World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.293
|
čitano: 8.558.663
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
World of Tanks

Pa tenk i može proklizati ili ti driftati, evo i par slučaja:

 

 

 

 

Moj PC  
5 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

e ljudi, aj dosta s tim wt-om!

 

brijem da je u nekoliko proslih stranica ekipa skuzila da postoji wt i da je "super", pa ko oce neka proba, ako nece - ne mora i fajrunt!!!

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.5.2014 1:40 (mrki98).
 
12 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

digo mi se FPS u ovom 9.1 test serveru sa 80 na 90 (dobar) puno je bolje nema freezeva ni microlagova super je!!!!!! puno bolje od WT koji mi chrasha comp svaki put kad ga upalim svaka im cast zvukovi su realisticni a vi hollywood fanovi nemoj te pricat okolo da ne valjaju

Koji je crnogorski rekord na sto metara? 78 metara
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Domaći 7on7 kup u subotu od 15:00h
http://www.esl.eu/hr/wot/news/241702/

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

a mogli bi vi otvorit novu temu tipa pljuvanje po WT ili po WoT-u pa nas ostale pustiti na miru

 
3 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: World of Tanks
Duble kaže...

digo mi se FPS u ovom 9.1 test serveru sa 80 na 90 (dobar) puno je bolje nema freezeva ni microlagova super je!!!!!! puno bolje od WT koji mi chrasha comp svaki put kad ga upalim svaka im cast zvukovi su realisticni a vi hollywood fanovi nemoj te pricat okolo da ne valjaju

I 9.0 test kad je izašao bio je dosta brži, al onda kad su pustili na glavni server sve je ošlo u q.

Nadam se da će ostati tako dobro kad izađe 9.1, a ne samo na test serveru.

13 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Ajmo ljudi ima li bonus codova????

Moj PC  
0 10 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Jucer dobijem ace tanker s Tigerom II. 1880 expa i samo 1900 dmg-a,a dan ranije imao sam barem 10 boljih bitaka....Izgleda da se u danasnje vrijeme za exp puno vise cijeni kad spotas s heavyjem nego s light tenkom. {#}

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

napokon stigo pero u garažu {#}

nakon 5 bitki čini mi se za moj stil igre čist OK, još kad se posada izuči možda i 35km/h ulovi na ravnu {#}

još u lov na peto mjesto garaže koliko se može u ovom natjecanju pokupiti i to je to ... nikad ovakvih nagrada ulovio {#}

Noob na profilu... opasnost...
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.5.2014 18:11 (scaramush).
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
World of Tanks

Armored Warfare mi se čini kao bolji koncept od WoT-a. Prijavio se za beta testiranje i ako bude kako najavljuju baj baj wot i njihov drek engine.

Samomrzeći hrvat
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.5.2014 19:53 (Entry Point).
Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Say hi to avioni koji te budu prašili odozgo a ti njime ne možeš ništa ako nisi u flak tenku.. Da je tank only igra onda bi me zanimala. A i pričekaj HAVOK za WOT, strpi se, možda bude dobar kako govore. Još da dođu svi HD modeli...

Toni
Moj PC  
0 5 hvala 0
10 godina
offline
Re: World of Tanks
rapture686 kaže...

Say hi to avioni koji te budu prašili odozgo a ti njime ne možeš ništa ako nisi u flak tenku.. Da je tank only igra onda bi me zanimala. A i pričekaj HAVOK za WOT, strpi se, možda bude dobar kako govore. Još da dođu svi HD modeli...

Pa i je tank only igra. 

 

http://aw.my.com/

Samomrzeći hrvat
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Entry Point kaže...
rapture686 kaže...

Say hi to avioni koji te budu prašili odozgo a ti njime ne možeš ništa ako nisi u flak tenku.. Da je tank only igra onda bi me zanimala. A i pričekaj HAVOK za WOT, strpi se, možda bude dobar kako govore. Još da dođu svi HD modeli...

Pa i je tank only igra. 

 

http://aw.my.com/

javi kako je prošlo, kad sam se prijavljivao za warplanes došlo mi je tek god dana poslije odobrenje...

12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Zar nije to WT: Ground Forces, koji će se igrat zajedno sa avionima?

Toni
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: World of Tanks
rapture686 kaže...

Zar nije to WT: Ground Forces, koji će se igrat zajedno sa avionima?

Of kors not. Modern warfare. Moderni tenkovi ali drugačiji koncept. Pročitaj malo stranicu ;)

Samomrzeći hrvat
13 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

neka budala me 2 puta namjerno pogodi u g*zicu i vratim mu.pocne pisat report IS-3 i nastavi me tako pucat dok mi nije ostalo 350HP-a i onda sam ja njega dokrajcio.moj najopravdaniji ban dosad.mrzim ovakve debile

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
rapture686 kaže...

Zar nije to WT: Ground Forces, koji će se igrat zajedno sa avionima?

Pa jesi pogledao link? To je neka nova igra sa tenkovima ali modernima.

12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Entry Point kaže...
rapture686 kaže...

Zar nije to WT: Ground Forces, koji će se igrat zajedno sa avionima?

Of kors not. Modern warfare. Moderni tenkovi ali drugačiji koncept. Pročitaj malo stranicu ;)

Mislio sam da se o GF priča... prijavio se i ja na betu, izgleda dobro.

Toni
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
cod4gamer kaže...

neka budala me 2 puta namjerno pogodi u g*zicu i vratim mu.pocne pisat report IS-3 i nastavi me tako pucat dok mi nije ostalo 350HP-a i onda sam ja njega dokrajcio.moj najopravdaniji ban dosad.mrzim ovakve debile

Mapa južna obala, 3 TD (ja u isu152, borsig i e3) na onom brdu standardno, i dođe lik u e100 i pokušava nas zgurat dole, olakšali mso ga borsig i ja za kojih 1300hp pa je otišao i igrom slučaja ostane sam sa 1500hp protiv e75 sa 350hp, pogađate tko je pobijedio?

11 godina
offline
World of Tanks

Najbolji premium za farmanje silvera?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Del_Boy97 kaže...

Najbolji premium za farmanje silvera?

Onaj koji je zadnji predstavljen, jer im nakon nekog vremena nerfaju prihode pa da kupiš novi, ne da skinu odmah 50% ali malo po malo. Navodno je JT 88 ali sve ovisi o tome koji tenk ti paše i skojim ćeš imati najbolje rezultate, sad ti je otvoren testni pa možeš isprobati {#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Predator003 kaže...

Mapa južna obala, 3 TD (ja u isu152, borsig i e3) na onom brdu standardno, i dođe lik u e100 i pokušava nas zgurat dole, olakšali mso ga borsig i ja za kojih 1300hp pa je otišao i igrom slučaja ostane sam sa 1500hp protiv e75 sa 350hp, pogađate tko je pobijedio?

takvima treba zabranit igrat igru.koliko samo zivaca potrosim na takve debile.al ne ide mi u glavu da je uspio izgubit protiv e75 sa 350hpa

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

HAHA nije to nista pogledajte jednu situaciju iz ovog videa kada su e75 i e100 na t95

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. When sex was safe and motor racing dangerous.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
cod4gamer kaže...
Predator003 kaže...

Mapa južna obala, 3 TD (ja u isu152, borsig i e3) na onom brdu standardno, i dođe lik u e100 i pokušava nas zgurat dole, olakšali mso ga borsig i ja za kojih 1300hp pa je otišao i igrom slučaja ostane sam sa 1500hp protiv e75 sa 350hp, pogađate tko je pobijedio?

takvima treba zabranit igrat igru.koliko samo zivaca potrosim na takve debile.al ne ide mi u glavu da je uspio izgubit protiv e75 sa 350hpa

mislim da je koristio auto aim jer ga je 2 puta u top pogodio, a i e75 nije baš briljirao, nakon što ga je ostavio na 1hp (e100) nije ga mogao ubiti sa sljedeće 2 granate

14 godina
offline
Re: World of Tanks
Del_Boy97 kaže...

Najbolji premium za farmanje silvera?

http://i.imgur.com/i2XbTab.jpg  XD ace nakon 7 partija :)

 

zavisi šta voliš igrati. To ako neki malo više zarađuje po statistikama a ti ne voliš igrati taj tip i igraš s mukom, onda kita.   JT88, T 34,IS6,FCM navodno i hevy kinez je dobar... pa sad :)

 

Probaj na testnom premium tenkove,kupi onaj koji ti se svidi.

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.5.2014 23:22 (anarky1988).
16 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Marder u tiru10{#} i MM u svom top izdanju.

Vulgar Display Of Power
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
Entry Point kaže...

Armored Warfare mi se čini kao bolji koncept od WoT-a. Prijavio se za beta testiranje i ako bude kako najavljuju baj baj wot i njihov drek engine.

Dap, igru radi Obsidian Entertaiment, trailer izgleda zanimljivo, engine izgleda jako dobro, napokon igra sa modernim tenkovima ;) derem odmah na T-90A kad igra izadje, ili u beti ;)

14 godina
online
Re: World of Tanks
Zaja kaže...

Marder u tiru10{#} i MM u svom top izdanju.

lol

jesi jadnog mardera sa HESH poslao u drugu galaksiju {#}

WoT IG: RavenHR --- http://wotlabs.net/sig_dark/eu/RavenHR/signature.png
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Intel&ATI kaže...

lol

jesi jadnog mardera sa HESH poslao u drugu galaksiju {#}

steta granate :D

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.5.2014 23:51 (cod4gamer).
15 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Danas sam igrao na test serveru. Zvukovi su odlicni,efekti nakon rasturanja tenka i ne bas,ali nova mapa je zakon! Nadam se da ce ovako izgledati konacna verzija 9.1.,samo malo smanjiti efekte,nisu to tenkovi na nuklearni pogon. Lici na eksploziju automobila u Falloutu 3 {#}

btw,i ja jedva cekam armored warfare,ali ne namjeravam napustiti wot. Sta cete,ne mozemo svi imati zivot.

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.5.2014 1:40 (guinness).
 
7 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice