Total War: Warhammer

poruka: 158
|
čitano: 19.639
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Total War: Warhammer

Igre kostaju i treba to sve i financirati. Postoje radni modeli DLCova, za sve igre sto mi se svide uglavnom kupim DLCs, nije mi to problem, volim podrzati studio koji pravi igre koje volim igrati. ONO STO JEST PROBLEM, je .ebeni day 1 DLC. Ili ga izdaj bar 60 dana nakon izlaska igre ili je to trebalo biti po izlasku sastavni dio igre, koji .urac je to day 1 DLC?!! Inace ove preorder bonuse stvarno ne podnosim i povraca mi se na to, da pravim igru nikad, ali bas nikad ne bih pristao na tako nesto.

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.5.2016 16:36 (MijoC).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Total War: Warhammer

Jel tko kupio igru?

Vidim da se lijepo prodaje na steamu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Total War: Warhammer
mancekk kaže...

Jel tko kupio igru?

Vidim da se lijepo prodaje na steamu.

 Ja sam...Prvi preorder u životu...30 eurića na g2playu

9 godina
offline
Re: Total War: Warhammer
DarthMarkus kaže...
mancekk kaže...

Jel tko kupio igru?

Vidim da se lijepo prodaje na steamu.

 Ja sam...Prvi preorder u životu...30 eurića na g2playu

 jel mi ima smisla to napraviti ako neću igru igrati prije sredine šestog mjeseca? kolike su šanse da bi tada mogao proći i jeftinije?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Total War: Warhammer
Cansee kaže...
DarthMarkus kaže...
mancekk kaže...

Jel tko kupio igru?

Vidim da se lijepo prodaje na steamu.

 Ja sam...Prvi preorder u životu...30 eurića na g2playu

 jel mi ima smisla to napraviti ako neću igru igrati prije sredine šestog mjeseca? kolike su šanse da bi tada mogao proći i jeftinije?

 Početkom sedmog mjeseca ti ide steam sale, pa bi tada vjerojatno moglo biti nešto jeftinije.

8 godina
neaktivan
offline
Total War: Warhammer

Ja sam nekako rastrgan da li da uzmem ili da sacekam. Imam dosta posla u vrtu ovih dana, overwatch izlazi, uzelo je par frendova igru pa cu se malo s njima zabavljati, znaci ako pocnem kapmanju to ce znaciti puno neprospavanih noci . Ali mozda najvazniji razlog je sto cekam da izadje nVidia 1070 pa da napravim upgrade . Ako i uzmem to bude samo da malo osjetim, odigram par costum gameova i to je to, kampanja ce poceti kada stigne 1070. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Total War: Warhammer

jel se ne može kupiti tw:warhammer sa season passom? vidim da ima nešto skuplji sa chaos warriors dlcom, a ako sam shvatio izlaziti će još dlcova? nije valjda da će ih se morat kupovati svaki posebno?

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Total War: Warhammer
Cansee kaže...

jel se ne može kupiti tw:warhammer sa season passom? vidim da ima nešto skuplji sa chaos warriors dlcom, a ako sam shvatio izlaziti će još dlcova? nije valjda da će ih se morat kupovati svaki posebno?

 Koliko ja znam do sad nije bilo ničega kao season pass s total war naslovima.

Moja preporuka je pričekat s kupovinom.

Ako se dobro sjećam ovo bi trebalo bit nešto kao triologija, možda skinut "onu" verziju igre pa kupit kasnije kad izađe jedan od većih DLCova za manje novca.

Za dom - vjera, ljubav i domovina
14 godina
neaktivan
offline
Total War: Warhammer

Nema "one" verzije niti će biti skoro jer igra koristi denuvo zaštitu, jedino može od frenda posuditi preko steam sharinga da proba.

Prošli TW naslovi su samo imali region activation lock sad ne znam za ovaj, ako ne bude geolocka možda uzmem ruski key.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Total War: Warhammer
zrimo kaže...

Nema "one" verzije niti će biti skoro jer igra koristi denuvo zaštitu, jedino može od frenda posuditi preko steam sharinga da proba.

Prošli TW naslovi su samo imali region activation lock sad ne znam za ovaj, ako ne bude geolocka možda uzmem ruski key.

 Ja sam uzeo ruski

14 godina
offline
Total War: Warhammer

Ja sam uzeo na g2playu i još mi je ostalo od prije 7€ popusta u walletu,superiška.

 

Sad čekam jutra da vidim da li ću to moć pokrenuti na ovoj krntiji ili čekam idući mjesec kad su novi komp uzmem.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Total War: Warhammer
mancekk kaže...

Ja sam uzeo na g2playu i još mi je ostalo od prije 7€ popusta u walletu,superiška.

 

Sad čekam jutra da vidim da li ću to moć pokrenuti na ovoj krntiji ili čekam idući mjesec kad su novi komp uzmem.

 ISto ruski ?

14 godina
offline
Total War: Warhammer

Nope,Total Warhammer pre-order Steam Key s popustom 31,2 €.

 

Hmmm,možda ipak je,gledam sad pa mi nije jasno.

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.5.2016 20:56 (mancekk).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Total War: Warhammer
mancekk kaže...

Nope,Total Warhammer pre-order Steam Key s popustom 31,2 €.

 

Hmmm,možda ipak je,gledam sad pa mi nije jasno.

 Tako i ja nisam siguran...Uvjeren sam da nisam vidio RUS only kad sam napravio preorder...Kakvi su oni s vraćanjem ? Btw kakva je situacija sa DLC-ovima ? Mislim jel oni moraju bit RUS only

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.5.2016 21:05 (DarthMarkus).
14 godina
offline
Re: Total War: Warhammer
DarthMarkus kaže...

 Tako i ja nisam siguran...Uvjeren sam da nisam vidio RUS only kad sam napravio preorder...Kakvi su oni s vraćanjem ? Btw kakva je situacija sa DLC-ovima ? Mislim jel oni moraju bit RUS only

 Sad sam išao gledati i vidim da sam blento kupio ROW verziju (Rest of the World)....

A kad sam bio nabrijan i vidim da je super cijene i ne gledam...

Al sam aktivirao na steamu i prihvatilo mi tak da je valjda sve ok. Budem sutra vidio :)

12 godina
offline
Re: Total War: Warhammer
mancekk kaže...
DarthMarkus kaže...

 Tako i ja nisam siguran...Uvjeren sam da nisam vidio RUS only kad sam napravio preorder...Kakvi su oni s vraćanjem ? Btw kakva je situacija sa DLC-ovima ? Mislim jel oni moraju bit RUS only

 Sad sam išao gledati i vidim da sam blento kupio ROW verziju (Rest of the World)....

A kad sam bio nabrijan i vidim da je super cijene i ne gledam...

Al sam aktivirao na steamu i prihvatilo mi tak da je valjda sve ok. Budem sutra vidio :)

 Kako si aktivirao bez keya ? Mislim jel ti došao već ? Meni nije

14 godina
offline
Total War: Warhammer

Došao je key u petak,već sam napravio pre-load.

 

Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Total War: Warhammer
mancekk kaže...

Došao je key u petak,već sam napravio pre-load.

 

 You lucky bastard...

 

Edit, evo danas pokrenio, moram priznat da sam prilično razočaran...Neoptimizirani engine i dalje je tu, poglupljeno i smanjeno, unit roster jad i bijeda... Sve u svemu, žao mi je što sam napravio preorder...Jednio što je dobro su animacije jedinica koje će sa modovima izgledat do yaya...

 

 

I grafički gličevi su tu

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.5.2016 17:25 (DarthMarkus).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Total War: Warhammer
DarthMarkus kaže...
mancekk kaže...

Došao je key u petak,već sam napravio pre-load.

 

 You lucky bastard

 Haha +1

 

Nije bas moj tip, al' posto sam igrao Warhammer Onlibne k'o manijak godinama - ovo bih probao cisto iz nostalgije.

12 godina
offline
Re: Total War: Warhammer
JamesGoblin kaže...
DarthMarkus kaže...
mancekk kaže...

Došao je key u petak,već sam napravio pre-load.

 

 You lucky bastard

 Haha +1

 

Nije bas moj tip, al' posto sam igrao Warhammer Onlibne k'o manijak godinama - ovo bih probao cisto iz nostalgije.

 Probaj al nemoj kupovat...Ja bih igri dao nekih 80%...I to zato što sam WHF i WH40k freak

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.5.2016 17:27 (DarthMarkus).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Total War: Warhammer
Volim TW al nakon Rome2, ni blizu brzoj kupovini ili jos gore preordera.

Ovo je ipak generalno igra za SP pa se ne treba zuriti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Total War: Warhammer

I dali vam radi taj ruski key koji ste kupili?

Za dom - vjera, ljubav i domovina
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Total War: Warhammer
Vakaka kaže...

I dali vam radi taj ruski key koji ste kupili?

 Si Toro...!

16 godina
neaktivan
offline
Total War: Warhammer

Imate kakve linkove za te ruske keyeve?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Total War: Warhammer
Sova kaže...

Imate kakve linkove za te ruske keyeve?

 E sad ako im vjeruješ da radi, evo ođe ima

Za dom - vjera, ljubav i domovina
14 godina
offline
Total War: Warhammer

Meni radi bez problema moj Rest of the World key,moram priznat da sam bio malo zabrinut u utorak ujutro.

 

 

g2play

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.5.2016 7:20 (mancekk).
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Total War: Warhammer

Još samo jedan upit vama s ruskim ključevima, kako ste otključali igru? Dali normalno kroz steam bez VPN ili sa VPN?

 

Edit:

Hvala Darth već sam napravio, nisam izdrža pa nabavio igru mada sam rekao da neću :P

Za dom - vjera, ljubav i domovina
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.5.2016 16:51 (Vakaka).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Total War: Warhammer
Vakaka kaže...

Još samo jedan upit vama s ruskim ključevima, kako ste otključali igru? Dali normalno kroz steam bez VPN ili sa VPN?

 VPN, skini onaj koji ti g2play preopruča i odaberi log i pass s iste stranice...

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.5.2016 16:52 (DarthMarkus).
9 godina
offline
Total War: Warhammer

razmišljam da sad kupim igru sa chaos warriors dlcom za 40 eura na kinguinu, al svakako je neću igrati iduća 2-3 tjedna, kolike su šanse da će igra biti jeftinija na steam saleu od 40 eura? kontam da neće ići ispod toga, to je nova igra, a sigurno neću čekati godinu dana da padnu cijene

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Total War: Warhammer
Cansee kaže...

razmišljam da sad kupim igru sa chaos warriors dlcom za 40 eura na kinguinu, al svakako je neću igrati iduća 2-3 tjedna, kolike su šanse da će igra biti jeftinija na steam saleu od 40 eura? kontam da neće ići ispod toga, to je nova igra, a sigurno neću čekati godinu dana da padnu cijene

 sačekaj definitivno,uskoro ce ljetni steam sale i vjerujem da mozes jeftinije proć

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice