offline
Flash player se ruši u Windows 10

Zašto te "stranice" ne zahtijevaju ULTIMATIVNO HTML 5 kao što traže FLASH i "Mirna Bosna"

Meni se flash ne ruši, radi savršeno. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Flash player se ruši u Windows 10
Tony Marconi kaže...

Zašto te "stranice" ne zahtijevaju ULTIMATIVNO HTML 5 kao što traže FLASH i "Mirna Bosna"

Što se tiče reprodukcije videa, možda su lijeni to srediti ili nisu našli player koji im paše ili su jednostavno tupavi.

 

Što se tiče igara, vjerojatno im se ne isplati to ići prerađivati u HTML5 jer je to jako kompleksan i dugotrajan postupak.

10 godina
neaktivan
offline
Flash player se ruši u Windows 10

Ciao svima. Imam  problem

 

Naime, unazad dva dana ne radi mi flash player. Znaci nova je verzija. Sve sam probala. Izbrisati pa novi, pa chrome nanovo install, pa ove cclenar, malware, defrag...Ubi se ja al' nista. On nece pa nece.. Pokusala sam install stariju verziju ali mi neda. Vise ne znam sta cu.

 

Ne radi ni u firefoxu.

 

Mozda neko zna u cemu je problem? Hvala

 

Kod mene je w7

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.10.2016 15:27 (sabinna38).
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Flash player se ruši u Windows 7

Prije  nekog vremena počeli su problemi sa Adobe Flash Player,prvo na Texas holdem pokeru a zatim kod gledanja filmova i serija ali samo na Google Chrome dok na Firefox radi sve uredno ali je sporo do bola.Pitam u čemu je problem:operativni program(windows 7 ultimate) ili je do pretraživača Google chrome ili je sistemska greška.Dobijam poruku "ne mogu se učitati dodatci".Napominjem da sam sve uradio što mi je sustav preporučio.zahvaalan Nikofil.

nikola
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice