Može li se narasti u visinu? :)

poruka: 353
|
čitano: 160.157
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)
dturko kaže...

probaj s jogom :D

 

Moja bivsa je bila visoka 159 cm. bavila se jogom pola godine i dosla je do 166 cm. Ne znam sad kako je to uspijela...

Kupila je štikle

I'm just sayin'
15 godina
neaktivan
offline
Može li se narasti u visinu? :)

Novi smo forum na tržištu no s mnogo znanja..Imamo profi ljudi koji će vam radio pomoći...

 

Trenutno smo na domeni http://fittness.info ,a uskoro prelazimo na još atraktivniju sa .hr domenom..

 

 

Sve što vas zanima možete pitati ....Nema puno sadržaja ali će ga biti uskoro ;)

ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.5.2011 16:57 (Hrvojestr).
14 godina
neaktivan
offline
Može li se narasti u visinu? :)

eh da i vi deckici koji se bojite meni je sad poceo NAGLI razvoj, a imam 16 god... decki se razvijaju do 20 god tako da i ja mogu jos narast iako necu jer mi ni stari nije nista vislji od mene sad... (citaj od prosle godine sam naraso 7cm i udebljo se 10kg ;))

14 godina
protjeran
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)
dturko kaže...

probaj s jogom :D

 

Moja bivsa je bila visoka 159 cm. bavila se jogom pola godine i dosla je do 166 cm. Ne znam sad kako je to uspijela...

mora da si je dodatno istezo {#}

 

sad nisi odolio da se tu malo ne pohvališ jel {#}

Kad bi pametni popuštali svijetom bi budale vladale. Krleža: sačuvaj me Bože hrvatske kulture i srpskog junaštva.
13 godina
offline
Može li se narasti u visinu? :)

Cista genetika ja imam 197cm 130kg i 14god. , cesto vozim bicikl i imam dosta jake i teske noge dizao sam utege i izgradio rucne misice te radio cjelo proslo ljeto i zimu po 300 trbusnjaka dnevno ..... the point is moram jos smrsaviti xD (ne zato sto mi smeta nego .... ljetni lov je laksi kad imam manje skembe xD )

Gamers Don't Die, They Respawn.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)
GimmieCorsair kaže...

Cista genetika ja imam 197cm 130kg i 14god. , cesto vozim bicikl i imam dosta jake i teske noge dizao sam utege i izgradio rucne misice te radio cjelo proslo ljeto i zimu po 300 trbusnjaka dnevno ..... the point is moram jos smrsaviti xD (ne zato sto mi smeta nego .... ljetni lov je laksi kad imam manje skembe xD )

bavio si se power liftingom ili ?

 

EDIT:

 

Vidim imaš 14 godina...treba ti kardio i prehrana za skidanje škembice

ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.5.2011 17:13 (Hrvojestr).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)
GimmieCorsair kaže...

Cista genetika ja imam 197cm 130kg i 14god. , cesto vozim bicikl i imam dosta jake i teske noge dizao sam utege i izgradio rucne misice te radio cjelo proslo ljeto i zimu po 300 trbusnjaka dnevno ..... the point is moram jos smrsaviti xD (ne zato sto mi smeta nego .... ljetni lov je laksi kad imam manje skembe xD )

a nekako je i rano da ides u teretanu al opet bolje da nebi jos rasto ja san doso negdi do 200+ cm i 100+ kg, treniram vec 5 mjeseci (teretana) i sad cu pocet s uzimanjem suplemenata :)

13 godina
offline
Može li se narasti u visinu? :)
neznam_ime kaže...
GimmieCorsair kaže...

 

a nekako je i rano da ides u teretanu al opet bolje da nebi jos rasto ja san doso negdi do 200+ cm i 100+ kg, treniram vec 5 mjeseci (teretana) i sad cu pocet s uzimanjem suplemenata :)

Hrvojestr kaže...

bavio si se power liftingom ili ?

 

EDIT:

 

Vidim imaš 14 godina...treba ti kardio i prehrana za skidanje škembice

Ne u teretani nego doma od 3  do 10 kg prvo bi zapoceo sa 3gk nekih 200kom (oni sto stanu u jednu ruku) onda 5kg 100kom i 10kg 50kom i opet 5 pa 3 ...

BTW vozim biciklu jako cesto (off road) a prehrana mi je odlicna (puno zelenoga (koje je domace btw) mesa malo al aj, riba, mljeko, i voce ... svaki dan od toga jedem hrpu voca i salate sparoga blitve kupusa i mljeka (jednostavno obozabvam sve sto raste xD)

Gamers Don't Die, They Respawn.
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.5.2011 17:30 (GimmieCorsair).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)
GimmieCorsair kaže...
neznam_ime kaže...
GimmieCorsair kaže...

 

a nekako je i rano da ides u teretanu al opet bolje da nebi jos rasto ja san doso negdi do 200+ cm i 100+ kg, treniram vec 5 mjeseci (teretana) i sad cu pocet s uzimanjem suplemenata :)

Hrvojestr kaže...

bavio si se power liftingom ili ?

 

EDIT:

 

Vidim imaš 14 godina...treba ti kardio i prehrana za skidanje škembice

Ne u teretani nego doma od 3  do 10 kg prvo bi zapoceo sa 3gk nekih 200kom (oni sto stanu u jednu ruku) onda 5kg 100kom i 10kg 50kom i opet 5 pa 3 ...

ne ne ne to ti je greska, kad se bilda moras radit po nekom programu cjelo tjelo, nezz kakve su ti mogucnosti imas sprava i jel mos u teretanu, al tako ti je, http://www.t-nation.com/ malo prouci tu imaju neki programi ja sam radio po "i,boudybuilder" i napredak je bio jako brz, i na masi i na snazi

15 godina
neaktivan
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)
neznam_ime kaže...

a nekako je i rano da ides u teretanu al opet bolje da nebi jos rasto ja san doso negdi do 200+ cm i 100+ kg, treniram vec 5 mjeseci (teretana) i sad cu pocet s uzimanjem suplemenata :)

posjeti nas :) Vidim da te zanima teretana i Bodybuilding...imaš poviše link

 

EDIT:

 

Trening i na masi i na definiciji je apsolutno jednak...Stvar je u prehrani te da li ste u kalorijskom suficitu ili deficitu..

 

 

P.S

 

Postoje razni tipovi treninga no s bučicama se može odraditi trening za cijelo tijelo

ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.5.2011 17:32 (Hrvojestr).
13 godina
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)
neznam_ime kaže...

ne ne ne to ti je greska, kad se bilda moras radit po nekom programu cjelo tjelo, nezz kakve su ti mogucnosti imas sprava i jel mos u teretanu, al tako ti je, http://www.t-nation.com/ malo prouci tu imaju neki programi ja sam radio po "i,boudybuilder" i napredak je bio jako brz, i na masi i na snazi

Nije cilj samo nabacit "masu" cilj je formirat misice a to se dobije ponavljanjem sa manjim tezinama e da i nije samo da sam ruke vjezbao poslje toga bi puknuo 300 trbusnjaka i onda otisao biciklom do grada pored sa sumskom cestom (iz Tucepa u Makarsku) .... u zadnje vrijeme iz zdravstvenih problema (zadnja 4 mjeseca) nemogu previse vjezbat (skoro nimalo) ....

Gamers Don't Die, They Respawn.
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.5.2011 17:33 (GimmieCorsair).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)
GimmieCorsair kaže...
neznam_ime kaže...

ne ne ne to ti je greska, kad se bilda moras radit po nekom programu cjelo tjelo, nezz kakve su ti mogucnosti imas sprava i jel mos u teretanu, al tako ti je, http://www.t-nation.com/ malo prouci tu imaju neki programi ja sam radio po "i,boudybuilder" i napredak je bio jako brz, i na masi i na snazi

Nije cilj samo nabacit "masu" cilj je formirat misice a to se dobije ponavljanjem sa manjim tezinama....

pa to ti ja i govrim nabacit masu ti je zargon za razvoj misica :) a ponavljanja s manjim tezinama se samo moze igubit misic (ako se pretjeriva) inace ti to sluzi za definiciciju onima koji pretjeraju s masom

13 godina
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)
neznam_ime kaže...
GimmieCorsair kaže...
neznam_ime kaže...

ne ne ne to ti je greska, kad se bilda moras radit po nekom programu cjelo tjelo, nezz kakve su ti mogucnosti imas sprava i jel mos u teretanu, al tako ti je, http://www.t-nation.com/ malo prouci tu imaju neki programi ja sam radio po "i,boudybuilder" i napredak je bio jako brz, i na masi i na snazi

Nije cilj samo nabacit "masu" cilj je formirat misice a to se dobije ponavljanjem sa manjim tezinama....

pa to ti ja i govrim nabacit masu ti je zargon za razvoj misica :) a ponavljanja s manjim tezinama se samo moze igubit misic (ako se pretjeriva) inace ti to sluzi za definiciciju onima koji pretjeraju s masom

Pogledaj edit ako te nesto zanima :) nego mase imam uvjek sam bio jaci od ostalih a sad samo definiram malo misic... 

Gamers Don't Die, They Respawn.
14 godina
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)
visok 173/55 hobiji voznja bajka kopanje nosa i pricanje dok podrigujem tipa kao ona reklama od fante kad kaze hello itd itd itd 15god imam
GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN
13 godina
neaktivan
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)
MilkMan kaže...
visok 173/55 hobiji voznja bajka kopanje nosa i pricanje dok podrigujem tipa kao ona reklama od fante kad kaze hello itd itd itd 15god imam

bravo{#}

14 godina
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)
hahahaaaaahahahaaah :D
GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN
13 godina
protjeran
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)

Odes doktoru ...on ti prepise hormone rasta i to je to ! 

MasterOdisasteR
15 godina
neaktivan
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)
Maharaja kaže...

Odes doktoru ...on ti prepise hormone rasta i to je to ! 

je da to je tak jednostavno...daj rađe šuti ak neznaš niš pametno reći

ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA
13 godina
neaktivan
offline
Može li se narasti u visinu? :)

14(nije ni punih 14) god. 190 cm 82kg. bavim se košarkom :)

Da te volim dusa zna,draga moja BiH
14 godina
neaktivan
offline
Može li se narasti u visinu? :)

evo ljudi da nabacim koju svoju slikicu :PP 

nego ko sto sam reko... ne treba se za visinu borit... doci ce sama a ako ne moze se i u neke druge aspekte rast xD

nego eto sta donekle zdrav zivot i nogomet donose...

pa evo ako nekog ohrabruje... ja sam prije nogometa bio rekli bi "mlohavac" a sada sam dostigao da nemam vise masnog tkiva...

EDIT: bem ti losu kvalitetu slike xD a taman se htio malo kurcit xDD

evo, jedino sto mi fali je jos mase... ;) evo, jedino sto mi fali je jos mase... ;)
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.5.2011 20:34 (uber_low).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)
uber_low kaže...

evo ljudi da nabacim koju svoju slikicu :PP 

nego ko sto sam reko... ne treba se za visinu borit... doci ce sama a ako ne moze se i u neke druge aspekte rast xD

nego eto sta donekle zdrav zivot i nogomet donose...

pa evo ako nekog ohrabruje... ja sam prije nogometa bio rekli bi "mlohavac" a sada sam dostigao da nemam vise masnog tkiva nego misice...

nema ti od nogometa bas misica, morate shvatit da je jedini i najbrzi put do misica teretana, pravilan rad s sto je god moguce vecim masama

15 godina
neaktivan
offline
Može li se narasti u visinu? :)

Prijatelju, jbš visinu, rasti u duljinu.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)
Sax kaže...

Prijatelju, jbš visinu, rasti u duljinu.

visina=duljina=/sirina :)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)
neznam_ime kaže...

nema ti od nogometa bas misica, morate shvatit da je jedini i najbrzi put do misica teretana, pravilan rad s sto je god moguce vecim masama

negovorim ja za bildanje nego neki normalan rast i razvoj... ne zelim ja bit neki napuhanko nego imat ravan trbuh itd sto se bez problema moze postic nogometom ;)

@neznam_ime reci mi dal mozda znas neki nacin na koji bi mogao povecat masu... al ne mislim salo nego bas masu...

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.5.2011 20:37 (uber_low).
13 godina
protjeran
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)
uber_low kaže...
neznam_ime kaže...

nema ti od nogometa bas misica, morate shvatit da je jedini i najbrzi put do misica teretana, pravilan rad s sto je god moguce vecim masama

negovorim ja za bildanje nego neki normalan rast i razvoj... ne zelim ja bit neki napuhanko nego imat ravan trbuh itd sto se bez problema moze postic nogometom ;)

Od nogometa samo mozes dobiti slomljenu nogu!

DaBog da se prevrnula na me,prikolica puna pica!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)
Godfahter kaže...
Od nogometa samo mozes dobiti slomljenu nogu!

a od ljencarenja grbav ku*ac?? koje izjave grom te spalio...

13 godina
neaktivan
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)
uber_low kaže...
neznam_ime kaže...

nema ti od nogometa bas misica, morate shvatit da je jedini i najbrzi put do misica teretana, pravilan rad s sto je god moguce vecim masama

negovorim ja za bildanje nego neki normalan rast i razvoj... ne zelim ja bit neki napuhanko nego imat ravan trbuh itd sto se bez problema moze postic nogometom ;)

@neznam_ime reci mi dal mozda znas neki nacin na koji bi mogao povecat masu... al ne mislim salo nego bas masu...

pa gledaj ako ti se ne ide u teretanu mozes jedino sa sklekovima, dipsevima, trbusnjacima, zgibovima....al naravno moras uzimat i vise proteina npr jaja (al nemoj puno zumanjka nije zdrav) , posni sir i tako malo gledaj nutritivne vrjednosti al bez nekog treninga nemos nista

14 godina
neaktivan
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)
neznam_ime kaže...

pa gledaj ako ti se ne ide u teretanu mozes jedino sa sklekovima, dipsevima, trbusnjacima, zgibovima....al naravno moras uzimat i vise proteina npr jaja (al nemoj puno zumanjka nije zdrav) , posni sir i tako malo gledaj nutritivne vrjednosti al bez nekog treninga nemos nista

boldano radim a ovo underlined, sta to je??

EDIT: aha ovi zgibovi su pull upsi to isto radim...

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.5.2011 20:45 (uber_low).
13 godina
neaktivan
offline
14 godina
neaktivan
offline
Može li se narasti u visinu? :)

e hvala znaci jaja i te dipseve da pocnem radit...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice