Prokleti T-com

poruka: 14
|
čitano: 2.961
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Prokleti T-com

Mislima da 90 % ili više ljudi koji će pročitati ovaj post ima dsl pristup internetu.

Ja se nalazim u mjestu koje još uvijek nema tu pogodnost.

Imamo novu centralu i sve predispozicije za dsl ali t-com nikako da nas priključi.

Nosio sam peticiju i potpisalo ju je 44 osobe koji bi se 100 % priključili kad bi dsl bio dostupan.

Tu peticiju sam skenirao i svaki tjedan ju šaljem t-comu na mail ali i poštom.

Zvao sam već bezbroj puta i uvijek me prespajaju nekoliko puta dok ne dođem do osobe koja mi kaže kako će se potruditi i

vidjeti što se može učiniti i onda opet ništa.

Smiješno mi je kako ne žele proširiti mrežu čak iako bi dosta zaradili u ovako malom mijestu.

Ubijaju me računi od ISDN-a.Prokletnici.

 

Drugs and alcohol are not the only addictions.Gaming is one of them too.My God i am an addict.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Prokleti T-com

a šta za reći osim d-e-b-i-l-i. oni očito ne shvaćaju da su oni veliki toliko koliko nas ima. baš bi volio da ih zgazi neka konkurencija bar što se dsl-a tiče.

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Prokleti T-com

A šta da ja kažem, živim u "velikom" selu od 1000stanovnika koji ima dva predbroja, pa pola sela dobilo DSL a pola još čeka (među njima sam i ja), rekli da će bit do 6. mjeseca, ali ništ.

Koliko se sjećam Sanader je u predizbornoj kampanji rekao da ako pobjede svi će imati pristup brzom internetu, LOL, lažu.

16 godina
offline
RE: Prokleti T-com

to je bilo i za ocekiva da ce se sanader izlagat

intel q6600@3.8GHz,500gb hard,4gb ram@840MHz 4-4-4-12 corsair520w,8800gts(g92) oc@9800gtx
16 godina
offline
Prokleti T-com

Nalazim se u istoj situaciji kao i ti stalno obećavaju ali ništa. Ja koristim carnetov mobile internet 3gb za 140kn. To ti je jedna od bržih i jeftinijih konekcija.

Hacking isn't just Computers & Exploits. It's a Philosophy
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Prokleti T-com

I ja imam isti problem, a da bude situacija ironičnija živim u selu koje se nalazi između Zagreba i Marije Bistrice. I Zagreb i Marija Bistrica imaju dsl, a kod mene ga nisu spojili unatoč 40 potpisa od strane ljudi koji bi ga koristili 100%. Naravno da bi iz Marije Bistrice došao u Zagreb trebaš proći kroz moje selo, a adsl nikako da dođe.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Prokleti T-com
pinkskin kaže...

A šta da ja kažem, živim u "velikom" selu od 1000stanovnika koji ima dva predbroja, pa pola sela dobilo DSL a pola još čeka

 Meni su starci dobili ADSL par mjeseci prije mene, a žive samo kat iznad. Srećom, postoji wireless Smijeh
16 godina
neaktivan
offline
Prokleti T-com

To je vjerojatno sve stvar birokracije, teče sporo al ćete i vi jednom dobiti DSL.

 

Ne znam zašto pišeš "prokleti t-com", prije bi ti ovdje stajao naslov "prokleti ADSL provideri", jer znaš, t-com više nije državna firma, a ima i puno ADSL providera u HR.

Rambo is watching you!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Prokleti T-com

Vjerojatno pise prokleti T-Com, jer je bas s njima bio u kontaktu, i jer mu bas oni muljaju vec jako dugo. A ne neki drugi provajderi. A to da nije drzavna firma, ok, no T-Com je jos uvijek u privilegiranom polozaju, zar ne? Ili i on mora prolaziti kroz istu proceduru kao drugi provajderi?

 

No istina je da ima i drugih provajdera, zasto ne obrlatis selo da svi odaberete nekog drugog? Tako bi ga najbolje uterali T-Comu. :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prokleti T-com

Da vidis kakve ce ti tek muke pocet kad dobijes od T-Coma ADSL..srecom ja sam na B-netu..Namigiva

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Prokleti T-com

Pišem prokleti T-com zato jer je centrala preko koje bih trebao ići dsl u privatnom vlasništvu t-coma

i ne mogu dobiti dsl od nekog drugog providera sve dok t-com ne osposobi tu centralu za dsl.

 

 

Drugs and alcohol are not the only addictions.Gaming is one of them too.My God i am an addict.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prokleti T-com
Haha, original nas BH Telecom, od 2001 mi govore "slijedece proljece", nakon 6 godina su napokon napravili centralu, ali centrala nema jos podrske za ADSL? Wtf, vise mi se ni neda stalno slati mail i pitati, imam wireless, bez obzira na ping oko 110, CoD4 se moze igrati bez vecih problema :P
You cannot change your fate, no man can... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
offline
Prokleti T-com

Dođe meni jučer račun za flat od T-coma.

Kad vidim nekaj čudno, umjesto 99kn piše 99.11kn!!!!!!????

Sad si ja mislim od kud tih 11 lipa da bi na kraju pročital da su to ZATEZNE KAMATE!!!

Zamislite, rok za plaćanje bil mi je 21., ja platil 22. ili 23. (ne znam sirurno) i oni ubace zatezne kamate od mizernih 11 lipa.

To mi u jednu ruku izgleda smiješno, u drugu jadno i primitivno.

 

@Spaz, tak ti je to, oni budu sigurno uveli kod tebe adsl, samo im treba malo više poticaja, ne samo od tebe nego od više ljudi iz tvog mjesta.

I da, nemoj uzimati neki drugi provider prek njihove mreže, kod kvara ćeš se tuči po glavi od čekanja.

Znam iskustva nekih ljudi.

Sretno

You ruin my store. Now, you will pay.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Prokleti T-com
Unimatrix 007 kaže...

I ja imam isti problem, a da bude situacija ironičnija živim u selu koje se nalazi između Zagreba i Marije Bistrice. I Zagreb i Marija Bistrica imaju dsl, a kod mene ga nisu spojili unatoč 40 potpisa od strane ljudi koji bi ga koristili 100%. Naravno da bi iz Marije Bistrice došao u Zagreb trebaš proći kroz moje selo, a adsl nikako da dođe.

 Da Marija Bistrica I Zagreb imaju dsl, ali 2km od Marije Bistrice nema. Dobili smo novu centralu koju su sjeb... . Da bi imao adsl trebas prvo imati dail-up, onda ISDN, i tek onda cekas 6 mj. (ak imas sreče) da bi tek dobio adsl. No narvno to sve skupa kosta. Pa smo se 5 suseda slozili da bi uzeli flat na 2Mbit/s (bržeg nemožemo dobit zbog centrale). Tak da mislim da je stvarno nepošteno prema ljudima da moraju dvostruko plačati i cekati jedno stoljeće da ovi balavci iz T-Com-a dignu ljeno dupe sa stolca!!!!
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice