World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.289
|
čitano: 8.469.751
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Kupljen V-stab i Rammer za Tiger II, premišljam se sad, Coated Optics ili Vents?

Toni
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
LordNIbbler kaže...

Sve to ovisi od prilike, generalno je capat retardirano, nekad uđeš u cap da prisiliš njihove da voze ko bezglave muve resetat(zato se na encaunteru može odigrat bolesnih gamova

 po dmgu i exp a i bitke duže traju), a nekad je jedina šansa za izvuć win cap tako da . A opet s druge strane ako ostane neki tenk koji je sam sposoban polomit vise manje cijeli tim capaj  nije bruka. Mada   kad ih ostane 5 vs 1 dosta puta ovi idu raštrkani, pa ovaj ljepo rld i skida brojčanu nadmoć. Nije baš 1 na 1 al da su išli skupa nebi mi ni heat pomogao klik , a ovako ljepo sam mogo one by one, btw oću ovu kupolu nazad, jer ova nova je {#}  

Evo prmjer cap for the win,  klik  Mada me WT umalo zajebo kad se  parkira iza cloaking stealth tenkova. {#}

Vjeruj mi i na centurionu 7/1 je ista prica...

http://www.500px.com/filip2 http://www.pentaxphotogallery.com/artists/hydro123 http://www.flickr.com/photos/89938269@N02/
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
rapture686 kaže...

Kupljen V-stab i Rammer za Tiger II, premišljam se sad, Coated Optics ili Vents?

Stavi vente, optika za heavya je potrosen slot.

10 godina
offline
Re: World of Tanks
Bullfrog kaže...

Vjeruj mi i na centurionu 7/1 je ista prica...

 Nezz, stao nakon cometa, nije mi pretjerano atraktivan t10. Točnije kupim tenkove za CW. Al nije centurion imo neki uber armor(osim) mantila. Ja se nadam da će 7/1 imat odlične soft statse na typu 61 je dispersija topa  očaj, al je rof dobar pa mi se sviđa. 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
13 godina
offline
Re: World of Tanks

Da sad mi je jasno to sa zastavom,pogijesio sam ostao je samo jedan njihov a ja sam zauzeo zastavu {#}

je li 152mm top najveci kalbar u igri ? i sta razvijati nakon kv2 po vama

10 godina
offline
World of Tanks

Danas sam saznao da sam yellow faggot {#}

 

Ah taj xvm.

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
kaw_liga kaže...

Da sad mi je jasno to sa zastavom,pogijesio sam ostao je samo jedan njihov a ja sam zauzeo zastavu {#}

je li 152mm top najveci kalbar u igri ? i sta razvijati nakon kv2 po vama

najveći kalibar ima amerčka artiljerija sa 240mm, što s tiče "običnih" tenkova, britanski tier x TD ima 183mm top i taj može oneshottati skoro pa sve. A poslje KV2 šta hočeš ni jedna ni druga linija nisu loše, iako možda bolje prvo prema IS7, zbog topova, prije češ doći do boljih topova i nečeš puno morati igrati u tieru ix i x sa topom iz tiera 7.

13 godina
offline
World of Tanks

...awaj XVM je stvarno "nužno zlo". Prije sam ga koristio (ispravno); sada nešta kenja zbog hrpe modova i neda mi se radit čistu instalaciju, i redovito sam odljepivo na živce zbog boja...

Sada...kada ga imam, a ne šljaka kak spada (ne pokazuje mi dugine boje)....samo derem i ne pitam.

Jedino šta ponekad vidim su logo-i klanova, te se onda pripremim za susret z trećom vrstom.

Uglavnom, manje stresa - bolje partije. (što se mene tiče) {#}

-I uzeo je hleb i ribe, pogledao u svoje učenike i rekao: Jebi ga. Ulazimo u posao sa viskijem...
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Uf, nakon zabave sa full opremom na KV1-S, prijeđem na stock IS... ajme! Ide ali teško se izboriti za shoot! Nakon takve eskapade odem odmoriti nerve sa starom kantom... Falilo mi je par sekundi da resetiram cap... damn!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
paleopajdash kaže...

...awaj XVM je stvarno "nužno zlo". Prije sam ga koristio (ispravno); sada nešta kenja zbog hrpe modova i neda mi se radit čistu instalaciju, i redovito sam odljepivo na živce zbog boja...

Sada...kada ga imam, a ne šljaka kak spada (ne pokazuje mi dugine boje)....samo derem i ne pitam.

Jedino šta ponekad vidim su logo-i klanova, te se onda pripremim za susret z trećom vrstom.

Uglavnom, manje stresa - bolje partije. (što se mene tiče) {#}

I meni XVM ruši igru...radio i čistu instalaciju i na kraju mi jedino dmg panel, hitlog i minimapa od kodosa rade...ostalo nista nece.

12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
xilC kaže...

Uf, nakon zabave sa full opremom na KV1-S, prijeđem na stock IS... ajme! Ide ali teško se izboriti za shoot! Nakon takve eskapade odem odmoriti nerve sa starom kantom... Falilo mi je par sekundi da resetiram cap... damn!

IS je zvijer kad je upgrade-an, pretrpi taj grind, isplati se.

Toni
16 godina
offline
World of Tanks

Radim si ja tako tost za doručak, kad gle - GRILLE {#}

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.5.2014 10:40 (CrnaBitanga).
Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: World of Tanks
CrnaBitanga kaže...

Radim si ja tako tost za doručak, kad gle - GRILLE {#}

Gledam u sliku tostera i ne razumijem... U čemu je fora? Oblik, sjene, šta?

16 godina
offline
Re: World of Tanks
DrNasty kaže...
CrnaBitanga kaže...

Radim si ja tako tost za doručak, kad gle - GRILLE {#}

Gledam u sliku tostera i ne razumijem... U čemu je fora? Oblik, sjene, šta?

Pa Grille, GRILL - toster. Ajd ti si iz Bihaća pa ne moraš kužit :)

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
16 godina
moderator
offline
Re: World of Tanks
CrnaBitanga kaže...

Pa Grille, GRILL - toster. Ajd ti si iz Bihaća pa ne moraš kužit :)

Grill je roštilj, a ne toster.

To i mi u Bihaću znamo, jer svako malo neko pravi roštilj. :P

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
xilC kaže...

Uf, nakon zabave sa full opremom na KV1-S, prijeđem na stock IS... ajme! Ide ali teško se izboriti za shoot! Nakon takve eskapade odem odmoriti nerve sa starom kantom... Falilo mi je par sekundi da resetiram cap... damn!

 

Trebo si sad na popustu uzet modul za nosivost i free exp-at kupolu (samo 12k expa) i namontirat top pa bi ga skoro pa odma u fullu igro.

12 godina
online
World of Tanks

Nekidan je netko stavio snimku sa Pz II J. E pa naletio sam jučer/prekjučer na to čudo, imao je 47 HP-a, ja sa T-26 ili T-46, ne sjećam se, i naravno, nisam ga mogao frontalno probiti... {#}

Još sam se sjetio snimke ali rekoh, ajd da probam... Di skot nije bio u mom timu...

A prekjučer, ja s ARL 44 top tier, uz mene KV1S ali oni su imali 3 TOG-a, KV1S i M6!!! I onda mi moj kill-ani Marder 38T kenja, noob, ovo-ono... kad sam napisao da su im mogli dati prave tenkove. Nakon bitke, vidim da sam ispao "Veliki kalibar"... {#}

Nisam ja ništa prčk'o.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Ovaj IS-7 je odličan tenk samo što je teško pobjedit bitku sa njim haha

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.5.2014 21:09 (Rookie1231).
 
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
O B O kaže...
xilC kaže...

Uf, nakon zabave sa full opremom na KV1-S, prijeđem na stock IS... ajme! Ide ali teško se izboriti za shoot! Nakon takve eskapade odem odmoriti nerve sa starom kantom... Falilo mi je par sekundi da resetiram cap... damn!

 

Trebo si sad na popustu uzet modul za nosivost i free exp-at kupolu (samo 12k expa) i namontirat top pa bi ga skoro pa odma u fullu igro.

Taj popust mi je dobro sjeo, rammer, vstab i vents za Tiger 2, jgpzIV i vents za njega.

Toni
15 godina
offline
Re: World of Tanks
CrnaBitanga kaže...
DrNasty kaže...
CrnaBitanga kaže...

Radim si ja tako tost za doručak, kad gle - GRILLE {#}

Gledam u sliku tostera i ne razumijem... U čemu je fora? Oblik, sjene, šta?

Pa Grille, GRILL - toster. Ajd ti si iz Bihaća pa ne moraš kužit :)

Zar nije grille cvrčak?

12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Je, al dajte priznajte foru GRILLe kao roštilj/toster i gotovo {#}

Toni
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: World of Tanks
rapture686 kaže...

Je, al dajte priznajte foru GRILLe kao roštilj/toster i gotovo {#}

Bolje da si stavio grill tavu {#}

 

Ne priznajemo. Sjedi jedan. {#}

Samomrzeći hrvat
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
rapture686 kaže...
O B O kaže...
xilC kaže...

Uf, nakon zabave sa full opremom na KV1-S, prijeđem na stock IS... ajme! Ide ali teško se izboriti za shoot! Nakon takve eskapade odem odmoriti nerve sa starom kantom... Falilo mi je par sekundi da resetiram cap... damn!

 

Trebo si sad na popustu uzet modul za nosivost i free exp-at kupolu (samo 12k expa) i namontirat top pa bi ga skoro pa odma u fullu igro.

Taj popust mi je dobro sjeo, rammer, vstab i vents za Tiger 2, jgpzIV i vents za njega.

Ja nisam puno potrošio ovaj put na popustima, oko 7 milja kredita, znao sam i više

12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Entry Point kaže...
rapture686 kaže...

Je, al dajte priznajte foru GRILLe kao roštilj/toster i gotovo {#}

Bolje da si stavio grill tavu {#}

 

Ne priznajemo. Sjedi jedan. {#}

Nisam ja stavio al nebitno sad {#}

Kako vam ide Super Pershing misija? Ja završio njemce, njemci i ameri oko 25k a ostali nešto sitno, po 3-4k.

Toni
16 godina
moderator
offline
World of Tanks

Većina ne voli Cometa nakon Cromwella, al meni je dosta bolji. Nije brži ali to je sve u čemu je lošiji. Meni više paše trolanje iza brda, a -12 stepeni depresije (Comet) je dosta bolje od -8 (Cromwell). Mantle može dosta toga zaustaviti, ali ne pokriva čitavu prednju stranu.

WR mi je 56-57%, a mislim da mi je i avg dmg veći (a topovi su skoro pa isti). Još malo pa Centurion.

-----

Sinoć pao Ace sa Dickerom, još sam AFK-ao zadnjih par minuta. :D

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Jel postoji neka osjetna razlika između prvog i drugog motora kod T-43? Jer 17k exp i nije baš malo, a vidim da je drugi motor stock od T-44.

 

13 godina
offline
Re: World of Tanks

Ja neznam osnove ove igre ili neznam sta je drugo :D

 

igram sa kv2 i nemogu nikog pogoditi kad ga ljepo naciljam i opalim nista se ne dogodi ili promasim a nekad i pogodim al nikakvo ostecenje ne napravim ko da gadjam prackom a ne 152mm..nekad doduse al rjetko oneshotam

to ciljanje mi dosad nije bio problem a sad nikako pogoditi :S

16 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

pa s tim 152mm topom treba igrati sa HE granatama i u pravilu nišaniti tenk više nego uobičajeno,jer granata jako pada.

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
World of Tanks

Upalih igru da odigram malo, izgubio 8 zaredom i to 15:3(4), i isključio komp. U jednoj partiji se čak hrpa čeha i poljaka svađala međusobno. Kad sam vidio kak igraju, postavio svoj E-100 nasred mape (da znam znam) i exit battle.

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
Entry Point kaže...

Upalih igru da odigram malo, izgubio 8 zaredom i to 15:3(4), i isključio komp. U jednoj partiji se čak hrpa čeha i poljaka svađala međusobno. Kad sam vidio kak igraju, postavio svoj E-100 nasred mape (da znam znam) i exit battle.

Frende, jučer 22 poraza u nizu. Srušio svoj personal best. Danas upalim, 4 poraza za redom, ugasio. Mislim da ću pobrisati wot {#} 

 

Od kad sam prestao plačati premium pao sam sa 49% na 47,5% Mislim da je statistički veća šansa dobiti na lotu nego izgubiti 22 partije u nizu {#}

Mirno more nikad nije stvorilo dobrog mornara
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice