Apple Macbook 13 flexgate problem

poruka: 4
|
čitano: 949
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Apple Macbook 13 flexgate problem

Pozdrav zanima me kako su rijesit ovaj problem desio mi se flexgate na mac pro 2016 slao sam i staylu email i rekli su mi da neupada u replecmet program a na apple stranici govore da se moze zamjeniti free of chrage i kod selera isto tako i traje 4 god od prvog maca znaci do kraja god mogu nez sta mi je radit a nesplati mi se placat 5000kn samo za ekran popravit hvala 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apple Macbook 13 flexgate problem
Traje ti 4 godine od datuma kupnje, ako si ga kupio u prva 3 mjeseca 2016. godine, ne spada ti u replacement program. Nazovi bas Apple i vidi kako ti mogu pomoć (0800 222 427 je broj koliko vidim na stranicama)
PSN: Carlikaa
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Apple Macbook 13 flexgate problem
FiCoO kaže...
Traje ti 4 godine od datuma kupnje, ako si ga kupio u prva 3 mjeseca 2016. godine, ne spada ti u replacement program. Nazovi bas Apple i vidi kako ti mogu pomoć (0800 222 427 je broj koliko vidim na stranicama)

 zasto prva 3 mj ne spada u program??

13 godina
offline
Re: Apple Macbook 13 flexgate problem
Ice45 kaže...
FiCoO kaže...
Traje ti 4 godine od datuma kupnje, ako si ga kupio u prva 3 mjeseca 2016. godine, ne spada ti u replacement program. Nazovi bas Apple i vidi kako ti mogu pomoć (0800 222 427 je broj koliko vidim na stranicama)

 zasto prva 3 mj ne spada u program??

 Jer je sad 4. mjesec? 

PSN: Carlikaa
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice