AMD Bug report tool - PC se restarta

poruka: 9
|
čitano: 1.409
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
AMD Bug report tool - PC se restarta

Pozdrav forumaši,

 

Naime prije 2mj sam kupio novi pc u adm-u (Ryzen 5 3600, gigabyte rx 5700 xt, 650w gold plus, 2x8 ddr4 3200...), stavio org windows 10, instalirao sve drivere i pokrenuo original igrice i što se događa, ne svaki put ali tu i tamo mi sve zablokira i igra se ugasi ili se PC restarta, AMD Bug report tool javlja: we detected a driver timeout has occurred on your system, a gore najnoviji driveri, do čega i zašto bi to moglo biti? MOLIM VAS ZA POMOĆ!!!

Hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
AMD Bug report tool - PC se restarta

Smrdi mi na napajanje.

Jesi to provjerio?

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: AMD Bug report tool - PC se restarta

Nisam. Kako? 

12 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Bug report tool - PC se restarta

Stavi drugo napajanje.

Također, kod instalacije Windowsa bilo bi dobro da si imao spojen LAN kabel. Tako ti Windows povuće sve drivere s neta tokom instalacije.

Probaj obrisati drivere za grafulju pa vidi bez njih kako će radit.

Btw, kad driver zezne stvar, nastane BSOD. Ako se sam od sebe resetira onda je 99% napajanje.

Takav problem sam imao tam davne 2008.. Komp se sam od sebe gasio, na kraju je bilo neko krš napajanje sa nestabilnim napajanjem.

3 godine
neaktivan
offline
Re: AMD Bug report tool - PC se restarta

Nemam drugo :( 

Pokrenuo sam AIDA64 FPU stress test pa budem vidio. LAN kabel je bio uštekan, ali taj AMD Adrenalin softver za cpu i gpu se mora manualno instalirat koliko sam skuzio.

I driver za grafu sam obrisao sa amd cleanup utility i opet isti problem. 

U kompu imam 1 ventilator iza, 2 na hladnjaku od cpu-a arctic, 3 na grafi i 2 naprijed, mislim da se ne pregrijava jer su temp ok koliko sam gledao u afterburneru 90 je grafa u igrama, to je za nju normalno, radi na 110 bez problema koliko sam citao.

Evo drug stvarno ne znam u cemu je problem, a logicno nitko iz adm-a u zg mi ne odgovara na mail tjedan dana.

12 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Bug report tool - PC se restarta
DantEEE kaže...

Nemam drugo :( 

Pokrenuo sam AIDA64 FPU stress test pa budem vidio. LAN kabel je bio uštekan, ali taj AMD Adrenalin softver za cpu i gpu se mora manualno instalirat koliko sam skuzio.

I driver za grafu sam obrisao sa amd cleanup utility i opet isti problem. 

U kompu imam 1 ventilator iza, 2 na hladnjaku od cpu-a arctic, 3 na grafi i 2 naprijed, mislim da se ne pregrijava jer su temp ok koliko sam gledao u afterburneru 90 je grafa u igrama, to je za nju normalno, radi na 110 bez problema koliko sam citao.

Evo drug stvarno ne znam u cemu je problem, a logicno nitko iz adm-a u zg mi ne odgovara na mail tjedan dana.

 

Koje je marke napajanje?

650W od MS-a ili 650W od nekog boljeg nije isto 

Klasika je to, moraš ih dosađivati.

Najbolje upali snimanje na mobu i deri dok se ne resetira.

3 godine
neaktivan
offline
Re: AMD Bug report tool - PC se restarta

Seasonic Core GC 650W 80 Plus Gold - CORE-GC-650

 

Izgleda da cu i morati tako nazalost...

12 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Bug report tool - PC se restarta

Ne znam iskreno, nisam u tim vodama pa neka netko iskusniji kaže kakvo bi to napajanje bilo.

Ovako prvi put čujem za tu marku napajanja.

3 godine
neaktivan
offline
Re: AMD Bug report tool - PC se restarta

Hvala ti svejedno

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice