W40k Dawn of War - SOULSTORM

poruka: 3
|
čitano: 1.017
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
W40k Dawn of War - SOULSTORM

Ew bas sam kupio danas novi BUG te me na njemu prijatno iznenadio demo SOULSTORM expanzije :D

Naime, nisam ni znao da je igra do demoa vec dogurala :D

 

Ew uzivam u novim rasama DARK ELDAR i SISTERS OF BATTLE :P <--- lezbe ;)

Pored rasa dobili smo najavljene letece jedinice - svaka rasa je dobila do 7 novi jedinica, letece ukljucene.

Owo je standalone, tak da ne trebate kupovati prijasnje dijelove da bi igrali ovaj ;)

... i jos nes, ekspanzija se izvrsila i na SINGLE PLAYER, naime, sad osvajamo množ."planete" :p za razliku od proslog dark crusade, kad smo se borili za prewlast na nekoj planeti ;)

Likove sad mozemo customeizirati :p sa raznim fensi dodatcima, i custome mocima ;)

 

koliko to god cool bilo, ipak multiplayer masakar je ono cemu se nadamo :D

 

... pa izvolite :D


"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: W40k Dawn of War - SOULSTORM
Adisuki kaže...

Ew bas sam kupio danas novi BUG te me na njemu prijatno iznenadio demo SOULSTORM expanzije :D

Naime, nisam ni znao da je igra do demoa vec dogurala :D

 

Ew uzivam u novim rasama DARK ELDAR i SISTERS OF BATTLE :P <--- lezbe ;)

Pored rasa dobili smo najavljene letece jedinice - svaka rasa je dobila do 7 novi jedinica, letece ukljucene.

Owo je standalone, tak da ne trebate kupovati prijasnje dijelove da bi igrali ovaj ;)

... i jos nes, ekspanzija se izvrsila i na SINGLE PLAYER, naime, sad osvajamo množ."planete" :p za razliku od proslog dark crusade, kad smo se borili za prewlast na nekoj planeti ;)

Likove sad mozemo customeizirati :p sa raznim fensi dodatcima, i custome mocima ;)

 

koliko to god cool bilo, ipak multiplayer masakar je ono cemu se nadamo :D

 

... pa izvolite :D


 da koliko sam vidio svaka rasa dobije 1 zračnu (jednu)VičePlač nadam se da griješim....

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
16 godina
neaktivan
offline
W40k Dawn of War - SOULSTORM

Igro sam demo S Dark Eldarima.

Fora su ali malo mi slabo izgleda njihova Najjaca jedinica (Dias of Destruction)

ona slabo izgleda ali je puno jaca nego sto izgleda i ima mega mocnu onu posebnu moc!

ubije 90% pjesadije dok commandere jako ozljedjuje.

Kupit cu si ga uskoro.


L25 1337 N008
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice