Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša izdvojena tema

poruka: 6.061
|
čitano: 1.245.709
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Ocito su napravili neku anketu sa korisnicima i vidjeli da vecini te dodatne tipke na gaming misu ne trebaju. Osim toga dodatne tipke za sobom vuku i dizajn koji im se mora prilagoditi, a mehanizam dodaje tezini misa. Koliko sam ja gledao i citao, a i osobno tako mislim, pretjerana tezina je velika mana kod gamerskih miseva.
11 godina
odjavljen
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
war3_tft kaže...
Ocito su napravili neku anketu sa korisnicima i vidjeli da vecini te dodatne tipke na gaming misu ne trebaju. Osim toga dodatne tipke za sobom vuku i dizajn koji im se mora prilagoditi, a mehanizam dodaje tezini misa. Koliko sam ja gledao i citao, a i osobno tako mislim, pretjerana tezina je velika mana kod gamerskih miseva.

 Ma da, znam, težina smeta ali da barem imaju jedan model u ponudi ala g700s samo s hero senzorom na primjer... To bi bio pun pogodak. Samo, takav miš bi izuzev težine, potpuno zasjenio g903 jer hero, vele i iz samog logitecha, u dlaku konkurira 3366pwm sa nemjerljivo većom autonomijom. 

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
16 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Može prijedlog miša, za surfanje, ali da je nečujan (lijevi i desni klik + scroll kotačić)?

Neki bez mehaničkih prekidača.

Može link i sa e-bay-a, nije hitno.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Matozan kaže...

Može prijedlog miša, za surfanje, ali da je nečujan (lijevi i desni klik + scroll kotačić)?

Neki bez mehaničkih prekidača.

Može link i sa e-bay-a, nije hitno.

 Probaj ovako nešto.

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
eywa33 kaže...
Matozan kaže...

Može prijedlog miša, za surfanje, ali da je nečujan (lijevi i desni klik + scroll kotačić)?

Neki bez mehaničkih prekidača.

Može link i sa e-bay-a, nije hitno.

 Probaj ovako nešto.

 Da, tako nešto bi mi trebalo, ali puno jeftinije, može i no name.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Ja bi ovo: novi G700s sa istim brojem tipki, i istim (sličnim) izgledom, laganiji (sa dodatnim utezima), puuuno bolje trajanje baterije, novji senzor i kvalitetnije tipke.

 

Ja bi uživao :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

https://www2.razerzone.com/br-pt/gaming-keyboards-keypads/razer-cynosa-pro-bundle

Šta mislite za ovaj bundle?

el se isplati uzeti vamo,tj el sigurna ova stranica? KLIK

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
sstrmi kaže...

https://www2.razerzone.com/br-pt/gaming-keyboards-keypads/razer-cynosa-pro-bundle

Šta mislite za ovaj bundle?

el se isplati uzeti vamo,tj el sigurna ova stranica? KLIK

ne isplati se, Razer se na zalost kvari kao neki losi no name kinez 

 

jos uz to customer i RMA support im je katastrofa, bjezi od toga

 

imas hrpu opcija drugih proizvodaca, trazi nesto drugo

13 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

A onda kad ništa od razera,trebao bi neki combo miš i tipkovnica do 1000kn

Tj budžet za oboje 1000kn

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
sstrmi kaže...

A onda kad ništa od razera,trebao bi neki combo miš i tipkovnica do 1000kn

Tj budžet za oboje 1000kn

 Ako se mozes jos malo protegnuti imas Coolermaster Masterkeys Pro MLogitech g403 za cca 1100kn.

 

Ako ti je budzet ogranicen tocno na 1000kn jos pogledaj Roccat SuoraFnatic Rush tipkovnice sa Logitech g203 misem.

 

Ima i dobrih Roccat miseva, ali njih bas ne pratim pa ce ti drugi kolege po tom pitanju vise pomoci.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
sstrmi kaže...

A onda kad ništa od razera,trebao bi neki combo miš i tipkovnica do 1000kn

Tj budžet za oboje 1000kn

koje igre igras?

 

da li patis na brand name ili ti je bitnije ulozeno/dobiveno?

 

imas malu ili veliku ruku (kako ovo zvuci cudno pitati  )

 

 

11 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

mislim da se prvo pita kakav ima grip pa onda veličina šake i tek tada se daje preporuka

7 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Pozdrav svima. ^^ Zanima me, ima gdje za nabaviti jeftini uredski PS2 miš? 2 tipke i scroll, a da ne odapne brzo? Imam 2-3 geniusa, i svaki ima fault ... pa ako ima što kvalitetnije a jeftino? I da, baš mora biti PS2, jer imam premalo usb portova.

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
VelvetGlove kaže...

Pozdrav svima. ^^ Zanima me, ima gdje za nabaviti jeftini uredski PS2 miš? 2 tipke i scroll, a da ne odapne brzo? Imam 2-3 geniusa, i svaki ima fault ... pa ako ima što kvalitetnije a jeftino? I da, baš mora biti PS2, jer imam premalo usb portova.

 Pa kupis adapter na ps2. Koliko dodje ? 10tak kuna ? 20tak ?

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.1.2018 17:26 (Mrgud Veliki).
7 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Inače sam imao u planu kupiti Logitech MK120 paket, ali opet oboje USB,a moji USB na matičnoj su limitirani, a front panel nemam. XD Trenutni miš je lijepa tipka riknula, i kad kliknem novi tab, otvori mi 3 nova taba u browseru. A na prethodnom mišu mi je riknuo scroll, mogu ga skrolati do prekosutra, komp neće prepoznati. A Logitech MK120 .. trenutno sam švorc, tako da. xD Možda ... možda uzmem MK120 paket, ali trenutno mi je PS2 miš prva opcija. Vidio sam da Magazin RS Pc Shop ima takve stvari, pa ....

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

CS:GO , COD4 - te dvije ponekad tako da nije previše važno,ali ono što ću igrati je opet FPS igre - Battalion planiram uzeti , od ostalih Rust i to je to za kakvih 3 igre mi treba ali najbitnije neki za FPS igre

Nije bitan brand

Srednje veličine pretpostavljam

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
15 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Evo samo da javim da sam na kraju uzeo g403. Miš je fantastičan, tek 2 dana ga koristim i već imam osječaj ko da ga godinama imam ( za razliku od cs havoca di sam se tjednima privikavao). Tak da za ekipu koja je tražila zamjenu za g400 mislim da bi im se mogao svidjeti.

lol [eu]east: z0mbie
 
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Stigao mi g603. Ergonomijom ne može zapet g700s mišonji. Nije loša, ali na g700s je osjetno bolja. S druge strane, lakši je, čak i sa 2 baterije, sa jednom je ko perce prema g700s. Manjak g tipki je nešto što će mi teško sjest, al mogao bi pregrmit. Senzor mi se čini preciznijim, baš onako mogu primjetit da "bolje sluša" pokrete nego laser na g700s.

 

Pros:

- lagan

- battery life je brutala, nije se pomaklo sa 100% još :) dok bi g700s već bio na nekih 60%

- senzor precizan jako, akceleracije 0

 

cons:

- ergonomija nije nešto

- materijali nekako preskliski, bolji grip ima g700s

- manjak tipki

 

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
death_zombi kaže...

Miš je fantastičan, tek 2 dana ga koristim i već imam osječaj ko da ga godinama imam

 

eywa33 kaže...

 

cons:

- ergonomija nije nešto

 

 

 Oba misa su ergonomski isti tj ergonomija je uvijek subjektivan pojam. 

11 godina
odjavljen
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Nije ista ergonomija šta ti je. I naravno da je subjektivno :)

 

ali da probaš jednog pa drugog, ne bi ti trebalo puno da shvatiš da g700s bolje leži. uvjeren sam

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
eywa33 kaže...

Nije ista ergonomija šta ti je. I naravno da je subjektivno :)

 

ali da probaš jednog pa drugog, ne bi ti trebalo puno da shvatiš da g700s bolje leži. uvjeren sam

 Mislio sam na g403 i g603 da su isti ergonomski.

 

Ja ti volim lakse miseve i uz to da su ambidextrous, tako da mislim da bi mi u tom slucaju vise pasao g403/603.

11 godina
odjavljen
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Da g403 i 603 su jako slični, ali i 703. isti kalup. Ja bi jednog Proteus spectruma u wireless verziji... jako.

 

ps nije ovo baš ambidex dizajn, blizu ali ipak ne. ima slope na desnoj tipki.

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Malo sam nespretno slozio recenicu, izmedu g700s i g403 bih prije odabrao drugi jer je laksi i djeluje mi ergonomski blize ambi dizajnu.

Mis po mome ukusu je g303 koji trenutno imam, posto se vise ne proizvodi iz nekog razloga nasljedio ga je g pro pa ce taj biti iduci ako ga ne zamjeni neki noviji.
13 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Imam Razer Mambu (mislim da 3.5g) i sada gledam ovaj g403 u linksu(500kn za wireless) pa neznam ako ima koji bolji mis za te pare trenutno. Ima li kakvih prijedloga? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

IMao G400, sada imam G400S. Sta iduce? Znam da su prosle godine svi hvalili onaj Modecom mis, koji je i Bugov best buy bio. Osim njega sto jos preporucujete. DO jedno 300kn, ako ima stvarno boljih onda i do 400kn

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
death_zombi kaže...
Minneyar kaže...
Spacecraft kaže...

Ako je netko imao g400 s cime ste ga zamijenili ako ste uopce mijenjali?

 Uzeo sam Logitech G Pro nakon G400, ne pase mi pretjerano jer je puno manji. G400 mi je savrseno lezao. Sad cekam da mi stigne G502 Proteus Spectrum, nadam se da ce biti blize G400 po ergonomiji i da ce mi ga dostojno zamijeniti :)

Ajde dok ga dobiš javi dojmove ako nije problem. U istoj sam situaciji kao i kolega, miš je bio savršenstvo i želio bi kupit neki najsličniji njemu. Kupio bi čak G400 sa neta ali kolko vidim svi su 800+ kn što mi je malo puno dati za miš (+ riskantnija kupnja neg u dućanima). Trenutačno već godinama imam cm strom havoc i iako nije loš miš daleko je od g400. Mogli su jednostavno zadržati g400 u proizvodnji i prodavati ga po 500/600kn i vjerujem da bi dosta ljudi kupilo.

 Evo javljam prve dojmove :) Odmah na prvu mi je puno bolje sjeo nego G Pro. Jako ugodan u ruci, prilicno tezak i bez dodatnih utega, a s 3 utega me pocela bolit ruka nakon 5 min u OW practice rangeu :D Kotacic je odlican, daleko bolji nego na G Pro, kao i osjecaj klikanja. Jedina "mana" je sto je relativno lako stisnuti snipe gumb slucajno palcem ako koristim full palm grip.

9 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Pozz ljudi, planiram kupiti novi miš, stari cm devastator je otisao. Za novi mis dajem max 350 kn. Mnogi preporučuju CM Alcor i Roccat Kone Pure Military, ali problem je što njih uopće nema u hrvatskim trgovinama, koji drugi mis preporucujete da uzmem? Ne koristim mis za gaming, bitna mi je kvaliteta i ergonomija. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Elijah01 kaže...

Pozz ljudi, planiram kupiti novi miš, stari cm devastator je otisao. Za novi mis dajem max 350 kn. Mnogi preporučuju CM Alcor i Roccat Kone Pure Military, ali problem je što njih uopće nema u hrvatskim trgovinama, koji drugi mis preporucujete da uzmem? Ne koristim mis za gaming, bitna mi je kvaliteta i ergonomija. 

 Najveca greska je kupit mis bez da ga se isproba kako lezi u ruci. Kad nadjes neki da odgovara ruci i gripu ides dalje. Ja sam do sad isto kupovao onako po izgledu, ali necu vise. Bio sam prije par dana u media marktu i isprobao sam sve izlozene miseve. Imam srednju velicinu sake i nisam mogao vjerovat da mi stima jedan od najmanjih miseva(bio je do duse i jedan manji)  Mislim da se zove roccat cone taj sto mi je stimao, znaci online ga ne bih nikad kupio.  

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.1.2018 23:41 (esko).
9 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

A znam, ali problem je u tome što sam iz malog grada, u malim trgovinama budu misevi neke nepoznate marke, jedina veća trgovina koja je blizu mog grada je Alles ali tamo je ponuda nikakva. A rijetko idem u ZG pa se oslanjam na online kupovinu.

 

Jos da dodam, cm devastator mis je bio sasvim dobar sto se tice velicine...

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.1.2018 23:55 (Elijah01).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice