Total War: Warhammer

poruka: 158
|
čitano: 19.688
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Total War: Warhammer

Jako teško da će u sljedećih mjesec dva ići na 40€, pogotovo što je sam CA rekao da im je ovo do sada najprodavaniji Total War. Sumnjam i da će na ljetnom Steam Sale-u imati veći popust od kakvih 10-15%. Ja sam svoj uzeo na greenmangaming za 47€.

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
 
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Total War: Warhammer
Rhox kaže...

Jako teško da će u sljedećih mjesec dva ići na 40€, pogotovo što je sam CA rekao da im je ovo do sada najprodavaniji Total War. Sumnjam i da će na ljetnom Steam Sale-u imati veći popust od kakvih 10-15%. Ja sam svoj uzeo na greenmangaming za 47€.

 mogu za istu cijenu uzeti tw:warhammer instant delivery i tw:warhammer +chaos warriors, jel to nije isto? ako se ne varam do 31.05. kad kupiš automatski dobiješ i chaos warriors

15 godina
offline
Total War: Warhammer

Da, do 31.5. kada aktiviraš svoju, bez obzira na verziju, igru,  na Steam-u trebao bi automatski dobiti Chaos Warriors besplatno.

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Total War: Warhammer

Evo malo sam odigrao i do sad nije loše.

Igrivost i grafika su dobri, istina malo je"poglupljeno" što se tiče strateškog dijela siege bitki ali ostalo je ured.

Različite frakcije, različiti stil igre kao i raznolikost jednica, korištenje magije, rune (ili kakoli se već zove -Dwarf frakcija), heroja-agenata u borbi...itd, dosta sati zabave bar meni. :)

 

Grafika se da namistit na mojoj GF 6870 s 1GB rama i izgleda odlično (samo moraš uključit unlimited video memory da ti ne spušta grafiku), tako da i ljudi sa slabijom GF mogu uživat.

Za dom - vjera, ljubav i domovina
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.5.2016 16:47 (Vakaka).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Total War: Warhammer
DarthMarkus kaže...
JamesGoblin kaže...
DarthMarkus kaže...
mancekk kaže...

Došao je key u petak,već sam napravio pre-load.

 

 You lucky bastard

 Haha +1

 

Nije bas moj tip, al' posto sam igrao Warhammer Onlibne k'o manijak godinama - ovo bih probao cisto iz nostalgije.

 Probaj al nemoj kupovat...Ja bih igri dao nekih 80%...I to zato što sam WHF i WH40k freak

 Ma da, nije zhurbe. A posle ce biti i popusta, naravno.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Total War: Warhammer
Uzivam u ovome od releasea,inace obozavam WH universe,cekam WH40k DoW 3 do tad cu ovo igrati :)
I7 6700k Asus Maximus Hero VIII Gtx 980TI xtreme edition Gigabyte SSD Kingston 480gb HDD Seagate 2tb PSU: Evga Supernova 750w Ram: Avexxir DDR4 16gb 2400mhz Corsair 400C case Cooler Corsair H110i GTX
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Total War: Warhammer
Uzivam u ovome od releasea,inace obozavam WH universe,cekam WH40k DoW 3 do tad cu ovo igrati :)
I7 6700k Asus Maximus Hero VIII Gtx 980TI xtreme edition Gigabyte SSD Kingston 480gb HDD Seagate 2tb PSU: Evga Supernova 750w Ram: Avexxir DDR4 16gb 2400mhz Corsair 400C case Cooler Corsair H110i GTX
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Total War: Warhammer

lol u benchmarku imam 64FPS prosjek, a u prvom battleu kampanje imam 25-35FPS (na kampanjskoj mapi imam 80-100FPS)

wtf

nebitno da li je DX11 ili 12 (DX12 mi daje cak 10FPS manje u benchmarku) 

 

sta napraviti za veci FPS (ni ne igram na extreme, vec na kombinaciji high-ultra)

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.7.2016 9:06 (Fanu).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Total War: Warhammer
ni s i7 najjacim i gtx 1080 neces imat 60 fps u velikim bitkama u total war igrama...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Total War: Warhammer

U praksi za multiplayer igre dali se mora imati sve ekspanzije ili je dovoljna sama origigi igra?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Total War: Warhammer

Našao ovdje za 32€:

 

http://jeuxvideo.jeu.orange.fr/acheter-telecharger-jeux-pc/total-war-warhammer-803315.html

 

Ne kužim baš FR, preveo na ENG i čini mi se ok. Netko kupovao od njih?

Ili ima negdje još povoljnije?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Total War: Warhammer

Novi DLC Grim & The Grave izlazi 1. rujna. Fokus mu je na Empire i Vampire Counts, po cijeni od 7,49€ (ili 6,74€ ukoliko se predbilježi).

 

Novosti u DLC-u, za one koji ga kupe:

-2 nova legendarna lorda u kampanji sa svojim novim quest chanovima, itemima i skill tree, 1 za Empire (Volkmar The Grim) i 1 za Vampire Counts (Helman Ghorst)

-2 nova lorda, opet po jedan za svaku stranu (Arch Lectro i Strigoi Ghoul King)

-5 novih jedinica, 3 za Empire (Free Company Milita, Flagellants, Knights of the Blazing Sun) i 2 za Vampire Counts (Corpse Cart, Mortis Engine)

-Regiments of Renown (18 novih elitnih jedinica, nabrijane verzije do sada postojećih jedinica za boljim statsima i abilityima)

 

Besplatne stvari za sve bez obzira da li kupili DLC ili ne:

-legendarni lord za Vampire Counts - Vlad von Carstein

-5 novih mapa

 

Za više detalja o svakoj stavci ima na Steamu sve detaljno opisano

 

A evo video:

 

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.8.2016 12:40 (Rhox).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Total War: Warhammer

Opet prodaju reskinove...

 

 

Inače skinite radious mod - imate tamo lore friendly + 7,8 unitsa za svaku frakciju - uključujući knightse of the blazing sun...

 

Mene samo kopa kad će patchati igru da radi kako treba, jel meni na i7 4,8 Ghz i gtx 1080 radi ko krepana kobila

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Total War: Warhammer
DarthMarkus kaže...

Opet prodaju reskinove...

 

 

Inače skinite radious mod - imate tamo lore friendly + 7,8 unitsa za svaku frakciju - uključujući knightse of the blazing sun...

 

Mene samo kopa kad će patchati igru da radi kako treba, jel meni na i7 4,8 Ghz i gtx 1080 radi ko krepana kobila

 Još od Rome 2 igra se vuče ko krepana kobila. TO nisu nikad riješili a sad kad je i TW warhammer vani vec neko vrijeme (a bili su otad jos i expanzije za Rome,i attila kao standalone) vjerujem da nikad ni neće. Engine je smeće,ima baš negdje usporedba sa medieval 2 i šta da kažem...Nikad više im pare dat,dabog da studio propao. Srozali su ga do temelja

12 godina
offline
Total War: Warhammer

a kao prešli su na 64 bitni ...hehe

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Total War: Warhammer

Al nevjerojatan im je track record na posljednih par naslova. Znači obavezno BUGOVIT launch igre,obavezno naplaćivanje DLC-ova koji su već sadržani unutar igre itd... (primjer je Blood and gore DLC koji je inače besplatan za sve naslove bio,a i u ROME 2 j eu origigi fajlovima,no dostupan je tek nadoplatom...)

Ma katastrofa,ovo ne bi smjelo prolazit u 2016toj

12 godina
offline
Re: Total War: Warhammer
Rocinante2112 kaže...

Al nevjerojatan im je track record na posljednih par naslova. Znači obavezno BUGOVIT launch igre,obavezno naplaćivanje DLC-ova koji su već sadržani unutar igre itd... (primjer je Blood and gore DLC koji je inače besplatan za sve naslove bio,a i u ROME 2 j eu origigi fajlovima,no dostupan je tek nadoplatom...)

Ma katastrofa,ovo ne bi smjelo prolazit u 2016toj

 Nažalost izgleda da prolazi...Btw pripremi se na još barem 10 dlcova

14 godina
neaktivan
offline
Re: Total War: Warhammer
DarthMarkus kaže...

Opet prodaju reskinove...

 

 

Inače skinite radious mod - imate tamo lore friendly + 7,8 unitsa za svaku frakciju - uključujući knightse of the blazing sun...

 

Mene samo kopa kad će patchati igru da radi kako treba, jel meni na i7 4,8 Ghz i gtx 1080 radi ko krepana kobila

 TW igre rade ko krepana kobila bez obzira na hardver, ja ne znam sta jebu vise s tim warscape enginom...

12 godina
offline
Re: Total War: Warhammer
Praetorian1 kaže...
DarthMarkus kaže...

Opet prodaju reskinove...

 

 

Inače skinite radious mod - imate tamo lore friendly + 7,8 unitsa za svaku frakciju - uključujući knightse of the blazing sun...

 

Mene samo kopa kad će patchati igru da radi kako treba, jel meni na i7 4,8 Ghz i gtx 1080 radi ko krepana kobila

 TW igre rade ko krepana kobila bez obzira na hardver, ja ne znam sta jebu vise s tim warscape enginom...

 Pa već sam im pisao na TW forumu - naravno seru da im šalješ dxdiag file i onda ti ne vrate ništa kao odgovor...

 

Nažalost, meni je tek sad igra "neigriva", preciznije nakon "beastmen" patcha...Mislim, nasjeo sam na 64 bitni engine hype train i na dx 12 (koji bi bio kao melem da ga iskoriste), ali mislim da ću stati sa daljnom kupovinom dlca, sve dok donekle ne poprave perfomase....

 

Ono, ok je dok mi je nova igra bila, trpio sam, no sad kad zoomam stutteri su sve jači i jači, a i teksture su low res...Pogledajte u beastmen ambush terenu (ona tamna šuma), NEMA FAKING SJENA !!!

 

Ovako - donekle bi se dalo igrati na visokim rezama gdje se više koristi GPU, a manje ona jedna jezgra CPU-a koja ga bottelnecka, no onda trebate minimalno 2 x 1080 za 4k i 60 fpsa..

 

Inače ja vam igram sa DSR-om 1600p i FXAA forsanim u NVCP i mogu reći da je 10 - 15 % više CPU iskorišten u bitkama...Naravno pod opsadama je i dalje na 50%...

 

P.S. Sa Vampire Countsima je milina kad 1000 zombija počne isparavati otrov, a FPS ode ispod 30.... ...Bitno da su stavili benchmark bez vegetacije sa side kamerom, da se ljudi navuku

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.8.2016 19:19 (DarthMarkus).
12 godina
offline
Re: Total War: Warhammer

Bravo. Odličan sažetak svega što rade kupcima/igračima. Meni je prisjelo kod Rome-a još,o Warhammeru sam razmisljao u trenutku slabosti ali mi je drago da nisam pokleknuo. Kupovinom njihovog proizvoda bi hranio takvo ponasanje. Ocu u gaming industriji sve manje toga vidjeti.

8 godina
neaktivan
offline
Total War: Warhammer

Mother of all battles. 

 

Nije ostao nitko drugi na mapi pa mi Dwarfovi krenuli raidat carstvo. Mislim da to nece dobro zavrsiti za njih...

 

Uzeo sam par DLCova i opalio kampanju, jedva cekam da kompletiraju igru, ovo je sada vec must have za sve ljubiteleje strategija. Toliko epskih bitaka, toliko raznovrsnosti, toliko zabave u jednoj igri...

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Total War: Warhammer

nažalsot i dalje je to total war,pa cu preskočiti ,cak i ako nadjem na steam saleu jeftino.

12 godina
offline
Total War: Warhammer

Benchmark nisam nigdje nasao,a i iz iskustva znam da to nije pravilo dali ce se igra moci vrtjeti!

Zanima me,moze li moja kanta pokrenuti Warhammer?

Ako moze,nije mi problem dati 50-tak Eura za igru,ali bi je volio probati,pa makar i ,ako postoji!?

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Total War: Warhammer

Ove postavke, ispod high imas jos med i low, na mom pc igra u bitici sa full stackovima uglavnom ide oko 40fps(kada skroz zumiras u sred borbe ide oko 25-30fps, ali to ionako radis samo 4 fun), za jednu strategiju i vise nego igrivo, ali ne znam kako se ponasa na AMD proc.

 

Igra je zlo, par bitaka sa Elfovima i Vampirima je bas bilo epsko, a tek moje raidanje Norsca, a tek chaos motherfuckersi, pa borba za prevlast unutar Empire, pa upadi greenskinsa i beastmana, i oni .ebeni Bretons mi zabili noz u ledja u sred svega toga... 

 

Mislio sam napisati mini review igre, ali mi nesto lijeno, ekonomija je odlicna, novi sustav agenata je strava, ma cjela igra je odlicno odradjena, interface je poboljsan, questovi su vrhunski odradjeni u kampanji, uniqe buildings i opcenito gradnja provincija nikada bolja(da li ces je praviti za gospodarstvo ili za odbranu ili pola pola). Najveci minus je sto nije sav sadrzaj vec dostupan , ali to je opet i nekako plus jer mozes iscekivati nesto novo.

Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Total War: Warhammer

Ovo bi bio najbolji nacin za opisati ovu igru:

 

 

 

 

Ima sve ovo i jos svasta nesto . Heroji, ability i spells su tako dobro uklopljeni u igri da mi sada izgleda cudno da ih sve druge TW igre nemaju(nadam se da ih iduce povjesne TW igre nece imati ), nisam nikada bio fan hero unitsa u strategijama i usudjujem se reci da je ovo najbolja implementacija koju sam vidio. Warhammer svemir je tako mocan, tako dobro uradjen i prenesen, tako uvjerljiv, cjela igra je tako dobra skladna cjelina. I nikada do sada u TW igri nisam imao toliko epskih bitaka, cesto se odlucuju sa po par prezivjelih unita/heroja i sa hrpom leseva okolo. I onaj osjecaj kada s greenskinsima satares vojsku od 2000 dwarfova i onda ih pojedes nakon toga, neprocijenjivo... 

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.12.2016 10:33 (MijoC).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Total War: Warhammer
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Total War: Warhammer

 uzmes pretplstu n jedan mjesc i dobijes igru?

key je za steam ili? nisam nikad nista tamo kupovao

"Nebi te jebo ni za bjdo kajameja"
15 godina
offline
Total War: Warhammer

Da, možeš se pretplatiti na jedan mjesec i onda kada ti naplate taj mjesec otkazati one ubuduće monthly bundleove. Morao bi biti Steam key jer je Humble taj koji prodaje, a i usto igru se svakako mora aktivirati na Steamu ako se želi igrati, nema verzije bez Steama. No upozorenje, ima podosta DLC-ova koji su izašli. No mislim da se isplati uzimati i tako, kad tad će i DLC-ovi biti na rasprodaji, a i u samoj vanilla verziji se može utrošiti brdo i brdo sati.

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Total War: Warhammer
Odmah sam dobio steam ključ, stavio skidati igru i uklonio pretplatu...
12 godina
offline
Re: Total War: Warhammer

 Hvala puno na ovome, cekam ju vec godinu dana a nikako da padne ispod 40 eura.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice