Pomoć-kupujem laptop!

poruka: 9
|
čitano: 2.353
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć-kupujem laptop!

Kupujem laptop i stvarno se ne kužim u sva ona slova i brojeve koje stave u opis pojedinog laptopa!

Uglavnom, treba mi jači laptop, velika memorija i jaka grafička, to je sve što znam, pa ako može netko pomoći?!

Čiji laptopi su najbolji i što sve mora imati da bi savršeno funkcionirali programi poput photoshopa, freehanda, ilustratora i sl.?Neodlučan

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Pomoć-kupujem laptop!

Pomoglo bi da nam kažeš koliko novca misliš dati za laptop.

FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 1.8GHz; ASUS EN7300GT SILENT @ 500/930; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17";
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Pomoć-kupujem laptop!

Temu nisi trebao otvoriti u ovom podforumu (Ideje, sugestije, prijava problema i pomoc) bez obzira sto ti treba POMOC za kupovinu laptopa Smijeh jer se ovo odnosi na probleme i pomoc u vezi bug foruma.


Nudim profesionalne usluge: Pucanje u zrak na vjencanjima, povracanje na koncertima, opijanje na proslavama, parazitsko izlezavanje... Kontaktirajte me za kvalitetnu uslugu.
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć-kupujem laptop!

Apple MacBookPro sad je na akciji i mislim da je najbolje riješenje.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoć-kupujem laptop!

pa nisam mislio više od 7000...

čuo sam da su toshibini i asus uredu 

15 godina
offline
RE: Pomoć-kupujem laptop!

pretpostavljam da si već zaglibio no ako nisi evo upute: poput kupnje automobila ili kućanskih aparata, prije odluke obvezno posjeti servis. ono čega tamo ima najviše na popravku, naravno, ne kupuj. a propos prijenosnika, ja sam upravo tako učinio na svoje ("opće") zadovoljstvo. preporučujem ti samo i isključivo DELL. servisi su prepuni HP-a, IBM-a i Lenova. Acer je neloš, Toshiba tu negdje. model DELL 1525 tamnoplavi ima 2GB RAM, dobru dijeljenu grafiku (Halo2 ide kao po putru), 160 GB barracudu, fenomenalnu tipkovnicu i priključnice gdje i koliko je potrebno. od srca preporučam. jedino ćeš OS morati nabaviti zasebno (ako nije predinstaliran Windows) kupiš li N-seriju (bjanko neformatiran disk, s neupotrebljivim DOS-om u paketu). sretno!Cool

16 godina
neaktivan
offline
Pomoć-kupujem laptop!

Ako ti treba jaka grafička i puno memorije, onda ti preporučam TOSHIBA Satellite Pro A300-1GT. Ima 3GB memorije, što je i više nego zadovoljavajuće i ima diskretnu grafičku karticu ATI Radeon HD3650 s 512MB video memorije. Nisi rekao koliko novaca želiš dati za laptop, ali tvoje želje određuju cijenu. Ukoliko želiš laptop za igranje u cjenovnom razredu 6000-8000 kuna, onda moraš žrtvovati neke druge stvari kao što su konstrukcija tipkovnice, zagrijavanje i slično. Ako ti je 7555 kuna previše, postoji i alternativa: Fujitsu Siemens AMILO XA 2528. Neću reklamirati ni jedan dućan, ali može se naći na akciji s 3 GB radne memorije i Nvidijinom grafičkom karticom iz serije 8600. Bolje od Toshibe, Forcebooka ili Acera za te novce nećeš naći. Ako se ne misliš igrati, onda ti ni ne treba vrhunska grafička kartica. Sredina će sasvim dobro odraditi svoj posao. U tom slučaju možeš i uzeti i neki laptop iz poslovne klase.

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.9.2008 13:25 (LukaSostaric).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoć-kupujem laptop!

Igrice uopće nisu u pitanju, već trebam laptop samo u svrhu bavljenja dizajnom, slušanje glazbe i eventualno gledanja filmova i surfanje netom.

Za cijenu sam naveo do 7000, možda čak 8

 

 

16 godina
neaktivan
offline
Pomoć-kupujem laptop!

Budući da igre nisu u pitanju, u tom slučaju u navedenom cjenovnom razredu možeš dobiti i kvalitetnu konstrukciju. Pogledaj si Dell Inspiron 1525 kao što ti je već kolega preporučio ili Dell Vostro 1310 sa šifrom SR21075ABC6BEB ako si u stanju dati malo više novaca (oko 8000 kuna). I Lenovo je vrlo dobar izbor. Ako ti je jako važna vrhunska tipkovnica i želiš profesionalnu grafičku karticu za profesionalnu primjenu u navedenim programima, onda baci pogled na Lenovo ThinkPad R61i. Budući da si naveo da bi eventualno gledao filmove, ja bih eliminirao Toshibe i Acere i suzio ti izbor na ova dva laptopa: Dell Vostro 1310 SR21075ABC6BEB za nešto malo više od 8000 kuna i Lenovo ThinkPad R61i (ukoliko ti je 8000 kuna previše).

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.9.2008 13:45 (LukaSostaric).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice