B.net povećao brzine

poruka: 11
|
čitano: 8.875
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
B.net povećao brzine

Danas baš surfam stranicama B.neta kad ono promenjene brzine na Turbo20, Turbo40 i Turbo60. Svaka čast B.netu, ali je cijena paprena. 450kn za 40Mbps, 550 za 60Mbps i iznimno korektnih (svaka čast) 50kn za 20Mbps. Upload naravno ćorak

Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Re: B.net povećao brzine
Zippo kaže...

Danas baš surfam stranicama B.neta kad ono promenjene brzine na Turbo20, Turbo40 i Turbo60. Svaka čast B.netu, ali je cijena paprena. 450kn za 40Mbps, 550 za 60Mbps i iznimno korektnih (svaka čast) 50kn za 20Mbps. Upload naravno ćorak

I koliko košta FLAT+20 Mbps?

Galaxy SII I9100 + 2000mah battery || 21. stoljeće, vrijeme pametnih telefona i glupih ljudi.
12 godina
protjeran
offline
B.net povećao brzine

Samo za vas gdine.

 

 

Najbolja hrana je afrička. Jedeš malo a imaš velik stomak !
 
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: B.net povećao brzine
Budokai kaže...

Samo za vas gdine.

 

 

ne razumijem ovu razliku u  cijeni kod turbo opcije

16 godina
neaktivan
offline
Re: B.net povećao brzine
Zippo kaže...

Danas baš surfam stranicama B.neta kad ono promenjene brzine na Turbo20, Turbo40 i Turbo60. Svaka čast B.netu, ali je cijena paprena. 450kn za 40Mbps, 550 za 60Mbps i iznimno korektnih (svaka čast) 50kn za 20Mbps. Upload naravno ćorak

To nije promjena brzine koja je i dalje 12/1.25 nego nadoplata ako ti treba veca brzina od te u paketu.

16 godina
neaktivan
offline
Re: B.net povećao brzine
Brada kaže...
Zippo kaže...

Danas baš surfam stranicama B.neta kad ono promenjene brzine na Turbo20, Turbo40 i Turbo60. Svaka čast B.netu, ali je cijena paprena. 450kn za 40Mbps, 550 za 60Mbps i iznimno korektnih (svaka čast) 50kn za 20Mbps. Upload naravno ćorak

To nije promjena brzine koja je i dalje 12/1.25 nego nadoplata ako ti treba veca brzina od te u paketu.

Koliko ja znam prije su bili dostupni paketi 8/20/26/32 Mbps a sad su 8/20/40/60. Možda sam se nespretno izrazio, ali nešto novo se dogodilo :) . Mislim da ne B.net jedin trenutno koji nudi takve brzine bez optike

12 godina
offline
B.net povećao brzine

Aha moš misliti kod ovih prodavača magle, moj paket 12/1.25 hehe...{#}

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.3.2013 14:55 (Tiby).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: B.net povećao brzine
Pa mislim da se možeš požalit ukoliko ti je brzina ispod 16(?) Mbps
12 godina
offline
Re: B.net povećao brzine
Zippo kaže...
Pa mislim da se možeš požalit ukoliko ti je brzina ispod 16(?) Mbps

  Isprika nije 20 nego 12.

Misliš kako nisam zvao radi uploada, ma problem je u infrastrukturi i zagušenjima (minimalna investicija a masovna mjesečna naplata) to se vidi iz aviona nisu oni jedini...

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: B.net povećao brzine
Tiby kaže...
Zippo kaže...
Pa mislim da se možeš požalit ukoliko ti je brzina ispod 16(?) Mbps

  Isprika nije 20 nego 12.

Misliš kako nisam zvao radi uploada, ma problem je u infrastrukturi i zagušenjima (minimalna investicija a masovna mjesečna naplata) to se vidi iz aviona nisu oni jedini...

 

  Ovisi kako gdje, a i za brzine im nigdje ne stoji da nude isključivo 12/1,25 nego uvijek im piše negdje malim slovima od 8/0,625 do 12/1,25, tako da mislim da ti je upload čak i u okviru tolerancije hakoma, ali ne bih znao sigurno ti reći....

 

Inače da, ovo su nadoplate na osnovni paket, samo da nebi bilo da netko može dobit 20 Mbit za 50 kuna, a i općenito internet za 50 kuna. Tako da bi realna cijena bila samo za internet oko 175 kuna što nije malo uzimajući u obzir da u 2d paketu možeš dobiti internet i telefon za 12/1,25 po istoj cijeni. Ovisi što kome treba.

 

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: B.net povećao brzine
vgetik kaže...
Tiby kaže...
Zippo kaže...
Pa mislim da se možeš požalit ukoliko ti je brzina ispod 16(?) Mbps

  Isprika nije 20 nego 12.

Misliš kako nisam zvao radi uploada, ma problem je u infrastrukturi i zagušenjima (minimalna investicija a masovna mjesečna naplata) to se vidi iz aviona nisu oni jedini...

 

  Ovisi kako gdje, a i za brzine im nigdje ne stoji da nude isključivo 12/1,25 nego uvijek im piše negdje malim slovima od 8/0,625 do 12/1,25, tako da mislim da ti je upload čak i u okviru tolerancije hakoma, ali ne bih znao sigurno ti reći....

 

Inače da, ovo su nadoplate na osnovni paket, samo da nebi bilo da netko može dobit 20 Mbit za 50 kuna, a i općenito internet za 50 kuna. Tako da bi realna cijena bila samo za internet oko 175 kuna što nije malo uzimajući u obzir da u 2d paketu možeš dobiti internet i telefon za 12/1,25 po istoj cijeni. Ovisi što kome treba.

 

 

Eto to mi npr. nije bilo jasno. Ja sam mislio da imaju za Flat promet neku cijenu (tipa 70-80kn) i onda još brzina 50,450,550kn ovisno jeld

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice