Koliki ste gamer?

poruka: 147
|
čitano: 17.035
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Koliki ste gamer?

ja se pitam koliko na ovom forumu ima gamera?

Kladim se da je 70% forumaša gamer ...

lol!Ah koliko je gamera na ovom forumu recte de Belji se


Amd 2x,asus motherboard,ati radeon gecube hd 3850,320gb ram-a,4x512mb ddr2 i asus vento chasis
16 godina
neaktivan
offline
Koliki ste gamer?

ja sam gamer koliko mogu biti s ovim starim sranjem... :(

16 godina
neaktivan
offline
RE: Koliki ste gamer?
mojo kaže...

ja se pitam koliko na ovom forumu ima gamera?

Kladim se da je 70% forumaša gamer ...

lol!Ah koliko je gamera na ovom forumu recte de Belji se


 Što točno misliš pod nazivom gamer? Da igramo 5 sati na dan online ili da kad nam je dosadno odemo na komp?

volim jesti metkeeee!!!
16 godina
neaktivan
offline
Koliki ste gamer?

Kada nabavim stvarno neku dobru igru znam ju prelaziti po 4-5 sati dnevno

ali inace slabo igram igre - PES, ili neka pucacina oko sat vremena dnevno da se malo odmorim

16 godina
neaktivan
offline
RE: Koliki ste gamer?

Ja jednom ili dvaput mjesečno zaigram neku dobru igru, ali je onda igram dok je ne pređem, po par sati ili 2-3 dana.


Nema pitanja na koje ne postoji odgovor.
16 godina
offline
Koliki ste gamer?

Koliki sam gamer?

 

Pa imam oko 193cm, eto koliki :)


madafaka
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koliki ste gamer?
hhehe oda sam ja 82 kile gamer:) ma nisam, ne igram se uopce, jedina stvar koju igram i to ne pretjerano je diablo 2. zadnja igra koju sam prosel je bioshock nekad prosle godine cim je izasel. nemaju vise igre dusu, zato se i ne igram. sad svi gledajud aigra bude cim sarenija, cim zaobljenija... s tim je igracka industrija puno izgubila. mislim, pogledajte si wow koji se trenutno najvise igra i sc2 koji je najocekianija igra vjerojatno. grozne su igre. em su programeri losi, tuzno, osla gaming industrija u.. k vragu.
16 godina
neaktivan
offline
Koliki ste gamer?

Dok se nabavi neka odlična igra kao CRYSIS znam igrati po 5-6 sati na dan,a nekad i više

16 godina
neaktivan
offline
Koliki ste gamer?

187 cm, nekih 75 kila, 90-60-90 lolo Cool

 

ma bijah prije gamer,ono nonstop se igrao,sad vec slabije,sve igre vec iste :O


Ken leeeee
16 godina
neaktivan
offline
Koliki ste gamer?

Ja sam unazajd 3godine igro samo Crysis i GTR2. Ostale igre koje su izašle u te tri godine jednostavno nisu bile ono pravo. Sad trenutno ništa  ne igram. Čekam far cry2. 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Koliki ste gamer?
Ja sam gamer i 3/4
16 godina
neaktivan
offline
Koliki ste gamer?

pa nisam baš neki gamer kad sve današnje ige su pomalo glupe,ima samo par iznimka


H-MAN RULES!!!11
16 godina
neaktivan
offline
Koliki ste gamer?

biti gamer nije samo stvar koliko igras , danas je to posebna vrsta u koju sebe ubrajam :D:D:D


Necu zvaku ocu kusur
16 godina
neaktivan
offline
Koliki ste gamer?

Ja sam gamer na vise razina...ali gledajuci kompjuterski opaki, potratio veci dio u ovih 23. god zivota a i dalje upraznjavam kolko stignem. U svakom slucaju gore od droge...ne sramim se priznat xD


...:::MB Gigabyte M55S, AMD Athlon X2 64 4000+, 2x1GB Kingmax 800Mhz,XFX 8800GTS 512MB Alpha Dog Edition,160GB & 250GB Seagate Baracuda & 750GB WD external,Foltron 500W Blue,Thermaltake Soprano case black,MX518 gaming mouse,Audigy2,Samsung SyncMaster 226BW,2X Pioneer DVD/RW:::...
16 godina
neaktivan
offline
Koliki ste gamer?

Ako se kvalificira tako da 20 sati u komadu igram igru, samo ić na WC a jest pred kompom onda DA. Ali sam ostario sada max 1/2 - 2 sata na dan. Našao sam curu i životCool


Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't
stand one bit of competition
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koliki ste gamer?
Paolo2612 kaže...

...našao sam curu i životCool


 Hehe da da, tad su se mnoge stvari promijenile Cool

...:::MB Gigabyte M55S, AMD Athlon X2 64 4000+, 2x1GB Kingmax 800Mhz,XFX 8800GTS 512MB Alpha Dog Edition,160GB & 250GB Seagate Baracuda & 750GB WD external,Foltron 500W Blue,Thermaltake Soprano case black,MX518 gaming mouse,Audigy2,Samsung SyncMaster 226BW,2X Pioneer DVD/RW:::...
16 godina
neaktivan
offline
Koliki ste gamer?

e i ja sam mozda gamer hahaahh

188cm 63kg ljep hahah

imam curu hahaha

cura mi studira u drugom gradu pa kad je nema i ja sam gamer pomno biram sta cu igrat a kad pocmem igram po 14-15h

nije rijetko da krenem ujutro i skuzim da je prosla noć i vec neko svjetlo ulazi kroz prozor ahahha

onda nastupa dilema dali je pametno da spavam ili nastavim dalje kako kad zasto imam 63kg nije ni cudo kad nestignem ni jest ahahah

onda kad dode cura dobar sam ko bubica ahahah poz eto gamer


Želim postat moljac to mi je san života!!!!!!
16 godina
offline
Koliki ste gamer?

Bilo zanimljivo kada sam bio mlađi, sada više nemam niti volje niti vremena. Ako ne radim onda to vrijeme pokušavam iskoristiti na neke bolje načine... A ako mi neka igra BAŠ zapadne za oko, instaliram, odigram 15ak minuta i dosadi mi... Možda su stvarno igre izgubile dušu...


- Hrvatski linux portal - www.linuxzasve.com
16 godina
protjeran
offline
Koliki ste gamer?

Ja sam gamer 13 god 180 cm i 60 kg hahahahahahahahah xD

LOol

Igram po najmanje 7-8 h na dan po praznicima


Crazy nXc na Cod Uo serverima!!!
16 godina
neaktivan
offline
Koliki ste gamer?

Ooovoooliiiki.Izlanuo se

16 godina
neaktivan
offline
Koliki ste gamer?

evo tu piše koliki :) http://www.xfire.com/profile/djanitor099/


LOTRO - Dwarf Champion Lv 50
16 godina
offline
RE: Koliki ste gamer?

Dnevno najmanje 10h...

AHAAAAA.............


Rest in peace
16 godina
offline
Koliki ste gamer?

13 god, igram od 6., kada mi je tata kupio plejku, prešao oko 100-injak igara, odličan u školi, sve je dobro u malim količinama, igram preko vikenda 3h-najviše, preko radnog tjedna ni ne igram, a preko praznika igram do 4h (ostalo provedem vani).

 

 

Cure nemam...Plač


AMD Athlon 3200+, 1gb DDR 2 RAM, Radeon X1600/1650 series
16 godina
neaktivan
offline
Koliki ste gamer?

Ja brijem da nikad nisam igrao više od 3-4 sata... Ni ne kužim kak to neki mogu?! Jednostavno mi ruke i noge utrnu, a i 4 sata je previše za igrice (to je 1/6 dana, s obzirom da 1/3 ili više provedem spavajući...)

 

Nekad mi fakat igre znaju bit super, al se mogu suzdržat...


volim jesti metkeeee!!!
16 godina
odjavljen
offline
Koliki ste gamer?

Ja na PC provedem oko 12-15h dnevno a od toga igram 5-6h znači moglo bi se reći da sam osrednji gamer....

16 godina
neaktivan
offline
Koliki ste gamer?

Svakodnevno sa klanom po 6 sati u prosjeku s tim da sad preko ferija nisam provirio van :D   npr. jucer sam se probudio   u 13h rucak mi je bio u 13 i 30 i od 14h do pola 4 u noc sam se igrao :) a i danas cu se igrati dugo u noc :)


May The Force be With You DuDe!
16 godina
neaktivan
offline
Koliki ste gamer?

Auuuuu gadan sam gamer (a i ne samo gamer) a, i znam biti "nezgodan" protivnik he he...Namigiva

16 godina
neaktivan
offline
Koliki ste gamer?

eto najnoviji update neznam kako nisam prije instaliro call of deuty 4 pa evo jučer jesam u 17h i bez prestanka sam igro do 3h ujutro ---dok je nisam preso na srednje teskom modu da je igra dulja igro bi duze naravno ahahahhaCool


Želim postat moljac to mi je san života!!!!!!
16 godina
offline
RE: Koliki ste gamer?

Prilično mali    49kg, 14g., 168cm

 

 

 

 

 

 

 

 


Ja sam potpuno drukčiji od drugih
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koliki ste gamer?
tripix kaže...

eto najnoviji update neznam kako nisam prije instaliro call of deuty 4 pa evo jučer jesam u 17h i bez prestanka sam igro do 3h ujutro ---dok je nisam preso na srednje teskom modu da je igra dulja igro bi duze naravno ahahahhaCool


 Teški si ovisnik.
A što se mene tiče igram svaki dan 2- 3 sata kada se vratim s posla ili najčešće navečer. Trenutno se zabavljam Rainbow Six Vegasom 2 na PS 3 koji je odličan.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice