Izbor dobre podloge za miša izdvojena tema

poruka: 628
|
čitano: 191.174
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
"Ono si što jedeš" - ja sam pizza (ne, ozbiljno, pitajte @Tony1999)
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.6.2016 21:13 (Raykip).
12 godina
neaktivan
offline
Izbor dobre podloge za miša

da li se moze negdje pronaci podloga dobra po mjeri..zelio bih podlogu ispod tipkovnice i misa ali da imam po mjeri 

Team32Ipe77
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Izbor dobre podloge za miša

Dan!

 

Koristim Logitech Hyperion G402 mis, pa me zanima najbolja gaming podloga do nekih 150, eventualno 200 kn sto je max granica.

 

Hvala!

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Izbor dobre podloge za miša

nisam dosad uopće koristio podlogu za miš, više puta sam dobio neku besplatnu i bilo mi je uvijek gore nego da je miš na stolu, sad ne znam da si uzimam neku kvalitetnu ili ne, jel ima neka do 100, 150 kn plafon? miš je logitech G302

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Izbor dobre podloge za miša

Ja sam uzeo ovu, nije skupa a dosta je velika i meni super. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
Steelseries QCK, Roccat Taito
"Ono si što jedeš" - ja sam pizza (ne, ozbiljno, pitajte @Tony1999)
16 godina
offline
Izbor dobre podloge za miša

Ne preporučam QCK.

 

Moja preporuka - Cooler Master Storm podloge, npr Speed RX ili Swift RX. Veličina L ili veće.

Alternativa - Roccat Taito (deblja varijanta), Kingston HyperX podloga ili eventualno Razer Goliathus Speed.

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
Neka podloga za cijeli stol?
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
drakula789 kaže...
Neka podloga za cijeli stol?

 Nisam viđao kod nas.

Kod nas imas onih sto stanu i tipkovnica i mis, ali da prekrije cijeli stol nisam ni vidio uzivo.

Twitter: @191x7
11 godina
neaktivan
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
12 godina
neaktivan
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
Na to sam mislio.
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
16 godina
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
drakula789 kaže...
Neka podloga za cijeli stol?

Swift-RX XL je ogromna!

Samo pazi, magnet za prašinu i nemoj ni pomišljat grickat čips, jest sendvićč ili nešto slično u neposrednoj blizini... Tipkovnica mi nikad nije bila tako čista kada maknem tipke....

Ja imam onu četku za isčetkat odjelo pa sa njome počistim podlogu svako tolko...

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.8.2016 8:42 (doktor1).
9 godina
odjavljen
offline
Izbor dobre podloge za miša

Pozdrav, što mislite o toj  podlozi za miš ? Kakva su iskustva s njom? Unaprijed hvala.

http://www.elipso.hr/informatika/podloge/E_BLUE-EMP004_S/ 

 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Izbor dobre podloge za miša

Itko??

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
keyofdestiny13 kaže...

Itko??

 Kao prvo, pogodio si subotu i nedjelju, kad ima najmanje prometa na forumu, a kao drugo, ovo nije baš neka podloga koja se često spominje ili preporuča pa je valjda ni nema puno ljudi.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
13 godina
neaktivan
offline
Izbor dobre podloge za miša
battlelog:http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/carrycopter/ youtube: https://www.youtube.com/c/carrycopterr myanimelist:http://myanimelist.net/profile/carrycopter
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.9.2016 5:13 (kurt).
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša

 Kupio baš tu jučer preko njuškala za 100 kn, nije mi se dalo čekati sa ebaya. U stvari moja je 700X300X3mm. Vrlo vjrovatno kineska kopija ali podloga je fenomenalna. Jako je kvalitetna, čvrsta, udobna i miš je super precizan. Preporučam bila original ili fake . Za tu lovu nema bolje a isprobao sam i koristio dovoljan broj podloga.

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.9.2016 7:28 (XXX).
14 godina
offline
Izbor dobre podloge za miša

Imam mx518, max dpi 1600. Kupio bih novu podlogu. Dosad sam koristio razer control edition. Nije mi jasna razlika između control i spead editions. Koja je bolja za pucačine, a koja za strategije? Igram jedno i drugo te GTA. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
bruno03 kaže...

Imam mx518, max dpi 1600. Kupio bih novu podlogu. Dosad sam koristio razer control edition. Nije mi jasna razlika između control i spead editions. Koja je bolja za pucačine, a koja za strategije? Igram jedno i drugo te GTA. 

 samo ime ti govori, imao obje i neznam dali postoje bolje podloge, razlika je zaparavo jako mala no ako koristis mis s niskom osjetljivoscu mozda ti je bolja control(meni je bila)! inace kupio sam i na preporuku cm storm rx i ubrzo je ta podloga postala neupotrebljiva, mis preskace na sve strane da je to katastrofa, razorova podloska control i speed su nesto naj sto sam ikad imao i probao! peri deri podloske koje kad se i zaprljaju mis ne gubi trakciju za razliku od ostalih slicnih...sve sto ti ostalo preporuce su gluposti i gledaj si minimalno M velicinu ili ako mozes L!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
14 godina
offline
Izbor dobre podloge za miša

samo kaj nemaju neki rok trajanja. Je li 1600 dpi malo ili puno??

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
bruno03 kaže...

samo kaj nemaju neki rok trajanja. Je li 1600 dpi malo ili puno??

 pa ako rokas na FullHd i vise nego dovoljno! uzmi si speed nemres fulati a i teze ju je zaprljati i lakse ocistiti, ako ti bude prebrza lako malo smanjis osjetljivost na misu!LP

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
9 godina
neaktivan
offline
Izbor dobre podloge za miša
Treat your password like your toothbrush. Dont let anybody else use it, and get a new one every six months. ~Clifford Stoll
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
Twitter: @191x7
10 godina
neaktivan
offline
Izbor dobre podloge za miša
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.9.2016 19:07 (Destinyg133).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
Uzmi di god je povoljniji. Moja preporuka ti je da umjesto Desert Storm boje uzmes Naval Storm.
Ozbiljno mi treba novi status.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
191x7 kaže...

 Ili da idem ipak na ovako nešto: http://www.magazinrs.hr/sharkoon-shark-zone-p40-igraca-podloga-za-misa/29956/product/

Cijena je ista a opet za Lenovo podloge nikada nisam čuo pa sam malo skeptičan prema njima...

 

Treat your password like your toothbrush. Dont let anybody else use it, and get a new one every six months. ~Clifford Stoll
16 godina
offline
Izbor dobre podloge za miša

Naval će teško naći. Što se tiče gdje kupiti - uzeti gdje je povoljnije, s tim da treba izbjeći problematične trgovine tipa ExtremeDigital.

Twitter: @191x7
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Izbor dobre podloge za miša

Trebam preporuku podloge za Roccat Tyon. Možda nešto od Ozonea ili Fnatica?

That is not dead which can eternal lie, and with strange aeons even death may die.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
Ozbiljno mi treba novi status.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša

CORSAIR ima interesantne podloge cak i extended, ASUS ima neku Whetstone kao zgodnu za pranje ali je skuplja malo, Steelseries i Razer imaju cool podlogu.

Meni je ta ASUS Whetstone interesantna, a video sam jednu mnogo cool posto treba da menjam sto, ogromna i za tastaturu i za misa na Amazon kao mapa sveta.

Dosta je bitno da ivicu su izvezene zato sto se tu najvise habaju. CORSAIR ima samo jednu takvu i ona nije tamna skroz.

 

Ovako nesto...

 

https://www.amazon.com/Vipamz%C2%AE-Extended-Xxxl-Gaming-Mouse/dp/B01EMSUDDO/ref=pd_sbs_229_1?ie=UTF8&psc=1&refRID=7M19W6DTKBGEG8D3NBMW

 

http://store.asus.com/us/item/201509AM250004008/A38034

 

Mislim da bi CORSAIR MM300 Anti-Fray dosta dugo trajala ali MM400 je tamnija i zgodna. Ako hocete tvrde onda Razer Manticor a Destructor II je obicna.

Tesko je odluciti se za takve stvari.  Mozda treba ici na ASUS Whetstone ili Razer Manticor. Inace ja od Razer samo podloge cenim... Cisto da se zna.

Cak imam i staru Goliathus koja se treba zameniti.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.9.2016 18:11 (eVGA-011).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice