Slike vašeg Hardvera izdvojena tema

poruka: 11.900
|
čitano: 3.504.123
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Negdje u 10. mjesecu prošle godine sam se riješio svoga računala i uzeo ovaj laptop HP ENVY 17-J029NR. Ubacio sam u njega Samsung 840 Evo 120Gb a izvadio sam HDD od 1TB i ubacio ga u eksterno kućište od WD My Passport. Prije par dana sam si kupio Logitech G700s. 

9 godina
odjavljen
offline
Slike vašeg Hardvera

Nedavno je u Linksu bio na popsutu solidni a dosta hvaljeni CooerMaster Hyper 212 EVO za 235kn.

 

Battlelog: Glavas_ZG
13 godina
offline
Re: Slike vašeg Hardvera
Konacno grafa stigla ☺
11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Ove godine sam se pocastio sa par novih sitnica pa da i vas počastim slikama . Prvo cemo krenut sa mikrofonom koji sam uzeo sa gearbesta za 30 dolara sa arm standom , puna kapa mije mikrofona na slusalicama jer mi taj mic uvijek prvi ode pa sam odlicuo uzeti malo bolji kondenzacijski mic , Uz njega naravno ide i Phantom PS jer mic neradi bez toga , njega uzeo sa ebaya za 30 dollara tako da me ajmo rec mikrofon ispao skupo 60 dollara al rijesio sam se mikrofona na dulje vrijeme . Ja sam zadovoljan te me vrhunski ,  trenutno ne jer mi je napajanje otislo na Kompu :D 

Sa gearbesta sam uzeo xioami yi kameru jer sam uvijek htio imati takvu kameru ala go pro al go pro je dubok za moj dep , xioami yi placen 550 kn plus isto toliko za dodatke koje sam uzimao od selfie stapa , baterija , punjaca , mountova , itd itd . I tu je naravno extremno brza micro sd kartica da xioami yi ima di spremat ;) 

Phantom Phantom
MIC BM 800 MIC BM 800
Nemoj se prkosit gravitaciji .
11 godina
odjavljen
offline
Slike vašeg Hardvera

Nisam odavno koju sliju zalipia, evo par nakon premještaja u drugu sobu, par komada periferije, neki 2in1 laptop...

 

Toplapić je odličan, nisam uspia nać sa ssd-em, no možda ubacim kakvog poslije. Baterija strašno dugo traje, i3 5005u stvarno troši "ko upaljač"... 

G230, par mjeseci u posjedu G230, par mjeseci u posjedu
50$ g700s, blažena amerika i rođo :) 50$ g700s, blažena amerika i rođo :)
Acer aspire r14 Acer aspire r14
DoF đir :P DoF đir :P
Šuštić nas sve nabrijo na ledice!!! Kud se prije nisam sjetio Šuštić nas sve nabrijo na ledice!!! Kud se prije nisam sjetio
Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Stiglo par komponenti iz Computeruniversa

 

Kada slozim stavit cu jos par slika 

Samsung S6 Edge+
15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo da se i ja pohvalima malim upgradeovima u zadnje vrijeme,budem jedanput stavio slike HD 7xxx/R9 2xx serije koja mi prosla kroz ruke,nekih 6-7 grafickih 

 

Uzeo novu maticnu radi SATA 3 i USB 3.0 i mozda overclock kakvog K procesora kad skupim love,dosla MSI R9 280 3G i uzeo Kingston Hyper Fury X 120 GB.

 

16 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Kud svi, tud i Mujo. Ponovio se u neke komponente, 2 nova case-a. A i Fortuna me pomilovala jer sam za 100kn dobio neispravno napajanje sa šumom kabela koje sam na kraju popravio. I za kraj našao Zalman CNPS9700 LED koji treba samo poliranje i spreman za korištenje. Chieftec PSU nije u kućištu zato jer ide na farbanje sutra tak oda se uklopi u ostatak crveno-crne konfe. Naručen i crveni LED pwm fan za LC-95. Slike nisu baš najbolje kvalitete ali nemam volje tražit digitalac.

Ovaj+drugi+treba+samo+140mm+fan Ovaj+drugi+treba+samo+140mm+fan
Moj+ljubimac+bakreni Moj+ljubimac+bakreni
sutra+poliranje sutra+poliranje
AMD AMD
Još+par+crvenih+detalja+i+bit+će+odlično Još+par+crvenih+detalja+i+bit+će+odlično
cable+management+će+bit+sređen+kad+ubacim+napajanje cable+management+će+bit+sređen+kad+ubacim+napajanje
Prašinari Prašinari
Stigo+i+drugi+keksić Stigo+i+drugi+keksić
Nova+igračka Nova+igračka
grafa+visi grafa+visi
Možda+malo+overkill Možda+malo+overkill
Bit+će+kao+apoteka Bit+će+kao+apoteka
Intel+=+Blue+LED Intel+=+Blue+LED
Simbioza+;) Simbioza+;)
Windows Phone 8.1 - L520, L822, L930...
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.2.2016 18:34 (dark_wizz).
8 godina
offline
Re: Slike vašeg Hardvera
Evo da se i ja prikljucim. Jos uvijek nisam kompletirao svoj build. Lagano idem prema cilju a za sad imam i5 4590, 12gb ram, hgst 1tb hdd i kingston v300 128gb ssd, poprilicno dosta ventilatora, naprijed 3(120+120+200mm) gore (120+120) i nazad 120. Hyper 412S lezi na cpu, ploca je MSI Z97 Gaming 3. Napajanje mislim mijenjati ako bude nuzno, modirati ovaj HAF912 to jest dodati mu pleksi na stranu i NZXT Hue+ da lijepo osvjetli buducu zvijerku. Cak i sa brdom ventova, poprilicno je necujan i temperature su iznenadujuce niske. Graficka je u nabavi, nece uskoro. Sto mislite, da li bi ovaj Core i5 4590 bottleneckao R9 390X?
8 godina
offline
Re: Slike vašeg Hardvera
U mraky
11 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

malo igranja sa starim pc-om 4850 u leru 25 C,na 100 % ne prilazi 38 C,na strock coleru u leru 45 C,u loadu 78 C ,P.S. cekam novi cpu block i druge cijevi 

10 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Nabavio ja jedan mali agilni SSD od OCZ-a (60GB) za moj PC 2 i još se čeka Xeon x5470 iz Danske.

Sami sebi smo najveci neprijatelji
9 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Novi PC ;)

Intel i7 920

MSI X58 pro

CM Hyper 612

6 GB RAM-a

MSI TwinFrozr3 Radeon HD7950

FSP Hyper 700 W

MS Ranger kućište

 

Ispričavam se na lošim fotkama, em ja imam nemirnu ruku, em mi je fotić banana.

https://www.g2a.com/r/user-5597a70a8b648
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.2.2016 21:19 (Raykip).
12 godina
offline
Re: Slike vašeg Hardvera

stigla zamjena za stari samsung 840 evo 120 gb ;)

10 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

evo da se pohvalim s novim hardverom kupljenog/poklonjenog u zadnje vrijeme:
   -2x4Gb Kingston HyperX Fury Blue 1866MHz
   -FSP Hyper M 700W
   -SSDnow Kingston v+200 60gb
i posljednje ali nista manje vazno, inace slusalice koje sam dobio na poklon od najdraze :)
   -Sennheiser HD 201

 

nije puno al covjeka veseli!  

 

cable management je vjerojatno mogao biti i bolji.. 

SSD stoji ukoso jer ja ne znam drugacije ili to jednostavno mora tako  jedino da sam malo savio lim koji ga drzi od ispod no nije mi se dalo.. drugom prilikom 

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.2.2016 23:27 (razor1988).
14 godina
moderator
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo malo novosti :)

 

Nova matična i RAM.

Bila dobra ponuda, pa zašto ne :D

 

Zanemarite loše slike, neide bolje u mraku s mobitelom...

Stara Stara
Memorija je došla kasnije pa nije još u kompu... Memorija je došla kasnije pa nije još u kompu...
With the first link, the chain is forged. The first speech censured, the first thought forbidden, the first freedom denied, chains us all irrevocably.
12 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Danas smo se malo zabavljali i upogonili dva nova stroja

 

Procesor Intel Core i7-6700K (8MB Cache, up to 4.2GHz)

Matična ploča ASUS Z170 Pro Gaming, s1151

Napajanje XFX TS Series Pro 650W PSU

Grafička kartica SAPPHIRE NITRO R9 380X 4G D5, 4 GB DDR5, backplate

SSD 2x 250GB Samsung 850 Evo, SATA3

HDD 2TB WD Red Pro, 3.5", 7200RPM, 64MB Cache

DVD upisivač LG GH24NS, DVD±RW, 24x DVD±R ,8x DL

Cooler Master Hyper 212 Evo, RR-B10-212P-GP

Zalman Z12 Plus mid tower case. 215(W) x 470(H) x 480(D)mm

DDR4 32GB (4x8GB) Corsair Vengeance LPX Black, 3000MHz

DELL P2414H (24", 1920x1080, IPS

 

Sve je na brzinu poslikano...

Intel Core™ i7
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.2.2016 17:11 (mserfezi).
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Stigao HAF 922 s farbanja, matte black

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
10 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo i ja napokon kupio.

 

I5 4460

Asrock h81m hds

Sapphire r9 390

Kingston hyperx 8gb

Kingston hyperx fury 120gb ssd

Fsp hyper 700w

Zalman Z3 plus

 

Sorry ali cable managment mi je "nepoznanica"

13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Nekoliko slika prilikom slaganja konfe, nisam više slikao jer sam bio zauzet snimanjem 

 

Time Lapse video: 

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
12 godina
protjeran
offline
Slike vašeg Hardvera

Nabavio Led RGB rasvjetu Nzxt Hue od kolege zagy15061984-a!

 
 
 

 
 
 
 
 
 

Moram priznati da sam zadovoljan! kaj vi mislite?

edit. neznam zakaj su slike tak lose, imam najjaci canon-ov digitalac na kompu super izgledaju

Evo linka za full size i kratki

!

LP

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.2.2016 1:26 (Stjepanj).
12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Udomio sam jednog malo starijeg gospodina po veoma povoljnoj cijeni. i5 3330

Čekam ploču da ga isprobam, nadam se da necu dugo čekati

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
8 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo samo da zahvalim forumašu koji je pomogao savjetom i potrudio se pomoći

 

Hvala

 

11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo da se i ja malo pohvalim sa prvom komponentom koja je stigla, zasad. Bit će još slika kako bude stizao ostatak...

10 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Nije hardver al zlata vridi i upravo je stigla. Uteka sam sa posla da ju probam i je malo velika al dobro je.

Sami sebi smo najveci neprijatelji
12 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Izletio mi je povoljno neki NEC EA221WMe pa sam ga pokupio.

 

Nažalost, rezolucija je jadnih 1680x1050, ali nema veze za tu cijenu. Pivotirajući je pa je ok.

 

Nisam znao gdje pitati, a znam da je ova tema čitana pa ako može netko u PM da odgovori kako da uključim da mi programi otvoreni na jednom monitoru stoje u taskbaru samo tog monitora?

Koristimo domaće donje rublje (Galeb d.d.)
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

konfa slozena za brata, nest od starih komponenti koje sam imao, nesto nabavljeno rabljeno...

 

16 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Stigao je BOBO Z3 VR headset (cca 2tj.)

 

 

 

 

11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Neočekivana dostava pred kraj radnog vremena, valjda će i cpu sutra.

 

Btw, iz nekog razloga unutrašnjost kutije miriše predobro!

pakiranje pakiranje
sadržaj sadržaj
mbo mbo
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Friško očiščen od prašine,radijator dobio novo mjesto u kejsu,malo kabl od gpu sakriven,izbačena 2 diska(uskoro i ostali diskovi ssd-om) jer ću uzeti vjerojatno hdd od 3tb i ssd 850 samsunga od 250gb.

Otkupljujem/Popravljam Smartphone-ove kontakt na PM ili evilmage007@gmail.com
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice