Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne

poruka: 120
|
čitano: 42.067
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
RE: Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne
tnakir kaže...

Ma ja imam takvih problema, od cure brat takodjer (on ima cini mi se X510), citao sam dosta po netu da ljudi takodjer hvataju "vanzemaljske signale", stvar se manifestira kada su zvucnici postavljeni na tiho (5% volumea)... 

ja imam x 530 i isto hvatam čudne signale

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
16 godina
offline
Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne

Da većinom kada je tiho i po noći, a po danu (recimo upravo sada ništa nehvata).

 

Uglavnom sada ionako ih isključim po noći, a kada završim sa compom ištekam iz struje da ne zuje(po danu se neprimjeti,ali po noći itekako)

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne

nabavio sam Logitech Z323

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
online
Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne

uff, znam da je tema dosta stara, ali Boze moj, meni treba odgovor, evo gledao sam kakve zvucnike 5.1, a da nisu nesto previse para i nadem na polovne x-530 za 500 kn. Jel puno to? Kako sam procitao zvucnici su odlicni, ali zanima me jel puno 500 kn za polovne zvucnike? ono tko mi moze garantirati da nece crknuti za 2 dana.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne
goodye kaže...

uff, znam da je tema dosta stara, ali Boze moj, meni treba odgovor, evo gledao sam kakve zvucnike 5.1, a da nisu nesto previse para i nadem na polovne x-530 za 500 kn. Jel puno to? Kako sam procitao zvucnici su odlicni, ali zanima me jel puno 500 kn za polovne zvucnike? ono tko mi moze garantirati da nece crknuti za 2 dana.

WTF za polovne 500kn?

Evo ti u protisa za manje od 500kn http://www.protis.hr/products/details/zvucnici-logitech-x530/4017 {#}

 

Imam ih ja i meni su odlicne za te pare za igre, muziku i filmove. Neki su rekli da se zna hvatati radio signal ali meni se to nije odgadjalo, mozda su to popravili jer sam ih uzeo prije neka 3 mjeseca

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.1.2011 11:04 (simeparanoja).
16 godina
online
RE: Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne
simeparanoja kaže...
goodye kaže...

uff, znam da je tema dosta stara, ali Boze moj, meni treba odgovor, evo gledao sam kakve zvucnike 5.1, a da nisu nesto previse para i nadem na polovne x-530 za 500 kn. Jel puno to? Kako sam procitao zvucnici su odlicni, ali zanima me jel puno 500 kn za polovne zvucnike? ono tko mi moze garantirati da nece crknuti za 2 dana.

WTF za polovne 500kn?

Evo ti u protisa za manje od 500kn http://www.protis.hr/products/details/zvucnici-logitech-x530/4017 {#}

 

Imam ih ja i meni su odlicne za te pare za igre, muziku i filmove. Neki su rekli da se zna hvatati radio signal ali meni se to nije odgadjalo, mozda su to popravili jer sam ih uzeo prije neka 3 mjeseca

Eh kad bi bio malo blize zagrebu odmaih bih ih kupio :(

Nazalost, u Mostaru sam sada zvao 3 firme i nijedna nema tih zvucnika, samo jedan ima logitech 5.1 sisetm, ali S seriju, sto nebih uzimao, jer koliko sam skuzio dosta su losiji od X serije

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
15 godina
offline
Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne

kupis preko web-a i dostave ti zvucnike.

Mislim da ti je malo glupo davat 500kn za nesto sto je novo jeftinije

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne

Evo moje mišljenje o spikerima...

Zvucnici su solidni za svoju cijenu

Da,hvataju divlje zvukove...

Rade svih 5 sam sto ih moras namjestit tak,al ne u sound and audio devices vec u programu zvucne kartice(u mom slucaju realtek HD sound effect manager)

Jedino se master cuje jace od ostalih jer je jaci(15,5w a ostali 7,4w )

Bass je dovoljno jak no na vecoj glasnoci ga priguse visokotonci...

Sve u svemu jako dobri i za te pare kvalitetni zvucnici,svakako preporucujem... 

muskarci imaju dvije emocije:napaljen i gladan...ako ga vidis bez erekcije, napravi mu sandwitch....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne

Vrijede ravno 350kn. Ni kn više, ni manje.Za toliko su odlazili novi zapakirani na njuškalu, sa T-Com akcije i za taj novac se isplate. Ali davati 500+kn za njih, ipak ne.

 

Budget 5.1 Gaming i Filmić zvučnik, ništa drugo. Ali za 350kn ponavljam, svakako ugrabiti.

Cemetary gates
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne

Uf ja sam ih uzeo prije oko 2-3 godine za 509kn, OK me služe no imaju par iritantnih mana.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Battlestar Galactica 75 -The Bucket- and Battlestar Pegasus 62 -The Beast-
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne

Jedina mana je hvatanje onih hebenih arapa. Sta se tice zvuka meni su ok. Nisam neki audiofil ali zadovoljavaju moje zahtjeve i po snazi i po kvaliteti.

Idemo kod Petre Sanader na party... nema joj staroga doma!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne

Meni hvala bogu nista ne hvata.

Zvucnici mi rade odlicno i zadovoljan sam njima.

Moj odgovor je - da.

- Psiho246
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne

ocito su zvucnici odlicni, jos samo da mi ih je naci :S

 

U mostaru sam  zvao 3 firme i nijedna nema. Ali se bojim da ce biti preko 600kn, ako ih nadem u prodavnici.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne
Ako ima gdje nove za 400kn kupi ih inace ne jer su preskupi, a i nisu bas nesto....pogledaj mozda neke creative, za sto ce ti koristiti?
Jahao sam pješice.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
RE: Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne
luka_cro kaže...
Ako ima gdje nove za 400kn kupi ih inace ne jer su preskupi, a i nisu bas nesto....pogledaj mozda neke creative, za sto ce ti koristiti?

Hmm, vise bih volio logia.

Filmovi, igre igram sa sliuskama na usima, muziku skoro i ne slusam, ali zato gledam tonu filmova.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
15 godina
neaktivan
offline
Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne
Onda ih kupi, al nemoj dati vise od 500kn za nove.
Jahao sam pješice.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne
skiljavi kaže...

Evo moje mišljenje o spikerima...

Zvucnici su solidni za svoju cijenu

Da,hvataju divlje zvukove...

Rade svih 5 sam sto ih moras namjestit tak,al ne u sound and audio devices vec u programu zvucne kartice(u mom slucaju realtek HD sound effect manager)

Jedino se master cuje jace od ostalih jer je jaci(15,5w a ostali 7,4w )

Bass je dovoljno jak no na vecoj glasnoci ga priguse visokotonci...

Sve u svemu jako dobri i za te pare kvalitetni zvucnici,svakako preporucujem... 

Uz X-530 dobijes adapter u koju ide stereo prikljucak sa izvora zvuka a izlaz je 3xstereo 3,5mm u koji se kace zvucnici i svih 5 zvucnika ce raditi bez obzira na postavke i izvor zvuka. Ne moras nista u kompu podesavati niti ima veze je li kartica 5.1 ili stereo. I sa MP3 playera ce raditi svih 5 zvcunika.

:)
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.1.2011 11:28 (logic).
16 godina
online
RE: Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne
logic kaže...

Uz X-530 dobijes adapter u koju ide stereo prikljucak sa izvora zvuka a izlaz je 3xstereo 3,5mm u koji se kace zvucnici i svih 5 zvucnika ce raditi bez obzira na postavke i izvor zvuka. Ne moras nista u kompu podesavati niti ima veze je li kartica 5.1 ili stereo. I sa MP3 playera ce raditi svih 5 zvcunika.

Da. Ali hoce li raditi kako bi trebali kada puca iza mene da cujem iza sebe.

Znas li di u nas ima kupiti zvucnika? Koja firmal logitech drzi?

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne

Naravno da neces cuti jer je to vise za muziku. Ako zelis pravi 5.1 onda moras imati takvu zvucnu i kopcati zvucnike direktno na nju bez adaptera. Ovo je vise bio komentar na post iznad gdje kaze da moras nesto podesavati.

:)
16 godina
offline
Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne

Bar su zvucne kartice danas jeftine. Uzmi si nekakvu najjeftiniju 5.1 zvucnu (ispod 100 kn) i miran si.

Idemo kod Petre Sanader na party... nema joj staroga doma!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne

A vrlo vjerovatno da ju ima integrisanu. Maticne to imaju vec godinama.

:)
16 godina
online
RE: Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne
tnakir kaže...

Bar su zvucne kartice danas jeftine. Uzmi si nekakvu najjeftiniju 5.1 zvucnu (ispod 100 kn) i miran si.

Ma nije problem zvucna, ako se dobro sjecam, a mislim da jesam, maticna mi ima 5.1 zvucnu, u biti nije zvucna problem, problem je sto ne mogu naci zvucnike. A u hr. mi se ne da vozati, jer ne znam jel sigurno ima. Ako nista u 7. mjesecu idem u zagreb u svatove pa cu uzeti

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
16 godina
offline
Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne

Kod nas ti dodju oko 490kn

http://www.nabava.net/zvucnici__620?se=5197,31280&order=0

 

Samo jbg... kako to preko granice prebacit :(

Jedino ako zans nekog u HR pa da ti kupi i posalje postom.

Idemo kod Petre Sanader na party... nema joj staroga doma!
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
RE: Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne
tnakir kaže...

Kod nas ti dodju oko 490kn

http://www.nabava.net/zvucnici__620?se=5197,31280&order=0

 

Samo jbg... kako to preko granice prebacit :(

Jedino ako zans nekog u HR pa da ti kupi i posalje postom.

Evo bas se mislim, rodak ce mi dolaziti, ali ne znam jel vec posao.

Kakva je situacija za prenijeti to preko granice?opet dok postarinu i cuda opet debelo preko 500 kn. AAAAAA

 

Jao banalnog problema :D

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
16 godina
offline
RE: Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne
goodye kaže...
tnakir kaže...

Kod nas ti dodju oko 490kn

http://www.nabava.net/zvucnici__620?se=5197,31280&order=0

 

Samo jbg... kako to preko granice prebacit :(

Jedino ako zans nekog u HR pa da ti kupi i posalje postom.

Evo bas se mislim, rodak ce mi dolaziti, ali ne znam jel vec posao.

Kakva je situacija za prenijeti to preko granice?opet dok postarinu i cuda opet debelo preko 500 kn. AAAAAA

 

Jao banalnog problema :D

U hrvatskoj se do 1000 kn vrijednosti ne carini. Neznam kako je za bih.

Idemo kod Petre Sanader na party... nema joj staroga doma!
16 godina
online
RE: Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne
tnakir kaže...

U hrvatskoj se do 1000 kn vrijednosti ne carini. Neznam kako je za bih.

Ma vjerovatno ce to cekati dok ja odem u zg. a i tako ce mi biti najlakse.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
14 godina
neaktivan
offline
Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne

Ako si ograničen budžetom imaš za 280kn također u Zagrebu, u Protisu ovaj Hercules 5.1.

 

http://www.protis.hr/products/details/hercules-xps-51-40--51-speaker-kit-composed-of-5-satellites--a-wooden-subwoofer-based-on-the/24471

 

44W RMS i mali drveni woofer koji može čak i na stolu stajati s obzirom na veličinu.

 

Za igre i filmove posve dovoljno, te mp3-ce.

 

Uz popularnu cijenu.

Cemetary gates
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne

Ako pak tražiš konkurenta X-530, to je 70 model.

 

http://www.hercules.com/us/Speakers/bdd/p/43/xps-5-1-70/

 

Čak bi prije njih uzeo, samo da provjerim cijenu i dostupnost.

Cemetary gates
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne

Ne radi mi edit, pa sam na 3 posta zaredom,pardon. Ima ih kod don kihoty-a.

 

http://www.ishop.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=1367&Itemid=195

Cemetary gates
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne

Pros :

 

Price

Excellent sound quality

Stylish

 

Cons :

 

Short cables

No console inputs

 

Ja kažem uzimaj. {#}

 

http://www.t3.com/reviews/audio/speakers/hercules-xps-51-70

 

 

Cemetary gates
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice