T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.491
|
čitano: 6.453.748
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Wontay kaže...

XS paketi su za zadržavanje korisnika, tražio sam povoljniju ponudu kao dugogodišnji korisnik i nisam dobio ništa što mi je zanimljivo, otišao u T Centar i tražio isključenje svih usluga , potpisao zahtjev za isključenje iduči dan. Došao sam doma, nazvao prodaju na 08009000 i pitao šta je s mojim zahtjevom , i onda je krenula priča: pa zašto bi, pa zato što ste skupi a drugi su jeftiniji,  prespojit ču vas, bla bla  i ponudili mi paket za 100 kn manje. Riješeno uz rizik gubitka broja ali tko danas koristi fiksni.

 Koliko znam fiksni broj ne mozes izgubit pa makar da sve iskljucis, za razliku od mobilnog. Znam da su ljudi iskljucivali kucni tel po par godina i onda bi imali isti broj kad bi ga jednom ukljucili. Mislim da si bas vlasnik fiksnog broja, dok je vlasnik mobilnog operater, a ti si samo korisnik. Neka me netko ispravi ako grijesim.

Xenial Xerus
14 godina
offline
T-Com Internet

Nakon gašenja broj ide u neku karencu, neznam koliko se ne može dodijeliti novom korisniku. Kada opet podneseš zahtjev možeš tražiti taj broj ukoliko je isti slobodan.

Ja sam jednom prilikom uzimao novi broj i svaki dan je bar netko nazvao tražeči starog vlasnika broja. Popularan neki lik. Iz tog razloga postoji ta karenca ili kako god da se zove.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

Broj se zadržava za korisnika 12. mj. 

 

Šta se tiče upita kolege za MaxXS paket, to je paket koji sadrži FLAT internet i manju cijenu obzirom da je isti namijenjen zadržavanju postojećih korisnika.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.11.2016 20:34 (Superstar).
14 godina
offline
T-Com Internet

Istice nam ugovor doma negdje pocetkom 12. mjeseca ove godine pa malo istrazujem sto t-com nudi, ali naravno da je sve zamrseno kao i inace i na kraju ne znas ni sam sto si uzeo :D Trenutno imamo max3 L paket (internet, maxtv+neki programski paket dodatni, telefon) uz brzinu od 50/10 mbit/s. to sve skupa placamo cak i preko 500kn, a kad smo ugovarali je bilo oko 350kn tako nekako. uglavnom ako bi neko mogao objasniti kako da se sredi taj max XS paket za zadrzavanje korisnika i dal u njega ulazi sve ovo do sad sto imamo ukljuceno ili da uzmemo pod tu novu Magentu 1 sve skupa, za nju bi trebali koliko sam skuzio jedan mobilni broj ukljuciti? Ako ima neka dobra dusa da pomogne, bil bi zahvalan. znaci ukratko, sto bi bilo najpovoljnije od t-coma, a da zadrzimo sve kako je do sad, dakle maxtv,net,telefon+50mbit? hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Extra!
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Ovo extra je bio odgovor korisniku Marko5552
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Ja sam sredinom rujna zvao t com da mi kazu dal mi je dostupan VDSL i tada su mi rekli da nije.
Međutim jucer sam ponovno zvao i eto, dostupan je. Tako da ce mi podignut free brzinu do 20 mbit/s.
Valjda sad nece zeznut pa podignuti sa 4mbit/s na 10 mbit/s :D
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
T-Com Internet

Pozdrav ekipa, 

 

Novi sam u temi te imam par pitanja... već godinama od tamo daleke 2007 imam DSL priključak, od kad imam taj DSL brzina mi je jedva jedvice 0,8 - 1,2 Mbps, konstantno prijavljujem smetnja od kad imam taj DSL oni meni konstantno tvrde da sam pre daleko od centrale što je i točno udaljena je 17km od mene, te druga verzija priće da oni rade stalno na poboljšavanju usluge te da će se to u skoro vrijeme popraviti te da ču imati stvarnu brzinu koju i plačam, a plačam 4-8Mbps, na moje pitanje zašto me ne prebace u drugu centralu koja je od moje kuće 4km puno bliže, svi tehničari koji su bili kažu da se to ne može a nitko ne zna objasniti zašto se ne može. Iskreno meni je već dojadilo to natezanje s njime, interesira me dali ima tko iskustva s HAKOM-om i kako ide prijava operatera HAKOM-u? Te dali je tko probao T-Com DSL preko GSM signala? Kakvo je stanja s time jer na mobilnom uređaju imam brzinu preko 10Mbps.

 

Hvala na odgovorima

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-Com Internet
ERROR1911 kaže...

Pozdrav ekipa, 

 

Novi sam u temi te imam par pitanja... već godinama od tamo daleke 2007 imam DSL priključak, od kad imam taj DSL brzina mi je jedva jedvice 0,8 - 1,2 Mbps, konstantno prijavljujem smetnja od kad imam taj DSL oni meni konstantno tvrde da sam pre daleko od centrale što je i točno udaljena je 17km od mene, te druga verzija priće da oni rade stalno na poboljšavanju usluge te da će se to u skoro vrijeme popraviti te da ču imati stvarnu brzinu koju i plačam, a plačam 4-8Mbps, na moje pitanje zašto me ne prebace u drugu centralu koja je od moje kuće 4km puno bliže, svi tehničari koji su bili kažu da se to ne može a nitko ne zna objasniti zašto se ne može. Iskreno meni je već dojadilo to natezanje s njime, interesira me dali ima tko iskustva s HAKOM-om i kako ide prijava operatera HAKOM-u? Te dali je tko probao T-Com DSL preko GSM signala? Kakvo je stanja s time jer na mobilnom uređaju imam brzinu preko 10Mbps.

 

Hvala na odgovorima

 pa evo i ja imam problem sa paricama a od centrale sam 3.5km ... dok se nešto ne popravi a u to ne vjerujem dobivam maxnet mini uslugu ... uglavnom ruter je 4G/3G i imaš 100GB po 7.2mb/s download a poslije potrošenog paketa ide 1.41mb/s....

www.apriliabase.com
9 godina
offline
Re: T-Com Internet

.

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.11.2016 12:15 (lola25).
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
ERROR1911 kaže...

Pozdrav ekipa, 

 

Novi sam u temi te imam par pitanja... već godinama od tamo daleke 2007 imam DSL priključak, od kad imam taj DSL brzina mi je jedva jedvice 0,8 - 1,2 Mbps, konstantno prijavljujem smetnja od kad imam taj DSL oni meni konstantno tvrde da sam pre daleko od centrale što je i točno udaljena je 17km od mene, te druga verzija priće da oni rade stalno na poboljšavanju usluge te da će se to u skoro vrijeme popraviti te da ču imati stvarnu brzinu koju i plačam, a plačam 4-8Mbps, na moje pitanje zašto me ne prebace u drugu centralu koja je od moje kuće 4km puno bliže, svi tehničari koji su bili kažu da se to ne može a nitko ne zna objasniti zašto se ne može. Iskreno meni je već dojadilo to natezanje s njime, interesira me dali ima tko iskustva s HAKOM-om i kako ide prijava operatera HAKOM-u? Te dali je tko probao T-Com DSL preko GSM signala? Kakvo je stanja s time jer na mobilnom uređaju imam brzinu preko 10Mbps.

 

Hvala na odgovorima

 To je T-com? Jesi pod ugovorom?

9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Marko5552 kaže...
Evo kad prelazite s nekog drugog operatera na Tcom nazad, ponuda koja se ne odbija. Internet(do 50mbit), tv osnovni paket, i telefon neki besplatnih drndi ima na njemu al nije mi bitno. Ugl sve to za cijenu od 210 kn i uračunat pdv 😆 ali to vam mogu jedino ponuditi ovi što izlaze na teren. U Tcentru dobijete za 229 to sve tako da

 Jel moš napisati šta ti je od razgovora free tj. koliko imaš free razgovora prema fiksnim i mobitelima? Clip broj(prikaz broja pozivatelja) imaš?

14 godina
offline
Re: T-Com Internet
lola25 kaže...
ERROR1911 kaže...

Pozdrav ekipa, 

 

Novi sam u temi te imam par pitanja... već godinama od tamo daleke 2007 imam DSL priključak, od kad imam taj DSL brzina mi je jedva jedvice 0,8 - 1,2 Mbps, konstantno prijavljujem smetnja od kad imam taj DSL oni meni konstantno tvrde da sam pre daleko od centrale što je i točno udaljena je 17km od mene, te druga verzija priće da oni rade stalno na poboljšavanju usluge te da će se to u skoro vrijeme popraviti te da ču imati stvarnu brzinu koju i plačam, a plačam 4-8Mbps, na moje pitanje zašto me ne prebace u drugu centralu koja je od moje kuće 4km puno bliže, svi tehničari koji su bili kažu da se to ne može a nitko ne zna objasniti zašto se ne može. Iskreno meni je već dojadilo to natezanje s njime, interesira me dali ima tko iskustva s HAKOM-om i kako ide prijava operatera HAKOM-u? Te dali je tko probao T-Com DSL preko GSM signala? Kakvo je stanja s time jer na mobilnom uređaju imam brzinu preko 10Mbps.

 

Hvala na odgovorima

 To je T-com? Jesi pod ugovorom?

 Jesam još 6mjeseci, da da T-Com

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.11.2016 12:32 (ERROR1911).
9 godina
offline
Re: T-Com Internet

Složi im prigovor putem mejla. Napiši u stilu '' da su jako neprofesionalni s obzirom da si ti dugogodišnji korisnik i da jedva cekas da ti istekne ugovor da pređeš na drugog operatera jer se više namaš namjeru sa njima natezat'' u tom smislu. Svašta im napiši. Al idi preko mejla, ulogiraj se na svoj portal. Ugl. njihov mejl za prigovor ti je: prigovori@t.ht.hr

Budi uporan

11 godina
offline
T-Com Internet

 možda nije striktno vezano uz ovu temu, no dali je itno ustio i dali je uopće moguće, složiti na mobitelu da radi fiksni telefon? Pošto imam ovaj xs paket a sa njime dolazi 1000 minuta prema mobitelima bilo bi zgodno kada bi se to moglo pa da se samo internet na mobitelu koristiti ili ako si na wifi ništa

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-Com Internet

Ne možeš. Možeš samo namjestiti preusmjerenje pa kada te netko zove na fiksni zapravo zvoni na mobitelu.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
10 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

Aplikaciju za korištenje fiksnog telefona s mobitela podržavaju jedino H1 i čini mi se Terrakom. HT to nije nikada omogućavao.

11 godina
offline
T-Com Internet

Kad bi ht to omogućio to bi bio pogodak, ali čisto sumnjam u to

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

Sumnjam da će HT tako šta ponuditi zbog toga što su operater koji ima i mobilnu mrežu tako da im to ne ide u prilog.

15 godina
odjavljen
offline
Re: T-Com Internet
Doktor-X kaže...

 možda nije striktno vezano uz ovu temu, no dali je itno ustio i dali je uopće moguće, složiti na mobitelu da radi fiksni telefon? Pošto imam ovaj xs paket a sa njime dolazi 1000 minuta prema mobitelima bilo bi zgodno kada bi se to moglo pa da se samo internet na mobitelu koristiti ili ako si na wifi ništa

Možda bi se i moglo... Neki PBX (Asterisk) na SX763 i "malo" kemijanja, moralo bi raditi. Telefonski utori na modemu bi se koristili kao FXS (jer ih i t-com koristi kao FXS) i neka Voip aplikacija na mobitelu (Zoiper) i moralo bi raditi.

 

Ja sam krenuo slagati ali nemam vremena to dovršiti. Dignuo sam OpenWRT, instalirao asterisk i podesio da radi voip-to-voip, još sad "samo" FXSove upogoniti (rade pod openwrt jer t-comov voip radi)...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
15 godina
offline
T-Com Internet

Od kada imam dsl sam na t-comu i sada istekao mi ugovor vec prije mj i pol te sam ih pitao sta nude i po kojoj cijeni kad ono nista posebno i to jos za iste pare ili ti ga za vise, do sada sam imao tele 60min i net 50/10 225kn mj racun bio oko 240 250 kn

 

Vidim iskon ima sada akciju za ovo sto ja isto imam ali 170kn ugovor 2 god da mozda predem njima?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: T-Com Internet
Sum_of_all_fears kaže...

Možda bi se i moglo... Neki PBX (Asterisk) na SX763 i "malo" kemijanja, moralo bi raditi. Telefonski utori na modemu bi se koristili kao FXS (jer ih i t-com koristi kao FXS) i neka Voip aplikacija na mobitelu (Zoiper) i moralo bi raditi.

 

Ja sam krenuo slagati ali nemam vremena to dovršiti. Dignuo sam OpenWRT, instalirao asterisk i podesio da radi voip-to-voip, još sad "samo" FXSove upogoniti (rade pod openwrt jer t-comov voip radi)...

 

Ako uspiješ podesit stavi info s time da doma imam stari 780wl a neznam kako bi rasio u kombinaciji sa zte

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.11.2016 2:04 (Doktor-X).
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Frenkyca kaže...

Od kada imam dsl sam na t-comu i sada istekao mi ugovor vec prije mj i pol te sam ih pitao sta nude i po kojoj cijeni kad ono nista posebno i to jos za iste pare ili ti ga za vise, do sada sam imao tele 60min i net 50/10 225kn mj racun bio oko 240 250 kn

 

Vidim iskon ima sada akciju za ovo sto ja isto imam ali 170kn ugovor 2 god da mozda predem njima?

Zovi ih opet i opet ih pitaj da ti naprave ponudu za produženje ugovora jer ti iskon nudi sve to šta ti sad imaš za 170kn.

Nek te spoje sa službom '' savjetovanje korisnika''.

13 godina
offline
T-Com Internet

zanima me ako znate po vašem iskustvu od kojeg do kojeg datuma u mjesecu se šalju računi pri elektroničkom obliku (dakle na e-mail)? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
Gale92 kaže...

zanima me ako znate po vašem iskustvu od kojeg do kojeg datuma u mjesecu se šalju računi pri elektroničkom obliku (dakle na e-mail)? 

 Meni je došao 04.11. i onako po sjećanju do tog datuma negdje dolazi i inače. + 2, 3 dana maksimalno.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
T-Com Internet

Samo da javim, dosao mi je racun za xs paket na godinu dana ugovor sa 50mbita brzinom, flatom i 1000min prema mobitelima 184,50kn

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.11.2016 19:38 (Doktor-X).
 
2 0 hvala 0
9 godina
online
Re: T-Com Internet
Doktor-X kaže...

Samo da javim, dosao mi je racun za xs paket na godinu dana ugovor sa 50mbita brzinom, flatom i 1000min prema mobitelima 184,50kn

 Imas li prikaz broja? Dal si imo tcom prije il su trazili da uzmes na nekog drugog (znaci nekog drugog ukucana koji nije prije bio registriran)? Dal su trazili da bude stariji od 60 (koliko je vec granica)? Koja ti je cijena nakon godine dana?

8 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
sandokan111 kaže...
Doktor-X kaže...

Samo da javim, dosao mi je racun za xs paket na godinu dana ugovor sa 50mbita brzinom, flatom i 1000min prema mobitelima 184,50kn

 Imas li prikaz broja? Dal si imo tcom prije il su trazili da uzmes na nekog drugog (znaci nekog drugog ukucana koji nije prije bio registriran)? Dal su trazili da bude stariji od 60 (koliko je vec granica)? Koja ti je cijena nakon godine dana?

 

CLIP ima jer promjenom paketa se ne pokreće njegovo isključenje već ostaje besplatna verzija aktivna, nemora biti 60+, istekom ugovora 10kn je skuplji paket.

9 godina
online
Re: T-Com Internet
wAlpha kaže...

CLIP ima jer promjenom paketa se ne pokreće njegovo isključenje već ostaje besplatna verzija aktivna, nemora biti 60+, istekom ugovora 10kn je skuplji paket.

 Ja nemam clip u XS paketu, a susjedu nisu htjeli napravit ugovor nego na novog korisnika zato pitam. Da vidimo kako je kod njega bilo.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice