Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša izdvojena tema

poruka: 6.051
|
čitano: 1.185.386
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
online
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Cooler Master MM731, 64 eura sa dostavom, amazon de

12 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

 

Logitech Gaming G502 Hero RGB dobar mis? Moj G402 Hyperion Fury, kotacic me zeza odnosno treba ga vjerovatno cistiti, ali ne dami se rastavljati i to na svoju ruku raditi. Do sada sam uvijek imao Logitech miseve: G400, G400S, G402, pa reko logicno nastaviti sa G502 xD
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
RedHill kaže...

 

Logitech Gaming G502 Hero RGB dobar mis? Moj G402 Hyperion Fury, kotacic me zeza odnosno treba ga vjerovatno cistiti, ali ne dami se rastavljati i to na svoju ruku raditi. Do sada sam uvijek imao Logitech miseve: G400, G400S, G402, pa reko logicno nastaviti sa G502 xD

 Nije, pretežak je, teži kao otprilike 2 solidna ili 3 dobra miša.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/test/191x7
14 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Bolji je izbor G502X,šteta što ga nisi uzeo prošli mjesec jer je bio 69,99. Sada je u Linksa išao gore za 20 €.Ima dosta upgrada u odnosu na 502,hibridne tipke...Težina mu je 89g za razliku od 502 koji je 120 g.

BE HAPPY 要開心 : )
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Da, al te cijene za mis nazalost nemaju veze s razumom.

defiant
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Alpa Chino, čini mi se da imamo kletvu i sreću da smo pronašli miš koji je kao napravljen za naše ruke, ali to ujedno znači da nemamo opcija na tržištu.

Ja sam se opekao i s malim firmama i s Logitechom. I odustao sam od wirelessa. Neću više niti spamati ovaj thread s suvišnim pitanjima. Coolermaster stranica će mi izgleda zauvijek biti najbolji prijatelj. Dok je te firme na životu, do tada će živjeti Spawn, Xornet i MM720 ideja miša.  Još sam na xornetu pa nisam probao taj najnoviji. U svakom slučaju čitao sam recenzije gdje smo upućeni da se klonimo glossy verzija.

14 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Ja ću vjerovatno nakon par wireless miševa kroz zadnjih oko 6 godina, nazad na žicu.

Imam malo veće šake, ali ne ganjam nužno veći miš, no znam da bi mi trebao pasati neki blago ergonomski sa odmorištem za palac.

Tako da prvo gledam Basilisk v3 i G502 Hero. Težina mi je sporedna jer igram samo SP ležerno, i onaj infinity scroll ne mislim koristiti, volim što više tactile scroll, jači otpor okretanja.

Vidim da je i pred 3-4 stranice forumaš ta dva ista miša usporedio, i općenito ih se na netu često uspoređuje.

Ali ima toliko raznolikih komentara, neki kažu da se switchevi od G502 kvare, double click nakon oko 2 godine....drugi hvale neuništivost i trajnost tog g502. Treći kažu da su optički switchevi basiliska lošiji od mehaničkih, a četvrti da su ti optički nadmoćni mehaničkim i da su trajniji.... ?

Vjerovatno bih onda fokus trebao staviti na udobnost, i koji miš mi ima taktilniji scroll ?
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.4.2023 15:08 (ALVIN).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Imam Finalmouse Scream One Second Edition nikad otvoren i još manje korišten. Koliko bih mogao dobiti za njega?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Najbolje stavit na ebay i probat s nekom ludom cijenom. 300+ dolara, kod nas mozes stavit na njuskalo ali ne nadaj se bas previse jer ne znam da bi netko u HR dao taj novac. Forum i oglase zaobidi zbog komentara i pametovanja itd... Sretno.

6 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Igram World of warship,imam Logitech g 305 lightspeed,poceo je štekat,koji mi preporucate za zamjenu,isto bezzicni neke razumne cijene oko 500 kn ,kolko je to eura ,70tak eura,manji za zensko ,hvala

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Htio preporuciti razer orochi v2, krajem prosle god sam ga razmatrao jer je cijena bila 350-400 kn i to bez popusta, a sada vidim 100e. Jel moguce da je toliko oslo gore...G pro x superlight je najbolji, ali je 100e...

6 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Dr.Feel kaže...

Htio preporuciti razer orochi v2, krajem prosle god sam ga razmatrao jer je cijena bila 350-400 kn i to bez popusta, a sada vidim 100e. Jel moguce da je toliko oslo gore...G pro x superlight je najbolji, ali je 100e...

 Da Razer orochi mozes i nabavit za 70 eura a speedlight je u nebu, prouvit cu orochi iako sam sklona logitechu, dakle on je u rangu g 305 al je skuplji od njega ..

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.5.2023 15:22 (yaya23_08).
10 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Desno stari Razer Viper Mini, lijevo novi Razer Deathadder v3.

 

Viper Mini odlican mali mis, problem sta mi je scroll click los (moj je otiso taman na isteku garancije), a drugima ode i nakon par mj. koristenja, lift off distance je uzasan, ali za svoju cijenu je tip top.

 

Za sad novom nemrem nac manu, osjeti se razlika u dosta boljem senzoru (+pooling na 2000hz) i nesto je laksi od minija (59g).

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Ja sam nedavno preso sa Logitech g502 hero(nakon 3 godine LoL-a je izdahnio), na Roccat Kone Aimo, i lezi super(Iako zadnjih 10 godina igram samo na G502).. Zeni se takoder svidio i odgovara joj a ima 3x manju povrsinu dlana od mene(moja je ko od "medvjeda"), tako da razmotrio bi i tu opciju.

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Uzeo  LOGITECH  G903 i uz njega i LOGITECH Powerplay podlogu

Mis 150€ podloga 100€

sve radi top jako zadovoljan 

SAMSUNG S23 ULTRA 512GB
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
pasko kaže...

Uzeo  LOGITECH  G903 i uz njega i LOGITECH Powerplay podlogu

Mis 150€ podloga 100€

sve radi top jako zadovoljan 

 I mora za tu lovu, super izgleda!

6 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Ljudi ima li netko asus rog keris bezzicni i imate li iskustva s njim? zapeo mi je za oko

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Trebao bi preporuku miša:

 

1. Da nije Logi 502, po mogućnosti da nije Logi (dva G502 počela dvoklikati u godinu dana)

2. Da ima scrool wheel tilt. Znači da ima klik lijevo desno kotačićem

3. Da nije Razer (užasan software za prilagođavanje aplikacijama)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Pozdrav

 

 

Ima Logitech Powerplay i G903 vec dugo i odlucio sam se rijesit G903 jer je ovo 3 koji ima problem sa doubleclickom. Koji je po vama dobar miš od Logija koji podrzava Powerplay?

Iskreno ovo je i treći powerplay jer umiru ako ih krivo pogledaš, mozda i njega spremim u kutiju.

 

Znaci moze prijedlog za:
  1. miš koji je dobar za powerplay.

  2. miš koji je opčenito dobar kao zamjena za taj glupi set.

 

 

Zamjenski miš ne mora biti wireless, ne mora imati luđački sensitivity 25k+ i te gluposti.

 

Hvala

Zajeb
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Zajeb kaže...

Pozdrav

 

 

Ima Logitech Powerplay i G903 vec dugo i odlucio sam se rijesit G903 jer je ovo 3 koji ima problem sa doubleclickom. Koji je po vama dobar miš od Logija koji podrzava Powerplay?

Iskreno ovo je i treći powerplay jer umiru ako ih krivo pogledaš, mozda i njega spremim u kutiju.

 

Znaci moze prijedlog za:
  1. miš koji je dobar za powerplay.

  2. miš koji je opčenito dobar kao zamjena za taj glupi set.

 

 

Zamjenski miš ne mora biti wireless, ne mora imati luđački sensitivity 25k+ i te gluposti.

 

Hvala

 Logitech G Pro X Superlight. 

https://www.gamingtribe.com/giveaway/test/191x7
13 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Evo upravo treci Powerplay umro, taman dok sam gledao cijene miševa. Letit ce u skovace i 903 i powerplay.

 

 

Dajte zamjenu za Logitech

Zajeb
10 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Zajeb kaže...

Evo upravo treci Powerplay umro, taman dok sam gledao cijene miševa. Letit ce u skovace i 903 i powerplay.

 

 

Dajte zamjenu za Logitech

Preporuka za Razer Deathaddera V3, zicni, 59g, 8k pooling (ak mozes iskoristit), focus pro senzor i cca 70€.. jedino je moja preporuka da nabavis mouse bungee (ima tak negdje za 10ak €) ili ak hoces V3 Pro bezicnu verziju (jedino ne znam dal im baterija traje kolko logitechu) koja je ~135€...

14 godina
online
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Postoji li neki budget miš da je ok kvalitete i da mi nakon god dana ne ode scroll ili krene double clickati?

 

ili koji je "robustan" bez obzira na cijenu ako ne moze cheap :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

https://makromedia.hr/proizvod/white-shark-mis-gm-9006-marrok-crni-rgb-12-000-dpi/

 

trebam žični miš prvenstveno za rad s photoshopom pa me zanima da li bi ovaj miš bio dobar za to 

 

maksimum mi je do 40 eura 

 

ako mislite da bi neki neki drugi do 40 eura bio bolji napišite

 

miš mora biti iz linksa ili makromedie

 

hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

https://makromedia.hr/proizvod/white-shark-mis-gm-9006-marrok-crni-rgb-12-000-dpi/

 

trebam žični miš prvenstveno za rad s photoshopom pa me zanima da li bi ovaj miš bio dobar za to 

 

maksimum mi je do 40 eura 

 

ako mislite da bi neki neki drugi do 40 eura bio bolji napišite

 

miš mora biti iz linksa ili makromedie

 

hvala

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
filip1 kaže...

https://makromedia.hr/proizvod/white-shark-mis-gm-9006-marrok-crni-rgb-12-000-dpi/

 

trebam žični miš prvenstveno za rad s photoshopom pa me zanima da li bi ovaj miš bio dobar za to 

 

maksimum mi je do 40 eura 

 

ako mislite da bi neki neki drugi do 40 eura bio bolji napišite

 

miš mora biti iz linksa ili makromedie

 

hvala

 https://makromedia.hr/proizvod/ξshark-mis-esl-m4-naginata-crni/

 

https://makromedia.hr/proizvod/white-shark-mis-gm-5007-galahad-6-400-dpi-crni/

13 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Pitanje, Logitech G604 Lightspeed više ne mogu pronaći nigdje. Koji je noviji model/alternativa za ovoga miša?

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.11.2023 18:17 (Valentin17).
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
191x7 kaže...
filip1 kaže...

https://makromedia.hr/proizvod/white-shark-mis-gm-9006-marrok-crni-rgb-12-000-dpi/

 

trebam žični miš prvenstveno za rad s photoshopom pa me zanima da li bi ovaj miš bio dobar za to 

 

maksimum mi je do 40 eura 

 

ako mislite da bi neki neki drugi do 40 eura bio bolji napišite

 

miš mora biti iz linksa ili makromedie

 

hvala

 https://makromedia.hr/proizvod/ξshark-mis-esl-m4-naginata-crni/

 

https://makromedia.hr/proizvod/white-shark-mis-gm-5007-galahad-6-400-dpi-crni/

 Ja bi ti sve te sharkove kolega dragi izbjegao 

16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Valentin17 kaže...

Pitanje, Logitech G604 Lightspeed više ne mogu pronaći nigdje. Koji je noviji model/alternativa za ovoga miša?

 Probaj sa G602 ;)

 

Ne znam ima li uopče neki službeni nasljednik, mislim da nema....imam G602 u rezervi, no nekako sam se u međuvremenu navikao na laganije miševe, koristim Asus Rog Keris

12 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Valentin17 kaže...

Pitanje, Logitech G604 Lightspeed više ne mogu pronaći nigdje. Koji je noviji model/alternativa za ovoga miša?

 I ja tražim

Javi ako na što naletiš, ili da netko ima u ponudi.

Steam and EA: CyberDemonVZ
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice