World of Warcraft izdvojena tema

poruka: 8.859
|
čitano: 1.432.223
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
dado16 kaže...
skup si, jeftinije je na kinguinu, 140 kn

 

Bas mi istice za 5 dana pretplata pa si moram uzet novih 60 dana, aj mi linkaj di si ti to vidio EU 60 dana za 140kn? Ja sam naso od 21€ na dalje na kinguinu...

13 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Pozdrav, ranije na ovoj temi sam procitao da možete free account upgrade u wow account( sad je to MOP) za samo 5 eura? Ako je to još uvijek točno molim nekoga da mi objasni jer ja na svom free accountu ne mogu naći tu opciju ima samo standarno ono za 15E

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Warcraft

Kupi battlechest i automatski ces dobiti MoP... kasnije samo kupis WoD.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
World of Warcraft

Logiraj se na trial akaunt, klikni na upgrade (u igri) i plati 4 eura. Ako ti se da, digni sve klase do 20og levela prije upgrade-a da ne "trosis" pretplatu bez veze ;)

 

Nije 7 nego 4E Nije 7 nego 4E
 
 

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.10.2014 11:35 (ERM).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
ERM kaže...

Logiraj se na trial akaunt, klikni na upgrade i plati 4 eura. Ako ti se da, digni sve klase do 20og levela prije upgrade-a da ne "trosis" pretplatu bez veze ;)

 

  

Jesam ali meni daje samo za 15eura :(, jel preko upgrade online now?

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.10.2014 11:35 (swon).
13 godina
offline
Re: World of Warcraft
dado16 kaže...
skup si, jeftinije je na kinguinu, 140 kn

Naveo je ok cijenu.i na knguinu je 21e,160kn.

13 godina
offline
Re: World of Warcraft
swon kaže...
ERM kaže...

Logiraj se na trial akaunt, klikni na upgrade i plati 4 eura. Ako ti se da, digni sve klase do 20og levela prije upgrade-a da ne "trosis" pretplatu bez veze ;)

 

  

Jesam ali meni daje samo za 15eura :(, jel preko upgrade online now?

Mislim da link vise neradi,bar mi je frend javio da je tako,vec par dana neradi,proradit ce opet za black friday sigurno ak ne i prije.

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.10.2014 13:10 (Chosenone1).
16 godina
offline
World of Warcraft

One dvije moje slike su od danas, friske, mirisne... ne znam zasto njemu nece "dat ispod banka" ;)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Warcraft

Aj mi posalji link u PP,trebam bas uzet 2 battlechesta,valjda ima neki novi link.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
World of Warcraft

Sta mislite na kojem serveru je najbolje uci u ekspanziju, najradije bih otisao na neki 50:50 Horda Ally da je balansirano. Trenutno sam s mainom na Kazzak a altovi na Darksorrow. Kazzak je odlican realm, ali world pvp je nepostojeci. . ., dok na Darksorrow toliko ally da nemozes ni daily napravit a da ti bar 3-4 ne skacu za vrat. . .

Gdje VI igrate?

Kakav je omjer frakcija?

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
D3ViL kaže...

Sta mislite na kojem serveru je najbolje uci u ekspanziju, najradije bih otisao na neki 50:50 Horda Ally da je balansirano. Trenutno sam s mainom na Kazzak a altovi na Darksorrow. Kazzak je odlican realm, ali world pvp je nepostojeci. . ., dok na Darksorrow toliko ally da nemozes ni daily napravit a da ti bar 3-4 ne skacu za vrat. . .

Gdje VI igrate?

Kakav je omjer frakcija?

Ravenholdt ili Grim Batol

Provjeri na ovoj stranici, imas sve info o serverima http://realmpop.com/eu.html

11 godina
offline
Re: World of Warcraft
Chosenone1 kaže...
dado16 kaže...
skup si, jeftinije je na kinguinu, 140 kn

Naveo je ok cijenu.i na knguinu je 21e,160kn.

da samo se zaboravlja 5% paypalu tako da je to 22 eura ili ti skoro 170kn.

13 godina
online
Re: World of Warcraft
D3ViL kaže...

Sta mislite na kojem serveru je najbolje uci u ekspanziju, najradije bih otisao na neki 50:50 Horda Ally da je balansirano. Trenutno sam s mainom na Kazzak a altovi na Darksorrow. Kazzak je odlican realm, ali world pvp je nepostojeci. . ., dok na Darksorrow toliko ally da nemozes ni daily napravit a da ti bar 3-4 ne skacu za vrat. . .

Gdje VI igrate?

Kakav je omjer frakcija?

Burning Legion PvP

 

Omjer je cca 60:40 Horde: Ally, High Population, jedan od 2 balansirana servera u Europi (drugi je Ragnaros al taj ima u svakom trenutku 2k queue, kad izade WoD cekat ce se satima na ulazak u igru)

10 godina
offline
World of Warcraft

pozdrav ekipa,

želim započet igrat ovu igricu i zanimalo me koja je procedura (gdje kupiti igru najpovoljnije), inače igram hearthstone i prije sam bio lud za w3; froze throne.

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
World of Warcraft

Uzmi od nekog Recruit a Friend (bonusi za oboje), ako zelis 3x brze levelati, sto ja ne bih preporucio za nekog ko prvi put igra jer stvarno ide prebrzo i ne stignes nista vidjeti niti pohvatati konce

(mogu ti ja dati RAF ali uz napomenu da ja ne mislim radit nove likove - tako da jedino ako te ne zanima to brze levelanje)

 

Onda kupis Battlechest novi... to ti je 15 eura i ukljucuje sve ekspanzije osim ove koja dolazi za mjesec dana... međutim uz neki normalan tempo igranja nece ti ni trebati ta zadnja ekspanzija dok ne dode na 50% popusta :)

Osim toga trebas odmah ili postaviti subscription prek kartice (100 kn/ mj) ili unjeti gamecard (2mj, oko 170 kn na 3rd party izvorima). I dobis jos free mjesec dana na to kupljeno vrijeme.

 

PM ak te interesira RAF ili vise informacija o bilo cemu 

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Warcraft
Baldric kaže...

pozdrav ekipa,

želim započet igrat ovu igricu i zanimalo me koja je procedura (gdje kupiti igru najpovoljnije), inače igram hearthstone i prije sam bio lud za w3; froze throne.

Igricu!?!?!?!? {#}

PSN: Muskarcina77 | Steam: Virty |
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.10.2014 18:48 (Virty).
9 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft

Ma to su nekaj zeznuli. Prije tri tjedna sam isto dobio da ako odma nadogradim free, onda u pola cijene. Ja skočio i platio ovu cijenu kaj je prekrižena odnosno 15 eura. Ne znam kako to funkcionira ali mene su preveslali,

 

16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Evo mi danas i u mailu poziv na 7 dana besplatnog špilanja - kako mame prije ekspanzije ;)

Treba se aktivirati do 5.11. - mislim da ću krajem tjedna krenut malo :)

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Meni jos nije nikakav pozvi dosao ,imam pre order WOD i ne aktivan acc vec mjesec dana

Dali ti imas na tom acc WOD?

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.10.2014 14:36 (Zodiak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Warcraft
Zodiak kaže...

Meni jos nije nikakav pozvi dosao ,imam pre order WOD i ne aktivan acc vec mjesec dana

Dali ti imas na tom acc WOD?

I da dobiješ mail, nećeš moći iskoristiti tu opciju jer si friško neaktivan.

Tako je i meni bilo, jučer dobio poziv, ali *ita, tek sam od nedavno neaktivan.

PSN: Muskarcina77 | Steam: Virty |
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
Dado_ZG78 kaže...

Evo mi danas i u mailu poziv na 7 dana besplatnog špilanja - kako mame prije ekspanzije ;)

Treba se aktivirati do 5.11. - mislim da ću krajem tjedna krenut malo :)

 

 

hehe ja isto ko ti planiram krenuti...

 

treba iskoristiti to kad škrti blizzard nesto daje tak :)

16 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft

Ja sam isto dobio 7 dana, al nemogu nać glupi autentikator, mislim da sam ga prije makno, sad me opet traži.

 

Edit: našo sam ga.

 

Da li za tih 7 dana trebam skinut Game Installer ili Public Test Realm. Otišao sam na battlenet accountu install/reinstall game. Koji cilent trebam skinut?

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.10.2014 12:23 (crash11).
16 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
crash11 kaže...

Ja sam isto dobio 7 dana, al nemogu nać glupi autentikator, mislim da sam ga prije makno, sad me opet traži.

 

Edit: našo sam ga.

 

Da li za tih 7 dana trebam skinut Game Installer ili Public Test Realm. Otišao sam na battlenet accountu install/reinstall game. Koji cilent trebam skinut?

Skini game instaler.

PTR možeš skinuti i kad si neaktivan, ako zelis isprobati novi patch.

16 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft

Oće bit popusta za wod na black friday, pretpostavljam da hoće.

16 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
crash11 kaže...

Oće bit popusta za wod na black friday, pretpostavljam da hoće.

Koliko se mogu sjetiti, bilo je na svaku.

16 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
Dr.Malenica kaže...
crash11 kaže...

Oće bit popusta za wod na black friday, pretpostavljam da hoće.

Koliko se mogu sjetiti, bilo je na svaku.

Auu..To je tek za mjesec dana..

CPU-Z http://valid.canardpc.com/2801094
9 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Postoji li koji hr site za prodaju golda ili ima li koji trusted seller na forumu?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Warcraft
skenzg kaže...

Postoji li koji hr site za prodaju golda ili ima li koji trusted seller na forumu?

Kupujes,prodajes ili mjenjas golde za neki key?Dodaj sinamon900 na skype

11 godina
protjeran
offline
World of Warcraft

G2a daje za 20 Evrica 60 dana igre pa pozurite ;) 

 https://www.g2a.com/weeklysale

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Nisam uspio naci taj game card 20€.

Kad pogledam na epicnpc.com da ameri mogu imat za 20$ 90 dana igre dode mi da prodam acc i kupim novi za US

Moj PC  
2 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice