Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?

poruka: 72
|
čitano: 7.373
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?

Dobar dio vremena dok sam u školi. Poweramp, Opera i neka quiz igra ili tak nešto.

15 godina
offline
Re: Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?
zerocool12 kaže...
To me sjetilo sto je kolega vise napisao gore, kako mi na jetra idu ljudi koji su stalno na mobovima. U skoli pod nastavom, odes na kavu i onda su na mobu, odes u subotu van s njima,cijelo hebeno vrijeme na fejzbuku.. Glupo je već to postalo..

ja sam posto ovisan o njemu, jednostavno zvoni za odmor a meni ruka automatski poteze u dzep, vadim mobitel i odlazim na fejs/forum i gledam sto ima, ni sam neznam sto trazim/gledam. dodemo ja i frend na cugu opet obojica vadimo to, bilogdje da sam to sranje vadim, krecem ucit mob je kraj mene i stalno ga gledam. posto sam shvatio da se tog nemogu "rjesit" prodat cu ga, i uzet staru nokiu n73, koju cu koristit za pozive i to je to, drugog rjesenja nema, postali smo glupa generacija, ne komuniciramo uzivo nego jedan kraj drugog visimo na mobitelu.

11 godina
neaktivan
offline
Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?

Glupi ljudi, pametni telefeni, u tom smjeru ide.

Toni
15 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?
mar123 kaže...
zerocool12 kaže...
To me sjetilo sto je kolega vise napisao gore, kako mi na jetra idu ljudi koji su stalno na mobovima. U skoli pod nastavom, odes na kavu i onda su na mobu, odes u subotu van s njima,cijelo hebeno vrijeme na fejzbuku.. Glupo je već to postalo..

ja sam posto ovisan o njemu, jednostavno zvoni za odmor a meni ruka automatski poteze u dzep, vadim mobitel i odlazim na fejs/forum i gledam sto ima, ni sam neznam sto trazim/gledam. dodemo ja i frend na cugu opet obojica vadimo to, bilogdje da sam to sranje vadim, krecem ucit mob je kraj mene i stalno ga gledam. posto sam shvatio da se tog nemogu "rjesit" prodat cu ga, i uzet staru nokiu n73, koju cu koristit za pozive i to je to, drugog rjesenja nema, postali smo glupa generacija, ne komuniciramo uzivo nego jedan kraj drugog visimo na mobitelu.

Pametno si odlucio, ja bas zbog tog necu ukljucit onaj 0.fb na mobu. I uvijek me svi pitaju zasto i kako,jednostavno necu to imat...

Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?
mar123 kaže...
zerocool12 kaže...
To me sjetilo sto je kolega vise napisao gore, kako mi na jetra idu ljudi koji su stalno na mobovima. U skoli pod nastavom, odes na kavu i onda su na mobu, odes u subotu van s njima,cijelo hebeno vrijeme na fejzbuku.. Glupo je već to postalo..

ja sam posto ovisan o njemu, jednostavno zvoni za odmor a meni ruka automatski poteze u dzep, vadim mobitel i odlazim na fejs/forum i gledam sto ima, ni sam neznam sto trazim/gledam. dodemo ja i frend na cugu opet obojica vadimo to, bilogdje da sam to sranje vadim, krecem ucit mob je kraj mene i stalno ga gledam. posto sam shvatio da se tog nemogu "rjesit" prodat cu ga, i uzet staru nokiu n73, koju cu koristit za pozive i to je to, drugog rjesenja nema, postali smo glupa generacija, ne komuniciramo uzivo nego jedan kraj drugog visimo na mobitelu.

To ti toplo preporucujem,vec to kod tebe uzima maha...Najozbiljnije govorim...

Softwer
12 godina
offline
Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?

A vecinom ga koristim u skoli. Igrice, net,  :)

---MUSIC---
15 godina
offline
Re: Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?
Softwer kaže...
mar123 kaže...
zerocool12 kaže...
To me sjetilo sto je kolega vise napisao gore, kako mi na jetra idu ljudi koji su stalno na mobovima. U skoli pod nastavom, odes na kavu i onda su na mobu, odes u subotu van s njima,cijelo hebeno vrijeme na fejzbuku.. Glupo je već to postalo..

ja sam posto ovisan o njemu, jednostavno zvoni za odmor a meni ruka automatski poteze u dzep, vadim mobitel i odlazim na fejs/forum i gledam sto ima, ni sam neznam sto trazim/gledam. dodemo ja i frend na cugu opet obojica vadimo to, bilogdje da sam to sranje vadim, krecem ucit mob je kraj mene i stalno ga gledam. posto sam shvatio da se tog nemogu "rjesit" prodat cu ga, i uzet staru nokiu n73, koju cu koristit za pozive i to je to, drugog rjesenja nema, postali smo glupa generacija, ne komuniciramo uzivo nego jedan kraj drugog visimo na mobitelu.

To ti toplo preporucujem,vec to kod tebe uzima maha...Najozbiljnije govorim...

znam, to je uzas. i pokusavam frendu govorit da makne taj mobitel da pricamo nesto on samo bulji u to i visi po fejsu, gleda neke slike, pise neke statuse(nisam nijedan status na tom govnu napiso, koristim ga za komunikaciju besplatnu), ide na onaj instagram i onda pravi face ko da je retardiran i stavlja i onda skuplja lajkove na to, neznam, bolesna generacija.

mobitel je u oglasniku i toplo se nadam da ce brzo otic, lovu si lijepo spremim sa strane i uzivam u zivotu.

14 godina
neaktivan
offline
Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?

Hahha ako ne ode razbi ga...{#}

Softwer
14 godina
neaktivan
offline
Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?

Izgleda da samo nas par ima mobitel!.. {#}

Softwer
11 godina
neaktivan
offline
Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?

U skoli ga pretjerano ne koristim,eventualno pogledam na sat i to je to.Vecina baterije mi ide na slusanje muzike kad idem busom(ali samo kad nadem mjesto),malo fejsbuka,inace ne visim na njemu jer nema nista pametno,igrice i malo bug.Od igrica igram samo Subway Surfers i ovaj novi Temple Run.Sto se tice interneta spajam se na kucni Wi-Fi te malo listam Bug ili neke novine ali u umjerenim kolicinama jer mi je malo nezgodno skiljiti,uostalom za to imam komp i laptop.Sve u svemu baterija mi prosjecno traje nekih dan,dan ipol.Dnevno na njemu provede oko sat ipol vremena.

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.3.2013 22:36 (Square Enix).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?
Square Enix kaže...

U skoli ga pretjerano ne koristim,eventualno pogledam na sat i to je to.Vecina baterije mi ide na slusanje muzike kad idem busom(ali samo kad nadem mjesto),malo fejsbuka,inace ne visim na njemu jer nema nista pametno,igrice i malo bug.Od igrica igram samo Subway Surfers i ovaj novi Temple Run.Sto se tice interneta spajam se na kucni Wi-Fi te malo listam Bug ili neke novine ali u umjerenim kolicinama jer mi je malo nezgodno skiljiti,uostalom za to imam komp i laptop.Sve u svemu baterija mi prosjecno traje nekih dan,dan ipol.Dnevno na njemu provede oko sat ipol vremena.

Ajd nek se netko javi tko ne koristi mobitel u skoli. hehe {#}

Softwer
12 godina
neaktivan
offline
Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?

Oko sat vremena. Većina ode na muziku, nešto na poruke/pozive. Igrice na mobu ne igram.

When I get sad I stop Being sad and be awesome instead. True Story.
12 godina
neaktivan
offline
Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?

Imam neku staru Nokiu 2330c. Na njoj sam dnevno oko 20 minuta max, sluzi za poruke, pozive i eventualno otvorit facebook, ali vecinu vremena samo za pogledati na sat.

 

Baterija traje oko 5 dana {#}

 

Sto se tice smartphonea volia bi imati jedan, naravno, ali dok ovaj radi jednostavno ne zelim ulagati lovu u smartphone koji mi stvarno nije potreban, ima vaznijih stvari u zivotu.

clock2much
12 godina
neaktivan
offline
Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?

Prestigio Multiphone 4040 DUO, dosta slaba baterija, ali traje dva dana. Jer kao što svi znamo bateriju najviše troši ekran, a u mene je mobitel cijeli dan konektovan na 3G mrežu(našao sebi povoljnu), osim kada dođem kući onda je na Wi-Fi, slušam muziku preko njega, većinom preko tunein radio, igrice ne igram i to je to, malo preko messengera sa nekim chatam i ništa specijalno, ako zatreba internet odem preko chroma da vidim nešto i to je to. Suma sumarum samo tunein radio, messenger, pomalo chrome i ništa više, odnosno ekran se ne koristi pretjerano i odmah može trajati duže čak sa dosta slabom baterijom.

14 godina
neaktivan
offline
Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?

a prije spavanja odigram "zmiju" na mojoj NOKIA3310 -još me služi vjerno :)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?
alexspalato kaže...

a prije spavanja odigram "zmiju" na mojoj NOKIA3310 -još me služi vjerno :)

Pa zar je još netko posjeduje,... {#}

Softwer
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?
Softwer kaže...
alexspalato kaže...

a prije spavanja odigram "zmiju" na mojoj NOKIA3310 -još me služi vjerno :)

Pa zar je još netko posjeduje,... {#}

Takoder ponosan vlasnik jedne {#}

clock2much
13 godina
offline
Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?

Baterija mi izdrži dva dana.


A što radim. 15min do škole slušam muziku, 15 min po povratku, svako sat se pali 3g i odsynca fb i mail.

 

Odavno ne igram igre na njemu, najviše što radim je da čitam twitter jer mi je neznam zašto na mobu to puno draže neg na kompu.

Pingu ;)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?
Vapor kaže...

Baterija mi izdrži dva dana.


A što radim. 15min do škole slušam muziku, 15 min po povratku, svako sat se pali 3g i odsynca fb i mail.

 

Odavno ne igram igre na njemu, najviše što radim je da čitam twitter jer mi je neznam zašto na mobu to puno draže neg na kompu.

Ja isto često posjećujem fb a na twitteru mi nije zanimljivo jer nema toliko naših ljudi kao na facebooku...{#}

Softwer
14 godina
neaktivan
offline
Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?

Koliko vam baterije izdrže s obzirom da koristite puno mobitel mislim na većinu i kako najbolje produzit trajanje baterije između punjenja*??

Softwer
12 godina
neaktivan
offline
Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?

Oko 4 sata, 1 sat po danu i 3 sata kad legnem u krevet (od 11PM do 2AM).

50% muzika

30% YT

20% BOL Forum, FB, Twitter i ostatak WWW-a

Vi neznate tko sam ja, ja neznam tko ste vi i ne zanima me.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?
Unix kaže...

Oko 4 sata, 1 sat po danu i 3 sata kad legnem u krevet (od 11PM do 2AM).

50% muzika

30% YT

20% BOL Forum, FB, Twitter i ostatak WWW-a

Kratko kratko...{#}

Softwer
11 godina
neaktivan
offline
Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?

Nikoliko, baterija traje 2 sata.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?
Onjegin kaže...

Nikoliko, baterija traje 2 sata.

A da kupis novu?...{#}

Softwer
13 godina
offline
Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?

Oko 3-4h više-manje,odem na facebook,poruke,pozivi,youtube,glazba,i tako to,malo prošvrljam storeom da vidim dali ima zanimljivih novih aplikacija i to je to.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
14 godina
neaktivan
offline
Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?

Znali netko kako produžit trajanje baterije između punjenja?

Softwer
15 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?
Softwer kaže...

Znali netko kako produžit trajanje baterije između punjenja?

Smanji osvjetljenje zaslona, iskljuci pozadinsko osvjetljenje. Iskljucuj aplikacije koje ti ne trebaju u taskbaru (kak se vec zove), pazi kolko ti koja aplikacija trosi, pazi na ukljucenost bluetootha, wireless-a i GPS-a...

Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.3.2013 21:25 (zerocool12).
11 godina
neaktivan
offline
Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?

...ili manje koristi mobitel {#}

Toni
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?
rapture686 kaže...

...ili manje koristi mobitel {#}

Heheheh e to vec nemogu--{#}

Softwer
14 godina
neaktivan
offline
Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?

Evo da s vamo podijelim ovu svoju nelagodu naime imam sestru 13.-ta godina po cijeli božji dan bulji u mobitel na fb užasno me živcira pa me zanima jel nešto nije uredu samnom ili je tako i kod ostalih??

Softwer
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice