Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša izdvojena tema

poruka: 6.051
|
čitano: 1.184.966
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Isto sam ovisnik o bočnim tipkama, od G700, G700s, G602 i sad G604. Prije koji mjesec sam u oglasniku nabavio jednog za rezervu. Sva manje ih je a nasljednika nema.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
vrinho kaže...

Isto sam ovisnik o bočnim tipkama, od G700, G700s, G602 i sad G604. Prije koji mjesec sam u oglasniku nabavio jednog za rezervu. Sva manje ih je a nasljednika nema.

 Haha, potpuno ista 4 modela i kod mene :D

 

Sad tražim još jedan G604 za posao.

Spajanje s bluetoothom (nema dongleova), baterija traje mjesecima, a ideja imati Copy, paste, enter, back, forward, refresh na mišu.

Više mi onda ni ne treba tipkovnica 

Steam and EA: CyberDemonVZ
12 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

G402 Hyperion Fury poceo me kotacic zezati, znaci prema dolje kad scrollam skoro pa ne scrolla nista, tek nakon par okretaja hoce, a prema gore bez problema. Neznam da li se moze to ocistiti ili moram negdje nositi da ga ociste ili poprave, ali mozda da se pocastim sa novim misom xD

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Ja svog Rog Kerisa sa istim problemom čistim svakih 2-3mj. no rastavlja se super lagano i šarafi mu nisu ispod glidera od miša tako da je easy i free cost

2 godine
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Najjeftinije je na Aliexpressu za euro kupiti novi encoder ako znas lemiti.

3 godine
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
RedHill kaže...

G402 Hyperion Fury poceo me kotacic zezati, znaci prema dolje kad scrollam skoro pa ne scrolla nista, tek nakon par okretaja hoce, a prema gore bez problema. Neznam da li se moze to ocistiti ili moram negdje nositi da ga ociste ili poprave, ali mozda da se pocastim sa novim misom xD

 Taj 402 je vjerovatno najvece smece kaj je logitech ikad napravio, od prekidaca, kotacica i plastike znaci nesto katastrofalno.

12 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Ako je netko diehard steelseries fan kao ja (noone ever), nedavno kupio Aerox 5 Wireless i prezadovoljan sam. Mis je prelagan (80g?) i jako ugodno ga je drzat u ruci. Bocne tipke su ok za stisnuti, jedna jedino je malo teza za dohvatiti al nista strasno.

Ficolinjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Ja uzeo sa Alija Kysona M600 za 40 eura i mis je fenomenalan. 3395 senzor, Huano pink blue prekidaci, tri nacina za povezati, 500mAh baterija, tezina 55 grama, nista ne skripi kad ga stisnes i jos ti u paketu daju gripove, staklene podloge, opleteni kabel (koji je srednja zalost ali sluzi svrsi) te USB-C adapter. Software nije nista posebno ali se sve da uredno podesiti. Povrsina je galtka plastika ali zato gore naljepis gripove koji dodu u paketu. Za crni petak je bio 33 eura ali sam to propustio.

16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Gledam taj miš i nekako sam neodlučan....čini mi se premalen, nije da imam šapu ko međed, no nije ni mala ko u ginekologa

2 godine
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Imas Ajazz AJ139 Pro koji je kopija Logitech Superlight i malo je veci. Pogledaj specifikacije i cijenu dal ti odgovara.

11 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Trazio sam neki budget gaming mis najvise za FPS MW3 i WARZONE.

Dosad sam imao tipa -10 eura mis.

Evo uzeo sam za 40eura eShark MIŠ ESL-M4 NAGINATA.

Mislim evo cim sam ga spojio osjetim drasticnu razliku, imate li vi ikakva iskustva s ovim misem i dali je dobar odabir ispao ?? Drugi pod izbor je bio razer Essential od 30 eura.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Ja sam krenio sa G400, pa G400s i sad ovaj G402, ali sto kazes od svih ovaj zadnji je najgori. 

Neznam koliko je pametno da uzmem neki bezicni, poston nikad nisam imao bezicni gamerski mis.

3 godine
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
RedHill kaže...

Ja sam krenio sa G400, pa G400s i sad ovaj G402, ali sto kazes od svih ovaj zadnji je najgori. 

Neznam koliko je pametno da uzmem neki bezicni, poston nikad nisam imao bezicni gamerski mis.

 Osobno sam se zaljubio u Razer basilisk v3 kad sam ga probao nakon 20g logitecha, fantazija senzor, ergonomija, kvaliteta itd, prije njega sam imao taj G402 i proklinjao sam ga!

18 mjeseci
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Boris grozni kaže...

 Osobno sam se zaljubio u Razer basilisk v3 kad sam ga probao nakon 20g logitecha, fantazija senzor, ergonomija, kvaliteta itd, prije njega sam imao taj G402 i proklinjao sam ga!

 Pa koga ti lažeš  Sve što ti imaš je najbolje, best buy, top shit, dok ne zamjeniš ili ne prodaš. Užasno si subjektivan.

3 godine
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Qui-Gon-Jinn kaže...
Boris grozni kaže...

 Osobno sam se zaljubio u Razer basilisk v3 kad sam ga probao nakon 20g logitecha, fantazija senzor, ergonomija, kvaliteta itd, prije njega sam imao taj G402 i proklinjao sam ga!

 Pa koga ti lažeš  Sve što ti imaš je najbolje, best buy, top shit, dok ne zamjeniš ili ne prodaš. Užasno si subjektivan.

 g402 je dokazano smece od misa, i sam nisam znao za hrpu problema dok nije pocelo rikavati jedno pa drugo!

10 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Kao dugogodišnji korisnik logi miševa i tipkovnica imam uglavnom pozitivno iskustvo.

Imao dotični g402 wifi verziju koji mi je savršeno odgovarao za moju osrednju ruku. Sens također bio lijepo podesio za više vrsta upotrebe, senzor je bio poprilično dobar. Miš sam koristio od 2018-22 ali ne prezahtjevno. Nekim čudom gripovi i guma sa strane su bili poprilično dobri, dok kolegi koji je hard cure gamer je bio do 2021. Miš kupili isti dan doslovno preko linksa na nekoj akciji. Naravno da danas ima miševa sa boljim senzorom te lakših. Naravno da nismo svi isti te da ne odgovara svima isto ali reći da je loš je totalna laž. 

Sry Borise ali zvučiš sad poput Ramboxa. Rambox samo amd ti samo razer. Pomalo ekipa!

Bero
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Bero_ng95 kaže...

Kao dugogodišnji korisnik logi miševa i tipkovnica imam uglavnom pozitivno iskustvo.

Imao dotični g402 wifi verziju koji mi je savršeno odgovarao za moju osrednju ruku. Sens također bio lijepo podesio za više vrsta upotrebe, senzor je bio poprilično dobar. Miš sam koristio od 2018-22 ali ne prezahtjevno. Nekim čudom gripovi i guma sa strane su bili poprilično dobri, dok kolegi koji je hard cure gamer je bio do 2021. Miš kupili isti dan doslovno preko linksa na nekoj akciji. Naravno da danas ima miševa sa boljim senzorom te lakših. Naravno da nismo svi isti te da ne odgovara svima isto ali reći da je loš je totalna laž. 

Sry Borise ali zvučiš sad poput Ramboxa. Rambox samo amd ti samo razer. Pomalo ekipa!

  Gle imao sam logi miševe i svi su bili super osim ovog 402 nekuzim u cemu je tocno vaš problem osim u tom g402 polu proizvodu na kojeg se žalila hrpetina usera za razne probleme kao sto sam ih imao ja, ostali na forumu i diljem svijeta dakle nije nista izolirano, tko je spominjao opcenito za logi proizvode da nevaljaju?

16 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Imao sam Basiliska....bio sam sretan  kada sam ga prodao kao kada sam prodao Alfu

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Dobro da napišeš u cemu su bili problemi? za razliku od opcepoznatih s g402.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Dajte nekakve best buy do 70-80 eura. Nikad nisam imao gamerski bezicni, ako ima neki dobar u tom budgetu, ako ne nema veze. Takoder uvijek Logitech kupovao, ali naravno mogu i drugi brandovi. 

Kod mobitela uvijek sam koristio Xiaomi, a sad kad sam prosle godine presao na Samsung, preporodio sam se, pa je mozda vrijeme promijeniti i brand kod misa

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Boris grozni kaže...
Dobro da napišeš u cemu su bili problemi? za razliku od opcepoznatih s g402.

 Imao samo 2 zamjerke....kvaliteta izrade, bio mi je škripav, i znao je rendom se senzor pogubit no ne često, tima 1x u danu i rendom opalit lijevi klik, isto tako, do 2x dnevno

16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
RedHill kaže...

Dajte nekakve best buy do 70-80 eura. Nikad nisam imao gamerski bezicni, ako ima neki dobar u tom budgetu, ako ne nema veze. Takoder uvijek Logitech kupovao, ali naravno mogu i drugi brandovi. 

Kod mobitela uvijek sam koristio Xiaomi, a sad kad sam prosle godine presao na Samsung, preporodio sam se, pa je mozda vrijeme promijeniti i brand kod misa

 Logitech g305 slovi za boljeg bužetnog miša

14 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
RedHill kaže...

Dajte nekakve best buy do 70-80 eura. Nikad nisam imao gamerski bezicni, ako ima neki dobar u tom budgetu, ako ne nema veze. Takoder uvijek Logitech kupovao, ali naravno mogu i drugi brandovi. 

Kod mobitela uvijek sam koristio Xiaomi, a sad kad sam prosle godine presao na Samsung, preporodio sam se, pa je mozda vrijeme promijeniti i brand kod misa

 Kakve igre igras?

10 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
RedHill kaže...

Dajte nekakve best buy do 70-80 eura. Nikad nisam imao gamerski bezicni, ako ima neki dobar u tom budgetu, ako ne nema veze. Takoder uvijek Logitech kupovao, ali naravno mogu i drugi brandovi. 

Kod mobitela uvijek sam koristio Xiaomi, a sad kad sam prosle godine presao na Samsung, preporodio sam se, pa je mozda vrijeme promijeniti i brand kod misa

https://bazzar.hr/p/X4DD4QQ-mis-razer-deathadder-v3-ergonomic-wired-gaming-mouse?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

Za gaming i ovu cijenu, tesko ces nac bolji...

16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Ali čovjek traži bez žnjore 

11 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
RedHill kaže...

Dajte nekakve best buy do 70-80 eura. Nikad nisam imao gamerski bezicni, ako ima neki dobar u tom budgetu, ako ne nema veze. Takoder uvijek Logitech kupovao, ali naravno mogu i drugi brandovi. 

Kod mobitela uvijek sam koristio Xiaomi, a sad kad sam prosle godine presao na Samsung, preporodio sam se, pa je mozda vrijeme promijeniti i brand kod misa

Top Mice | Rocket Jump Ninja  na ovoj listi pogledaj koji ti je u tome budgetu, nemres fulat koji god da si kupis

 

naravno uzmes onaj koji ti ergonomski najbolje odgovara za tvoju ruku i nacin drzanja misa, to ti je bitnije od bilo kakvih performansi

 

 

10 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Wiz3m4n kaže...

Ali čovjek traži bez žnjore 

 Aaa jbg, nek si nabavi Bungee pa ce bit kao da ima bezicni.. Inace navodno kvaliteta kabla na v3 nije bas neka, ali sa banđijem ja zaboravim da imam zicu tak da mi je svejedno 

9 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Pozdrav.

Ima netko iskustva sa mišom HyperX Pulsefire Haste 2.
Do sad sam imao neki od redregona za igre i logitech m705 za posao.
Ne znam da li bi mi bio prelagan?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Igram sve, ali najvise shootere. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
danza123 kaže...
Pozdrav.

Ima netko iskustva sa mišom HyperX Pulsefire Haste 2.
Do sad sam imao neki od redregona za igre i logitech m705 za posao.
Ne znam da li bi mi bio prelagan?

 Ovaj?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice