DELL laptopi

poruka: 478
|
čitano: 248.679
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
DELL laptopi

pozdrav ekipa, trebao bih pomoć malu

kupio sam dell inspiron 5537 15.6'' (1920x1080) WLED, intel i7-4500u proc, amd radeon hd 8850M, 8GB DDR3

Instalirao sam win 8.1. e sad problem je kod grafike, pošto on ima 2 grafičke kartice, intelovu sam instalirao i prepoznao ju je bez problema. 

sa ovom amd-ovom ima problema (sve drivere sam skidao sa dell-ove stranice) znači kada za nju instaliram driver on ju prepozna kao AMD HD 8670M umjesto AMD HD 8850M.

I još jedan problem je kada ga stavim u sleep mode, te ponovno pokrećem on se restartira. (mislim da je sve to do drivera, ali me čudi kako da ti sa dell-ovestranice ne rade) 

sad molio bih vas za pomoć ako netko ima nekakvih iskustava i za korisne savjete kako bih riješio taj problem.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.6.2014 20:03 (alkos21).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: DELL laptopi

Klik ovdje - mozda pomogne.

Dell Precision M6600
14 godina
neaktivan
offline
Re: DELL laptopi
Yamaha rn12 kaže...

nemam ni ja driver za webcam, to je driver chipseta. pošto je integrirana webcam. instaliro sam sve drivere što dell nudi na službenim stranicama. i njihov software za webcam. al kad otvorim applikaciju kaže da nemam driver...

evo slika

Ne bih znao. Neka greška u koracima sigurno. :-)

 

alkos21 kaže...

pozdrav ekipa, trebao bih pomoć malu

kupio sam dell inspiron 5537 15.6'' (1920x1080) WLED, intel i7-4500u proc, amd radeon hd 8850M, 8GB DDR3

Instalirao sam win 8.1. e sad problem je kod grafike, pošto on ima 2 grafičke kartice, intelovu sam instalirao i prepoznao ju je bez problema. 

sa ovom amd-ovom ima problema (sve drivere sam skidao sa dell-ove stranice) znači kada za nju instaliram driver on ju prepozna kao AMD HD 8670M umjesto AMD HD 8850M.

I još jedan problem je kada ga stavim u sleep mode, te ponovno pokrećem on se restartira. (mislim da je sve to do drivera, ali me čudi kako da ti sa dell-ovestranice ne rade) 

sad molio bih vas za pomoć ako netko ima nekakvih iskustava i za korisne savjete kako bih riješio taj problem.

 

 

Ja uvijek AMD instaliram sa njihovim 'autodetect' alatom.

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.7.2014 2:18 (paranoid).
10 godina
neaktivan
offline
Re: DELL laptopi
alkos21 kaže...

pozdrav ekipa, trebao bih pomoć malu

kupio sam dell inspiron 5537 15.6'' (1920x1080) WLED, intel i7-4500u proc, amd radeon hd 8850M, 8GB DDR3

Instalirao sam win 8.1. e sad problem je kod grafike, pošto on ima 2 grafičke kartice, intelovu sam instalirao i prepoznao ju je bez problema. 

sa ovom amd-ovom ima problema (sve drivere sam skidao sa dell-ove stranice) znači kada za nju instaliram driver on ju prepozna kao AMD HD 8670M umjesto AMD HD 8850M.

I još jedan problem je kada ga stavim u sleep mode, te ponovno pokrećem on se restartira. (mislim da je sve to do drivera, ali me čudi kako da ti sa dell-ovestranice ne rade) 

sad molio bih vas za pomoć ako netko ima nekakvih iskustava i za korisne savjete kako bih riješio taj problem.

 

 

Ja muku mučim sa tim sleepom već duže vrijeme. Dakle, svi driveri najnoviji, sve postavke oko baterije dobro podešene, nema virusa, ni previše programa ili  nekog smeća. Svaki put kada ga stavim u sleep i želim da se vrati, on se restara. Prosurfo i isključio one nepotrebne intel tehnologije rapid start i još neku također nepotrebnu jer imam SSD. Problem je i dalje tu, dapače, danas mi se nakon vađenja iz sleepa počeo restartat i pokazivat time clock error na početnoj stranici bootanja. Ne znam više što da napravim. Molim za svaku pomoć. Velike muke mučim sa njim. Već je bio dva puta na servisu i oni tvrde da nisu pronašli nikakve probleme niti im se događa kao i meni. Laptop je nov novcat i događa se i bez punjačai sa. I to se dogodi kada je laptop dulje u sleepu od 15min. Inače, ako je u sleepu 5 minuta sve radi normalno. 

https://account.hirezstudios.com/smitegame/default.aspx?referral=8851665&utm_campaign=email
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.7.2014 0:15 (vratinulu).
11 godina
offline
DELL laptopi
Ja bi za pocetak opet instalirao windowse i drivere. Sat vremena posla a mozda pomogne.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
DELL laptopi

Vidim da gore imate problema sa sleepom i slično. Ja sam taj problem efikasno riješio na sljedeći način. Control panel->Device manager -> provjerite za sve komponente od grafičke do chipseta preko wifi kartice da koriste drivere od proizvođača, a ne od microsofta. ( Desni klik -> propertis - > update driver -> browse my computer for driver software -> let me pick from a list of device drivers on my computer -> izabrati odgovarajući) Nakon što ste to napravili deinstalirati drivere za grafičke(i integriranu i zasebnu) Restartati računalo.Otići na službene dell stranice i skinuti sa njih zadnje drivere za grafičke i instalirati. Ponovno restart. Nakon toga, ponovno u device manager, naći grafičke i preko properties kliknuti na search automatically for updated driver software i pustiti windowse na nađu zadnje i instaliraju. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: DELL laptopi
decartes kaže...

Vidim da gore imate problema sa sleepom i slično. Ja sam taj problem efikasno riješio na sljedeći način. Control panel->Device manager -> provjerite za sve komponente od grafičke do chipseta preko wifi kartice da koriste drivere od proizvođača, a ne od microsofta. ( Desni klik -> propertis - > update driver -> browse my computer for driver software -> let me pick from a list of device drivers on my computer -> izabrati odgovarajući) Nakon što ste to napravili deinstalirati drivere za grafičke(i integriranu i zasebnu) Restartati računalo.Otići na službene dell stranice i skinuti sa njih zadnje drivere za grafičke i instalirati. Ponovno restart. Nakon toga, ponovno u device manager, naći grafičke i preko properties kliknuti na search automatically for updated driver software i pustiti windowse na nađu zadnje i instaliraju. 

Jel u tebe Windows 8, 8.1? Prijatelj mi ima istih problema odavno, probao je razne kombinacije drivera ali nije pomoglo.

Under neon loneliness...Motorcycle emptiness...
10 godina
offline
DELL laptopi

8.1, ako ništa ne pomaže, neka isključi sleep i stavlja laptop u hibernate, to sam ja jedno vrijeme koristio.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: DELL laptopi
alkos21 kaže...

pozdrav ekipa, trebao bih pomoć malu

kupio sam dell inspiron 5537 15.6'' (1920x1080) WLED, intel i7-4500u proc, amd radeon hd 8850M, 8GB DDR3

Instalirao sam win 8.1. e sad problem je kod grafike, pošto on ima 2 grafičke kartice, intelovu sam instalirao i prepoznao ju je bez problema. 

sa ovom amd-ovom ima problema (sve drivere sam skidao sa dell-ove stranice) znači kada za nju instaliram driver on ju prepozna kao AMD HD 8670M umjesto AMD HD 8850M.

I još jedan problem je kada ga stavim u sleep mode, te ponovno pokrećem on se restartira. (mislim da je sve to do drivera, ali me čudi kako da ti sa dell-ovestranice ne rade) 

sad molio bih vas za pomoć ako netko ima nekakvih iskustava i za korisne savjete kako bih riješio taj problem.

 

 

 

hehhehehee al daj nemoj me zezati da si kupio DELL :)

 

kaj imaš viška tekučeg dušika da hladiš laptop? jako neodgovorno. ali bude ti sada ova "ekipa" objasnila. mislim nebudu ti objasnili nego će samo tražiti način da ti skrenu pažnju da si bacio novac

16 godina
offline
Re: DELL laptopi
hub100 kaže...

 

hehhehehee al daj nemoj me zezati da si kupio DELL :)

 

kaj imaš viška tekučeg dušika da hladiš laptop? jako neodgovorno. ali bude ti sada ova "ekipa" objasnila. mislim nebudu ti objasnili nego će samo tražiti način da ti skrenu pažnju da si bacio novac

Možete li molim vas odgovoriti na pitanje, pošto ste vidim došli nakon dosta vremena nazad (kopirat ću ispod ovoga cijelu poruku s prošle stranice)

hub100 kaže...

I da. meni nije baš do zajebancije. Ja i dalje imam dell, i ne mogu riješiti problem. bio je na servisu,pola dijelova je izvađeno ali on i dalje ne radi kako spada. greške su takve da ih je teško dokazati i da se priznaju. dokaži ti da se on tek ponekad zmrzne. sad sam kupio nekoliko orginal programa a i dalje je ista greška..radi on..samo do ne radi.

i kaj sad da idem na sud? bude mi dell vratio vrijeme,novac?

 

 

imao sam dosta laptopa u životu.neki su imali mane ali sve se na kraju riješilo.sa smećem od DELL koje je koštalo 6500 kn ne mogu sada ništa

Molim Vas da konačno navedete o kojem modelu se radi (ako ste možda naveli već, ispričavam se, ali pratim Vaše poruke u dvije teme i nisam nigdje primijetio da ste naveli), jer Dell od 6500 kn ništa ne znači, samo okvirno.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.8.2014 0:36 (denix).
13 godina
neaktivan
offline
Re: DELL laptopi
hub100 kaže...
alkos21 kaže...

pozdrav ekipa, trebao bih pomoć malu

kupio sam dell inspiron 5537 15.6'' (1920x1080) WLED, intel i7-4500u proc, amd radeon hd 8850M, 8GB DDR3

Instalirao sam win 8.1. e sad problem je kod grafike, pošto on ima 2 grafičke kartice, intelovu sam instalirao i prepoznao ju je bez problema. 

sa ovom amd-ovom ima problema (sve drivere sam skidao sa dell-ove stranice) znači kada za nju instaliram driver on ju prepozna kao AMD HD 8670M umjesto AMD HD 8850M.

I još jedan problem je kada ga stavim u sleep mode, te ponovno pokrećem on se restartira. (mislim da je sve to do drivera, ali me čudi kako da ti sa dell-ovestranice ne rade) 

sad molio bih vas za pomoć ako netko ima nekakvih iskustava i za korisne savjete kako bih riješio taj problem.

 

 

 

hehhehehee al daj nemoj me zezati da si kupio DELL :)

 

kaj imaš viška tekučeg dušika da hladiš laptop? jako neodgovorno. ali bude ti sada ova "ekipa" objasnila. mislim nebudu ti objasnili nego će samo tražiti način da ti skrenu pažnju da si bacio novac

 

 

 

Iznenadio bi se, ali stvarno nas ima koji nismo samo zajedljive picajzle, nego želimo pomoći ljudima pa čak i tebi smo bili spremni. To kaj si ti vjerojatno razbjesnio sve servisere i vjerojatno ti nitko iz inata nece ni pogledat laptop - to je tvoj problem. Zapamti gdje god razgovaras s ljudima da razgovaras s ljudima. Serviser kojem si nabrajao sve po spisku samo radi svoj posao, nit je on sastavljao tam dole u Kini tvoj laptop, nit ga je on dizajnirao. Isto tak trgovcu kojem si nosio laptop i vikao da hoces povrat novca ti taj isti povrat nemože odobriti, a puno je manja vjerojatnost da ako mu nabrajaš bližu i daljnju rodbinu da će s tvojim zahtjeovm i ići do šefa.

 

Sto se tice sleepa - jako puno proizvođaća laptopa ima problema sa sleepom u win 8 i 8.1, HP, Asus, Dell, Acer, Clevo, Lenovo radi se da o loše napisanim driverima i/ili greškama u biosu - sve dok proizvođaći pojedinih čipova, očeš za wifi, bluetooth, graficku i ostalo sve ne srede kak spada, do onda ce svi imat probleme - potencijalno rješenje leži u več 100 puta prožvakanom - skinut zadnje drivere za sve - od chipseta do wifi kartice i napraviti upgrade Biosa.

 

Zadnji bios se moze preuzeti s ovog linka.

 

Za probleme oko specifičnog modela savjetujem da se istraži malo forum.notebookcheck.com svaki iole prodavaniji model laptopa ima svoju kompletnu temu s puno iskustava korisnika pa mozda i rjesavanje problema.

 

Dell Precision M6600
11 godina
neaktivan
offline
Re: DELL laptopi
darkydark kaže...
hub100 kaže...
alkos21 kaže...

pozdrav ekipa, trebao bih pomoć malu

kupio sam dell inspiron 5537 15.6'' (1920x1080) WLED, intel i7-4500u proc, amd radeon hd 8850M, 8GB DDR3

Instalirao sam win 8.1. e sad problem je kod grafike, pošto on ima 2 grafičke kartice, intelovu sam instalirao i prepoznao ju je bez problema. 

sa ovom amd-ovom ima problema (sve drivere sam skidao sa dell-ove stranice) znači kada za nju instaliram driver on ju prepozna kao AMD HD 8670M umjesto AMD HD 8850M.

I još jedan problem je kada ga stavim u sleep mode, te ponovno pokrećem on se restartira. (mislim da je sve to do drivera, ali me čudi kako da ti sa dell-ovestranice ne rade) 

sad molio bih vas za pomoć ako netko ima nekakvih iskustava i za korisne savjete kako bih riješio taj problem.

 

 

 

hehhehehee al daj nemoj me zezati da si kupio DELL :)

 

kaj imaš viška tekučeg dušika da hladiš laptop? jako neodgovorno. ali bude ti sada ova "ekipa" objasnila. mislim nebudu ti objasnili nego će samo tražiti način da ti skrenu pažnju da si bacio novac

 

 

 

Iznenadio bi se, ali stvarno nas ima koji nismo samo zajedljive picajzle, nego želimo pomoći ljudima pa čak i tebi smo bili spremni. To kaj si ti vjerojatno razbjesnio sve servisere i vjerojatno ti nitko iz inata nece ni pogledat laptop - to je tvoj problem. Zapamti gdje god razgovaras s ljudima da razgovaras s ljudima. Serviser kojem si nabrajao sve po spisku samo radi svoj posao, nit je on sastavljao tam dole u Kini tvoj laptop, nit ga je on dizajnirao. Isto tak trgovcu kojem si nosio laptop i vikao da hoces povrat novca ti taj isti povrat nemože odobriti, a puno je manja vjerojatnost da ako mu nabrajaš bližu i daljnju rodbinu da će s tvojim zahtjeovm i ići do šefa.

 

Sto se tice sleepa - jako puno proizvođaća laptopa ima problema sa sleepom u win 8 i 8.1, HP, Asus, Dell, Acer, Clevo, Lenovo radi se da o loše napisanim driverima i/ili greškama u biosu - sve dok proizvođaći pojedinih čipova, očeš za wifi, bluetooth, graficku i ostalo sve ne srede kak spada, do onda ce svi imat probleme - potencijalno rješenje leži u več 100 puta prožvakanom - skinut zadnje drivere za sve - od chipseta do wifi kartice i napraviti upgrade Biosa.

 

Zadnji bios se moze preuzeti s ovog linka.

 

Za probleme oko specifičnog modela savjetujem da se istraži malo forum.notebookcheck.com svaki iole prodavaniji model laptopa ima svoju kompletnu temu s puno iskustava korisnika pa mozda i rjesavanje problema.

 

 

 

Ti bi se iznenadio ali ima ljudi koji ne pišu parole kao ti. Napisao si totalnu nepovezanu glupost. Niti sam ja kaj rekao serviseru. Serviser je bio jako koreketan,ali da je čarobnjak ne može DELL posložiti. Besplatno mi je čak zamijenio monitor jer moj nije bio baš održavan pa sam dobio novi. Isti kakav je bio prije. Hvala mu,ali kaj mi vrijedi isto smeće. Besplatno mi je zamijenio i Hard disk, stavio novi.onaj je imao "bad sectors" ili kako se zove..opet puno hvala ali kaj mi vrijedi. Nisam ja serviseru ni jednu riječ rekao jer kaj ima on s politikom DELL-a. Pa pola laptopa je zamijenjeno. Smeće za smeće.

Sada mi se lijeva tipka na tom ugrađenom mišu zaglavila i stalno ima kontakt,bez obzira da ugrađeni miš nikad nisam ni koristio nego običan miš preko USB. Smeće od DELL opet je neupotrebljivo jer ne radi ništa sa pritisnutim lijevim gumbom na mišu.


DELL je obično smeće i žao mi je da sam bacio novce kupnjom DELL laptopa.

10 godina
offline
DELL laptopi

Dosadan si ko proljev. Napravio si profil samo da bi govorio kako je DELL smeće na ovoj temi. Olabavi više. Shvatili smo. Ne voliš dell. Točka. Doviđenja.

 

A sad si idem kupiti SSD koji ću staviti u svoj dell.

Samomrzeći hrvat
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.8.2014 8:45 (Entry Point).
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
DELL laptopi

I da, ispričavam se ako se netko našao pogođen mojim komentarima. Nisam znao da ovdje ima suvlasnika DELL korporacije pa sam nekog direktno uvrijedio. isprika.

 
0 3 hvala 0
14 godina
offline
DELL laptopi

Evo da napišem i ja koju vezano za Dell i laptope uopće,

 

Firma u kojoj radim postoji 10 godina, u poičetku su naručivani IBM t42, nakon toga t52, te nakon toga r60 i r61, 10% ih je riknulo ostali i dan danas rade i rashoduju se zbog toga što im je hardware preslab za ono za što trebaju, 90% ih je ispravno.

Zatim su došli Lenovo r500 i t500 koji i dan danas rade iako su stari cca 5 godina.

Zatim su došli Dell e5510, 30-40% ih je u garantnom roku(3godine) riknulo, matične su mjenjane, gotovo 70% je mjenjan hdd na njima, sad su stari malo više od 3 godine i masovno rikavaju, chipset ili što ali blesairaju se i nema im spasa.

Zatim su došli Dell e5520, 10% mjenjane matične, ostalo je više manje u redu, osim opet problema s chipsetom kod nekih uređaja, jednostavno ne rade kako spada, njima isto zamjene matičnu, tako da ih je oko 20% mjenjana matična.

Zatim je došao hp probook mislim da je 6506b, imamo ih malo više od dvije godine, sve i jedan radi kako spada, nikakvih problema za sada, zamjenio ga je hp probook 6570b, isto tako, preko 100komada ukupno, rade kao metak.

Njih nažalost sada mjenja probook 650 koji mi izgleda kao igračka naspram prijašnjih modela, plastika do bola, užas živi, no oni su tu nekih 6-7 mjeseci i nema problema s njima(za sada)

 

Napomena je da su to uređaji koji rade po cijele dane na dockovima, dok nisam počeo raditi tu gdje radim sada, mislio sam da je dell puno bolja firma, sada nebi hvala,

 

pozz

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
DELL laptopi

Oni koji imaju 7537. Ako koristite cooling pad, da li njegove ventilatore stavite na desnu stranu laptopa ili na lijevu, točno ispod laptovog ventilatora? 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
DELL laptopi

Pozz!

 

trazim laptop do 4400 kn max s dijagonalom ekrana min 17". sluzio bi za surfanje i gledanje filmova...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: DELL laptopi
A ti si jedan obican bedak. Shvatili smo laptop ti je u banani netrebas ponavljat 100puta.
14 godina
neaktivan
offline
DELL laptopi

Jel postoji neki dobar review za ovaj laptop - http://www.m-computers.hr/dell-inspiron-3542-intel-i3-4030u-19ghz-hd-gf820-4gb-ram-500gb-hdd-dvdrw-d1705-wlan-bt-battery-4-cell-camera-linux-black-n0435/COM-N0435/product/ - (ili neki glavno da je 3542 model)? 

 

Ili ga mozda netko ima pa ako moze par rijeci?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
DELL laptopi

Pozdrav, čitao sam tu o vašim problemima ali nisam sve. Uglavnom, uzeo sam prije par dana Dell Inspiron 15 3000 series i instalirao win7 na njega, al nema nigdje drivera za mrežu, tj wirless i bluetooth. Ako je netko imao sličan problem dal je našao drivere?

I kad mi to tako neće mogu odmah stavljat win 8 ili? Pomoć! (dobio sam ubuntu na njemu)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
DELL laptopi

Nove serije laptopa koje su izašle nakon izlaska win 8 imaju uglavnom samo win 8 drivere, tako da, ako ti se neda mučit, stavi gore 8-icu. A ako ti se muči, trebao bi pronaći koju mrežnu karticu imaš, pa onda od nekog drugog laptopa s takvom instalirat driver.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: DELL laptopi
AntimonSF2 kaže...

Pozdrav, čitao sam tu o vašim problemima ali nisam sve. Uglavnom, uzeo sam prije par dana Dell Inspiron 15 3000 series i instalirao win7 na njega, al nema nigdje drivera za mrežu, tj wirless i bluetooth. Ako je netko imao sličan problem dal je našao drivere?

I kad mi to tako neće mogu odmah stavljat win 8 ili? Pomoć! (dobio sam ubuntu na njemu)

najvjerojatnije će i win8 driver raditi na win7. tj, uglavnom je isti driver za vistu, win7,8,8.1.

ako installer odbije pokretanje na sedmici, možda ga možeš ručno extrachirati i izvući driver..

12 godina
neaktivan
offline
DELL laptopi

Iskreno, nemam pojma jel za ovu temu, al pošto se radi o DELLovom laptopu reko da pitam..

Uglavnom, pogubio sam par onih "spužvica" na dnu laptopa, što nedaju da se laptop kreće po stolu, tak da mi tam stoji samo plastika trenutno i užasno me nervira dok igram igrice ili tipkam po laptopu samo mi počne klizit i ode od mene..

Jel se ima to gdje naknadno za kupit (ebay) ili neka drugačija rješenja da napravim to samo da mi se ne kreće kako on hoće

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
DELL laptopi
Da li itko ima kakvu informaciju kada bi mogao izaci novi dell xps 13? Mislim na broadwell arhitekturu.
 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: DELL laptopi
Hrvek1909 kaže...

Iskreno, nemam pojma jel za ovu temu, al pošto se radi o DELLovom laptopu reko da pitam..

Uglavnom, pogubio sam par onih "spužvica" na dnu laptopa, što nedaju da se laptop kreće po stolu, tak da mi tam stoji samo plastika trenutno i užasno me nervira dok igram igrice ili tipkam po laptopu samo mi počne klizit i ode od mene..

Jel se ima to gdje naknadno za kupit (ebay) ili neka drugačija rješenja da napravim to samo da mi se ne kreće kako on hoće

Pa to je vrlo jednostavno..kupi nekoloko gumica za brisanje olovke i skalpelom oblikuj na potrebnu velicinu,zalijepi lijepilom na 4 mjesta ,obicno u uglove s donje strane laptopa i Bog te veselio...

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: DELL laptopi
duhonja kaže...
Hrvek1909 kaže...

Iskreno, nemam pojma jel za ovu temu, al pošto se radi o DELLovom laptopu reko da pitam..

Uglavnom, pogubio sam par onih "spužvica" na dnu laptopa, što nedaju da se laptop kreće po stolu, tak da mi tam stoji samo plastika trenutno i užasno me nervira dok igram igrice ili tipkam po laptopu samo mi počne klizit i ode od mene..

Jel se ima to gdje naknadno za kupit (ebay) ili neka drugačija rješenja da napravim to samo da mi se ne kreće kako on hoće

Pa to je vrlo jednostavno..kupi nekoloko gumica za brisanje olovke i skalpelom oblikuj na potrebnu velicinu,zalijepi lijepilom na 4 mjesta ,obicno u uglove s donje strane laptopa i Bog te veselio...

 

 

Stol ostane bijel poslje toga i ak sam preljen za dizanje laptopa, kad ga malo pomaknem da se sklize po stolu onda mi ostane jos i smeće poslje toga :)

10 godina
protjeran
offline
Re: DELL laptopi
Hrvek1909 kaže...
duhonja kaže...
Hrvek1909 kaže...

Iskreno, nemam pojma jel za ovu temu, al pošto se radi o DELLovom laptopu reko da pitam..

Uglavnom, pogubio sam par onih "spužvica" na dnu laptopa, što nedaju da se laptop kreće po stolu, tak da mi tam stoji samo plastika trenutno i užasno me nervira dok igram igrice ili tipkam po laptopu samo mi počne klizit i ode od mene..

Jel se ima to gdje naknadno za kupit (ebay) ili neka drugačija rješenja da napravim to samo da mi se ne kreće kako on hoće

Pa to je vrlo jednostavno..kupi nekoloko gumica za brisanje olovke i skalpelom oblikuj na potrebnu velicinu,zalijepi lijepilom na 4 mjesta ,obicno u uglove s donje strane laptopa i Bog te veselio...

 

 

Stol ostane bijel poslje toga i ak sam preljen za dizanje laptopa, kad ga malo pomaknem da se sklize po stolu onda mi ostane jos i smeće poslje toga :)

Kako od primjer plave gumice moze ostat ibijel,ili od crvene,a uz to,ne govorim o onim najlosijim gumicama..No dobro,bacaj pare po netu,jer mislis da ces dobiti nes drugacije...Na takvim likovima poput tebe i buja trziste bedastoca skupo placenih..{#}

15 godina
offline
Re: DELL laptopi
Hrvek1909 kaže...

Iskreno, nemam pojma jel za ovu temu, al pošto se radi o DELLovom laptopu reko da pitam..

Uglavnom, pogubio sam par onih "spužvica" na dnu laptopa, što nedaju da se laptop kreće po stolu, tak da mi tam stoji samo plastika trenutno i užasno me nervira dok igram igrice ili tipkam po laptopu samo mi počne klizit i ode od mene..

Jel se ima to gdje naknadno za kupit (ebay) ili neka drugačija rješenja da napravim to samo da mi se ne kreće kako on hoće

Tu ćeš sigurno naći LINK

9 godina
neaktivan
offline
DELL laptopi

Pozdrav.. 

 

Vrijeme je za kupnju novog laptopa (budući da je stari hp nakon 4 god odlučio riknuti, a u servisu su mi objasnili da se za taj laptop jednostavno ne isplati dati 1000 kn za popravak {#} ). Uz put sam i tražila preporuku čovjeka u servisu za neki laptop pa mi je on izdvojio par Dellovih do nekih 3000 kn (ispada da je svaki od njih jači/bolji od mom sadašnjeg hp-a - a s tim sam bila i više nego zadovoljna i da ga se isplatilo popravljat vjerovatno bih ga koristila još koju godinu). 

 

Ono za što ja koristim laptop su osnove - znači internet, tu i tamo se pogleda koji film, igrice ne igram i naravno korištenje MS Office nezaobilazno zbog posla. Vjerovatno vam je jasno da sam totalno neznalica šta se tiče tehnologije {#} 

 

Dell Inspiron N3531 Intel Celeron (N 3542, N3537) itd. ?? Jel ok nešta od toga? 

 (meni to sve isto djeluje {#}) pa ako imate neki savjet/preporuku... Ma ne mora to biti nužno Dell. Uglavnom, laptop koji će potrajat koju godinu, a s obzirom za što ga koristim stvrano mi nema smisla izdvajat neku veću svotu novca.

 

 

 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice