Upgrade ssd on Lenovo G780

poruka: 9
|
čitano: 3.242
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Upgrade ssd on Lenovo G780

Da li neko ima iskustava sa ubacivanjem SSD u Lenovo G780 17.3 , i5, 1T HDD

Da li se postoji mogucnost da se SSD ubaci umesto optickog uredjaja? Ili mora umesto HDD , pa da od tog HDD napravim externi.

 

 

www.tvojhosting.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Upgrade ssd on Lenovo G780

Nabaviš si ovako nešto  (samo pazi jeli ti optički uređaj u laptopu visok 9.5 ili 12.7mm). U to staviš postojeći HDD, a na njegovo mjesto ubaciš SSD.  

 -- || \o/
11 godina
neaktivan
offline
Re: Upgrade ssd on Lenovo G780

Onda bi morao uzeti externi opticki uredjaj, za slucaj nuzde :D

ili je mozda bolje da samo zamenim hdd sa ssd i napravim externi hdd, ubacio bi kingston hyperX 3K 120GB

www.tvojhosting.com
13 godina
neaktivan
offline
Re: Upgrade ssd on Lenovo G780

Ti trebaš vidjet što ti bolje odgovara.. Ja sam iz svog laptopa izbacio optiku i ne sjećam se kad mi je zadnji put trebala :D 

 -- || \o/
11 godina
offline
Re: Upgrade ssd on Lenovo G780
Fabolous kaže...

Onda bi morao uzeti externi opticki uredjaj, za slucaj nuzde :D

ili je mozda bolje da samo zamenim hdd sa ssd i napravim externi hdd, ubacio bi kingston hyperX 3K 120GB

Externa usb ladica dolazi u paketu, tako da postojecu optiku samo ubacis u njega http://futura-it.hr/proizvod.aspx?productId=SST-TS09

15 godina
offline
Re: Upgrade ssd on Lenovo G780
Imam isti laptop i isto cu prekosutra ubaciti ssd u njega. Narucio hdd caddy 12.7mm s ebaya (7$) , stigao ima par dana. U caddy cu ubaciti hdd a na njegovo mjesto ssd. Mislim da ce biti ok!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Upgrade ssd on Lenovo G780

Posalji mi link sa ebay na PP, kako ti se pokazao laptop, kakva je izrada, meni treba stici za 7 dana, za sta ga koristis?

www.tvojhosting.com
15 godina
offline
Re: Upgrade ssd on Lenovo G780
Fabolous kaže...

Posalji mi link sa ebay na PP, kako ti se pokazao laptop, kakva je izrada, meni treba stici za 7 dana, za sta ga koristis?

LINK Meni je bila aukcija,al vidim da ima za slicnu cijenu potpuno isti caddy. Laptop imam već godinu dana. Izrada je odlična, brušeni aluminij. Hlađenje je odlicno, ali ako se igraju igre, nakon nekog vremena tipkovnica se ugrije na poziciji  QWEASD tipki, pa malo ruke zabole. Koristim ga za sve, office, internet, HD filmovi i zaigram tu i tamo neku igru.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Upgrade ssd on Lenovo G780

Meni se cini da je OK, za 600 eura, koliko me je izasao NOV,

najvise mi treba za administraciju, corel i WM , od igrica jedino COD2 online i FM

Bitno mi je da je izrada dobro, da se ne grije.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice