Bruteforce Winrar-a nova tema

poruka: 8
|
čitano: 1.348
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Bruteforce Winrar-a nova tema

Pozdrav svima,

 

bilo je vec ovakvih tema, medjutim sve su stare vise manje oko 3 - 4 godine.

 

Mene zanima dali je netko upucen postoje li novi i napredniji programi za Bruteforce passworda winrar file-a.

Postoji file koji ima vrijedne informacije meni vazne, ima kompleksan password koji je nazalost zaboravljen.

 

Citao sam da se koristenjem procesora mocnih grafickih kartica postizu nekoliko desetaka vece brzine probijanja

takvih passworda. Mene zanima mogu li se takve tehnike primjeniti na .rar file i na koji nacin to napraviti.

 

Tehnologija je otisla naprijed, hardware je sve jaci pa mozda postoje i novi programi za takve stvari? 

 

 

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bruteforce Winrar-a nova tema
xerox19 kaže...

..password koji je nazalost zaboravljen.

... 

ne odgovor autoru, nego 'moralno pitanje' MODovima..

- smisao passa je upravo to, da ga se zna ili da se do zaštićenog ne može. Nije dovoljno staviti 'bijeli šeširić' i reči da je zaboravljeno.

- Koji kriteriji su za lock teme, treba BUGov dreamteam mozgati i odlučiti.. tabu ili howto?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
Re: Bruteforce Winrar-a nova tema

ne odgovor MODovima, nego odgovor jako moralno opterecenom clanu foruma...

 

znam prvih 9 znamenki passworda, al s obzirom da sam isti password poceo koristit u neke druge svrhe, password 

tog file-a sam izmijenio tako da sam tog dana promijenio nekoliko zadnjih znakova, kako ga nisam dugo otvarao, zaboravio sam

u sto sam ga promijenio. 

 

Nadam se da bi ovo moglo zadovoljiti tvoje moralne potrebe.

15 godina
offline
Re: Bruteforce Winrar-a nova tema
xerox19 kaže...

.. ..

Nadam se da bi ovo moglo zadovoljiti tvoje moralne potrebe.

- ne. Jer nisu ni bitne još manje visoke. Pitanje je isključivo 'tehničko', s mogućim posljedicama ako se držimo pravila.

btw, naravno da postoji (noviji) soft koji nešto može npr koristiti GPU, ali postoji razlog zašto ga već nisi pronašao tako da bi najkraći odgovor na tvoje pitanje bio (prvi post, kraj) DA. Zadovoljan odgovorom?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.7.2014 10:22 (ihush).
14 godina
offline
Re: Bruteforce Winrar-a nova tema

Dali sam zadovoljan odgovorom? Ne, s obzirom da si ti jedan od onih koji pisu po forumu bez nekih konkretnih odgovora s obzirom da nisi vjerovatno nikad imao iskustva s ovakvim zadatkom, jedan od onih koji spamaju teme

sa odgovorima koje izvlace iz prvih rezultata koje google izbacuje nakon sto se upise nekoliko trazenih pojmova vezanih uz temu. Takvi clanovi imaju svoj naziv, nema potrebe da ga iznosim.

 

16 godina
offline
Bruteforce Winrar-a nova tema

Nije da je program skriven, čak štoviše, podržavam istraživanje "kako stvari rade".

 

OP: http://bit.ly/1mqy0mw

Living on my planet is so easy; there is peace, there is love and there is ecstasy.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Bruteforce Winrar-a nova tema

... da se vratim na temu, ima li tko iskustva sa rarGPU i cRARk programima? 

 

Postoji li nacin da se iz .rar filea izvuce hash od passworda? Pa da se radi enkripcija hasha ukoliko se ne radi i salting.

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Bruteforce Winrar-a nova tema

John the ripper

ako se polovice passworda sjecas kako kazes moyes mu konfiguirati skriptu za bruteforce

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice