Osnove batch-a zaključana tema

poruka: 134
|
čitano: 77.488
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: Osnove batch-a
mindstorm kaže...

ko če mi pomoči?

želim file koji kad ga kliknem otvori cmd u kom piše press 1 to restart, 2 to shutdown, 3 to logout, kad pritisnem jedan od ta 3 imam 5 sec da pritisnem "a" da se komanda 1,2 ili 3 poništi. tj da se NE restarta ili gasi

Eo idem to napraviti. Uskoro cu postati kod. Cool

Forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
15 godina
odjavljen
offline
RE: Osnove batch-a
xZero kaže...

E ljudi moji... Neznate vi sta je jadni batch u stanju napraviti. Moguce je napraviti virus uskoro cu postati...

Naravno da je moguće. To bi čak i ja napisao kad nebi imao pametnijeg posla. Inače, virus = trigger + payload + komponenta za širenje. Ne mora imati ova prva dva, samo ako sam sebe samostalno kopira bez da radi štetu, program je svejedno virus. Inače, i Format i fdisk bi bili virusi po tim vašim definicijama "virusa".

hacker-goran kaže...

 Vjerojatno ne znaju da se preko batch-a može srušiti BIOS

A jel? Aj mi pokaži kako. Ne brini, ja ću biti odgovoran za nastalu štetu. Jel može i ćevape naručit?

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
15 godina
protjeran
offline
Osnove batch-a

Evo batch kod za reset lozinke BIOS-a :

 

debug
o 70 2e
0 71 ff
q
restart

LG Cookie programer -- http://www.mediafire.com/?jrm22wm5iqm
Moj PC  
1 0 hvala 2
14 godina
protjeran
offline
Osnove batch-a

Batch - prethistorijski microsoftov skriptni program. Još ima ljudi koji misle da je skriptiranje u batchu programiranje? Koji gubitak slobodnog vremena.

void function(char *str) {char buffer[16];strcpy(buffer,str); } void main() {char large_string[256];int i; for( i = 0; i < 255; i++) large_string[i] = 'A';function(large_string)
Moj PC  
6 3 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Osnove batch-a
Sum_of_all_fears kaže...
xZero kaže...

E ljudi moji... Neznate vi sta je jadni batch u stanju napraviti. Moguce je napraviti virus uskoro cu postati...

Naravno da je moguće. To bi čak i ja napisao kad nebi imao pametnijeg posla. Inače, virus = trigger + payload + komponenta za širenje. Ne mora imati ova prva dva, samo ako sam sebe samostalno kopira bez da radi štetu, program je svejedno virus. Inače, i Format i fdisk bi bili virusi po tim vašim definicijama "virusa".

hacker-goran kaže...

 Vjerojatno ne znaju da se preko batch-a može srušiti BIOS

A jel? Aj mi pokaži kako. Ne brini, ja ću biti odgovoran za nastalu štetu. Jel može i ćevape naručit?

Nemoj se ti zezati sa xZero. On zna raditi opasne viruse ;)

15 godina
neaktivan
offline
RE: Osnove batch-a
logic kaže...
Sum_of_all_fears kaže...
xZero kaže...

E ljudi moji... Neznate vi sta je jadni batch u stanju napraviti. Moguce je napraviti virus uskoro cu postati...

Naravno da je moguće. To bi čak i ja napisao kad nebi imao pametnijeg posla. Inače, virus = trigger + payload + komponenta za širenje. Ne mora imati ova prva dva, samo ako sam sebe samostalno kopira bez da radi štetu, program je svejedno virus. Inače, i Format i fdisk bi bili virusi po tim vašim definicijama "virusa".

hacker-goran kaže...

 Vjerojatno ne znaju da se preko batch-a može srušiti BIOS

A jel? Aj mi pokaži kako. Ne brini, ja ću biti odgovoran za nastalu štetu. Jel može i ćevape naručit?

Nemoj se ti zezati sa xZero. On zna raditi opasne viruse ;)

lol, ti bas imas smisla za humor xD Smijeh

Forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.3.2010 22:39 (xZero).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Osnove batch-a
xZero kaže...
logic kaže...

Nemoj se ti zezati sa xZero. On zna raditi opasne viruse ;)

lol, ti bas imas smisla za humor xD Smijeh

Nisi nikad prijetio virusima? Da potrazimo malo starije postovo tvoje?

;)

 

14 godina
protjeran
offline
Osnove batch-a

ti gore ne spamaj temu bezveze jer o batchu nemaš pojima i ne budi ko dijete onda ljubomoran na neke koji znaju

pa šta ako piše viruse, to barem ima smisla za razliku od tebe koji instaliraš windowse po kučama za pare, sjeti se svojih postova prvo

a iza 30 ti god u profilu, znaš i sam, krije se dijete osim ako nije degenerik koji je jedino sposoban u tim godinama na ovakav način upadati u teme i razmišljati

šta misliš da si smiješan ? čovjek je prije god dana postao da piše viruse, još si u tome. imaš vjerojatno u favoritima taj post i svaki dan ga još pogledaš i zanimljiv ti je

daj odrasti

EDIT: ti dolje i dalje spamaš, ako ti živiš od instaliranja windowsa po kučama svaka čast

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.3.2010 6:46 (mindstorm).
 
4 2 hvala 3
16 godina
neaktivan
offline
RE: Osnove batch-a

Ima smisla pisati viruse a degenerik sam jer radim nesto od cega dobro zivim i naplacujem svoje znanje? Hehehehhhe

Vrlo zrelo razmisljanje. Hvala sto mi ovori oci.Znaci po tebi je bolje pisati viruse nego raditi nesto od cega mozes zivjeti ;)

I da pogledaj pod moj pc u mom profilu. To ti je rezultat (jedan od njih) mog degenerickog ponasanja i instaliranja windowsa po kucama za pare. Cime se ti imas pohvalati u svojoj bogatoj karijeri u zivotu i na ovom forumu?

 

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Osnove batch-a
logic kaže...
xZero kaže...
logic kaže...

Nemoj se ti zezati sa xZero. On zna raditi opasne viruse ;)

lol, ti bas imas smisla za humor xD Smijeh

Nisi nikad prijetio virusima? Da potrazimo malo starije postovo tvoje?

;)

 

Ne nikada nisam nikome prijetio virusima. Iznenađen

Forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
16 godina
neaktivan
offline
RE: Osnove batch-a

A ovo?

 

xzero opasni hacker xzero opasni hacker
16 godina
neaktivan
offline
RE: Osnove batch-a

I da, djeco odoh ja instalirati windowse po kucama dok vi pisete opasne viruse ;) Ajd cao. Ne zaboravite traziti od mame za kiflu ;)

15 godina
neaktivan
offline
RE: Osnove batch-a
logic kaže...

A ovo?

 

Ako je to prijetnja onda se ja mogu baciti s zgrade.

Ti bi mozda trebao psihijatru jer ne razlikuješ stvari? To uopće ne nalikuje na prijetnju.

Ljudi kome ovaj post na slici nalikuje na prijetnju????

 

 

Sto se instaliranja WINDOWSa tiče,to nije loša stvar. To i ja radim. Ali ipak nikome ne "solim" pamet zbog toga.

Forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
15 godina
protjeran
offline
Osnove batch-a

Nekima bi trebalo škole da razumiju sadržaj rečenice!!! Namigiva

LG Cookie programer -- http://www.mediafire.com/?jrm22wm5iqm
Moj PC  
3 2 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice