IT geek + "život" = nemoguće?

poruka: 347
|
čitano: 53.087
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
IT geek + "život" = nemoguće?

Nije mi jasno kako vam se da raspravljati o tom "Mentalistu".Ne znam zašto se njega dotaknete u svakoj temi? On je jedan običan provokator, i želi svima izokrenuti mozak, dignuti tenzije, podići prašinu..

16 godina
neaktivan
offline
IT geek + "život" = nemoguće?

imam 16 godina i mogu reći da sam solidan geek - ne samo IT nego i veliki "uradi sam" fan (visoki napon, doma talim aluminij, imam duct tape novčanik, izrađujem si pojačala...)

izlazim van s ekipom al ponakad mi se desi da me zaj*bavaju zbog toga - dobro i ja ponekad pretjeram ali sa normalnom ekipom (čitaj: ne-geek smrtnicima) se baš ne razumijem tolko dobro - dok većina ekipe radi gluposti njima je neshvatljivo zašto ja doma lemim ili programiram ako je škola prošla

Ovo je moj potpis...
13 godina
neaktivan
offline
IT geek + "život" = nemoguće?

Život mi je koma,nikakvog veselja,samo kompjuter i kompjuter.Iskreno od svega me raduje božić i nova godina,jer mi onda dolazi rodbina iz bosne,i tako svake zime,to je jedino što me raduje.U životu jedino što radim je učim,visim za laptopom idem u školu,a što će tek kasnije biti?Obitelj,žena,djeca,računi i opet ova prokleta kanta,zasada su samo ovi starci koji me gnjave kako ništa neradim,život mi je dosadan,kako stalno visim za ovim kompjuterom,trunem,a opet kad odem negdje kod prijatelja (a tamo još veća koma) starci me traže po selu,brinu se,a da se ubijem nema nikakve koristi,jedva čekam penziju.
BOLJE GROB NEGO ROB

 

Još planiram deaktivirati ovaj prokleti facebook koji mi nikakve sreće nije doneso...

Dino
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.6.2011 13:18 (Dinče).
13 godina
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Dinče kaže...
Život mi je koma,nikakvog veselja,samo kompjuter i kompjuter.Iskreno od svega me raduje božić i nova godina,jer mi onda dolazi rodbina iz bosne,i tako svake zime,to je jedino što me raduje.U životu jedino što radim je učim,visim za laptopom idem u školu,a što će tek kasnije biti?Obitelj,žena,djeca,računi i opet ova prokleta kanta,zasada su samo ovi starci koji me gnjave kako ništa neradim,život mi je dosadan,kako stalno visim za ovim kompjuterom,trunem,a opet kad odem negdje kod prijatelja (a tamo još veća koma) starci me traže po selu,brinu se,a da se ubijem nema nikakve koristi,jedva čekam penziju.
BOLJE GROB NEGO ROB

Koliko godina imaš ako se smije znat.

13 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
OriginalEXE kaže...
Dinče kaže...
Život mi je koma,nikakvog veselja,samo kompjuter i kompjuter.Iskreno od svega me raduje božić i nova godina,jer mi onda dolazi rodbina iz bosne,i tako svake zime,to je jedino što me raduje.U životu jedino što radim je učim,visim za laptopom idem u školu,a što će tek kasnije biti?Obitelj,žena,djeca,računi i opet ova prokleta kanta,zasada su samo ovi starci koji me gnjave kako ništa neradim,život mi je dosadan,kako stalno visim za ovim kompjuterom,trunem,a opet kad odem negdje kod prijatelja (a tamo još veća koma) starci me traže po selu,brinu se,a da se ubijem nema nikakve koristi,jedva čekam penziju.
BOLJE GROB NEGO ROB

Koliko godina imaš ako se smije znat.

Šesnaest

Dino
15 godina
neaktivan
offline
IT geek + "život" = nemoguće?

Imaš li prijatelje, ili barem poznanike?

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
13 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
thuglife kaže...

Imaš li prijatelje, ili barem poznanike?

Kako nebi imao,imam par prijatelja,to su inačer ekipa iz moje bivše ulice,tamo sam nekada išao često,samo su se odselili po drugim mjestima i više nedolaze,jedino komuniciram još s bratićem iz bosne...

Dino
13 godina
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Dinče kaže...
OriginalEXE kaže...
Dinče kaže...
Život mi je koma,nikakvog veselja,samo kompjuter i kompjuter.Iskreno od svega me raduje božić i nova godina,jer mi onda dolazi rodbina iz bosne,i tako svake zime,to je jedino što me raduje.U životu jedino što radim je učim,visim za laptopom idem u školu,a što će tek kasnije biti?Obitelj,žena,djeca,računi i opet ova prokleta kanta,zasada su samo ovi starci koji me gnjave kako ništa neradim,život mi je dosadan,kako stalno visim za ovim kompjuterom,trunem,a opet kad odem negdje kod prijatelja (a tamo još veća koma) starci me traže po selu,brinu se,a da se ubijem nema nikakve koristi,jedva čekam penziju.
BOLJE GROB NEGO ROB

Koliko godina imaš ako se smije znat.

Šesnaest

Hmm, blizu smo. Ne vidim zašto visiš za kompom ako to ne voliš? Pretpostavljam onda da ništa kreativno ne radiš već Facebook, forum itd? 

Ako je tako, probaj naći zanimaciju na nekom polju, modeliraj, programiraj, dizajniraj itd. Ako se uspiješ zainteresirati za nešto, uz puno truda i volje, možeš jako dobro iskoristiti visenje za kompom, pa čak i živjeti od toga :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.6.2011 13:22 (OriginalEXE).
15 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Dinče kaže...
thuglife kaže...

Imaš li prijatelje, ili barem poznanike?

Kako nebi imao,imam par prijatelja,to su inačer ekipa iz moje bivše ulice,tamo sam nekada išao često,samo su se odselili po drugim mjestima i više nedolaze,jedino komuniciram još s bratićem iz bosne...

A likovi iz škole?

Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
13 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
OriginalEXE kaže...

Koliko godina imaš ako se smije znat.

Šesnaest

Hmm, blizu smo. Ne vidim zašto visiš za kompom ako to ne voliš? Pretpostavljam onda da ništa kreativno ne radiš već Facenook, forum itd? 

Ako je tako, probaj naći zanimaciju na nekom polju, modeliraj, programiraj, dizajniraj itd. Ako se uspiješ zainteresirati za nešto, uz puno truda i volje, možeš jako dobro iskoristiti visenje za kompom, pa čak i živjeti od toga :)

Već sam modelirao,jedino me ovaj forum od svega zanima,tu sam duže vrjeme,tu želim i ostati,bio sam i probao sa nekim poslovima,to me dosta zagrijalo,forum mi je jedino utjeha...

Dino
15 godina
neaktivan
offline
IT geek + "život" = nemoguće?

Očito ti se ekipa raspala, nađi novu, upoznaj nove ljude, nije lako al' uspije se.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
13 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
thuglife kaže...

Očito ti se ekipa raspala, nađi novu, upoznaj nove ljude, nije lako al' uspije se.

E pa imam vas,dolazim često tu se napišem,hvala vam na savjetima...

Dino
14 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Dinče kaže...

Život mi je koma,nikakvog veselja,samo kompjuter i kompjuter.Iskreno od svega me raduje božić i nova godina,jer mi onda dolazi rodbina iz bosne,i tako svake zime,to je jedino što me raduje.U životu jedino što radim je učim,visim za laptopom idem u školu,a što će tek kasnije biti?Obitelj,žena,djeca,računi i opet ova prokleta kanta,zasada su samo ovi starci koji me gnjave kako ništa neradim,život mi je dosadan,kako stalno visim za ovim kompjuterom,trunem,a opet kad odem negdje kod prijatelja (a tamo još veća koma) starci me traže po selu,brinu se,a da se ubijem nema nikakve koristi,jedva čekam penziju.
BOLJE GROB NEGO ROB

 

Još planiram deaktivirati ovaj prokleti facebook koji mi nikakve sreće nije doneso...

haha pa zašto visiš za kompom ako to ne voliš , ja sam najsretniji kad sam za kompom i ne raduje me nikakv božić ni rodbina LOL

15 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Dinče kaže...
thuglife kaže...

Očito ti se ekipa raspala, nađi novu, upoznaj nove ljude, nije lako al' uspije se.

E pa imam vas,dolazim često tu se napišem,hvala vam na savjetima...

Da, al' nije to to, mi smo ovdje poznanici, raspravljamo, neznamo se, ffs ne vidimo se.

S pravom ekipom ti je drugačije, pričaš o osobnijim stvarima, povežeš se s ljudima, izlazite vanka, zabavljate se, uopće ti nije toliko do kompjutera.

Kužim da si izgubio ekipu i da je što si stariji teže nać novu, al', već sam ti rekao, može se, samo ne dok sjediš za kompon i dr*aš po forumu.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
16 godina
offline
IT geek + "život" = nemoguće?

Koliko sam uspio primjetiti, na forumu ima dosta slucajeva kojima treba profesionalna pomoc. Uh uh... 

... bit cu ja i gori!!!
14 godina
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Da, i onda je najjače to što žele pomoć il štagod na faking Bug informatičkom forumu.

Pa yebemu ako si tako nesposoban da si sa 16 godina ne možeš društvo nać (a nemaš nikakvu prof. dijagnozu mentalne retardacije i ne izgledaš ko strašilo) onda samo sjedi za PC-om i prži guzicu u vrućini, za drugo nisi.
I don't believe in Heaven. I believe in Pain. I believe in Fear. I believe in Death.
13 godina
offline
IT geek + "život" = nemoguće?

Joj da bar negdje po Zagrebu ima onih partya kao iz "hakera" haha

griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
16 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
KKristijan kaže...

Joj da bar negdje po Zagrebu ima onih partya kao iz "hakera" haha

i ja bih volio
a dalo bi se i nešto organizirati - mislim ako ima rulja ljudi koje to zanima zašto ne? volio bi da mogu pričati s nekime koje mu je "Roses are #FF0000, violets are #0000FF. All my base are belong to you"
nešto kao the geek group sa youtubea - tip je organizirao okupljalište geekova u njihovoj radioni di ljudi istih ambicija mogu doći i koristiti se njihovim alatima (od cnc glodalica do bog zna čega) za besplatno i pitat ih za savijet - a i komunicirati sa ljudima istih zanimacija

Ovo je moj potpis...
15 godina
neaktivan
offline
IT geek + "život" = nemoguće?

ala nemožete smatrate neke online prijatelje s foruma kao prave prijatelje

rekao bi mentalist da ima prijatelja ali samo na forumu, pa to nisu prijatelji niti si ih ikad vidio ni čuo, nego ti se sviđa par njihovih postova...

One bright morning when my work is over I will fly away home ...Bob Marley
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.6.2011 21:47 (Cerina15).
15 godina
protjeran
offline
IT geek + "život" = nemoguće?

Ako će ko željeti u međimurju to,nek javi, mozemo sredit prostor :D

WP
13 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?

Evo pa da i ja nesto napisem...

 

Svi vi koji mislite da je nezdravo biti u sobi pred monitorom po 3,4 ili 5 sati (zbog zračenja itd...) u jednu ruku ste u pravu...

Dobro je pokusati izlaziti i vise se druzi sa prijateljima, ali nemojte se upustita bas u takav zivot.... (moja preporuka)...

To govorim zato jer: uskoro ce te pocet pusit,opijati se ,pa tu dolazi i droga....

 

EDIT: Ako imate dobre prijatelje sve OK....Ali kanite se delikvenata ;)

PC is not just a machine ... I seed.
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.6.2011 22:17 (Games 4 life).
14 godina
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Games 4 life kaže...

Evo pa da i ja nesto napisem...

 

Svi vi koji mislite da je nezdravo biti u sobi pred monitorom po 3,4 ili 5 sati (zbog zračenja itd...) u jednu ruku ste u pravu...

Dobro je pokusati izlaziti i vise se druzi sa prijateljima, ali nemojte se upustita bas u takav zivot.... (moja preporuka)...

To govorim zato jer: uskoro ce te pocet pusit,opijati se ,pa tu dolazi i droga....

Don't know if trolling or just stupid...

I don't believe in Heaven. I believe in Pain. I believe in Fear. I believe in Death.
13 godina
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
The Unforgiven kaže...
Games 4 life kaže...

Evo pa da i ja nesto napisem...

 

Svi vi koji mislite da je nezdravo biti u sobi pred monitorom po 3,4 ili 5 sati (zbog zračenja itd...) u jednu ruku ste u pravu...

Dobro je pokusati izlaziti i vise se druzi sa prijateljima, ali nemojte se upustita bas u takav zivot.... (moja preporuka)...

To govorim zato jer: uskoro ce te pocet pusit,opijati se ,pa tu dolazi i droga....

Don't know if trolling or just stupid...

  I vote troll.

griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
14 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Cerina15 kaže...

ala nemožete smatrate neke online prijatelje s foruma kao prave prijatelje

rekao bi mentalist da ima prijatelja ali samo na forumu, pa to nisu prijatelji niti si ih ikad vidio ni čuo, nego ti se sviđa par njihovih postova...

  Istina,ali ako se netko preko foruma dogovori za sastanak IRL onda forum postaje samo sredstvo dogovaranja.

 

Iako,ova tema je postala trolling...

Ja sam Plavi zmaj.
15 godina
protjeran
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Games 4 life kaže...

Evo pa da i ja nesto napisem...

 

Svi vi koji mislite da je nezdravo biti u sobi pred monitorom po 3,4 ili 5 sati (zbog zračenja itd...) u jednu ruku ste u pravu...

Dobro je pokusati izlaziti i vise se druzi sa prijateljima, ali nemojte se upustita bas u takav zivot.... (moja preporuka)...

To govorim zato jer: uskoro ce te pocet pusit,opijati se ,pa tu dolazi i droga....

 

EDIT: Ako imate dobre prijatelje sve OK....Ali kanite se delikvenata ;)

Nije sve tako sivo...Ja sam za kompom i opijam se ponekad i pusim..jbg..

WP
15 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Games 4 life kaže...

Evo pa da i ja nesto napisem...

 

Svi vi koji mislite da je nezdravo biti u sobi pred monitorom po 3,4 ili 5 sati (zbog zračenja itd...) u jednu ruku ste u pravu...

Dobro je pokusati izlaziti i vise se druzi sa prijateljima, ali nemojte se upustita bas u takav zivot.... (moja preporuka)...

To govorim zato jer: uskoro ce te pocet pusit,opijati se ,pa tu dolazi i droga....

 

EDIT: Ako imate dobre prijatelje sve OK....Ali kanite se delikvenata ;)

zašto se nebi upuštali  takav život? tebe niko nemože nagovorit da piješ i pušiš, nema šanse ako imaš minimum samopouzdanja

izlazci i ekipa je život u godinama od 15-20, računalo nesmi tu imat nikakvu ulogu

 

One bright morning when my work is over I will fly away home ...Bob Marley
16 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
tnakir kaže...

Koliko sam uspio primjetiti, na forumu ima dosta slucajeva kojima treba profesionalna pomoc. Uh uh... 

 

Ne, nego cura...

 

Daj im curu i vidjet ćeš kako će se svi promjeniti na "bolje".

 

Jer ako će im biti imalo stalo do nje, neće toliko visiti za kompom (većina vas bezveze visi za kompom i ne radi ništa produktivno za sebe).

 

A to niti ona neće bogme trpjeti. ;)

Can't find a better Jam!
16 godina
odjavljen
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Gunner_V kaže...
tnakir kaže...

Koliko sam uspio primjetiti, na forumu ima dosta slucajeva kojima treba profesionalna pomoc. Uh uh... 

 

Ne, nego cura...

 

Daj im curu i vidjet ćeš kako će se svi promjeniti na "bolje".

 

Jer ako će im biti imalo stalo do nje, neće toliko visiti za kompom (većina vas bezveze visi za kompom i ne radi ništa produktivno za sebe).

 

A to niti ona neće bogme trpjeti. ;)

Te fore s curom su jadne...naravno da kad bi imao curu ne bi imao ili bi imao jako malo vremena za neke druge stvari...

To je isto kao da ja dobijem novi auto ili bicikl i "zapostavim" komp ili nešto drugo jer mi je trenutno auto ili bicikl zanimacija....

13 godina
neaktivan
offline
IT geek + "život" = nemoguće?

Ili ako curu ne nagovoriš da počne igrat CoD-a,kak sam ja napravil :D

16 godina
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Vi ste svi opasno zabrijali.
Sic semper tyrannis.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice