C# desktop aplikacija - cijena izrade

poruka: 2
|
čitano: 3.549
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
C# desktop aplikacija - cijena izrade

pozdrav,

 

nisam bas naisao na slicnu temu, pa se ispricavam ako sam prekrsio neko pravilo ili promasio temu...

 

uglavnom, radim jednu aplikaciju za poduzece u kojem sam trenutno zaposlen, tocnije za laboratorij koji analizira uzorke proizvoda... Aplikaciju radim u C#, sa MySql bazom podataka... sastoji se od sljedeceg, login forme, unosa (brisanja, ažuriranja, pregleda i sl.) proizvoda... zatim dvije vrsta analiza, di se odabere proizvod i radi jedna ili druga analiza... svaka ima 12-15 stavki (datumi, rezultati analize, primjedbe, zakljucak i sl.) koje se unose... za svaku analizu ima pregled po proizvodu, gdje su prikazane sve analize za odabrani proizvod, te graf na kojem se vidi trend analiza za taj proizvod... takodjer svaka analiza ima svoj report (znaci 2 reporta)... jos ima spremanje analiza u excel, a vjerojatno ce biti i unos analiza iz excel-a, znaci upload excel-a i spremanje podataka iz njega u bazu... standardno ima unos korisnika, dvije vrste korisnika, admin koji ima pristup svemu, i analiticar koji ima pristup samo unosu analiza...

 

e to bi bila aplikacija, i sad bi me zanimala cijena... zatrazio sam ponudu od nekoliko hrvatskih softverskih firmi, ali nisam jos dobio odgovor... pa ako mi mozete, otprilike naravno, reci koliko bi hrvatske firme za to trazile, te koliko je zapravo cijena takve jedne aplikacije... neka realna cijena po vasem misljenju... unaprijed hvala svima...

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: C# desktop aplikacija - cijena izrade

4-5k bi tražio. Bez održavanja.

http://nighthawk-software.blogspot.com/
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice