Total War: Warhammer

poruka: 158
|
čitano: 19.678
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Total War: Warhammer

Igru i dalje radi CA...

Imaju dovoljno vremena sve s*ebat ,bez brige.

sa glupim DLC,crappy AI,placenim contentom koji je vec ingame,igrom koja prvih 3 mjeseca radi ko smeće dok jedno 5 pečeva ne sjedne i tako...

7 godina
protjeran
offline
Re: Total War: Warhammer
Rocinante2112 kaže...

Igru i dalje radi CA...

Imaju dovoljno vremena sve s*ebat ,bez brige.

sa glupim DLC,crappy AI,placenim contentom koji je vec ingame,igrom koja prvih 3 mjeseca radi ko smeće dok jedno 5 pečeva ne sjedne i tako...

 Igram i Atilu i Warhammer od pocetka i kupio sam sve DLC za obe igre. Bilo je nekih problemcica, ali sve zajedno i vise nego solidno, vrlo dobar 4 za tehnicku stranu. DLC i dodatni sadrzaj je ovu igru od izlaska do sada drzao na zivotu, frakcije su dosta razlicite i nove kapanje nisu dosadne. Neka ostanu stvari kako su sada i biti ce tu sati i sati zabave.

...
7 godina
protjeran
offline
Total War: Warhammer

Mjesec dana do nastavka, zavrsio sam kapanje sa svim frakcijama . Neki moj izbor, iako je dosta nezahvalno jer su sve frakcije odlicne za igrati sa jedinstvenim mehanikama i onako to je dosta blizu sve, ali su mi neke malo draze od drugih.

 

1. Vampire Cunts 

2. Beastman(na papiru su truba, ali kada krenes gazit, rock n roll)

3. Empire

4. Greenskins

5. Chaos

6. Norsca

7. Woodelfs

8. Dwarfs

9. Bretonia

 

 

P.S. 

Sa Norscom sam imao najepicniju bitku od kada igram TW serijal opcenito. 4 moje vojske vs 4 chaos legendary lorda, ali posto je ova Norsca na steroidima jadni chaosi nisu imali sanse.

...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Total War: Warhammer
Koliko bi koštao cijeli Warhammer, sa svim frakcijama i da li se može tak neki paket negdje kupit?
12 godina
offline
Re: Total War: Warhammer
HAL kaže...
Koliko bi koštao cijeli Warhammer, sa svim frakcijama i da li se može tak neki paket negdje kupit?

 Puno. Pricekaj neki sale, cesto budu TW igre na rasprodaji pa onda uzmes Bundle na steamu.

12 godina
offline
Re: Total War: Warhammer
Evil Access kaže...

Mjesec dana do nastavka, zavrsio sam kapanje sa svim frakcijama . Neki moj izbor, iako je dosta nezahvalno jer su sve frakcije odlicne za igrati sa jedinstvenim mehanikama i onako to je dosta blizu sve, ali su mi neke malo draze od drugih.

 

1. Vampire Cunts 

2. Beastman(na papiru su truba, ali kada krenes gazit, rock n roll)

3. Empire

4. Greenskins

5. Chaos

6. Norsca

7. Woodelfs

8. Dwarfs

9. Bretonia

 

 

P.S. 

Sa Norscom sam imao najepicniju bitku od kada igram TW serijal opcenito. 4 moje vojske vs 4 chaos legendary lorda, ali posto je ova Norsca na steroidima jadni chaosi nisu imali sanse.

 Kako to da se boris protiv Chaosa kao Norsca? :S Ocekivao sam da ces bit na njihovoj strani kao i AI Norsca...

 

Ja sam dosad zavrsio Long Campaign sa Empire, Brettonia i Dwarfs... sa Von Carsteinima sam dosao do poteza ~180 i bio blizu pobjede ali mi je novi patch breakao savegame pa cu morati ispocetka sve... Greenskins mi se bas ne svidaju, radi pozicije i playstylea, vise se volim braniti i imati artiljeriju (Empire, Dwarfs) nego agresivne taktike kao sto moras igrati sa greenskinsima.

 

Beastmen, Chaos i Wood Elfs nisam kupio, prvih dvoje jer me horde factions nisu nikad privlacili pretjerano, a elfove radi cijene :) Kupit cu kad budu po max 5 eura, 18 eura za fakciju je apsolutno suludo.

16 godina
offline
Total War: Warhammer

Hm... Vidio sam često popuste na DLC dodatke - mislim na ove kampanjeske poput wood elfova.... Ja sam jedinicu uzeo za 12 dolara kada je bila ona neka humblebundle pretplata koju is mogo otkazat...

Nabavi negdje "golu" jedinicu i uzmi dvojku kada izađe te ćeš dobit jednu ogromnu kampanju - oba kontinenta spojena u jednu mapu! Imat ćeš materijala za igrat i bez tih plaćenih dodataka koji su i dalje u igri samo nemožeš igrat sa njima, (npr woodefl)...

 

 

Do I need the original game to play Total War: WARHAMMER II?

No, you don’t need the first game in the trilogy in order to play WARHAMMER II. However, if you do own the first game as well as the WARHAMMER II, you’ll also be able to choose to play on a huge new combined campaign map (see below). So owners of both games will have three large and different campaign maps to choose from.

 

What’s going on with the mega combined campaign you talked about before?

For owners of both WARHAMMER I and WARHAMMER II, our first content release shortly after launch (free of course) will be a vast, combined campaign map representing the geographical areas of both games in a single map. This will allow you to start epic campaigns as any owned race (including any DLC races you own). This will be shortly after launch, weeks not months, and will be our very first content release.

 

Why won’t the Combined Campaign be available right at launch?

The Vortex campaign, with its dedicated narrative, unique features, mechanics and flavour, is a big project in its own right. The Combined Campaign will be truly vast. Each requires significant playtesting and balancing. This being the most complex Total War campaign we will have released to date, we’d like to plan have a short period of open beta testing just before we release it, this requires WARHAMMER II to be out and for players to be familiar with all the new races and features.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Total War: Warhammer
Minneyar kaže...
Evil Access kaže...

Mjesec dana do nastavka, zavrsio sam kapanje sa svim frakcijama . Neki moj izbor, iako je dosta nezahvalno jer su sve frakcije odlicne za igrati sa jedinstvenim mehanikama i onako to je dosta blizu sve, ali su mi neke malo draze od drugih.

 

1. Vampire Cunts 

2. Beastman(na papiru su truba, ali kada krenes gazit, rock n roll)

3. Empire

4. Greenskins

5. Chaos

6. Norsca

7. Woodelfs

8. Dwarfs

9. Bretonia

 

 

P.S. 

Sa Norscom sam imao najepicniju bitku od kada igram TW serijal opcenito. 4 moje vojske vs 4 chaos legendary lorda, ali posto je ova Norsca na steroidima jadni chaosi nisu imali sanse.

 Kako to da se boris protiv Chaosa kao Norsca? :S Ocekivao sam da ces bit na njihovoj strani kao i AI Norsca...

 

Ja sam dosad zavrsio Long Campaign sa Empire, Brettonia i Dwarfs... sa Von Carsteinima sam dosao do poteza ~180 i bio blizu pobjede ali mi je novi patch breakao savegame pa cu morati ispocetka sve... Greenskins mi se bas ne svidaju, radi pozicije i playstylea, vise se volim braniti i imati artiljeriju (Empire, Dwarfs) nego agresivne taktike kao sto moras igrati sa greenskinsima.

 

Beastmen, Chaos i Wood Elfs nisam kupio, prvih dvoje jer me horde factions nisu nikad privlacili pretjerano, a elfove radi cijene :) Kupit cu kad budu po max 5 eura, 18 eura za fakciju je apsolutno suludo.

 Imas pricu kada igrad Norsca kampanju vezano uz Chaos, necu ti spoilat, fora je, inace im je cjela kapanja odlicno uradjena, samo sto su malo* op lol.

 

Jesu malo paprene cjene za DLCove, ali meni su igru drzali igrivu i zaniljivu od izlaska na ovamo, svaka 2-3-4 mjeseca kada kupis DLC ni ne osjetis.

...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice