Gaming Laptopi izdvojena tema

poruka: 3.737
|
čitano: 1.377.579
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Gaming Laptopi
pozdrav

mi moze tko pomoc oko kupnje gaming laptopa
zanima me ima li ih na nasem trzistu sa 1080 gtx grafom

placam kesom, oko 2,500 eura je budzet
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
DeepDiver kaže...
pozdrav

mi moze tko pomoc oko kupnje gaming laptopa
zanima me ima li ih na nasem trzistu sa 1080 gtx grafom

placam kesom, oko 2,500 eura je budzet

 mislim da to jos kod nas neces nac....cak ni allenware nema jos u ponudi sa gtx1080....

VenAtoR#2231
16 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
DeepDiver kaže...
pozdrav

mi moze tko pomoc oko kupnje gaming laptopa
zanima me ima li ih na nasem trzistu sa 1080 gtx grafom

placam kesom, oko 2,500 eura je budzet

Ako se odlučiš za inozemstvo, mislim da je ovo dobar početak.

https://www.mysn.de/

8 godina
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

pa dobro nije uvijet gtx 1080

a neznam kako funkcionira nabava iz eu
imali kakvih dodatnih troskova
dostava i slicno

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.9.2016 18:10 (DeepDiver).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
DeepDiver kaže...

pa dobro nije uvijet gtx 1080

a neznam kako funkcionira nabava iz eu
imali kakvih dodatnih troskova
dostava i slicno

 za te pare kladim se da svi zivi daju free shipping...

VenAtoR#2231
14 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
DeepDiver kaže...

pa dobro nije uvijet gtx 1080

a neznam kako funkcionira nabava iz eu
imali kakvih dodatnih troskova
dostava i slicno

 U RH ima HP Omen sa GTX 1070 za 15.000.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi
Ja kupujuem laptop, budzet je oko 12000. Sad gledao sam HP omen 17 sa gtx 1060. Problem je što nema nigdje reviewa tog laptopa. Što mislite o njemu, kako će hlađenje biti? Isplati li se uzeti ili čekati da dođu ROG-ovi s pascal serijom. Oce li biti skuplji od omena?
14 godina
offline
Re: Gaming Laptopi

Kupujem neki laptop za lagani gaming ovo sam pronasao kao najbolju opciju ili imate nekih drugih prijedloga.

 

https://m.notebooksbilliger.de/;searchCategory=6697;searchResult=true/lenovo+y700+15isk+80nv006nge+gaming?version=2

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
Bas sam testirao novog Acer Predatora, sa I7-6700HQ, GTX 1070, 250GB M2 SSD i 32 GB DDR4. Cudo sto to dobro radi i melje sve za jedan laptop.. Ali ne vidim ga još u prodaji kod nas.. Vjerojatno ga ima vani za narucit
youtube.com/mislavbusic
 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

Dobar dan svima!

 

U veliko sam dilemi koji gaming laptop da si kupim. Trenutno se dvoumim između:

Asus G752VY (link: https://www.mikronis.hr/asus-g752vy-intel-core-i7-6700hq-2-60ghz-8gb-1tb-dvdrw-dl-w10-17-3-full-hd-nvidia-geforce-gtx980m-4gb-p-n-g752-helios.aspx)

HP OMEN 17-w103nm Z3D91EA (link: http://www.ekupi.hr/HP-OMEN-17-w103nm-Z3D91EA-3-god-jamstva-prijenosno-racunalo-1013306.aspx)

(stavio sam linkove od stranica jer sam našao dosta različite laptope po konfiguraciji i veličini pa da nebi bilo zabune).

 

Sada me zanima koji bi bio bolji, zato što mi se HP OMEN čini nekako malo pretanki za tu konfiguraciju i neznam kako bi to sve radilo. 

 

Molim Vas ako mi ko može pomoč pri odluci, najbolje bi bilo ako je ko radio kakve testove na oba laptopa.

 

Zahvaljujem unaprijed na pomoći!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
Zizi6 kaže...

Dobar dan svima!

 

U veliko sam dilemi koji gaming laptop da si kupim. Trenutno se dvoumim između:

Asus G752VY (link: https://www.mikronis.hr/asus-g752vy-intel-core-i7-6700hq-2-60ghz-8gb-1tb-dvdrw-dl-w10-17-3-full-hd-nvidia-geforce-gtx980m-4gb-p-n-g752-helios.aspx)

HP OMEN 17-w103nm Z3D91EA (link: http://www.ekupi.hr/HP-OMEN-17-w103nm-Z3D91EA-3-god-jamstva-prijenosno-racunalo-1013306.aspx)

(stavio sam linkove od stranica jer sam našao dosta različite laptope po konfiguraciji i veličini pa da nebi bilo zabune).

 

Sada me zanima koji bi bio bolji, zato što mi se HP OMEN čini nekako malo pretanki za tu konfiguraciju i neznam kako bi to sve radilo. 

 

Molim Vas ako mi ko može pomoč pri odluci, najbolje bi bilo ako je ko radio kakve testove na oba laptopa.

 

Zahvaljujem unaprijed na pomoći!

HP je svakako jaci, a posto su ekrani FHD oba su sposobna vrtit sve sta se stavi pred njih.

Meni osobno HP nije previse drag, ne taj model, vec opcenito.

Iz razloga sta sam ih imao puno neispravnih, sa dosta problema (privatno+posao), ali to je moj osobni stav, mozes ga i zanemarit :)

Također imam Asus ROG laptop model GL752VW sa GPU 960m (4GB VRAMA) te sam zadovoljan kako igre rade u FHD.

Pije struju kao lud, ali to mi ne smeta jer je namjenjen igranju.

 

HP je jaci, skuplji, s manje jamstva.

Asus je slabiji, jeftiniji, s vise jamstva.

Uzmes li Asusa, ubaci SSD za potpuni dozivljaj.

Oba ti garantiraju dobru zabavu :)

Xbox: Muskarcina
16 godina
offline
Gaming Laptopi

Ja kupio GL552JX s 950m 2GB VRAM i zadovoljan sam jer igram samo LoL i vrti sve na max sa 60fps. Isto kao što je kolega naveo, kupi SSD za potpuni doživljaj, ja ću sebi oko Božića kupiti jer sam se rastrošio sada za black friday.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi

Puno Hvala na pomoći.

I ja nekako više preferiram Asusa jer jos uvjek koristim G55WV sa kojim sam i dalje prezadovoljan. Ali mi sad već lagano postaje preslab za igre. Tako da mi je tvoje iskustvo dosta pomoglo u odluci.

A SSD sam mislio svakako ubacit, jer ga imam već i to je skros drugačije od bilo kojeg HDD-a 

16 godina
offline
Gaming Laptopi

Trenutno na ROG-u igram samo MMORPG naslove i sve su na max detaljima u FHD.

Sve klizi. Od hardvera je tu i7 6700HQ, 8GB DDR4, m960 4GB VRAM, SSD m.2  256GB, 1TB HDD.....

Tvoj "mozda" buduci ROG ima vrlo jaku grafu tako da nema brige, sve ce letit :)

I da, logo na "leđima/poklopcu" laptopa svijetli, sta je opako :)

Xbox: Muskarcina
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
Virty kaže...

 

I da, logo na "leđima/poklopcu" laptopa svijetli, sta je opako :)

 Meni se to ne sviđa, ali kompjutor ni ne mora biti lijep. Važno je ono ispod poklopca.

16 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
BMT kaže...
Virty kaže...

 

I da, logo na "leđima/poklopcu" laptopa svijetli, sta je opako :)

 Meni se to ne sviđa, ali kompjutor ni ne mora biti lijep. Važno je ono ispod poklopca.

Ono ispod haube je najvaznije, ali ako uz to ide i izgled, veliki + od mene :)

Xbox: Muskarcina
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi
Kupujem laptop do 8500kn!
Svidio mi se lenovo y700! Dali ga se isplati uzet ili ici na asus rog
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gaming Laptopi

Rađe ciljaj na laptop sa grafom 960m pa na više ako ti ulazi u buđet, pogotovo jer imas FHD ekran.

Xbox: Muskarcina
13 godina
offline
Gaming Laptopi

Buđet mi je oko 5000 kn, a nisam baš neki stručnjak za laptope.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

pozdrav ekipa :) novi sam na forumu. imam pitanje u vezi upgradea laptopa. imam asus rog g750jw. planiram stavit ssd od 250gb i eksternu graficku. nisam bas neki gamer ali volim da kada igram da mi je fluidno. asus je star 3 godine ali jedino mu je graficka slaba (za danasnje pojmove), nvidia gforce 765m. htio sam ga prodat i uzet neki desktop ali asus mi je prirastao srcu tako da sam ga spojio na full hd led tv i sad gledam malo za upgrade

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

Kao i kolega iznad, trazim neku ponudu igraceg laptopa izmedu 8000 i 9000 kn. Stavite par prijedloga sto smatrate da bi bilo u redu uzeti. Kod nas u trgovinama.

Hvala!

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
1domagoj1 kaže...

Kao i kolega iznad, trazim neku ponudu igraceg laptopa izmedu 8000 i 9000 kn. Stavite par prijedloga sto smatrate da bi bilo u redu uzeti. Kod nas u trgovinama.

Hvala!

https://www.hgshop.hr/artikl.aspx?lid=216811

11 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
marksman_18 kaže...

Buđet mi je oko 5000 kn, a nisam baš neki stručnjak za laptope.

 https://www.centro.hr/lenovo-ideapad-700-notebook-15-6-black-3.aspx

16 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi

Ovo mi je ipak mrvicu previse, tocnije 1000 kn, ipak mi je budzet do 9k maksimalno. Imas koji drugi prijedlog? Hvala jos jednom!

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
8 godina
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

odlucio se za ovaj ASUS. http://pc4u.org/

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

Dobra večer svima!

Odlučio sam da se malo obnovim da si kupim laptop ali nikad ih nisam imao samo pc, razmisljam kupiti do nekog iznosa do 4000kn moze i vise 100 200 kuna plus, inače nekad poigram se kad uvatim slobodnog vremena, i to bude, league od legend, al ako već kupujem htjeo bi da mogu nekad poigrat na tom laptopu gta 5 kad imam vremena, nisam neki ovisan pa da igram stalno ne treba mi neka grdosija, onako solidan laptop na kojem mogu i poigrat nekad gta 5, battlefild 4, tako nesta, pa mi pomognite malo, nisu neki veliki novci za neki gamimg laptop ali siguran sam da ima neki dobar za te novce.

Gledao sam nešta ovako: http://www.nabava.net/prijenosna-racunala__30/hp-prijenosno-racunalo-17-y007nm-720-1bv20ea-173-amd-a-series-a10-9600p-240-ghz__31768271

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gaming Laptopi

Sa amd se neces bas naigrat , a nezz kako ce gta v ici na r5 m440.Uzmi bolje nvidiu minimum 940m.A koliko sam vidio ima "acer e5" 15,6' gtx 950m i mislim da je dvojezgreni i5 ili i7 2,5ghz 3900kn tako nekako mislim da ti je to best buy ostalo sta bi mozda mogao je hp pavillion sa cetverojezgrenim i5 i 960m ali mislim da mu cijena ide iznad 5000kn tak da to pada u vodu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
Ima li netko Lenovo Ideapad Y700 da podijeli iskustva ? Hvala
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi

Pa moze i do 5000kn neki evo do 5000 moze nije problem jel pomaze sta? plus 100 200 kn 

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.1.2017 18:17 (cule1).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice