Slike vašeg Hardvera izdvojena tema

poruka: 11.886
|
čitano: 3.457.346
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
11 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Pošto smo u potrazi za novim kućištem koje podržava Riser za GPU, za sada smo kupili Riser i bilo je jače od mene i morao sam ga Probat u starom kućištu 😂😂😂😂

Ugl riser radi

13 godina
online
Slike vašeg Hardvera

Bok ekipa,

evo me nakon cca 1god i 2mj patnje sa kompom. Naime, promijenio sam tada Pentium G4560 za i7 7700 (non K, novi zapakiran sa 2 god gare lol), (a te proceve je teško nabavit po razumnoj cijeni jer su očito statusni simboli nekima), komp je radio savršeno do promjene CPU-a. E sad, toliko sam pazio da ne s*ebem pinove na matičnoj da sam ih na kraju spigao. E sad dal je to bilo prilikom stavljanja proca ili kad sam zašarafio divljački Mugen 3 rev B, to me najviše muči kad sam te pinove savinuo. E ništa...skidam ja sve dolje ljut na sebe, najrađe bi plakao radi sveg, rekoh neću stavljat tu gromadu od kulera više, dovoljan je stock kuler, ako je na poslu dovoljan stock kuler na majonezi i7 8700K, bude i na ovom 7th gen. I dobro, tako dani prolaze i prolaze, komp se povremeno sam od sebe ugasi i resetira nazad. OK, šta bi moglo bit, ma sigurno je to kaj sam pinove zeznuo i ravnao iglom 1h da ih probam vratit donekle u ravninu, a da ne puknu. I ništa, dani prolaze, komp se nekolko puta dnevno ugasi i upali, do trenutka kad je postalo tolko iritantno kad gledaš nešto po youtube-u i ruši se i ruši, i onda uđeš u igricu ništa, pržim testove, ništa, nakon tog ugasi se i upali... Što je najbolje, normalan rad nezahtjevan i idle, tada je najviše radilo problema, i kako je vrijeme prolazilo sve učestalije, znalo je do 6 puta u 1h tako. I ništa, u petak se odlučim uzet neko ŽNJ napajanje sa posla i spojit komp (djelomično jer je fkt ŽNJ trash i nema sve kabele za spojit te su kratki). Gle čuda, radi komp i petak i subotu normalno bez resetiranja. I ništa, idem ja svoj Corsair VX550W malo očistit od dugogodišnje prašine, ma kakvi, vratim ja napajanje, dajem ja njemu zadnju životnu šansu, a ono počne divljat. 3 puta reset u 2min, reset usred boota, dođe u winse, reset. Ja reko ma mrššššš, za svaki slučaj spojim još jednom ŽNJ napajanje s posla da vidim jel će radit komp i komp radi normalno. I ništa, gledam nekolko modela napajanja, neću skupo, neću jeftino, oću da se mogu spojit čuda. Skoro uzo TX550W, no ipak oću bolje i 10 god gare. Uplatim novog RM-a reko, ma ko ga *ebe, valjda me neće izdat ta kineska verzija kondenzatora i lošiji vent nego RM650X "japanski oriđinale". I tako, ugradim ja to sve maloprije i govorim već danima, samo da je to problem, samo da je to problem... Nadam se da i je samo to problem, jer da nije, fkt ću se razočarat i morat ću preć na s.1700 i naravno ne DDR5, znači veliki trošak u toj krizi. Pogotovo kad mi matična mora imat Toslink zbog legendarnih Logija Z5500.

 

Eh, ako će ovo sada raditi bez problema, neću još dugo ništa mijenjat (jedino možda grafu), možda samo vratim tu grdosiju od CPU hladnjaka.

Skoro me kolega nagovorio na Phanteks kućište, al ipak nisam...

 

Ništa, to bi bilo "ukratko" to.

 

Pozz

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.6.2022 20:51 (DiRT).
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Slike vašeg Hardvera
Od dabra Đuke
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Nije baš dio PC hw-a, al je za ps5 :)

Bebać je uletio u kadar nenamjerno -_-

9 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Roomba. Ručnom usisavanju je došao kraj.

15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Stigla 3070 kod mene. Sad konačno mogu odigrati nešto s RTX-om 


p.s. zanemarite prašinu, ići će uskoro zamjena paste na procesoru pa će biti i čišćenje

16 godina
online
Slike vašeg Hardvera

https://forum.bug.hr/forum/post/memorije/kupnja-brzog-usb-stick/6517636.aspx

 

Stiglo danas 

 

 

EDIT: tek danas stigao testirati, >155gb zapisano full brzinom 

LOL: Crobrother
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.7.2022 18:01 (Najbrži).
7 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Stigao 5900x dobiven na poklon od strane člana obitelji (kupljen nna Amazonu). Druge dijelove sam kupovao kroz vrijeme i odlučio ići na high end (iliti skuplje jer zašto ne ). Kutiju od grafičke sam ubacio prezentacije radi, ali 6700xt je izvađena iz starog kompa kao i dodatni Kingstonov 1 tb A2000 SSD.

Sve radi (nisam mogao vjerovati koliko je sve tiho, počevši od napajanja pa do samih ventova), a jedini problem je bio proc koji nije htio leći u matičnu. Jedan pin je bio nakošen pod 45 stunjeva pa sam uz hladan znoj i mehaničku olovku (dobra naša patentarica) ispravio pin i sve je leglo bez problema.

 

Tipkovnica i miš su tu za naredne godine i užitak tipkanja na red linear switch mi je neprocjenjiv .

I want to believe
14 godina
protjeran
offline
Slike vašeg Hardvera

Nova grafa... Abnormalno je velika.. MSI 3080 12GB Suprim X...

 

Povuce 430W ko od sale 

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.7.2022 12:42 (ansha).
6 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

stigla mrcina! 

 

ASUS XG349C

11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Uzeo S22,poklonio sinu stari S20+

16 godina
online
Slike vašeg Hardvera

Njegovo veličanstvo Asus RoG Strix X570-F

 

RoG obitelj se povečala za još jednog člana, odličan upgrade sa Asus X370-PRO PRIME  

Hvala kolega Quake6

LOL: Crobrother
14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Xiaomi Portable Electric Air Compressor 1S | Prijenosna pumpa

 

 

Znači dobijete (sl. 1) kompresor, kabel za punjenje (Type-C), Presta adapter za bicikle i igličasti adapter (za lopte)...

 

Čim na kompresoru izvučete s lijeva (sl. 2) iz rupe visokotlačno zračno crijevo s Schraderovim adapterom (za auto, fiksni), pali se i prikaz na točkastom zaslonu, a ispod njega je kružni kontroler (pozdrav iPodu) s + i - , paljenjem svjetla (sl. 4) i odabirom modova (bicikli, motori, auti, lopte i slobodni odabir tlaka)...

 

Općenito izgledakao podebljani iPod...

 

Utor za priključak Type-C kabla za punjenje je s donje strane, pod gumenim vratašcima (sl.3)...

 

Ostalo vam odgovorim na P&O temi vezano uz ovu...

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

....DELL G3223D WQHD 31,5"/2.560 x 1.440/165Hz/IPS 

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.8.2022 20:37 (lion002).
14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Nako 6 g.  Epson SX235W je kompletno pogubio poravnjanje crne ispisne glave, pa sam kupio novi printer - Epson L3260

 

brzo je upogonjen, malo veći od staroga ali i dalje dosta manji od Canona i HP-a s CISS sustavom...

 

 
 

 

više o prvim dojmovima u sestrinskoj "Pitanja i odgovori" temi...

 

 

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.8.2022 20:21 (Stric_Jura).
11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Uzeo za PS5

2Tb   209eura

16 godina
online
Slike vašeg Hardvera

Odlučio zamijeniti Z906 nečim malo finijim, baš testiram setup danas stiglih Edifier S2000 MkIII zvučnika. Perverzija za odlikaše.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
16 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Nova konfa

 

5600x + galahad 240

Asrcok b550

32 gb rama 3200

Rtx 2060 super kao placeholder

Nvme 1tb+1tb ssd

850w fractal

Lian li 215

 

Zadovoljan kako radi ali jedan prednji vent dosao defektan, vjerovatno do transporta. Rosce previse sutra ga mjenjam ili iskopcavam.

15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Nova konfiguracija je tu. :)

 

1* ASUS ROG-STRIX-RTX3080TI-O12G-GAMING NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti 12 GB GDDR6X

1* Intel Core i9 12900KF

1* Noctua NH-D15S Chromax.Black

1* ASUS ROG MAXIMUS Z690 HERO

1* G.Skill Trident Z RGB Z5 32 GB 2 x 16 GB DDR5 6000 MHz

1* WD Black SN850 1TB NVMe

1* WD Black SN850 2TB NVMe

1* Fractal Design Torrent Black RGB TG Light Tint

1* be Quiet! Dark Power Pro 12 1200W

 

Srdačan pozdrav!

6 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

nasao ' okej ' deal i uzeo LaCie d2 6TB

so far, so good.
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Nova polovna RTX 3080 TUF GAMING i nova polovna tastatura Logitech G613 kupljeno tu na forumu. 

Već je puna prašine.

Komp je na podu nema pomoći.

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.9.2022 18:54 (hummer0).
2 godine
offline
Re: Slike vašeg Hardvera
Nova konf 🙂

Intel core i5-11600k
Asus rog strix z590 f
Corsair vengeance lpx 2x8gb 3000mhz
Samsung 980 pro 250gb
Samsung 980 pro 500gb
Asus tuf rtx3070ti
NZXT Kraken Z53
Corsair rm850 w
Phanteks ECLIPSE P300A MESH
14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Logitech g915 tkl + Logitech G Pro X Superlight white combo.

 

P.S. Podloga je iz Ikee, i odlična je, najboljih 99 kn potrošenih, ikad za podlogu.

[URL=https://www.speedtest.net/result/12321352167][IMG]https://www.speedtest.net/result/12321352167.png[/IMG][/URL]
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.9.2022 11:54 (BOGDO).
14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Danas došao iphone 14 pro 128gb silver

[URL=https://www.speedtest.net/result/12321352167][IMG]https://www.speedtest.net/result/12321352167.png[/IMG][/URL]
11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Nedavno san nadogradia cili PC, sa GT 430 -> 3060 Ti. RAM je dodan kasnije

12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera
  1. Uzeo Iphone 14 Pro 128gb, nakon 4 godine korištenja Iphone X.
11 godina
suspendiran
offline
Slike vašeg Hardvera

Kud svi tu i mali Mujo 😁

 

HyperX PulseFire Dart

14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Stigao mi novi G502 X Plus Lightspeed White

14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Reko da li da postam u temi ili ne. Shvatim da ovo čudo ima ledice, matičnu, čipove, itd. Hardver nema šta, kaciga od Autokinga Iron Man MK V. Podržava glasovne naredbe, ima senzore dodira na oba uha. Sa ljevim otvara masku u kompletu sa desnim čarobira...

 

Glasovne naredbe su Jarvis, kada kaže hello lista je sljedeća:

                                             Start the system (pali bjele ledice i kaže Hello, im Jarvis).

                                             Open the mask (rasklopi masku),

                                             Close the mask (zatvori),                                                                             

                                             Start combat mode (pali crvene ledice),

                                             Close combat mode (pali bjele ledice),

                                             Shut down the system (kaže enjoy yourself sir, gasi ledice).

                 

15 godina
offline
ASUS ROG Swift OLED PG42UQ

Nakon konfiguracije od prije par tjedana, sad je stigao i monitor. ASUS ROG Swift OLED PG42UQ je kao stvoren za igranje Witchera 3 i Assassins Creed Odyssey u 4K rezoluciji. ;)

 

Između ostalog, na jednoj slici je i usporedba novog monitora s 27-inčnim Dellom koji sam koristio dosad.

 

Srdačan pozdrav!

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice