Logitech G400 Review

poruka: 105
|
čitano: 38.321
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Logitech G400 Review

kupih danas i bacim rudnu b3

jako sam zadovoljan

fino fino

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Logitech G400 Review

Vidim da je ova tema zaspala, pa da vas malo probudim. Ko od vas još uvijek ima g400? Evo mislim da moja 518-ica ide kraju, nešto ju kontakti muče, pa mi je idealno došla Portio-va akcija di g400 dođe samo 169 kn kaj je odlična cijena za miš takve kvalitete... Šta reći, jedan ide u povijest(moj predragi mx518), a s drugim ćemo početi pisati povijest :) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Logitech G400 Review

G400 je odlican mis , no na akciji je i CM Storm Sentinel  koji je također brutala !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Logitech G400 Review
Haf932 kaže...

G400 je odlican mis , no na akciji je i CM Storm Sentinel  koji je također brutala !

Vjerujem, ali ja idem na G400 zbog identičnog kalupa 518-ici, na to sam naučen i idealno mi paše.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech G400 Review
Blade18 kaže...

Vidim da je ova tema zaspala, pa da vas malo probudim. Ko od vas još uvijek ima g400? Evo mislim da moja 518-ica ide kraju, nešto ju kontakti muče, pa mi je idealno došla Portio-va akcija di g400 dođe samo 169 kn kaj je odlična cijena za miš takve kvalitete... Šta reći, jedan ide u povijest(moj predragi mx518), a s drugim ćemo početi pisati povijest :) 

Možaš probati kontaktirati Logitech Support. Možda ti pošalju G400 kao zamjenu!

 

Inače, ja svoj G400 prodajem, iako je odličan miš - ali nažalost za moju ruku nekako mali, pa ako ima zainteresiranih - javite se!

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
15 godina
offline
Logitech G400 Review

a mogao bi probati, ali kad im velim da ga imam 6 godina :D možda mi stvarno i pošalju novi miš :D 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Logitech G400 Review

Evo ja sam jučer naručio u Portiu G400, doći će negdje ovaj tjedan pa vam javim o dojmovima. Nego, imam QCK mini steelseries podlogu, hoće li ona bit dobra za taj miš?

14 godina
offline
Logitech G400 Review

Bit će dobra !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Logitech G400 Review

ja sam danas dobil svoj, ali šteta što nisam doma da ga isprobam, makar osjećaj ne može biti drugačiji nego kod mx518 kad su to praktički dva ista miša

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Logitech G400 Review

Po meni je miš odličan, (napokon sam prešao s geniusa za 29,99kn na ovaj xD) samo još moram ono skinuti nešto.

14 godina
protjeran
offline
Re: Logitech G400 Review

Senzor i dalje optički - good :)

 

Jonathan Wendel tvrdi da iz iskustva laserski miševi imaju "lag" odnosno tromost,

te da je njemu bolje kad optički miš stavi na 500 do 1000Hz osvježenje nego

bilo koji laserski.

 

Ako profesionalac tako kaže - onda je tako. Imam još uvjek MX518.

From all the things I lost, I miss my mind the most...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech G400 Review
Don Kihoty kaže...

Senzor na G400 je brutala. Odgovara mu QcK+ podloga, ni pri brutalno brzim pokretima u igrama nista ne trza. Imam ga vec par mjeseci, prezadovoljan sam.

--------------------------
16 godina
neaktivan
offline
Logitech G400 Review

To mu je možda samo u glavi, njegov fav. miš je optički pa mu nitijedan drugi ne paše, odnosno umišlja možda mane kojih zapravo i nema =)

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Logitech G400 Review

A gle, imaš interview s njim.

 

Kaže da je probao svašta - ali da mu je čak i najjeftiniji optički bolji od najskupljeg laserskog.

Samo digne osvježenje na 500 do 1000 i roka. 

 

Navodno za njega laser nije dovoljno precizan i osjeti "lag".

 

 

From all the things I lost, I miss my mind the most...
13 godina
offline
Logitech G400 Review

Možda je placebo, možda ne. Samo znam da mi je žao što sam kupio PMSG1y pored G400. Iako ovaj moj ima opcije miševa od 400kn i više, ubija ga očajan softver. Nakon sleepa se zbugira totalno.

twitter@antejuki || Youtube/vaporCRO || Steam: vaporCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Logitech G400 Review

Zabrijte: izrada logitech + software steelseries = timater!

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Logitech G400 Review

Upravu si. Nisam nigdje vidio da ijedan softver ulazi u srž miša kao SS-ov. Što se god može podesit na senzoru, omogućeno je.

twitter@antejuki || Youtube/vaporCRO || Steam: vaporCRO
13 godina
offline
Logitech G400 Review

 

 

Jučer sam probao malo duže G400. Usporedit ću ga sa Prestigio PMSG1.

 

Softver je na G400 5x bolji i ima puno više mogućnosti. Fali DPI indicator na mišu, kad koristim photoshop uvijek želim znat koji je DPI jer često mjenjam sens.

 

Što se tile kvalitete izrade tu Prestigio nosi pobjedu. Prestigio je tvrđi pod rukom, ima keramičke nožice, donja plastike mi se čini tvrđa, ima gumu sa strane. Ergonomija je zilijon puta bolja na Prestigiu. Na G400 mi je mali prst napet, moram ga sam držat blizu miša. To mi uništava aim samo tako jer mi je ruka malo napeta dok mi je na Prestigio skroz opuštena.

 

Iako softver na Prestigio nije loš, jedino ima bug da se nakon sleepa zbuga pa se mora restartat. Zapravo to nije ni minus prema g400(DPI indicator se na Prestigiu izgasi, a G400 nema indicator). Isto tako Prestigio ima on-fly mjenjanje modova(i indicator u boji za to). Korisno jer imam posebne profile za CS, za PS, za Vegas. Mislio sam kupovat G400 ali sam odustao, Prestigio je hardverski bolji 4,5x. Utezi, promjenjivi nastavci, kvalitetnija i masivnija izrada, scroll tilt i gumirani scroll, guma sa strane, pristupačnije bočne tipke.

Na Prestigiu se ruka uopće ne znoji i ne ostaju tragovi znoja dok na G400 to nije slučaj. 

 

 

twitter@antejuki || Youtube/vaporCRO || Steam: vaporCRO
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.5.2012 10:02 (Vapor).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Logitech G400 Review

Imam miš vec dosta dugo i ergonomika mi nikako ne odgovara , koji je vaš savjet kako držati taj miš u ruci  da bude što precizniji (ruka srednje velicine), jer mi je vec par puta došlo da ga rascjepam na komade .

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Logitech G400 Review
Bubabug kaže...

Imam miš vec dosta dugo i ergonomika mi nikako ne odgovara , koji je vaš savjet kako držati taj miš u ruci  da bude što precizniji (ruka srednje velicine), jer mi je vec par puta došlo da ga rascjepam na komade .

  Prodaj ovaj i kupi novi !

 

13 godina
offline
Re: Logitech G400 Review
Bubabug kaže...

Imam miš vec dosta dugo i ergonomika mi nikako ne odgovara , koji je vaš savjet kako držati taj miš u ruci  da bude što precizniji (ruka srednje velicine), jer mi je vec par puta došlo da ga rascjepam na komade .

Mene na njemu jednostavno ubija nemogućnost odlaganja pinky prsta. Zamori mi ruku, a preciznost mi je puno manja. Nakon sat igranja sa njim kod frenda, razgibavao sam ruku još toliko, totalno mi napregne zglob. Na Prestigiu mi je ruka kompletno opuštena.

CoD games unlike Counter Strikes are so popular because they quickly give a player a false impression of being good at something. CS is very unforgiving and demand a lot of time, nerves and skill...
15 godina
offline
Logitech G400 Review

Tocno to , toliko nahvaljena ergonomika , a katastrofa je , jako sam razocaran s tim ,  a da ne pricam koliko je pritisak na palcu i opcenito kako je mis loše oblikovan ,  pa zato i ppitam kako se drži taj miš pravilno ak neko zna nek slika  , hvala , ak ne prodajem ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech G400 Review
Bubabug kaže...

Tocno to , toliko nahvaljena ergonomika , a katastrofa je , jako sam razocaran s tim ,  a da ne pricam koliko je pritisak na palcu i opcenito kako je mis loše oblikovan ,  pa zato i ppitam kako se drži taj miš pravilno ak neko zna nek slika  , hvala , ak ne prodajem ...

 

Ja sam ga prodao, isto to mi je smetalo. Trenutno sam na nekom WinTech-u od 50 Kn dok skupljam pare za Logija G700 da vidim je li on išta bolji.

OutlawZ NiGGa, 2Pac R.I.P (Rap is Pac)
14 godina
neaktivan
offline
Logitech G400 Review

evo narucio sam ga za neku siću (230 kn)...valjda ce mi pasati uz podlogu Roccat Taito...

vremena se mijenjaju,dal ce biti isto ko prije,znam da nece,nemam baš razloga al cece se smijem,stvari vidim jasnije,pricam glasnije i bolje...
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Logitech G400 Review
donator_bubrega kaže...
Bubabug kaže...

Tocno to , toliko nahvaljena ergonomika , a katastrofa je , jako sam razocaran s tim ,  a da ne pricam koliko je pritisak na palcu i opcenito kako je mis loše oblikovan ,  pa zato i ppitam kako se drži taj miš pravilno ak neko zna nek slika  , hvala , ak ne prodajem ...

 

Ja sam ga prodao, isto to mi je smetalo. Trenutno sam na nekom WinTech-u od 50 Kn dok skupljam pare za Logija G700 da vidim je li on išta bolji.

Imao sam prije Logitech MX518, G700 mi osjetno bolje leži u ruci, pa pretpostavljam da bi ista stvar bila na relaciji G400-G700.

Mašta je puno važnija od znanja. Znanje je ograničeno. Mašta okružuje svijet.
14 godina
offline
Logitech G400 Review

Danas sam ga i ja kupio i meni na žalost ne štima. Prije svega G400 je jedan veoma velik i težak miš! Držim ga tako što donji dio dlana naslonim na podlogu a miš pomičem palcom i prstenjakom i ako mi je kurzor na sredini monitora a hocu ga pomjeriti na donji dio monitora, zadnji dio miša mi udara o donji dio dlan, tako da u jednom potezu ne uspijem spustiti kurzor do kraja (ne desi se svaki puta ali desi često). Nije da mi je šaka mala nego mu je jednostavno prevelika ''guzica''. Možda sam previše navikao na Microsoft Wheel Mouse Optical usb - koristim ga oko 7 godina i višestruko mi je upravljiviji i bolje klizi nego G400. G400 je u ladici u slucaju da mi rikne koji klik na microsoftu ^^.

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.9.2012 14:15 (esko).
Moj PC  
1 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Logitech G400 Review

Zna li možda netko kako otvoriti g400 ? Gledam po youtubeu i nitko još nije pokušao. Igrao sam dotu 2 i razživcirao sam se pa sam udario miš malo jače i prestao je raditi, niti ne svijetli. Probao sam ga odštekati i zaštekati i prepoznaga PC ali miš uopče ne reagira.

Axtross_Hr - Origin
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Logitech G400 Review

Ako je pod jamstvom onda ga nemoj otvarat nego ga probaj reklamirat !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech G400 Review

To je problem. Nemam garancije jer sam bacil kutiju kad sam ga kupil.

Axtross_Hr - Origin
13 godina
offline
Re: Logitech G400 Review
Tinča14 kaže...

Zna li možda netko kako otvoriti g400 ? Gledam po youtubeu i nitko još nije pokušao. Igrao sam dotu 2 i razživcirao sam se pa sam udario miš malo jače i prestao je raditi, niti ne svijetli. Probao sam ga odštekati i zaštekati i prepoznaga PC ali miš uopče ne reagira.

  Ako ima s doljnje strane one gume po kojima klizi ispod njih su šarafi, bar je tako na MX 518 a G40 mu je nasljednik pa vrlo vjerojatno je princip isti.

Klizače poslje jednostavno zaljepiš nazad na mjesto.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice