Pripreme za Infokup 2013

poruka: 38
|
čitano: 9.809
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Pripreme za Infokup 2013

Evo, ovdje imaš knjigu. Samo dodaj u košaricu i naruči.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pripreme za Infokup 2013
nazalost nisam sposoban kupovati online, a roditelji takoder ne zele imat posla stim...
LoL NordicEU : Heineken01
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pripreme za Infokup 2013

Ma nema frke, naručiš pouzećem.

 

Ako nećeš tako, onda hodaj od knjižare do knjižare i pitaj ih imaju li spomenutu knjigu.

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Pripreme za Infokup 2013

Možeš knjigu naručiti, pa novce daš poštaru kad ti donese. S tim da te neće izaći 110kn, nego malo više, zbog poštarine.

 

Što se tiče rasprave koju sam vidio o osnovama informatike, sumnjam da će se išta promjeniti. Radi se o natjecanju za "popularizaciju informatike", što se vidi i iz toga što se poziva na temelju rezultata u županiji i iz kojeg ste tipa škole. PMG također ima ograničenje da učenik može samo jednom izaći na osnove. Ne znam hoće li što mjenjati za nagodinu, ali znam da je taj limit za PMG uvijek bio trn u oku metorima tih škola. 

 

Na državnom sam bio 3 godine za redom, pa ako netko ima nekih pitanja, stojim vam na raspolaganju.

 
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
 
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pripreme za Infokup 2013

Jel moguće prijaviti povjerenstvo za komunikaciju 1 ili 2 dana kasnije?

9 godina
neaktivan
offline
Pripreme za Infokup 2013

Pozdrav!

Evo, da ne otvaram novu temu, jer je isto u vezi priprema za Infokup, pitat ću ovdje.

Kada se počinjete pripremati za Infokup? Koliko sati dnevno vježbate algoritme? Kako vježbanje usklađujete s nastavom?

Bilo bi mi najdraže čuti odgovore iskusnih sa dobrim plasmanima na natjecanjima:)

Hvala!:D

 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Pripreme za Infokup 2013

Na infokup ne idu rođeni programeri kao ja to je za slabe programere

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice