Zamrzavanja PCa

poruka: 3
|
čitano: 932
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Zamrzavanja PCa

Bok znaci imam problem koji mi se vuce vec neko vrijeme. Znaci pocme tako da dok nesto radim na PCu jednostavno bude FPS drop na cijelom pcu sve pocme stopati i onda ekran postane crn izgasi se amo reci ali jos svijetli lampica. Nakon toga pritisnem restart pca i nece da se upali sve zuji ali se ne pali.. I tek mi se upali nakon 100 pokusaja. Sad rekli su mi da je moguce da je problem sa RAM, uradio sam test neki i nije nasao problem nikakav. Pa eto ako znate sto bi moglo biti ram, motherboard ili cak napajanje da ne moram sve 3 stvari mjenjati

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Zamrzavanja PCa

Jebiga nitko nema magicnu kuglu , pa da kojim slucajem odgonetne u cemu je kvaka ali kada bi napisao o kojim komponentama je rijec mozda se nade netko pametan pa pomogne.

Edit: Zamrzavanje i stekanje moze biti radi starog iliti ne ispravnog hard diska , no to ne bi bilo posto kazes da se zacrni ekran , napajanje nema nikakve veze sa ekranom ali ima sa grafom no grafa nema veze sa stekanjem pc ima veze ako steka samo u igrama.Vjerovatno si odradio Memtest.Pokreni task manager pa ces vidjet da li se cpu zakucava na 100% tokom stekanja.A po opisu bi rekao da je maticna problem , a ne bi bilo na odmet da posudis od nekoga napajanje pa da isprobas za svaki slucaj.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.8.2020 21:37 (MGloc).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Zamrzavanja PCa

Pa kad sam narucio komponente za pc prvi put poslali su mi neispravnu maticnu, tako lako moguce da je i ova u kurcu onda

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice