Temperatura CPU-a

poruka: 143
|
čitano: 46.490
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: Temperatura CPU-a

Kucište je Codegon midi tower 6099-CA  ima 2 dodatna ventilatora, probao sam i sa otvorenom stranicom kučišta ali ne pomaže neznam dali bi vredilo uzeti bolji hladnjak za CPU,ne bi smanjivo takt jer mi treba za kodiranje videa

14 godina
neaktivan
offline
RE: Temperatura CPU-a
Batista kaže...

evo

 Evo i ja da budem pametniji sam to pokušao napraviti ali neke postavke nemam pa šta sad dalje?

1% sam normalan,75% neuracunljiv,23%zaboravan ali sam 100% otkvacen
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.8.2009 11:49 (General Zed).
15 godina
offline
RE: Temperatura CPU-a
55pero kaže...

Kucište je Codegon midi tower 6099-CA  ima 2 dodatna ventilatora, probao sam i sa otvorenom stranicom kučišta ali ne pomaže neznam dali bi vredilo uzeti bolji hladnjak za CPU,ne bi smanjivo takt jer mi treba za kodiranje videa

uzmi novi hladnjak za cpu,ali dobro provjeri sta uzimas

nemoj nasljepo kupovat

15 godina
offline
RE: Temperatura CPU-a
55pero kaže...

Kucište je Codegon midi tower 6099-CA  ima 2 dodatna ventilatora, probao sam i sa otvorenom stranicom kučišta ali ne pomaže neznam dali bi vredilo uzeti bolji hladnjak za CPU,ne bi smanjivo takt jer mi treba za kodiranje videa

 

http://www.adm.hr/index.php?cPath=258_217_49_224&osCsid=90a89d5cbacd129103f3b90e9b05ba92

14 godina
neaktivan
offline
Temperatura CPU-a

isuse koliko problema s temperaturama i senzorima....evo i mene...ne igram igrice niti nista... sve jezgre na 29 stupnjeva a CPU- 79 ccc..sta da radim...daj mi recite jel moguce da mi ta temperatura zadaje problema s klokanjem...jer je previsoka?!!

 

 

 

koma koma
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Temperatura CPU-a

Pozz,na mom bratovom kompu ima pentium 4 1.7 ghz i OC ga je na 1.98.. Temperature su mu 26°C kada ništa ne radi dali je to normalno??

Cooler mu je ovaj http://www.ixbt.com/cpu/s939-budget-shootout/gt-ig7300-series-two.jpg

 

 

 

Hvala :)

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Temperatura CPU-a

Normalna temp. !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Temperatura CPU-a

phenom ii x4 955 na normalnom colleru svaka jezgra bude oko 55-60 max,jel to normalno??nije li to malo previsoko??

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Temperatura CPU-a

idle ili load?

ako je load normalno je ,da i sigurno zvuci koda imas avion u kompu

GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Temperatura CPU-a

dok igran cod 5 na full onda kad ugasin u hd monitoru mi ostane max tem cpu 62 stupnja,da cuje se ajme majko,al za koji dan uziman H60 ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Temperatura CPU-a

Ako imas mjesta u kucistu , si razmisljao o Noctui NH-D14 , kosta ko i H60 ?

Music As A Weapon !!
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Temperatura CPU-a

draze mi je vodeno ladenje,nekako mocnije izgleda.... :)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Temperatura CPU-a

Uzmi  Noctui NH-D14, Je*** izgled..

11 godina
neaktivan
offline
Temperatura CPU-a

cek ta NH-D14 je bolja od H60???

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Temperatura CPU-a
gamer1511 kaže...

cek ta NH-D14 je bolja od H60???

u konačnici da..pogotovo od konkretnog h60, noctua ta je najbolji (ili jedna od najboljih zavisi kako prihvacas tu cinjenicu) zračnih hladnjaka...a odere i ta corsair vodena rješenja u vecini slučajeva

samo krupno, ništa sitniš
14 godina
offline
Temperatura CPU-a

d14 je u rangu sa h80...

GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Temperatura CPU-a

nisan zna...hvala van,a recite mi do mogu uzet taj coller je zivin u splitu a u linksa i hg spota nema toga.,..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Temperatura CPU-a

 Pitaj googla za "Oprić informatika" {#}.

13 godina
offline
Re: Temperatura CPU-a
gamer1511 kaže...

cek ta NH-D14 je bolja od H60???

Definitivno je bolja je i imas ju za kupit u Oprić Informatici kako je kolega vec rekao !

Music As A Weapon !!
11 godina
neaktivan
offline
Temperatura CPU-a

a toga nema u splitu... :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Temperatura CPU-a

Ne , pa sta problem platit dostavu ?

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Temperatura CPU-a

ma nije,zna li ko okvirno cjenu?? (ne cjenu postarine) ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Temperatura CPU-a

Mislis cijenu hladnjaka ? On kosta 537 Kn !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Temperatura CPU-a

hvala!! :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Temperatura CPU-a

trebam pomoć sa temp procesora I5-4460 3.1 ghz kad ga opteretim sa Primeom  temperatura mi ide preko 90 celzija kako to smanjiti imam običan cooler koji dobijes sa procesrom

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Temperatura CPU-a

Llcc120 ce rijesiti sve tvoje brige i probleme...

9 godina
offline
Re: Temperatura CPU-a
Sangf kaže...

trebam pomoć sa temp procesora I5-4460 3.1 ghz kad ga opteretim sa Primeom  temperatura mi ide preko 90 celzija kako to smanjiti imam običan cooler koji dobijes sa procesrom

 Ne opterećuj ga Primeom

Ako ti u igrama ili čime se već baviš ne pregrijava, ne moraš se brinuti.

Prime je nestvarno opterečenje jer koristi AVX? instrukcije.

6 godina
offline
Temperatura CPU-a

sad sam upalio witcher i ne ide preko 60-62 hvala na info :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Temperatura CPU-a

Bok.

Imam Fx 8350 i na njemu ovaj hladnjak...https://www.arctic.ac/eu_en/freezer-13.html.

 

Trenutno igram COD WW2 i izgleda da je ovo prva igra koju igram a da tjera cpu da radi na 100% i shodno tome se cpu grije preko 75 stupnjeva i gasi se, u default radu, desktop, youtube i tako to je oko 50 stupnjeva.

 

Kučište je Zalman Z11 Neo, dobro provjetreno, redovito čišćeno i hladnjak i kučište i mijenjana termalna pasta...

 

Jel to pregrijavanje ˝normalno˝ s obzirom na hladnjak koji imam ili tu postoji još nešto što sam previdio?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: Temperatura CPU-a
klitmaister kaže...

Bok.

Imam Fx 8350 i na njemu ovaj hladnjak...https://www.arctic.ac/eu_en/freezer-13.html.

 

Trenutno igram COD WW2 i izgleda da je ovo prva igra koju igram a da tjera cpu da radi na 100% i shodno tome se cpu grije preko 75 stupnjeva i gasi se, u default radu, desktop, youtube i tako to je oko 50 stupnjeva.

 

Kučište je Zalman Z11 Neo, dobro provjetreno, redovito čišćeno i hladnjak i kučište i mijenjana termalna pasta...

 

Jel to pregrijavanje ˝normalno˝ s obzirom na hladnjak koji imam ili tu postoji još nešto što sam previdio?

 To je ipak malo viša nego je za očekivati na aftermarket hladnjaku. Probaj skinut hladnjak i ponovno stavit pastu i učvrstiti. ne bi smjela ići preko 60c.

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice