T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.509
|
čitano: 6.493.069
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Ja mislim da sam ja najveći pehist što se tiče interneta i svega. Pa ja nikad nemogu proć bez problema itd... Ne radi mi VOIP, puste mi Upload a Download ostave stari, sve moram rucno unosit jer je ruter "glup" i nemogu se povezat sa njim iz tcoma te ne povlači podatke itd... 

Edit: napokon - http://www.speedtest.net/my-result/4185730148 ... no još mi ne radi telefon..

Bene docet, qui bene distinguit.
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.3.2015 16:46 (molnyi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com Internet

Dragi moj,ako možeš imati T20 možeš i T30,ali se to plaća malo više naravno,jer trebaš imati 10Mbit brzinu

po defaultu.

LP

EUNE: 321Zdravko
16 godina
offline
T-Com Internet

kolega oce li uskoro 40 i 50 paketi 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
T-Com Internet

Mislim da imaju samo poslovni T40 paketi.

EUNE: 321Zdravko
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Kakve su sanse da se krenu raditi oni FTTC ormarici po hrvatskoj? :D

 

Mislim zivim nekih 20 km od centra Zagreba i mislim da mogu samo sanjat o ovakvom internetu iducih 10 godina hah...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Loza kaže...

Kakve su sanse da se krenu raditi oni FTTC ormarici po hrvatskoj? :D

 

Mislim zivim nekih 20 km od centra Zagreba i mislim da mogu samo sanjat o ovakvom internetu iducih 10 godina hah...

 Ja zivim 15 pa imam vdsl :)

Bene docet, qui bene distinguit.
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
molnyi kaže...
Loza kaže...

Kakve su sanse da se krenu raditi oni FTTC ormarici po hrvatskoj? :D

 

Mislim zivim nekih 20 km od centra Zagreba i mislim da mogu samo sanjat o ovakvom internetu iducih 10 godina hah...

 Ja zivim 15 pa imam vdsl :)

 Haha mislim da nisi bas skuzio sta sam htio rec. Mislio sam rec da sam udaljen samo 20 km od Zagreba, a opet se ne nadam da cu imat ikakvo povecanje internet brzine bar iducih 5-6 godina. Cemu se ima nadat onda netko tko zivi u Lici il u tako nekom području :D

12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

Oprosti na nesporazumu... Je, svi se nadamo poboljšanju a pogotovo ljudi iz "zabačenijih" krajeva

Bene docet, qui bene distinguit.
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

Majke mi. Živim u Dugom Selu, a osjecam se ko da živim na Palagruži kad je internet u pitanju.

12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Loza kaže...

Majke mi. Živim u Dugom Selu, a osjecam se ko da živim na Palagruži kad je internet u pitanju.

 Ja sam u Kraljevcu, slično nam je :)

Bene docet, qui bene distinguit.
11 godina
offline
Re: T-Com Internet
Waaaaaahhhhhh . Pa ja cu poludit. Dosao danas ZTE, spojim ga, kad ono djelomicni corak... maxtv radi, telefon radi, ali od interneta ni glasa. Da li je imao itko slicnu situaciju? Lozinka i pw rucno upisani posto nije moglo automatski...
http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/Hurki_CRO/
9 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Danas poslao zahtjev za turbo 30, doc ce tehnicari za nekih  7 dana sa novim ruterom i svim da me spoje, konacno cu imat normalan ping nakon 10+ godina online igranja pas m*ter :D 

 

ps svih 30/5 cu hvatat s obzirom da mi je kuca skoro pa u centrali, jednog dana ako tcom pusti tolike brzine bi mogao imat i 200/200 ali eto zasad cu se zadovoljiti ovim :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
T-Com Internet

ljubomoran sam, ja zvao maloprije, kaze niti blizu vdsl-u, 10Mb je makmimum i gotovo 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

E da imam ja jos jedno pitanje. Nedavno sam htio povecat brzinu sa 5 na 10 mb i frajer u tcomu mi je rekao da je to nemoguce na mojoj lokaciji.  Kad sam ga pitao zasto on je sam muljao da ni on nije siguran i takve gluposti baco. O cemu to pak sad ovisi?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Loza kaže...

E da imam ja jos jedno pitanje. Nedavno sam htio povecat brzinu sa 5 na 10 mb i frajer u tcomu mi je rekao da je to nemoguce na mojoj lokaciji.  Kad sam ga pitao zasto on je sam muljao da ni on nije siguran i takve gluposti baco. O cemu to pak sad ovisi?

 O tome da li imaš maxtv, voip, kvaliteti bakra, udaljenosti od centrale... Ima par faktora, pogotovo jer ti maxtv i voip "pojedu" dio brzine koje bi teoretski mogao imati. 

Why so serious?
12 godina
offline
Re: T-Com Internet
4mal kaže...

kolega oce li uskoro 40 i 50 paketi 

 mozda kasnije uvedu 50/16 brzine

11 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

50mb na bakru? kaj ti onda centrala mora bit u istoj zgradi di si ti da bi imo takvu brzinu? onda ne kuzim cemu optika ako na bakru mozes imat 50/60mb ?

Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: T-Com Internet

VDSL na dobroj parici i ispod 1000 metara može povući 50ak mbit bez problema...

My name is Legion... For we are many!
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

Nemam maxtv a voip imam, udaljenost je 4km (je puno al opet nije tolko) a sad ta kvaliteta bakra, ocito losa. Ma najbolje da potrazim novo mjesto za stanovanje, jer od interneta ovdje ocito nista...

12 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
Loza kaže...

Nemam maxtv a voip imam, udaljenost je 4km (je puno al opet nije tolko)

 

To je ogromna udaljenost.

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
12 godina
offline
T-Com Internet

pa amis cini mi se nudi i 60/20 sluzbeno preko vdsl-a a h1 nudi 50/15 tako da je moguce ostvariti takvu brzinu na bakru ako je korisnik dovoljno blizu centrale. u buducnosti 50 mbps nece biti dovoljno a optika moze ponuditi vece brzine tako da ce isp samo uvest nove brzine u svoju ponudu kadto buse bilo potrebno

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Poslo sam zahtjev na t com-ovim stranicama za turbo 30 u petak i još ništa, koliko se čeka inače da pošalju ruter i puste brzinu?? Kakva su iskustva s tim??

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.3.2015 20:03 (lowrideros).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: T-Com Internet
Hurki kaže...
Waaaaaahhhhhh . Pa ja cu poludit. Dosao danas ZTE, spojim ga, kad ono djelomicni corak... maxtv radi, telefon radi, ali od interneta ni glasa. Da li je imao itko slicnu situaciju? Lozinka i pw rucno upisani posto nije moglo automatski...

 Ima li tko online da radi u t-comu da mi proba to riješiti? već sam 4x zvao SZK, i ništa :(  

Internet lampica je crvena, a na kompu Limited :@

 

P.S.:
Šta se upisuje pod DSL WAN Connection, a šta pod ETH WAN connection...   U onom priručniku što je došao s routerom mi piše da se pod DSL upisuje MaxTV lozinka i user id, a pod ETH podaci za spajanje na internet... dok su mi tehničari govorili da se za MaxTv ništa ne piše, samo za ADSL se pišu podaci pod DSL WAN Connection

http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/Hurki_CRO/
10 godina
offline
T-Com Internet

Meni su rekli ako nemaš voip onda ne možeš dobiti vdsl.

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
NiramX kaže...
Loza kaže...

Nemam maxtv a voip imam, udaljenost je 4km (je puno al opet nije tolko)

 

To je ogromna udaljenost.

 

Frend koji zivi doslovno do mene ima brzinu 10 mb. On je na optimi, al ista je centrala. Mislim znam da je to puno, al opet...

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.3.2015 20:06 (Loza).
13 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Kod mene je uveden voip kad su mi zadnji puta mjenjali ruter.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Ja onda jedva cekam da stave neku opciju za vecu brzinu od 100mb/s tako da uzmem odmah 200mb/s  cim dode u opticaj ...al sam cuo da su ruteri ovi limitirani na 100mb tako da neznam jel moguce uopce da tcom povisi brzine optike?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
Nvidia GTX 680 kaže...

Ja onda jedva cekam da stave neku opciju za vecu brzinu od 100mb/s tako da uzmem odmah 200mb/s  cim dode u opticaj ...al sam cuo da su ruteri ovi limitirani na 100mb tako da neznam jel moguce uopce da tcom povisi brzine optike?

 Ruter, ZTE931, ima 10/100Mbps LAN portove i podrzava 150Mbps(puno manje u praksi) na Wireless N standardu. Tako da do njega moze doci brzina od 1Gbps, zbog 1Gbps WAN porta, ali je on nece moci propustiti na brzini vecoj od 100Mbps. 

 

FTTH instalacije imaju daleko višu propusnost nego sto ovaj ZTE moze iskoristiti.

Never let a computer know you are in a hurry.
12 godina
offline
Re: T-Com Internet
lowrideros kaže...

Poslo sam zahtjev na t com-ovim stranicama za turbo 30 u petak i još ništa, koliko se čeka inače da pošalju ruter i puste brzinu?? Kakva su iskustva s tim??

 Ovisi, neki dobiju odma, neki ne. Nazovi agenta telefonski, i pitaj da li je nalog prosao uredu, i onda oni ti provjere ako je nalog uredu onda ide brzo. Meni je bio problem s nalogom pa se oduzilo na 13 dana, ali sad kad sam dobio ZTE i optiku+ maxtv, sretan ko mali djecak, nisam se digao sa pc-a od jucer

15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Entry Point kaže...

Meni su rekli ako nemaš voip onda ne možeš dobiti vdsl.

 

netko te laze, ja nemam voip a imam vdsl

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice