Total War: Warhammer

poruka: 158
|
čitano: 19.683
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Total War: Warhammer

Zasada na max postavkama radi odlično; dx12

Dvije slike; UW u Total Waru izgleda odlično

Kampanjska mapa

Bitka

 

Mislim da ima četiri besplatna DLCa za skinuti...

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.2.2017 12:58 (doktor1).
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Total War: Warhammer

svejedno bez dlc-a igra je ogoljeni krš. A dlc-i koštaju kolko koštaju.

 

Ni 12 eura nebi segi više dao. Smece kompanija

12 godina
offline
Total War: Warhammer

Da i ja mrzim tu DLC praksu, zato ni ne kupujem nista po punoj cijeni, nego kad se nadu ovakve ponude :) DLCove cu uzeti mozda kad budu po 75% ili vise snizeni na steamu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Total War: Warhammer

Jedini DLC koji me zanima je Realm of The Wood Elves. Baš bi sa njima volio krenut kamapnju...

No imam itako dosta rasa za odigrat da bi mi falio drastično...

 

Danas ću vjeorvatno igrat malo da vidim kako je to u odnosu na povijesne naslove no čini mi se jako zanimljivo...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Total War: Warhammer

Meni se cini dosta drukcije od dosadasnjih nastavaka... Igrao sam sve osim Attile dosad. Ne znam kak cu se ovdje snaci, gledao sam malo po youtubeu videe i izgleda dosta komplicirano.

 

A sto se tice DLC, nisu mi nesto napeti, kao ni u dosadasnjim nastavcima, mislim da nisam jos nijednu DLC kampanju ikad odigrao (Caesar in Gaul, Wrath of Sparta, Hannibal at the Gates i sl.). A dok predem grand campaign sa Empireom (za koji mislim da je najslicniji klasicnom total war iskustvu), pa onda sa ostalim free fakcijama, vec ce biti dovoljno jeftini DLC-ovi da ih uzmem ako procijenim da mi se igraju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Total War: Warhammer

Igro malo sa orkovima - The Bloody Handz - Wurrzag

Malo sam pogubljen, ali sviđa mi se. Dosta drugačije od povijesnih naslova!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Total War: Warhammer

Probao malo sa vampirima... Totalno drugačiji feel kao i gameplay naspram orkova! Nije kao u dosadašnjim naslovima gdje bi u 90% slučajeva svi bili isti sa mrvicu izmjenjenim roosterom u početku.

Ovo se napokon čini kao da je mnogo truda uloženo u igru. Jer Atilla je bila ono šta je Rome II trebo biti, ali tada se jeigra činila kao reskin Romea 2; šta je bilo blizu uz neke novitete...

Iako i vodje UI ima istu srž kao i Rome II igra čini se vrlo dobro odrađeno. Jedino mi se i dalje ne sviđa diplomacy screen i mislim da su to trebali promjenit, no to nije neki strašni deal...

 

Zasada mi se čini da je ovo zbilja vrhunska strategija. Sutra sam slobodan pa ću vjerovatno odigrat kampanju da malo vidim i AI... I to mi se čini sa Kemmlerom jer ovi zvukovi i muzika iz "vampirske" kampanje su vrhunski...

Čito sam i gledo da Realm of The Wood Elves DLC također utječe i na kampanju iako nemam igrivu vilenjačku rasu.

 

Definitivno igra vrijedi 12 dolara!

 

Kampanjska mapa je nešto savršeno

Par slika...

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Total War: Warhammer

Utukao sam 200 sati u igru i cekam jos koji dlc pa cu jos barem toliko. Ovo je igretina i ako i mrvicu volite strategije nemojte propustiti nabaviti za 12 dolara. 

 

Moja kapanja na sjeveru, zao mi da zavrsim pa sam otegao, svakih 20ak dana odigram par turnova. 

...
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.2.2017 21:22 (Evil Access).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Total War: Warhammer
doktor1 kaže...

Čito sam i gledo da Realm of The Wood Elves DLC također utječe i na kampanju iako nemam igrivu vilenjačku rasu.

 

 Isto ti je i sa Call of the Beastmen, njih ti isto doda u tvoju kampanju kao protivnike iako nemaš kupljen DLC. Kupnjom DLC-a možeš igrati s njima i dobiješ nekakvu kratku kampanju fokusiranu baš na njih. 

 

I da, ni meni ta diplomacija neide nikako, ono 70 turnova nisam ništa napravio susjedu (March princes tijekom moje dwarf kampanje), niti jednom ušao na njegov teritorij, poslao mu čak i pokoji gift, i svejedno smo si još u ''žutim'' odnosima i nema šanse da išta prihvati što god da mu pošaljem. No ništa novo tu, TW je uvije imao užasno loše odrađenu diplomaciju.

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
14 godina
offline
Total War: Warhammer

koliko je velika mapa?

 

ovo je prvi total war koji nisam kupio po izlasku

"Nebi te jebo ni za bjdo kajameja"
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Total War: Warhammer

Igrao sam neko vrijeme, ali od kampanje sam samo 1 misiju završio. Samo MP me privlačio...

Dwarfavi pa greenskinsi. Orkovi mi više legli. Nešto malo i ove ostale, ali ništa spomeno vrijedno.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Total War: Warhammer
Kill Frenzy kaže...

koliko je velika mapa?

Evo; screenshot iz igre i prikazana regija na mapi

 

"Europa" Warhammerovog svijeta - The Emprije

Tu je smještena prva igra tj ovaj trenutni naslov. Gdje će biti preostale dvije pojma nemam

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.2.2017 9:31 (doktor1).
16 godina
offline
Total War: Warhammer

Odigro 20 krugova sa Vampire Counts...

 

Kako sam samo nešto kratko probao orkove razlika u gameplayju je velika i vampiri mi se čine dosta lakši! Ponajviše jer mi je growth i "public order", u ovom slučaju Vampiric Corruption vrlo visok; no i fokusiro sam se na rast!

Jedni "susjedni vampiri" su m i ponudlili par paktova, plaćanja i nakraju me pozvali da krenem u rat protiv neke frakcije od Empirea... Druge sam doveo na prosjački štap te sam prihvatio njihovo primirje te nam odnosi polako idu prema pozitivi šta je bitno pošto imam namjeru napast patuljke te jednu vojsku poslat ovima koji su zatražili pomoć...

Dwarfovi su brzo reagirali i vjerovatno nešto izgradili jer mi je "agent", (neznam im još imena) širio vampiric corruption koji se zaustavio na 24%!

; preobrazba mape i svijeta je odlična.

 

Nakon ove kampanje uzet ću Greenskinse te nakon toga vjerovatno uzet Elfove koji mi se čine opet potpuno različiti od ovo dvoje..

Chaos i Beastmen horde mod me nekako ne interesira, ali nisam taj horde probao niti u Atilli pa možda probam...

 

Najispeglaniji Total War još od Shoguna 2!!

 

 

Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Total War: Warhammer

28.02 dolazi besplatni sadržaj:

 

Bretonnia

 

 

Nova mehanika u kampanji sa Bretonijom:

 

The Kingdom of Chivalry
A Bretonnia campaign offers a uniquely different experience to the other playable races of Total War: WARHAMMER. Much of your success is built around how chivalrous your actions are – it’s a factor which can have a major effect on your kingdom, both internally and externally.

Your level of chivalry is tracked via a meter at the top of the campaign interface. As you perform certain actions, such as winning heroic victories in battle and completing quest chains, your chivalry rises, bringing with it benefits such as higher control (keeping your peasant population content and pliant), bonus unit experience and a reduction in corruption. Other actions, such as warring with other Bretonnian factions and sacking settlements, can reduce your chivalry. Low chivalry levels bring negative factors to your campaign, such as reduced Control and army Leadership. In extremis, this can contribute to rebellions across your provinces.

Maintaining a high level of chivalry is also important for your overall campaign success. As your campaign progresses and your chivalry reaches a certain threshold, you’ll be presented with a dilemma that leads to The Errantry War – a climactic endgame battle built around Bretonnian lore.

And of course, the legendary Green Knight will never appear for an unchivalrous leader…

____________

 

Onda još dolazi:

 

Isabella von Carstein

 

 

Undying Love: Invigorated by each other’s presence, Isabella and Vlad gain bonuses to their melee attack and melee defence characteristics when they appear on the same battlefield.

___________

 

I velika novost, CA je dozvlio da custom mape mogu biti random bojišta u kampanji!

 

_______________________________________________________

 

I kako su mnogi primjetili, Wood Elfs i Bretonnia su jako razrađene frakcije tako da se neke početne frakcije čine isprazne i dosadne: Dveloper je odgovorio na to pitanje:

 

 

We all aspire on the team to making this, the best Total War and Warhammer game ever. I hope you can see this with each update we release.

As your post mentions we have been extremely busy over the past few months with the various DLC and FREELCs and we certainly want to make these new races and characters as good or better than the base games.

All of our updates have been a real labour of love for us (particularly for me), as we try to squeeze as much detail and uniqueness in as possible for you. The Wood Elves and now Bretonnia have been no exception as we have grown ever more ambitious in what we want to deliver to you.

But coming back to your original question about the status of the base game characters and races. We are very much aware of the current state of the original content and your feelings on possible improvements.

We will certainly endeavour to improve as much of the original games content over time as we can.

The patches, tools and updates till now are just the start and everyone's least favourite Vampire Lord (Heinrich Kemmler) will certainly be getting some love.

Likewise as you will know Total War:WARHAMMER is a trilogy of titles and we have only just begun our amazing journey of bringing all the world of wizards, monsters and heroes to life.

Please continue to post your feedback, we will be watching

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.2.2017 11:45 (doktor1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Total War: Warhammer
doktor1 kaže...

Odigro 20 krugova sa Vampire Counts...

 

Kako sam samo nešto kratko probao orkove razlika u gameplayju je velika i vampiri mi se čine dosta lakši! Ponajviše jer mi je growth i "public order", u ovom slučaju Vampiric Corruption vrlo visok; no i fokusiro sam se na rast!

Jedni "susjedni vampiri" su m i ponudlili par paktova, plaćanja i nakraju me pozvali da krenem u rat protiv neke frakcije od Empirea... Druge sam doveo na prosjački štap te sam prihvatio njihovo primirje te nam odnosi polako idu prema pozitivi šta je bitno pošto imam namjeru napast patuljke te jednu vojsku poslat ovima koji su zatražili pomoć...

Dwarfovi su brzo reagirali i vjerovatno nešto izgradili jer mi je "agent", (neznam im još imena) širio vampiric corruption koji se zaustavio na 24%!

; preobrazba mape i svijeta je odlična.

 

Nakon ove kampanje uzet ću Greenskinse te nakon toga vjerovatno uzet Elfove koji mi se čine opet potpuno različiti od ovo dvoje..

Chaos i Beastmen horde mod me nekako ne interesira, ali nisam taj horde probao niti u Atilli pa možda probam...

 

Najispeglaniji Total War još od Shoguna 2!!

 

 

 Ovo ti je nebulozna izjava. Igram WH od početka sa preorderom i igra je sve samo ne optimizirana. DX 12 je u teškoj beti, 2 na 1 + bitke i opsade su pune teških stuttera i to na duplo jačoj konfi od tvoje. Dovoljno je otići na službeni forum tj. apele za optimizaciju ili pogledati postove od kolega prije tebe na ovom threadu. SLI/CF ima blinkajuće teksture koje još nisu pokrpali. Vjerujem da je tebi 30 fpsa sa dropovima u redu, ali meni nije. O politici dlcova niti ne bih počinjao.

 

One službene bencmarke (bez vegetacije) nemoj prikazivati jel ne prikazuju ni blizu gameplay.

 

E da, probaj igrati beastmen undeworld mapu i javi domjove. Tu je fps popolovljen.

16 godina
offline
Total War: Warhammer

Pod time nisam uopće mislio na performanse.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Total War: Warhammer
doktor1 kaže...

Pod time nisam uopće mislio na performanse.

 Onda sry...Pod ispeglanost se to valjda podrazumjeva.

 

Što se tiče gameplaya, moraš priznat da je na nekim stvarima poglupljen. Već sam naveo opsade koje su sada svedene na jedan zid i tornjeve. Budeš s vremenom shvatio gdje su jako rezali u odnosu na ostale TW igre.

 

Inače, na prvu sam ja bio oduševljen igrom, no politika "plati svaki klinac koji je trebao biti u orginalu" me jako odbija. Sad mislim da sam zgruvao oko 100 eura za igru i vjerovatno ću još 50 minimalno.

 

Najviše od svega me boli optimizacija. Dakle gruvaju dodatne sadržaje, mini kampanje, reskinove (ovo pogotovo) i naplaćuju, a mrdnili guzicom nisu da optimiziraju igru iako TW zajednica vapi za tim.

12 godina
offline
Re: Total War: Warhammer

Sve su to razlozi zašto odbijam nabaviti ovaj naslov. Djeluje interesantno i nešto u čemu bi izgubio sate (igrao svaki TW ikad ,rome 1 i medieval 2 u najbolji tw naslovi imho),ali taj trend poglupljivanja igre mi smeta vec neko vrijeme,DLC politika je besramna,a optimizacija nepostojeća. Iz tih razloga smatram da kompanija treba uginut,i to što prije. Takodjer,A.I je glup ko točak.

7 godina
protjeran
offline
Total War: Warhammer

Optimizacija nije ni blizu tako losa kako neki ovdje pokusavaju prikazati, igrao sam i losije optimiziranih igara. Igra ima cjeli niz poboljsanja, od interfacea, takticke mape, nekih stvari koje su dodane da nam omogucuju laksu i bolju kontrolu nasih trupa itd... 

 

Ma sve zajedno kao paket ovo je igretina, mozemo mi naci zamjerka i cjepidlaciti, ali ovo je igretina i gotovo. Raznolikost frakcija, zabavan combat, genijalna mapa za kapanju, hero unitsi, nacin na koji je Warhammer vrhunski prenesen u total war...

 

Sto se tice pay DLC, u nekim TW igrama sam se osjecao kao budala kad sam ih kupio, ovdje ne, zapravo osjecam da sam dobio vrijednost za svoj novac. Svi novi unitsi i lordovi, nove frakcije su napravljene tako dobro da mi nije zao ni centa koji sam platio za njih, plus ako i ne kupite frakciju ona ce biti u svijetu dok igrate igru, samo sto vi ne mozete igrati s njom, znaci dobili ste dobar dio DLCa besplatno.

 

Ako i mrvicu volite strategije, nema dalje, ovo je igra za vas. Nemojte preskakati ovu igru, oduseviti ce vas.

...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Total War: Warhammer
Takodjer prva igra za koju sam kupio sve DLC i nisam pozalio ni malo.
12 godina
offline
Total War: Warhammer

Ja sam kupio igru za 12 dolara i tolko definitivno vrijedi :) DLC cu kad ce bit na popustu, zasad ciljam na Wood Elves jer inace volim archer civilizacije/ stil igre. 

 

Prvu kampanju sam krenuo na normal sa Empire/ Karl Franz i oko poteza 60 imam 2 full elite stacka, 3 full izgradene provincije i jednostavno mi nitko nista ne moze, mogu sve autoresolve pobijediti bez ikakvih gubitaka, pa sam restartao na Hard za ipak malo tezi dozivljaj. Iako zasad mi ide i na Hard otprilike isto, ujedinio Reikland, osvojio Magdaburg (??) i drugi grad iz te provincije, konfederirao s cijelim Wissenlandom kad su ih orci unistili, pa sam vec prakticki opet na istom kao na Normal...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Total War: Warhammer
Empire je najlakša frakcija! I najsličnija ostalim tw naslovima...
Vampiri imaju vampiric corruption i raise Sead opciju sa kojom se na velikim bojištima mogu "probuditi" noćne jedinice...
Dwarfovi imaju The Blok od Grudges , a Greenskinsi Waaaargh...

Bretonnia donosi novosti u kampanju kao pravi su to napravili i Elfovi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Total War: Warhammer
*mobitel i autocorect....
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Total War: Warhammer
doktor1 kaže...
Empire je najlakša frakcija! I najsličnija ostalim tw naslovima...
Vampiri imaju vampiric corruption i raise Sead opciju sa kojom se na velikim bojištima mogu "probuditi" noćne jedinice...
Dwarfovi imaju The Blok od Grudges , a Greenskinsi Waaaargh...

Bretonnia donosi novosti u kampanju kao pravi su to napravili i Elfovi...

 Znam, planiram probati sve besplatne prvo. Bas me zanima kako ce mi leci, obicno bas ne volim fakcije sa puno slabih unita/ horde i te fore.

9 godina
neaktivan
offline
Total War: Warhammer

Ja čekam sea battles (tu Dwarfovi imaju puno toga zanimljivo) i Dark Elves frakciju...To će onda bit dlc...E da, tko prati WH i čita knjige zna koliko bi značio Ulthuan i Naggaroth dodatak na mapi....

 

To su vam doslovno novi kontineti na kojim obitavaju HE i DE...O lizardmenima i skavenima niti ne bih jel mi sline cure...

 

Btw, optimizacija i puni DX 12 je must...Čisto me zanima kako će igra raditi na Ryzenu budući da je igra gaming evolved...

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.2.2017 16:17 (Kharn).
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Total War: Warhammer
Kharn kaže...

Ja čekam sea battles (tu Dwarfovi imaju puno toga zanimljivo) i Dark Elves frakciju...To će onda bit dlc...E da, tko prati WH i čita knjige zna koliko bi značio Ulthuan i Naggaroth dodatak na mapi....

 

To su vam doslovno novi kontineti na kojim obitavaju HE i DE...O lizardmenima i skavenima niti ne bih jel mi sline cure...

 

Btw, optimizacija i puni DX 12 je must...Čisto me zanima kako će igra raditi na Ryzenu budući da je igra gaming evolved...

 Raditi ce jos dvije igre, ovo je prvi dio triologije, tako da ce mo druge kontinente dobiti u iducim nastavcima, predpostavljam :D. Skavene ce biti extra igrati :D, a za sada na moje iznenadjenje najdraza frakcija su mi greenskins, s njima sam poceo kapanja da vidim kako im rade mehanike i zavrsio kampanju onako neplanirano, prava su horda i koljaci hahaha. :D

...
9 godina
neaktivan
offline
Re: Total War: Warhammer
Evil Access kaže...
Kharn kaže...

Ja čekam sea battles (tu Dwarfovi imaju puno toga zanimljivo) i Dark Elves frakciju...To će onda bit dlc...E da, tko prati WH i čita knjige zna koliko bi značio Ulthuan i Naggaroth dodatak na mapi....

 

To su vam doslovno novi kontineti na kojim obitavaju HE i DE...O lizardmenima i skavenima niti ne bih jel mi sline cure...

 

Btw, optimizacija i puni DX 12 je must...Čisto me zanima kako će igra raditi na Ryzenu budući da je igra gaming evolved...

 Raditi ce jos dvije igre, ovo je prvi dio triologije, tako da ce mo druge kontinente dobiti u iducim nastavcima, predpostavljam :D. Skavene ce biti extra igrati :D, a za sada na moje iznenadjenje najdraza frakcija su mi greenskins, s njima sam poceo kapanja da vidim kako im rade mehanike i zavrsio kampanju onako neplanirano, prava su horda i koljaci hahaha. :D

 Da samo ja te frakcije gdje ti treba dva stacka bićoida izbjegavam...Čim krene krkljanac onda mi je stutterfest...Naprimjer VC i puno zombija kad krene isparavat jako sere po fpsu.

 

Baš želim doživjeti taj puni dx 12 i velike bitke bez dropova dok zumam. 

12 godina
neaktivan
offline
Total War: Warhammer

Zasto ima tako losu ocjenu? Zbog perfomansi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Total War: Warhammer
SuperWarrior kaže...

Zasto ima tako losu ocjenu? Zbog perfomansi?

DLC-ovi, ljudi jednostavno ne vole DLC-ove i odmah čim neka igra ih ima više od 2-3 odmah joj na Steamu daju TD. Bar je to moje iskustvo s velikim brojem ''reviewova'' na Steamu. 

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Total War: Warhammer
SuperWarrior kaže...

Zasto ima tako losu ocjenu? Zbog perfomansi?

 dlcovi i optimizacija...ali prvo najviše...

 

Njagore je kad su ponudili vanila igru bez chaos frakcije po punoj cijeni. To je kao da uzmeš GTA i nemožeš krasti aute ako ne platiš preoorder.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice